Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Janičko děkuji. Koukala jsem, že tahle diskuse už běží skoro rok. My se teda dohodli na termínu až v květnu. A teď to teprve začínám docela řešit a zařizovat. Hlavně pořád nemám představu o šatech. Svatba je 26.9. Bude jen malinká, taková uvolněná. :-) Bereme se na sjezdovce.
Odpovědět
Krtku děkuji. a je tu někdo kdo se vdává taky přímo 26.září?
Odpovědět
Jééééé,konečně jedna k nám do klubu s Estrel a Petrajdou....všechny holčinky se tady vdávaj dřív než my. Jinak my v tom jedeme taky tak nějak od května,takže neboj..zvládněš všechno.Já mám pocit,že se teď poslední 2-3 týdny docela dost flinkám...spíš bych řekla,že jenom čmuchám,ale jinak nic nezařizuju a je to v pohodě...jsem v naprostém klidu.Máme tady proti některým holčinkám výhodu dalších cca 3 týdnů,takže je to pohodička. Krti,mě se ale moc líbí tmavý oblek...přijde mi to takové..hmm...jak se mám vyžvejknout...hmm...no prostě hezké a vhodné. A nevím kdo to řekl,ale souhlasím s tím,že český chlapííí se do bílého nebo hoodně světlého obleku fakt moc nehodí....teda alespoň pro mé oko. Edvi...jak jste dlouho spolu,kolik vás bude na hostině,a chceš klasické šaty,když to bude takové netradiční místo,prstýnky už máte vybrané????...chichi..jsem všetečka,co?? :-N :-N
Odpovědět
Holky, tak my jsme měli schůzku s tím majitelem restaurace, který nám ještě dnes pošle kalkukaci cca 20 lidí na hostině + 30 na večerním posezení. Byl strašně fajn, prý je to jejich 47. svatba, takže už mají zkušenosti a je to pro ně potěšení, rozptýlení... vyšel nám ve vše, vstříc. Snad bude přijatelná ta kalkulace. :-)
Odpovědět
Jé tak to je super. Na hostině nás bude asi jen 11. nejbližší rodina. Bude to malinká svatba. Jsme spolu 2 roky, ale známe se 10. Byla to taková nenaplněná láska tenkrát. :-) Já se špatně rozhodla a vdala za někoho jiného. Takže to bude po druhé. Snad už správně. :-) Je to jak z filmu Rosamunde Pilchrové. :-D :-D Právě proto nevím s těmi šaty. Asi ne bílé. Ale chci nějaké pěkné. Prstýnky už máme, přivezla jsem je minulý týden.
Odpovědět
Edvi Ty,já a Petrajda... jen o den dříve Estrel ;-) ;-)
Odpovědět
No my hledali termín hlavně aby to bylo 26tého. Oba jsme se narodili 26, chodíme spolu od 26, prostě 26ky hrají u nás docela roli. :-)
Odpovědět
edvi... tak to je super, že se to povedlo. Já zase nechtěla žádný sudý šíslo takže máme 11.09.09 ve 13,00 hod :-D
Odpovědět
já jsem 26 taky nevybírala jen tak náhodou...ale dle data svých rodičů....oni měli svatbu na konci září...25.9.1976....takže jsem taky chtěla na konci září a 26 se hodí....navíc je to hezké datum...jsou tam šestky a devítky..když je otočíš hlavou vzhůru tak jsou to stejná čísla.....jejej..nějak jsem se do toho vysvětlování zamotala...ale po písmenkách je to takové složité. Pepča chtěl v dubnu...ale to jsem nechtěla... Po zimě je člověk vybledlý,unavený,tlustý po Vánocích,počasí hodně nestálé....to září je jiná...člověk je opálený,lépe se hubne...je všude spousta domácího ovoce a zeleniny,vypadá celkově zdravěji..a když se k tomu ještě vyvrbí babí léto..tak je to nádhera...
Odpovědět
No mi by se začátek září líbil možná víc, ale muselo to být 26. Tak jen doufám, že bude krásné babí léto. At je to v těch horách pěkně barevné. :-D
Odpovědět
Lotri a co je blbýho na sudým čísle??? Stejně je legrační co všechno má vliv na výběr termínu.... ;-) ;-)
Odpovědět
Akorát se mi vyskytl první problém, musím ještě měsíc před svatbou na operaci. tak jen doufám, že budu do svatby fit. :-|
Odpovědět
Článek se načítá
janička... nic, akorát se mně osobně ta sudá čísla nelíbí... přijde mi to takové strohé... třeba 8.8.2008 bych se nevdávala... přijde mi to ošklivé, nesympatické... :-D
Odpovědět
Lotrinkas, taky to je způsob jak vybrat datum. :-D Prostě musí být sympatický. ;-)
Odpovědět
A kde se vdáváte vy? A jak velké svatby to budou?
Odpovědět
Mě teda tyhle data neberou z jiného důvodu...přijde mi to takové hloupé....8.8.2008 mi nezajistí,že to bude prosperující vztah... Ed a nějakou závažnou operaci??? U nás se taky jedná o opareci...táta byl v pondělí na očním a musí jet na operaci do Střešovic...bude jako Žižka z Trocnova a zrovna ho tam původně objednali na konec září...tak ho dneska mamka byla přeobjednat.Takže nakonec to bude v pohodičce.
Odpovědět
:-D Pro mě jsou zase takový "osudový" devítky. A sympatický ;-) Jinak na sudejch číslech neni špatný nic - ale nemám je ráda :-D taky máme radši 11, i když to mohlo bejt i 12 nebo 18 - prostě ta 11 byla hezčí :-D Ale máme to ve 12, to mi zase přišlo takový pěkný - pravý poledne ;-) A navíc v 11 by to bylo fakt moc brzo. I když 11.9.09 v 11 by bylo taky fajn ;-)
Odpovědět
Janicko není to závažné. Jen se rok snažíme marně o miminko, tak přišla na řadu laparoskopie-průchodnost vejcovodů. :-|
Odpovědět
jani: Viď? Já taky nechtěla 9.9., aby si zase všichni nemysleli, že jsem úplně prdlá :-N Tyhle až moc "magický" data mě taky neberou. ta 11 se mi prostě líbí. Jinak můj děda byl teď na nějakým zákroku s očima a na další jde kolem 20. září. Jenže to jezděj s babičkou tradičně na Slovensko, tak prej se přeobjedná. tak doufám, že ne třeba před svatbou :-N
Odpovědět
A to jsme měli ještě problém s tím, že jsme měli domluveno všechno na matrice. a oni zjistili, že ta sjezdovka nepatří už do jejich katastru, že je to těsně za hranici, tak jsme jim řekli, že se teda o pár metrů posunem aby to bylo na jejich území a oni, že už ne, jedině v obřadní síni, nebo at se domluvíme s vedlejší obcí pod kterou to spadá. Tak jsem měla nervy, že to neklapne, ale naštěstí vedle měli volno v ten termín a souhlasili i s tím místem.
Odpovědět
edvi: ježiši, to jsou úplný manévry. Ach ta byrokracie... jinak my taky budem mít malou svatbičku - cca 15 lidí na hostině včetně nás dvou. Ale ne na sjezdovce, ale na zámku :-)
Odpovědět
V pondělí teprve povezem na tu matriku ty všechny papíry. Říkali at to přinesem klidně až měsíc před svatbou, tak doufám, že se zas něco nepokazilo, ;-) Ještě jsem řešila kdy se posílají oznámení. Ale nakonec jsme je tak postupně rozdali a rozeslali hodně i jen tak přes net.
Odpovědět
Ach jo, oznámení - u nás ještě pořád nic. já se k tomu snad vůbec nedokopu. Ale nikdo z rodiny zatim nerejpe, tak je to zatim asi v pořádku. Si řikám, že až se začnou vyptávat, jestli vůbec oznámení bude a kdy, tak to teprve půjde do tuhýho :-D Ale zatim jsem podle rodičů se všim "zbytečně napřed"...
Odpovědět
Musím se dneska rozloučit, příjdu se zas podívat. Hezký večer. :-)
Odpovědět
Edvi tak to se neboj..když jsem byla v dubnu na revizi dělohy,tak tam byla taky jedna holčinka,co jí tohle dělaly a ta šla hned druhý den domů....to bude dobrý uvidíš!!!! Kolik Ti je let???A kolik páníkovi???A jak jste dlouho spolu???
Odpovědět
Janicko mi je 29, jedno dítě už mám z prvního manželství , mu je 34
Odpovědět
ježíš dělaly..to jsem pako mako..neumím už česky... :-N :-N ..se stydím...
Odpovědět
tak vidíš,to jsi proti mě ještě mladice... chichi..taky se mě už v práci ptali,zda je to moje první svatba...docela mne to urazilo....za prvé neznamená,že když se vdávám ve třiceti,že jsem nutně rozvedená a za druhé co je komu do toho....
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... Aci další co využila klóbrc...jako musím přiznat,že kdybych neměla ruce jako Fibingerová,tak bych do něj teda šla taky...moooc se mi to líbí...
Odpovědět
jani: Ovšem, to je úplně pohádkový! mně by se to teda líbilo víc s jednoduššíma šatama, klidně koktejlky po kolena, ale takhle je to taky pěkný!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?