Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Jani ty jsi z Kravař? Taky jsem ze severní moravy. Přestěhovala jsem se kousek od Ostravy do Beskyd. Tak proto i ta svatba v horách. Navíc ta sjezdovka je tak nějak i schválně. Přítel je lyžařský instruktor. A hory prostě milujem.
Odpovědět
Salomme ahoj, díky. Musím jet vyzvednout syna od babičky a přivézt si ho zas na pár dní domů. Ty prázdniny jsou pěkně rozlítané. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo svatba namíru. Budu vám edvi držet palce ať vám vyjde počásko. to ostatně držím palce všem i sobě :-D :-D . Ale jak už jsme ru říkali. te´d je tak nějak nijakjen proto, aby v září bylo nádherně
Odpovědět
Profilova fotka
edvi.šaty ti sluší, :-) Jinač no do 3 let jsem bydlela v kravařích (mám tam pořád babi s dědou,tak tam jak je čas furt jezdíme),no a pak jsme se přestěhovali do Komárova (Opava 9),tam jsou ted rodiče,ted momentálně bydlíme přímo v Opavě,a stavíme domek v Kateřinkách (Opava 5)......Jsi z FM...??? ;-) Jinač na hory v zimě vyrážíme lyžovat,zatím bez prcka,ale až bude mít 3 roky,tak ho chceme právě že přihlásit do nějaké té lyž.školyčky,sami ho asi těžko naučíme :-N
Odpovědět
Profilova fotka
cutty - zdravím po ránu. Já jsem taky jak zmlácená,ale spíš z toho počasí. v noci sme furt zavírali a otvírali okna.Nedalo se spát atakdál. Tak držím palce s tím domkem. Chcete koupit starší a opravovat? S tím mám bohaté zkušenosti :-D :-D . už dva roky skoro nic jiného neděláme
Odpovědět
nene my chceme novy...uz mame plne zuby takeho nijakeho byvania..uz chceme len kupit a byvat...
Odpovědět
Profilova fotka
cutty - pravda něco na tom je. my sme si moc vybírat nemohli,ale jak já říkám...mám ráda staré věci :-D :-D
Odpovědět
O starých barácích můžu taky říct svoje. :-D No a teď bydlíme v starém rekreačním středisku což je ještě lepší. ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cutty: téda skoukla jsem Ti album,ty šaty máš nádherné ;-) ,a to bižu tak krásné,ta korunka se mi moc líbí,je taková jemná......a oznámko origoš :-) Takže domek chcete kupovat nově postavený,máte recht,příjdete do nového a "skoro" bez práce.....to my snad příští týden vlítneme už na tu střechu,ale chtěli jsme bydlet do vánoc,ale asi to už nestihnem 8-(
Odpovědět
Holkýýýý...už máme doma prstýnky..nakonec to sice bylo s trochou dohadování,ale jeli jsme pro ně už dneska!!! Jupííí...jsou úžasný,hrozně se mi na ruce líbí...ale musím říct,že jsou tak hodně výrazné na ruce,že už žádný jiný prstýnek nepřipadá v úvahu a myslím,že ani náramek už nosit nebudu... Pokusím se je nějak hezky nafotit a dát do alba. A ještě jsme na nich ušetřili oproti tomu co měli napsáno v obchodě..takže maximální spokojenost.... Jinak Edvi oznámeníčko je úžasný,kdybychom měli bývali nějakou pěknou fotku,taky bych si takové přála.Šaty nejsou můj šálek kávy,ale Tobě moc sluší a myslím,že do stylu svatby jako zamýšlíte se parádně hodí...
Odpovědět
Profilova fotka
janicka - tak to je paráda,že už jsou prstýnky. Jinak šaty co má Edvi jsou krásný,prostě jí sednou.Už nějakou dobu se tu v bazárku objevujou krátké svatební šaty s takovou krajkou a tiše nad nima slintám. Nejdou mi sem z nějakého důvodu vložit,takže odkaz nepošlu. Občas když někdy vidím nějaké fakt nádherné si říkám,zda sem se neukvapila,ale jsem spokojená.To bych se musela vdávat několikrát :-) .
Odpovědět
jé ty šaty jsem jen zkoušela. Sice se mi docela líbí, ale nebudu je mít. Bude to něco jednodužšího. Tohle na mě navlíkli v té půjčovně. :-) Na prstýnky jsem zvědavá , nafoť je. co říkáte na tuhle hudbu na obřad do hor. :-) http://www.youtube.com/watch?v=IfngXJ... Mi se líbí, ale nevím jestli se až tak hodí.
Odpovědět
Článek se načítá
jee holky my mame na starosti dvoch psov mamkinych, odisla na dovcu na 2tyzdne. Mame srandy kopec, snad to barak vydrzi!
Odpovědět
Profilova fotka
edvi - pokud se ti ta hudba líbí a tvému příteli taky tak do ní jdi,ale kdyby to někdo nabídl mě tak hledám dál x-) .Ale to´t jen můj názor. Já jsem tak trochu trhlá a když mě nabízeli hudbu kterou běžně hrajou,tak sem myslela,že se spíš rozbrečim.Nelíbí se mi nic utahaného.\každopádně jsou tací,kteří by ti ji určo doporučili. cutty - tak to držm palce. Já bych ze psů asi zešílela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, po dlouhé době se k vám přidávám. Máme svatbu 12.září a začínám být ve stresu. Mám pocit, že nic nemáme. Nemám boty, scháním všude jako blázen a nikde nemají normální bílé boty a když mají, tak mají zase hnědý podpatek, což si myslím, že by vypadalo asi blbě. Přítel nemá ještě oblek. Teď nám můj bratranec oznámil, že nás zve na svatbu, kterou má v srpnu, tak musíme shánět oblek ještě na jeho svatbu a oblečení pro mě. No děs běs! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ajronka - a co to odbít jedním oblekem?? Mi máme doma jeden oblek z céáčka a přítel si ho docela chválí. Jinak podobné stresové stavy jsem měla včera,ale nějak to už odeznělo.Asi i proto,že se právě učím šít na stroji :-) ,což jsem ráda,že mě u toho nikdo nevidí.
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda- no to nevím, jestli by to nevypadalo blbě, aby měl stejný oblek na své i na jejich svatbě. Myslím ,že na své svatbě by měl mít nový hezký neokoukaný obek. přece jenom na bratrancově svatbě budou většinou skoro ti stejní lidi co na naší a poslouchat pak ty drby, že ma obnošený oblek... To se mi teda nechce. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ajronka -no - já bych tohle neřešila. Mi to máme tak,že přítel oblek sice má,ale na svatbu má z půjčovny.Ale byla to náhoda,že jsme vhodnej sehnali. Jinak by si vzal ten co má doma ve skříni a nosí i na jiné svatby. Myslim,že tu zas nejsou lidi,kteří by měli takového pamatováka co měl kdo kdy na sobě. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janicka:Tak sup fotka prstýnků do alba?Koukala jsem,že jsialbum nějak promazala proč? edvi:Ahoj vítám nově příchozí, šatky máš nádherný a sluší ti.Takyjsem chtěla něco podobnýho. Teda u nás bylacelou noc takšílená bouřka, brrr.A od rána´leje jakz konve.Chudáčci nevěsty co se dnes vdávají a a mají to venku, to počasí je fakt nevyzpitatelný ajronka:Taky vítám.Aspon ten oblek pořádně zkusí nebo může jít bez sakajen košily a rozhalenku.
Odpovědět
Holky, ohledně hostiny. Teď mi přišel rozpočet na večerní raut - počítáme okolo 30 lidí: Pečená kýta na ohni - servírována v 17:00 a poté postupné okrajování Omáčky, dochucovadla …. Hořčice, křen, kečup, okurky, feferonky, beraní rohy Pečivo - Chléb, banketky, cereální rohlíky 80 ks Salámová mísa 1,5 kg – 2x 4 druhy kvalitních sálámů (šunka,poličan,cikánská pečeně, kuřecí šunka), zelenina, ozdoba Sýrová mísa 1,5 kg – 2x 5 druhů sýra (Eidam, niva, uzený sýr, pikatní plněný sýr,hermelin), zelenina, ozdoba Ovocná mísa - dle aktuální nabídky ovoce, min. jablka, pomeranče, banán, kiwi, nektarinky, meloun Zeleninová mísa + sýr na šopák Miniřízečky kuřecí 1 kg – 2x Slané na stoly - dle potřeby Nepřijde Vám to hodně nebo naopak málo? Počítáme tak max. do 23 hod.
Odpovědět
Profilova fotka
lotri - tak vzhledem tomu,že budete mít kýtu,tak to bude asi tak akorát. záleží jaký jste jedlíci.Já bych asi klíďo po půl kilech na salámy a sýry přidala: Usuzuju podle minulého týdne,když jsme dělali oslavu a bylo asi 25 lidí.Kupovala sem salámy 4 druhy po půl kilech a sýry 2 druhy taktéž. Měli jsme gulášek a nějaké chlebíčky. Můžu říct,že se po všem jen zaprášilo. Záleží asi i jak budou hosté najedení třeba z oběda atd..
Odpovědět
petra... no salámová mísa 3 kg, sýrová 3 kg, miniřízečky 2 kg... Budou tam právě ti, co nebudou na obědě. Mně se to právě zdá tak akorát, možná až moc.
Odpovědět
Profilova fotka
asi jo.já nemám odhad. Ale každopádně si myslím,že lepší víc než méně. Když zbude je to lepší varianta. Naopak, díky za rozpis. Budu se jím trochu řídit až budeme nakupovat na tu naší veselku. :-)
Odpovědět
Holk,tak jsou tam..ale já jsem takový fotograf na baterky,takže takové hezké fotky,třeba jako má Aci nemám :-( ....ale i tak z toho snad trochu poznáte,jak to vypadá... V reálu jsem z nich unešená... U nás celý den chčije a chčije... :-D :-D ...strašný...to je léto jako stehno!!!
Odpovědět
jani: Super... čtu, že jsou to ty nejkrásnější, jaké jsi kdy viděla a jdi z nich nadšená, tak to je fajn. U mně osobně jsou uplně mimo můj vkus a představy a připadaj mi hrozně tlustý. Ale ještě že každýmu se líbí něco jinýho ;-)
Odpovědět
jsou maximum co mohou být - 7mm..širší už se myslím nedělají...a jsou přesně do mého vkusu..já naopak nemám ráda takvé ty úzké..které za čas na prstu ani nejsou vidět. Navíc se mi nelíbí,když má ženská na prstech milion hubených prstýnků za pár korun...já si představuji jen tento jeden a proto jsem chtěla,aby to byl opravdový šperk...moc to neumím vyjádřit slovy :-N :-N Ale jsem moc ráda,že je mám doma....konečně mi dochází,že se asi opravdu vdávám... ;-) A navíc kamarádka co se vdávala loni a tento víkend se stěhuje mi přinesla spoustu svícínků,organzu,písek pod svíčky,kalíšky na kytičky...a stužky a slíbila,že mi pomůže vyrobit vývazky....já jsem na tohle trochu kopyto..myslím.. Takže ještě v týdnu koupit pro Pepču černý oblek a bude to už finýto..myslím teda to důležité a základní...určitě ale jinak zbyde spousta hloupůstek. V pondělí jdu ke kadeřnici,takže jsem zvědavá,co mi tam řekne,rozhodně bych nějakou tu zkoušku chtěla. Musím vám taky vložit fotky hřebínků,které mám koupené z Harmana.NAkonec jsme koupila dva,tak uvidíme,který využijeme. A někdy ke konci týdne se chystáme do Ikei,tak tam taky třeba objevím ještě něco hezkého...
Odpovědět
Profilova fotka
U nás je taky hnusně. Zítra čekáme na oběd tchánovce s mejma rodičema dohromady.Sice se už viděli,ale dohromady tak 30 minut.Trému teda nemám,nechám tomu volnej průběh,ale padne určo téma svatba a už se těším na téma koláčky.Už sem na to slovo alergická ]-( . Jinak janicka - prstýnky pěkný.
Odpovědět
A pročpak zrovna téma koláčky?? A copak jim uvaříš dobrýho??? Já jsem taky původně chtěla jít na oběd s našima a Pepčovo mámou,ale nakonec se k tomu nikdo neměl,tak jsem na to hodila bobek.....
Odpovědět
Holky tohle jsem nějak nepochopila..proč si půjčuje šaty,které o takový velký kus nezapne??? http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
janicka - hm...to taky nechápu.Jednoduše bych zvolila jiné. Každopádně toto téma váha a proporce jsou u mě dost aktuální. Musim něco dostat dolu,páč dovolená,návštěvy a oslavy zanechali nějaké to kilčo navíc. Uvařim bramboračku a upeču maso s česnekem a cibulí s bramborovou kaší a bude ananasovej kompot.Miláček totiž dostal hafo ananasu minulej tejden na oslavě jako dárek. Asi 20 sklenic!! Koláčky,páč mé přání je je na svatbě nemít.Klíďo na hostině,ale proč bych měla proboha objíždět kdekoho a nabízet koláče??tejden před svatbou. prostě jsem se zbouřila,ale uvidim coz toho bude
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?