Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
aci: Ne přímo od asapa, ale jsou to podobní prodejci - aprilbridal. Jinak se mi šaty líbí, jsou hezky pošité, to jsem ani nečekala. Tak snad to dobře dopadne., A když ne, zajdu do půjčovny a něco vyberu. Začínám být taková apatická, že mi stejně nic nevychází podle představ....Chtěli jsme malou svatbu, tak do 25 lidí a máme jich už 50....Chtěli jsme, aby se to nikde moc nerozkřikovalo, aby se všichni neptali, a už to ví celé město...Chtěli jsme svatbu na zámku a máme ji v kostele a ve školní jídelně....Chci mít obě příjmení, ale co je z toho u nás za tragédii, to snad nejde ani popsat, před 2 dny jsem měla fakt chuť všechno zrušit...Lituju, že jsme neudělali svatbu jen ve 4....
Odpovědět
krtek: Mám ty SP Barcenas. Tedy kopii.
Odpovědět
salomme: to aspoň jednou napadne určitě každou z nás ;-) A pány ženichy nejspíš taky. Jak píše aci - naši začínaj bejt angažovaný a já apatická. V lednu to bylo naopak. Tak nevim, jsetli se někdy s těma náladama sejdem - že by den před svatbou aspoň? :-D
Odpovědět
salomme: ty jsou pěkný, akorát na tý modelce neni vidět ta "fazona". Ale podle mě se budou uparvovat rozhodně líp než takový ty řasený (Hawai, Fanal...), tam bych se teda skoro bála. Ale ty tvoje vypadaj klasika střih, to by mělo jít...
Odpovědět
krtek: V to doufám, potřebuju hlavně rozšířit od zadku dolů asi 10 cm, jinak jsou mi dobré. Myslím si, že korzet by byl větší průšvih. Jinak dneAci: Tak to s tou kolegyní a šéfem je pech...Některý lidi holt neví, kdy mají být raději zticha. Taky pár takových máme v okolí. Včera mi přišly šaty...Ale bohužel jsou mi moc těsné přes stehna, oni je totiž od zadku zase zůžily, takže bych v nich nemohla chodit ani sedět, jen stát, tudíž už sháním nějakou krejčovou, která by je rozšířila....Ségra na to koukala a říkala, že vůle by tam měla být, tak snad se to o nějaké 2 cm rozšíří...Tak jsem z toho taková zdrblá....A navíc mi ty šaty ani ségra ani máti nepochválily. Jen koukly a řekl Hmmm...Jako by si mysleli - no jo, krávo, sis je Dneska je venku zase náádherně, asi bych se měla začít opalovat, ať nejsem jako bělice :-N Ale samotné se mi nechce a drahý dneska dělá zkoušky na instruktora autoškoly, tak mu musím držet palce, a pak se snad pojedeme projet na kole.
Odpovědět
Sakriš, se mi to tu nějak spatlalo dohromady, té přechozí zprávy si nevšímejte :-N :-N :-N Ta zpráva měla vypadat takle: krtek: V to doufám, potřebuju hlavně rozšířit od zadku dolů asi 10 cm, jinak jsou mi dobré. Myslím si, že korzet by byl větší průšvih. Dneska je venku zase náádherně, asi bych se měla začít opalovat, ať nejsem jako bělice Ale samotné se mi nechce a drahý dneska dělá zkoušky na instruktora autoškoly, tak mu musím držet palce, a pak se snad pojedeme projet na kole. Ještě jednou pardon :-N
Odpovědět
Já mám naplánovanej oběd s mamčou, vrátili se teď z dovolený, tak musíme probrat novinky ;-) a chtěli jsme jít někam na zahrádku, ale tady v Praze je teda teplo, ale sluníčko nic moc :-S taky se potřebuju opálit, už proto, abych se pak v Chorvatsku hned první den nepřipekla.
Odpovědět
Krtek: A jedete do chorvatska sami nebo zájezd? A autem nebo busem? Taky uvažujeme, že bychom tam vyrazili.
Odpovědět
My jedem s cestovkou, ale vlastním autem. Právě kvůli tomu bylo teď auto v servisu - pro jistotu - a máme komplet vyměněný brzdy :-p Fakt úžasný, tyhle finanční "pohromy" se musej hromadit právě teď před svatbou.
Odpovědět
Mimochodem, mně se na dnešek zdálo, že jsme byli zkoušet ty prstýnky - a ženich měl krásnej, s několika šutříkama (no vypadal spíš jak dámskej) - a na mě nezbylo zlato, tak jsem měla skleněnej :-D Ale byl teda moc pěknej, korát mi bylo líto, že asi moc dlouho nevydrží... :-N
Odpovědět
krtek: Hezký sen :-) My musíme jít taky do servisu, na prohlídku po dalších 20 000km, takže nás bohužel rovněž čekají výdaje, minimálně za nový olej a filtry. Můžu se zeptat, na jaké místo jedete? My v Chorvatsku ještě nikdy nebyli.
Odpovědět
salomme: koukám,ž e jsi na tom jako my...chtěli jsme svatbu venku, máme vevnitř, chtěla jsem zelený šaty, mám bílý, chtěli jsme venkovní raut, máme hospodu.....prostě příště jen ve čtyřech lidech :-) já už začala chodit na solárko, dneska bych chtěla jít zase...
Odpovědět
Článek se načítá
aci: To tvoje optimistické " příště" je v tuto chvíli fakt úsměvné :-D Vzhledem k tomu, že tu snad všechny jdeme do toho poprvé. :-D Myslím, že naši by už to příště stejně neunesli, takže jinak než ve 4 by to ani nemohlo být :-D
Odpovědět
Ahojte všichni, koukám, že je tu nějaká epidemie trudomyslnosti. Hlavu vzhůru, nakonec to bude všechno moooc krásný! Já jdu příští a přespříští týden omrknout dvě svatby kamarádek, tak doufám, že nechytím nějakou depku tam, třeba že jak to měly krásný a do detailu promyšlený, což já mít nebudu nebo naopak, když uvidím, jak moc věcí se může najednou podělat. :-) Jak jste se tu ptali na ten počet zbývajících dní do svatby, když nemáte odpočítávadlo, tak odpočítávadlo máme všechny, stačí na hlavní stránce kliknout na ten svatební plánovač (jak se tam zaškrtávají splněné úkoly) a tam máte nahoře napsáno, kolik dní zbývá. Chodím se tam vyděsit každý den. ;-) Včera jsem byla vyzvednout na poště oznamka a vypadají super. Dokonce se i docela těším, jak je budu obálkovat a nadepisovat adresy. :-) Taky jsem měla včera schůzku s květinářkou a je tu moc příjemná mladá paní, dokáže se vcítit do povahy druhého a i podle toho navrhovat kytičku, takže se vůbec nebudu bát nechat jí v tom hodně volnosti, protože myslím, že se mi určitě trefí do vkusu.
Odpovědět
filu: To je příjemné, natrefit na takovou paní. Takže jsi jí jen řekla, co chceš mít za kytky a vazbu necháš na ní?
Odpovědět
Ahoj holky, no moc jste se nekrotily :-D :-D Aci: zaměstnavatel nemá právo se Tě ptát ani na Tvůj zdravotní stav, natož na těhotenství... ]-( ]-( ]-( Takže pokud by tam proběhla nějaká konverzace na tohl etéma, asi bych to dala dost najevo... Kolegyně ujela, to je bez debat... Salomme: Předloha šatek je krásná x-) , jestli půjdou povolit, tak to bude ok ;-) ;-) No a předsvatební nálada /nenálada? Fakt mě drtí, když tchýňka projevuje názory "co b yse mělo a nemělo" a že ona žení syna, takže do toho má co mluvit... :-p :-p . Já zas dávám dost najevo, že si do toho kecat nenechám, drahoušovi je to povětšinou jedno... 90% věcí zařizuju já a sama, takže víceméně oznamuju a už se neptám... Drahouš to sice občas hůř snáší, ale co mám jiného dělat... :-p :-p . Hodně známých mi říká, že je tohle normální a po svatbě se zase zklidní vody, tak doufám, ž eto takhle klapne i u nás :-D :-D ;-)
Odpovědět
salomme: my měli původně taky měnit jenom filtry a oleje :-D my jedem na takovej ostrov, Čiovo se to jmenuje, je tam božskej klid a domečky prakticky přímo na pláži (ten náš teda aspoň jo). S pevninou je to spojený mostem, hned naproti je město Trogir a blízko Split (byli jsme tam i loni a ve Splitu jsme byli lodí - romantika x-) ) Pak máme taky zkušenost s úplným jihem - byli jsme na první dovolený u Dubrovniku (ještě pod). Moře krásný, ale to okolí - tam je pořád ještě vidět, že se tam prohnala válka, nad pláží se třeba tyčej vybydlený hotely, bez oken (shodou okolností jsem na tom samým místě byla jako malá s rodičema - a teď jsem to tam vůbec nepoznávala :-| )... my teda byli v kempu a moc se nám tam líbilo, ale asi to bylo taky tim, že to byla úplně první společná dovolená ;-) A pak jsme byli v Omiši, to je moc hezký město, ubytování super, ale zas nic moc moře - ona tam ústí řeka a naproti je nějakej ostrov, tak je to tak trošku jak rybník, jdeš sto metrů a pořád stačíš :-N Jo a s našima jsme byli ještě na Brele, tam je to parádní, moře, ubytko, všechno - ale je to hodně oblíbený, tak je tam v sezóně dost lidí a docela draho. Taky je tu někde přímo diskuse o chorvatsku tušim, ve volný diksusi ;-)
Odpovědět
salomme: Dohodli jsme barvu, tvar kytice a chtěla jsem určitě kaly + nějaké další kytky (jaké nevím) a ona slíbila, že se podívá, co by se k tomu mohlo typem a barvou hodit a pak mi bude přes mail posílat nějaké fotky a nějak to takhle dořešíme, ale já bych to klidně už teď nechala na ní. Není to jen dobrý první dojem, ale mám jí doporučenou od kamarádky a viděla jsem i její vazbu v reálu, takže je to taková sázka na jistotu.
Odpovědět
filu: A v kterým květinářství jsi byla? koukám, že jsi taky z Prahy ;-) Já asi půjdu tam "u nás" v Bohnicích, pani taky vypadala sympaticky, ceny taky, zrovna něco vázala a moc se mi to líbilo...
Odpovědět
krtek: Já nebyla v květinářství, ta paní pracuje tak nějak na volné noze a snad ani v Praze nebydlí. Věnuje se něčemu jinému a svatební kytky dělá už jenom ze záliby a přes doporučení známých. Pak mám tip ještě na jinou paní, ale ta je z Prahy 4, takže to bys měla strašně daleko; v místě bydliště to bude nejlepší.
Odpovědět
krtek: O Brele můj uvažoval, někdo mu to doporučil, že je tam hezky...Ale asi je pravda, že to tam bude na konci července a začátkem srpna nacvaklé.... A jaké barvy kytek máte holky? Já pořád ještě nevím, do jaké barvy to všechno ladit....Takže ani nevím barvu kytek, nic...Můj chtěl takovou tu světlou vestičku pod sako, ale k současnému obleku ji nemá, co jsme se zatím byli kouknout v půjčovně, tak nám ukázali jejich nejmenší (asi 54, a můj má 50) a ta byla obří a ještě taková už opotřebovaná a za 1000, což se mi moc nezdá...takže možná nakonec koupíme nový oblek i s vestičkou v OP prostěkjov a do toho by už mohla být i barevná košile podle barvy svatby, ale když já nevím a on zase nemá představivost. Takže tradičně to bude asi rozhodování na poslední chvíli.
Odpovědět
krtek93 my byli na dovče v Duce a bylo to asi 5 km od omiše, a moře bylo pěkný, čisťounký, písek... :-)
Odpovědět
No já bych chtěla červno-oranžovou kulatou kytku z růží, růže by mohly mít i různou velikost a nebráním se více odstínům ;-) . Mám naprosto nezdobené šaty, takže si myslím, že si to mohu dovolit... ;-) ;-) . No a ještě bych tam chtěla (asi červené) "trčačí cancoury" viz ta červená kytice v mém albu, myslím, že ji tam má i Aci.. ;-)
Odpovědět
já bych chtěla zeleno bílo kytku, ale nevím, jaké zvolit kytky...:-( asi půjdu do těch orchideí zelených + růže bílé a ostatní kytky budou bílé růže + zelené chryzantémy..ale nejsem si jistá...:-(
Odpovědět
helandra: no ono to moře tam neni špinavý, ale strašně mělko a u břehu i nějaká t tráva a tak - pro mě, která děsně ráda plave, to bylo tak trošku utrpení - jsem měla pocit, že si pořád brousim břicho o dno :-N Ale zase městečko jako takový paráda, ubytovaní taky. A pro rodiny s dětma to musí bejt super - že je tam právě tak mělko.
Odpovědět
salomme: Já budu mít kytici celkově do lila, ale možná některé květy budou víc fialové a některé zas spíš do růžova. Ohledně celkového barevného ladění jsem čekala, jestli mi květinářka schválí tu vybranou barvu k šatům a vůbec typově ke mně, a teprve pak budu objednávat dort a případné dekorace v téhle barvě. I chudáček ženich je z vlastní vůle ochoten mít k tomu do růžova nebo fialova košili, aby ladil. :-) Ale k tomu bych ho nutit určitě nechtěla, chce mít smetanový nebo světle béžový oblek, tak může mít klidně třeba bílou košili a smetanovou kravatu a jen korsáž bude do té fialkové... Obě maminky nezávisle na sobě si pořídily šaty do téhle barvy, takže se s náma bude jenom trošku třískat tchán, který bude mít asi oranžovou košili, ale to je fuk. :)
Odpovědět
Já bych nejvícchtěla tu, co mám v albu . tu kombinaci meruňkový a fialový, růže tam bejt musej a zbytek nějak, aby to ladilo. Ráda bych aspoň pár frézií, krásně voněj. Jo, tahle se mi taky moc líbila http://www.beremese.cz/album/view.php... Tak něco takovýho no.
Odpovědět
krtek: Taková hezky jemná mkytka...A ta holčina, na kterou jsi tu hodila odkaz, má i hodně zajímavé prstýnky, ty jsem ještě neviděla.
Odpovědět
A taky měla obřad ve svatý Kláře v botanický, tam jsem chtěla původně taky (bysme bejvali mohli jít od našich pěšky :-N ). Ale nelíbí se mi ten interiér :-S
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:Ta je hezká taková jemná. salomme:Já mám výnový kaly v kombinaci s orcgidejeme.Mám foto v albu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?