Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janicka: tak prstýnky jsou hezké ;-) ,vidím,že taky s primossy jako my.Můžu se zeptat kolik jste za ně dávali,když jsou také mega...??? Jinak hřebínky jsou moc krásné,tý jo. ve vlasech to musí vypadat čuper :-D S těma šatama,co nedopne,tak to též nechápu,přece musí vědět svojí velikost,aji v tom saloně :-| ,já taky přes své záda nezapla mé šaty (vel.36),tak my poslali z jiného salonu (města),ty samé ale velikost 38,a je to OK ;-) Petrajda. tak to zase my koláče mít budeme,je to tady prostě tradice :-N ,na to balení se už i docela těším,na ten rozvoz už méně :-N ,horší balení,bude s cukrovím na výslužky,to se asi opupínkujem než to zabalíme. Už to vidím,ty pidi mini kuosičky balit :-p
Odpovědět
Profilova fotka
holky,ted jsem koukla do jednoho alba z příprav,a je tam fotka "ženich s dítětem",taky jsem dala do svého alba "velkého tomáše s malým" a ta fotka mi byla smazána,to je s prominutím bordel. Proč někdo může a někdo né...???
Odpovědět
Janicka: Prstýánky jsou hezké, mě se taky líbí širší, ale zase jsem se báala, aby mi pak na prstu nevadily, takže my máme 5mm tuším. Jinak my dnes byli po obchodech . v Ikeii jsem nakoupila svíčky a ubrousky, svícny mi půjší sígra. Chtěla jsem koupit i skleněné kamínky, ale bohužel už měli jen černé, to mě trochu nakrklo, budeme tam muset ještě jednou, až pojedeme pro prstýnky. Byli jsme se kouknout i v CA na ty obleky, ale v Olympii v Brně ani jede! Byla jsem normálně v šoku. A negbo jsme oba slepí....Zato si polovička koupila v Reservedu dvoje kalhoty - světle hnědý a tmavě hnědý, opravdu pěkné, slevněné z 1150 na 150 Kč...No nekupte to! Už asi měli jen ty jeho velikosti, je takový hubenější, takže super.
Odpovědět
Profilova fotka
Jana - koláče nikoliv a výslužky se rozdá co zbude. Mi to berem tak,že plánujeme sice mega svatbu /v počtu lidí :-N /,ale já nejsem zas moc na tradice. projevilo se tu u mě při přestavbě bytu.Běží nějaký trend a v kedjakým studiu a kdejaký řemeslník mě přesvědčuje,že teď se to dělá tak a tak,takže já ho zas zpětně přesvědčuju,že já nejsem trend a chci to přesně naopak. takže se svatbou je to zrovna tak. Dáváme důraz na bezvadnou zábavu,přijatelnou kapelu,dostatek pohoštění a celkově dotvoření skvělé atmosféry.Nijak si nemyslím,že bych lidi chtěla nějak ochudit.Prostě nechcem svatbu přes kopírak jak jsou u nás lidi v našem kraji zvyklí.
Odpovědět
Holky, taky bude u vás probíhat děkování rodičům (asi po obědě) a co jim budete dávat? Vím, že u nás jsou kolem toho nějaké povídačky, vyměňují se obvykle dorty a flašky nebo co, ale pokud máte někdo nějaké jiné plány, ráda se nechám inspirovat...
Odpovědět
janicka: ohledně těch prstýnků - tak to já jsme přesný opak. Prstýnky máme dle mého názoru krásné, relativně tenké, z bílého zlata. Nechtěla bych ze žlutého ani tlusté, jelikož mně osobně to přijde jako "podívejte se, že na to máme". Jinak nosím i další prstýnky, jak Ty říkáš "za pár korun" - pro mě je důležitý, od koho nebo po kom je mám, nějak neřeším hodnotu. Slečna šatky třeba kupovala přes net a nejsou jí... tak holt našije šněrovačku... to je asi její věc. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janicka:Prstýnky nádherný, mám ráda taky ty silnější :-D salomme:To já vůbec nevím jestli mi budeme mít nějaký děkování, to probíhá po obědě?
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkování zvažujem.Buď těsně před obřadem,než se oddávající rozpovídá a nebo před a nebo při přípitku. Mě by se líbilo to před obřadem,ale aby pak nebyli všichni ubulení.každopádně mi to přijde nejlogičtější. Prej stačí říct něco málo,vůbec to člověk nemusí rozvádět - jako děkujeme maminko a tatínku za dobré vychování :-D :-D - né to je blbost!!!,spíš děkujeme za starost o nás,mám vás ráda.Každej těm svejm a tečka. Jinak dobré ráno :-)
Odpovědět
Ahoj, dobré ráno. Teda u nás je pěkně hnusně. Janicko prstýnky pěkné. :-) No téma koláče-my je neřešíme, nic rozvážet nebudem. U mě je to tak, že já už si tu klasickou velkou svatbu se vším všudy užila a už ne.Takže koláče doufám rozvážet nebudem, myslím, že žádné děkování rodičů nebude, asi si uděláme takový výlet na tu sjezdovku, tam se naobědváme v takové malinké stylové hospůdce co je jak z minulého století a pak si zas uděláme výlet zpátky a budem grilovat. Doufám, že se nebudu setkávat s nějakým neporozumněním starší generace. ;-) Hlavně ze strany ženicha. jeho je to první svatba. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
edvi - ahojky, no neporozumění se najde vždycky,ale jak zní otřepaná fráze "každému se nezavděčíš". U nás dochází k neporozumění hlavně ze strany ženichových příbuzných,ale už sem senaučila to přecházet. Ale co mě nejvíc mrzí je že skorošvagrová,holka mladší o pět let než já,má názory schodné s generací své babičky. Bohužel. Jinak tady je taky hnusně,nic moc.Ale neplánujem nijak trajdat čekáme tu návštěvu,tak sem začala vařit a odpol. vezem naše zpátky do Prahy. Možná stihnem i Ikeu cestou zpět,uvidíme.
Odpovědět
petrajda: To mě taky udivuje, že i mladší příbuzenstvo se na nás dívá, jakobychom byli záškodníci, když máme obřad až podpoledne (a ne už v 10 hod), fotíme se hned po obřadu (a ne až po obědě) a oběd vlastně bude spíš podvečerní chod.... Holky, mě teda spíš zajímalo, jestli budete rodičům dávat nějaké prezenty než to, jestli jim budete děkovat, to si myslím, že poděkuje asi většina.
Odpovědět
Všem hezkou neděli. Zdravím nové tváře, ahooj. :-) Janičko, prstýnky máte krásné! Snad ani nezávidím, že už je máte doma (my budem až skoro za měsíc), nevydržela bych na ně nechodit pořád koukat a zkoušet si ten svůj. ;-) Výslužky mi asi moc dávat nebudem, kdyžtak jen rodině a určitě do práce ponesu nějaké den před svatbou. Jinak budeme mít koláčky spíš na uzobávání přímo před a po obřadu, až budou lidi čekat buď na obřad nebo potom na hostinu, zatímco my se budem fotit, tak aby tam neumřeli hlady. :-) Pokud pak něco zbyde, tak to rozdáme. Děkování rodičům se u nás konat nebude, rozhodně ne žádné oficiální. Bylo by to sice hezký, ale to už by byla opravdu poslední kapka pro to totálně se rozbrečet na všech frontách. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
salomme - přemejšlela sem ještě nechtat udělat pro oboje rodiče fotoknihu,ale to by bylo až dalece po obřadu.Spíš dárek k vánocum. Takže pokud by byl nějaký nápad holky,ráda se ho také dozvim. Dorty,perníkové srdce - taky možnost,ale moc se mi to nehodí
Odpovědět
Ahojky! Dočítám vás od pátku, tak budu reagovat nějak postupně - po stránkách ;-) edvi: moc hezký oznámení, takový uvolněný. Taky se mi líběj ty červený šaty, akorát nevim, jak by to šlo dohromady s tou sjezdovkou. Ale moc ti slušej ;-) Ta hudba se mi líbí hodně moc x-) A mýmu nastávajícímu taky ;-) Ještě mě napadlo, že by do těch hor šlo něco z Posledního Mohykána (My budem mít možná jednu takovou "veselejší" - když najdu odkaz, dodám ;-)) petrajda: Já zmenšuju fotky v MS Office Picture manageru. Je tam v kolonce "upravit obrázky" volba "komprimovat", tak tu vyberu, musíš zvolit, jak moc to chceš zmenšit - tak to dávám "dokumet", ono to stačí a ty fotky jsou prakticky stejný. A pak si to uložim, buď jde "uložit vše", ale to se ty fotky definitivně změněj, takže ukládám po jednom "uložit jako", přičemž tu změněnou pojmenuju nějak jinak (já si dávám před to číslo ještě +), abych měla zachovanou i tu původní, pro případ tisku třeba ;-) jani: Super, že už máte prstýnky - moc hezký! Jednoduchý a výrazný. Taky se mi moc líběj ty ozdoby do vlasů, hlavně ta první x-) A napadlo mě - asi sem hodim nějakou fotku prstýnku, co nosim na prstě už od šestnácti - taky výraznej, absolutně nepřipadá v úvahu, že bych nosila na tý ruce i něco jinýho. Tak jsem si ho před dvěma rokama nechala prozřetelně "roztahnout", abych ho mohla nosit na pravý ruce :-D On je stříbrnej a už dvakrát spravovanej, ale patří ke mně a nevim, co budu dělat, až se rozpadne :-S Asi si nechám udělat kopii ze zlata, třeba ke třicetinám :-N Jo, taky jsem chtěla nafotit ten bižu od přítele - to je úplně jiný kafe, taky bych ho musela mít samotnej, takže po svatbě sem tam vyměnit za ten můj (na levý bude snubák a ten v žádným případě nesundám :-D). Ale zatim ho nemůžu nosit vůbec, je děsně velkej, ještě přemejšlim, co s nim, aby mi nepadal... ajronka: Ahoj! já budu mít taky bílý boty s hnědým podpatkem - myslim, že se ti nezblázní ;-) Stejně to pod suní ebude skoro vidět a tkhle je aspoň budu moct nosit i po svatbě, což bych nějaký saténový střevíčky mola těžko. Navíc to byla láska na první pohled. A s oblekem bych to taky vyřešila jednim, akorát třeba košili a kravatu bych dala hodně jinou a civilnější, než bude na svatbě. K těm nedopnutejm štům - ta nevěsta tam sama píše, že jí je předělaj na šněrovačku. To bude podle mě v pohodě. Jestli teda vepředu seděj. jana: k fotkám - si přečti v diskusi treisino trápení s fotkou gerbery :-D Někdy je to tu fakt poněkud... tvrdohlavé :-D Koláčky před ani děkovný věci rodičům u nás nějak nejsou zvykem, naštěstí. Ty dorty rodičům mi přijdou vyloženě zbytečný - vždyť budou přetláskaný ze svatby až až! Moje mamča taky tvrdí, že by to nechtěla. To už mi přijde logičtější nějaká sympatická lahvinka vína, aby tu naší svatbu mohli pak náležitě zapít ;-) Ale u nás asi nic takovýho neproběhne, spíš asi z toho dojetí během příprav možná něco padne, ale já jsem pro spontánní a od srdce, ty předem plánovaný děkovačky mi prostě přijdou povrchní, z povinnosti.
Odpovědět
Ježiši, to je slohovka =-) Pardon, ale bylo tu nějak moc "témat" :-N
Odpovědět
Jo, ta hudba z Mohykána je tady ;-) http://www.youtube.com/watch?v=twepYL...
Odpovědět
Přemejšlim o tom Mohykánovi na nástup ženicha a svatebčanů. Co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:A ty budeš nastupovat na co?Já mám to ostatní kolem ale nevím na co já ani ženich. Koláčky asi budem rozvážet týden před svatbou,ale jen těm co je nezveme na svatbu,ale chceme abyvěděli že se bereme a tak. petrajda:Děkování asi nebude,abyto nebyl velkejdoják a hlavně přítele spíš vychovala segra než táta,tak nevím komu byměl děkovat abyto ještě nebyl trapas :-(
Odpovědět
sidi: já mám zatim dva favority - Ave Maria z Roma a Julie (film) nebo Nekonečněj příběh. nevim, jestli se to vyskytuje na youtube...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, vítám nové duše :-) Tak co, jak trávíte víkend? Mě ty změny počasí asi zabijou... včera jsem byla na odstřel (přičítala jsem to většímu než malému množství bílého, které padlo v pátek večer za vlast), ale dneska mi teda není o nic líp... :-| Jani - mazání fotek z alb je tady kapitola sama pro sebe... A Treisi a gerbera, to je vážně gól - škoda že tu není smajlík, který by vrtěl hlavou...
Odpovědět
jizi: jo, ten smajlík by se občas hodil :-D Já bych měla dneska uklízet a žehlit a prát a zase žehlit... :-p
Odpovědět
Tak tady je Romeo a Julie - cca od 3,30. Je to tam blbě slyšet, ale mám doma soundtrack, kde je to úplně špičkový ;-) Jinak z tohodle filmu tam bude něco stoprocentně, asi pod proslov nebo prstýnky, polibky a tak. http://www.youtube.com/watch?v=T9L7YJ... A Nekonečněj příběh - cca 3,20, holt si musíte odmyslet ten film jako takovej a soustředit se jenom na tu hudbu :-N Ze soundtracku je to bez toho textu fakt krásný (akorát je tam i ten "lítací" závěr, což bych potřebovala nějak utnout, nebo se u toho "oltáře" začnu tlemit, což bude celkem vtipný vzhledem k tomu, že ten začátek mě dojímá dosova k slzám :-N) Ale je to teda velkej favorit. I s tim "dramarickým" začátkem ;-) http://www.youtube.com/watch?v=SmGWcn...
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Já bych určitě chtěla hallelujah, pak z sountrack z Pearl Harbour http://www.youtube.com/watch?v=MD3KyR... ´Jednanevěsta tady psala že nastupovala na http://www.youtube.com/watch?v=N7mC6C... Taky ten začátek je pěknej No pak panna a netvor a asi Petra Janů už nejsem volnáa ještě že tě lásko mám,ale ten nástup jizi:Já ted vytvářím oběd a jsem po noční a před noční takže víkend nic moc a to ještě musím zabalit muže jede zítradělat pryč tak do čtvrtka,takže budu opuštěná. Ale objevila jsem vizážistku vedle ve vesnici a má marry kay,tak to asi v týdnu zkusím zavolat
Odpovědět
sidi: Pearl Harbour je taky moc pěknej. A taky se mi líbí Zorro http://www.youtube.com/watch?v=TtEslg... Na to bych si docela zatancovala na hostině, jestli teda vůbec něco takovýho proběhne. Teď mě napadlo, že bysme si mohli dát ten první taneček pak někde večer v soukromí, třeba na pokoji x-) Páč před lidma se nám moc nechce, my jsme takoví stydliví :-N Ha, musim si udělat seznam písniček, co ještě potřebuju stánout. Asi to dám za úkol mladýmu nebo jendomu kamarádovi. Já to nějak neumim hledat, maximálně na i-legalne, kde si kupuju písničky za body z coly. Ale ty maj poněkud omezenou použitelnost :-S
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Tak to mi určitě tancovat budeme,živou hudbu máme od 17,tak až přijdou i kamarádi a určitě to bude na Koláře,´Ještě,že tě lásko mám. Já se teda takystydím,ale vdávám se jen jednou,takt to stojí za to.ale něco na posilněnou si určitě dám ;-) Ten Zorro je taky krásný,ale asi by to chtělo bez zpěvu jen melodii na ten obřad ne? Romantika je i http://www.youtube.com/watch?v=MP78EB...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak mi koláčky dáváme jen babičkám a ponesu i do práce. Tam dávám nejvíc ( teda více lidem ). Jinak to kašlem. Nejsem zvědavá na to, aby mě pak nějaká tetka pomlovala, že měla o jeden koláček míň než ta druhá a že byly hnusné, apod. Jinak my budeme děkovat rodičům formou předávání děkovacích dortů po obědě. Dáváme tři ( mám rodičům, přítelové mamince a taťkovi zvlášť, protože jsou rozvedení - myslím, že je blbé, aby si rozdělovali jeden dort napůl ). No a co je s tou treisi a gerberama? Nic jsem tady o ní nečetla. ;-)
Odpovědět
Koukala jsem, že dnes večer je na čt2 večer na téma svatba. Asi se kouknu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edvi:Fakt jo,tak to taky mrknu,díky za tip
Odpovědět
Profilova fotka
Ajronka: Je to v sekci "Beremese.cz" - diskuse "Proč mizí fotky samovolně z alba" (nebo tak nějak) Edvi: Jo jo, tak jsem to zaznamenala :-) Tak doufám, že se dozvím, že jsem divná, když se chci vdávat, a když chci, aby ten den byl hezký a dobře zorganizovaný ;-) Sidi.: No tak to máš teda bezva pracovní víkend :-|
Odpovědět
sidi: já toho Zorra nemyslim na obřad, ale právě někam potom. Má to krásnej text x-) Ale třeba na prstýnky a gratulace by ta verze s textem text klidně mohla bejt, tam už se moc nemluví ;-) ajronka: http://www.beremese.cz/forum/show.php... je to socela vtipný čtění.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?