Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
krtek: některý moji kamarádi taky mají takový kecy, že svatba za takový prachy je blbost a že je to lpší jen na úřadě a kdesi cosi....je fakt, že to je jednou za život a člověk by neměl šetřit...Kámoš taky říkal, že nechápe, proč dávám 140 tis. za něco, co bude za den pryč a proč si za to nekoupím o jeden pokoj do bytu víc...
Odpovědět
Profilova fotka
lotri: :-D no tak takhle to u nas neni. ja se chtela vdavat a pro nej to bylo nepotrebny. prestala jsem o tom mluvit, ale vedel, ze to pro me hodne znamena, tak me pozadal o ruku. ale uz pred tim mi rikal, ze chce byt se mnou do konce zivota a zadnou svatbu nepotrebuje, takze to je jeho postoj.
Odpovědět
Lotri koukám,že jsi byla i v Evanii...jak se ti tam líbilo???Chystala jsem se tam..ale nakonec jsem si vybrala blíž mému bydlišti...
Odpovědět
Profilova fotka
krtek: jj, presne, to je proste trochu na hlavu koupit si saty a pak cekat, kdy se vyjadri a jeste pripravovat rok a pul dopredu, me y asi slehlo :-D ale jak rikam, v te diskuzi placicich novomanzelek nad svatebnima satama bylo opravdu hoooodne :-x
Odpovědět
estrel: Ale to já budu možná taky, jsem taková cíťa, 25. prosince je mi vždycky smutno, že už je "po všem" :-N Ale jako že bych z toho měla depku na x tejdnů, to snad ne... Teď si spíš myslim, že i to budu užívat, ten pocit, že už patříme oficiálně k sobě x-) Ale na to běhání po úřadech se fakt "těšim" :-S ]-(
Odpovědět
jani: byla jsem v Evanii na Smíchově. Půjčovala jsme si tam už v březnu šaty na maturiťák. No já nevim, takovej trochu soušl salonek oproti třeba Nevěstě nebo Adině. Myslím, že co se orientace na zákazníkovo přání týče, tak nic moc. Prostě půjčí šaty, ale že by nějak extra projednávali nějaké úpravy apod. , to ne. Ale maj to relativně levný a do konce července litr slevu. Ani obsluha není moc příjemná.
Odpovědět
Profilova fotka
holky,ahoj. Teda vy jste se přes ten víkend rozepsaly :-D ,to je nad mé síly to celé přelouskat :-N . Zdravím nově příchozí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtku: ja nejak depkarim, dneska se mi do vdavek vubec nechce :-(((((((((((((((((
Odpovědět
Profilova fotka
joo,zítra příjde kámoška-kadeřnice mi dodělat melírek,tak prubneme i účes :-D ,byla jsem dokonce dneska ve sv.salonu at mi zapůjčí korunku (budu si od nich půjčovat)....tak jsem zvědavá....Jo a ve čtvrtek jdu na líčení....no,zrovna mám 2 také "beďary" :-N ,chjo.....jsem zvědavá před svatbou,snad ten můj obličej nebude s těch nervů a strsů samý "uhr" :-N
Odpovědět
Profilova fotka
estrel: jestli můžu,tak to samé někdy prožívám i já. Že se mi do toho vůbec nechce. Spíše,todle zažije asi každá z nás....Ale samozřejmě to přejde,uvidíš,,,, ;-)
Odpovědět
estrel: mně i do vdavek jo, ale těch prkotin okolo začínám mít nějak dost. nejlíp kdybych to mohla jenom naplánovat, a o realizaci by se postaral někdo jinej :-D
Odpovědět
estrel neboj, to bude zas dobrý. Já si říkám, že snad nic horšího než dnešní oznámení bejt nemůže :-D Chtělo by to na chlapa zatlačit, že jestli teda fakt tak moc nechce a chce bejt nepříjemnej, že se radši vdávat nebudeš. On se vzpamatuje! ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
teda holky dneska je nějakej "antisvatební " den....já taky nemám náladu :-(
Odpovědět
Jéé,tak to jsem ráda,že jsem byla tady u nás..sice je to taky jiné město než bydlím,ale MOst je od nás cca 20 km,takže to zvládneme v pohodě půjčit i vrátit.A hlavně..obsluha byla naprosto dokonalá....dokonce tam holčiny obsluhovačky byly tak skvělý,že jsem to napsala majitelce,se kterou jsem si předtím domlouvala schůzku...Opravdu tak příjemné jednání jsem dlouho nezažila a hlavně..ony by mi ty šaty upravily snad do všeho co bych si vymyslela..byly tam neskutečně akční,ochotné a nápadité.... Holky kolik vývazků a výslužek děláte navíc....tak nějak pro strýčka náhodu???? Čauky Jani..hele taky jsem to vzdala..sice jsem se pokoušla alespoň malinko z každé stránky,ale vzdala jsm to.
Odpovědět
Profilova fotka
jani: dekuju, snad to prejde. mam jeste pres 70 dni :-N :-D
Odpovědět
holky, kde jsou ti našeptávači....teda našeptávačky, co vždycky říkaly kolik je to dnů? já nemám počítadlo, tak já to nevím....je tu některá z 5.9. která ho má?
Odpovědět
Profilova fotka
aci: ja mam presne 73 a svatbu mam 25., takze ty mas 53 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky,já jen vím,že třeba já to mám za 10,vlastně ted už za 9 týdnů,to je číslo co?? :-D .Néé,dělám si srandu. Já vždycky kuknu k Lowe,ta to má stejně jak já,takže aspon tak!!! Janicka: ;-) No vývazku jsem objednávala víc,to určo. Ale o kolik,to už nevím,bych je musela přepočítat. Ale myslím si,že o 10 KS,a pro svědky +rodiče+sourozence mám ty větší vývazky,a ty jsem též "radši" objednala o 4 ks víc.....
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo,tak já to mám za 69 dní...jůůůů
Odpovědět
cože? už jen 53 dnů? tak to je mazec.....já ještě nic nemám...ani šaty.....ojé.... vývazů bude určitě o něco víc, počítám tak o 15 ks na 70 lidí....pro jisotu...třeba na kamarádky svatbě jsme to furt ztráceli a padla z toho myrta....holky, budete mít myrtu, nebojen vývazky?
Odpovědět
Profilova fotka
aci: určo i myrtu.....
Odpovědět
aci: asi jen vývazky, na myrtu dlabu :-D
Odpovědět
Holčinky...užijte si hezký večer...zítra doufám zase nasajeme všechny tu správnou vdavekchtivou náladičku a už tady budou jen samý happy nevěsty ;-) ;-) Já jdu chrnět.Páááá P.S zase to tady nepřehánějte,kdo to má pak číst!!!! :-p :-D
Odpovědět
jani: dobrou :-)
Odpovědět
jani: Dobrou! No já počítadlo sleduju, ale radši už to "neřikám nahlas" - na tom prvním mám 60 dní, na druhým 1(!) měsíc a 29 dní tušim. Letí to šíleně. Já měla depku včera a vlastně i dneska - včera jsme s přítelem skoukli film Stmívání - to je fakt hrozná romantika, v recenzích teda píšou, že je to tak pro "emo puberťačky", tak teda jsem asi taky emo puberťačka :-N Ale tam jsou takový krásný scény ze začátku vztahu, takový to jiskření, oťukávání, a mně najednou přišlo líto, že tohle už mám asi definitivně za sebou (navíc zrovna s nastávajícím nebyly ani ty začátky taková romatika, on prostě neni takovej ten typ, co by si vychutnával každej pohled a dotek ruky že... ;-) ). jako já jsem ráda, že máme spokojenej vztah, taky nějakou jistotu, taky už nám neni 17 a máme něco za sebou... ale s tou holčinou v tom filmu bych si to aspoň na chvilku hned vyměnila :-N
Odpovědět
janicka: dobrou :-)
Odpovědět
krtek: tak to já mám doam zase mazlínka a někdy to taky leze krkem, to si člověk asi nevybere. Twilight je pěkný, byli jsme na tom v kině a pak koukala i doma a taky se mi to líbilo. Snad 3. nebo 4. díl je snad půlka knížky o tom, jak se berou a souložej :-D Já to teda nečetla, ale kamarádka říkala 8-) Mně je 19 a zezačátku jsem měla děsný stavy, že se prostě nechci vdávat, at už neomrzuje. On chce svatbu, děti, všecko a přede mnou celý práva :-.
Odpovědět
lotrinkas: tý jo, já byla v 19 čerstvě s někým úplně, ale úplně jiným :-D Jinak ty knížky si chci taky přečíst - ale tady se na ně stojí fronta :-N Holt "emo puberťačky" asi řáděj - a já mezi nima, už jsem v pořadníku :-D :-D P.S Oni souložej až po svatbě? tak to je teprve romantika (nebo hloupost? Ale nechci se nikoho dotknout ;-) )
Odpovědět
lotrinkas: no jo, ty máš spoustu času..,..my už jsme starší ročníky :-) no jo krtku, už asi začnu panikařit....
Odpovědět
No já už jsem úplně nějak ze všeho vedle - jak máme ještě tu dovolenou, to jde tak 14 dní do háje, tam se prostě nedá připravovat skoro nic. Dneska jsme navíc dali auto do servisu - poprvé od koupě (v bazaru), ať je v pořádku na tu cestu - a ejhle, budou nám měnit brzdy, takže navíc víc peněz, než jsme čekali :-S Takže nakonec u nás naprosto neromanticky zaplatí přítel auto a já zbytek dovolený a prtsýnky. Mělo to bejt všechno nějak napůl, ale zase proč to komplikovat. Ale s těma prstýnkama mě to skoro mrzí, já vim, že jsou to pořád ty samý peníze, ale mám z toho takovej divnej pocit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?