Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holkýýýý,tak mám právě po zkoušce účesu. A jo,parádá :-D . Mám i fotky,ale nevím zda to dávat do alba :-N .....
Odpovědět
jani, no hádej:-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak: jo,já vím. Ale už mě zde na Brm vidělo hodně známých v šatech (už jsem právě dost fotek dala pryč),tak mám právě k vůli tomu dilema s tím účesem. Ale co. Stejně to ve svatební den,bude všecko vypadat jinak ni? :-D . Tak až budu mít trošičku čas tak to zu hodím. Snad večer..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, myslite, ze neni blbe, kdyz auto nevesty bude nazdobeno takto: http://www.beremese.cz/album/view.php... a auto zenicha takto: http://www.beremese.cz/album/view.php... co myslite?
Odpovědět
Profilova fotka
Proč by to mělo být blbý? Mně se to líbí ;-)
Odpovědět
estrel: jestli máš na mysli, že to není úplně stejný styl, tak mi to až tak nepřijde... U obou se může použít stejná stuha/organza nebo co to je a tím to sladíš ;-)
Odpovědět
holky, dneska už mažu z práce, mějte se :-)
Odpovědět
Dobrý večer, já jsme se vrátila celá uťapaná po dni v centru a koupila jsme organzu na židle. Zkusím jednu navázat a vyfotit na židli, jak to bude vypadat - je tam asi 10 řad židlí a já bych chtěla asi prvních pět po obou stranách, pak takovou tu stuhu jako kytičky vedle sebe a samodržící punčochy u Markse a Spencera, z kterej je ženich hotovej :-. Mám dotaz - kolik dáváte za dort? Kupujete vyloženě svatebí nebo normální?
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: my máme rozměr jmenovek 9*11, jukni k nám do alba, máme takové ty klasické :-) estrelita: mě se to taky líbí, my máme každý úplně jiný styl, já budu mít kaly v kornoutku podél auta na předním sklu a přítel bude mít klasiku širokou stuhu a cylindr lotrinkas - ohledně dortu nevím, máme ovocný, paní říkala, že nám cenu říct nemůže, páč záleži na ovoci, jaké bude, ale budeme mít další tři dorty, jedno dvojsrdce spojené, vanilka čokoláda a dva batuly pro rodiče a za to paní říkala 1100,- Kč, což nám přijde super.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám úplně blbý dotaz..... jak pak budete vystupovat z auta.... mám celkem bohatou sukni u šatů a vůbec nevím, jak z toho auta vylezu, na všech fotkách tady je to takové elegantní a mě asi aby tahali jeřábem:-)
Odpovědět
zirafka... no jde spíš o to, aby sis do auta dobře sedla. Ten kruh ze spodničky aby byl svisle. Pak se bude i dobře vylejzat. Na 100% Ti někdo ještě podrží ručku ;-)
Odpovědět
jizi: my máme rozměr jmenovek jako jsou vizitky - jednu stranu - to je nějakých 9x5 myslím... estrel: já myslím, že to je hezké...my to budeme mít podobně...já mašli a panenku a ženich jen mašli...mě se líbí moc zdobení těch klik mašlema :-) musím to nějak domyslet :-) ziraf: no já nevím, moje šaty ještě nejsou...ale musí se nějak opatrně, kámoška nastupovala normálně a pěkně se tam zasekla, tak jsme jí museli tahat a nastupovala znova... jana: doufám, že jsem ty fotky účesu neprošvihla...
Odpovědět
Článek se načítá
jizi: Těch 25 lidí mělo být na furt, ale teď je 50 lidí na furt, no už jsem se s tím smířila. Díky za podporu :-) Já jmenovky ještě nevyráběla, ale viděla bych je tak na 8x5 cm (před přeložením 8x10 cm)....Pokud se nakonec nerozhodnu udělat nějaké jiné než stojací...Líbí se mi například ty zapíchnuté do jablka a nebo je nějak naaranžovat na sklenice a nebo do ubrousků.... Estrel: Mě to zdobení taky nepřijde blbý, aspoň bude vidět, kdo je kdo a od koho. Lotri: A jaký punčochy? Pochval se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci: neprošvihla ;-) ,ještě nebyl časík,ale po 8 to tam hned hodím. Ted letím okupat malého a uspat,až se můžu zase zasednout :-D lotri: no my objednali klasicky svatební 3 patrový dort,politý tou bílou marcip.polevou + oranžové stuhy z marcipánu,a paní říkala 1500 - 2000,-- no spíše počítám s tou 2000 :-N Zirafka: no s tím vysedáním,to bude gol :-D ,sama jsem zvědavá. Ale jak jsem si s těma šatama sedla ve sv.soalonu při zkoušce,tak to šlo upklně v poho. Holt,nám bude muset někdo pomoc :-D Estre: tak organza na těch autech,to je právě bomba. Taky to tak nějak chci..... x-)
Odpovědět
jani, něco takového bych chtěla taky - konkrétně http://img.mimibazar.cz/foto/10/09070... . Byla jsme dneska v Dejvicích, kde jako mají prý njevětší výběr dortů v ČR, ale tak od 2 500 do 15 000, tenhle konkrétně okolo 4. Já v něm chci 30 porcí, takže sice třípatrovej, ale relativně malej. salomme: normální samodržící punčochy nahože s krajkou. Chlapovi to přijde děsně sexy oproti klasickým punčocháčům ;-)
Odpovědět
estre... mně se líébí ta organza i uvázání na nevěstině, ale ta kytka ne. Jinak u ženicha bezva, jen to musí být asi na přísavkách dole.
Odpovědět
lotri: Jéé, já chci úplně stejnej dortík. :) Jenom ve fialové barvě a asi jen dvě patra, protože potřebuju 20 porcí. Chtěla bych ho objednat v těch Dejvicích... A jinak Ti to v té cukrárně přišlo dobrý, akorát drahý?
Odpovědět
No je to mlíčňák, všechno je tam hrozně předražený. U každýho dortu máš asi 10 možných náplní a že to může mít jinou barvu a vlastně všechno si v něm můžeš předělat, takže v podstatě pak vypadaj všechny stejně :-D
Odpovědět
mě dělá dort kámoška - jinak bych si tenhle typ nepořídila, je příšerně drahej - mám ho v albu ....akorát ještě nemám vymyšlené zdobení...chtěl bych ho trošku víc svatební
Odpovědět
Profilova fotka
lotrinkas:Já jsem chtěla taky tenhle,ale v Dejvicích to mají strašně drahý.Ale objevila jsem paní kousek od Mělníka pče to doma,je to na wéwéwé dorty od mámy cézet.Hodíš tam středočeský kraj a je to IvanaE,mrkni na její galerii a ten s těma motýlkama za1500.Myjsme od ní ted měli toho zelenýho dina a byl výborný a upeče mi ten co bude mít aci
Odpovědět
Nazdárek nevěstinky, teda takhle ukecaný baby už jsem dlouho neviděla..jako snažila jsem se vás dočíst,ale po 3 stránkách jsem to vzdala.... Holčinky dneska jsme objednali drobné cukroví..ta paní je švagrová Pepčovo ségry..ale nějaká sleva z toho neplyne 8-( ..jen nám ukazovala ten dortík,který dělala...taky potažený marcipánem,nádhera....ale Pepča i když je sladkomil,tak se ukecat nenechal....on je asi ještě víc než skadkomil,takový malý Harpagonek :-D :-D Takže dneska byla výměna názorů,kvli ceně prstýnků.....v obechodě před 3 týdny mi neřekl nic a teď mne zprdnul,že jsem si mohla vybrat levnější.....to mi hlava nebere....Jenomže já jsem mu to politicky vysvětlila a nakonec z toho byla legrace....ale štve mne..copak musím mít pro všechno omluvu,vysvětlení nebo důvod.....nikdy mu nestačí jen říct,že prostě se mi to líbí....ufffff
Odpovědět
janicka: no s chlapama je to těžký...mají furt pocit, že ženská rozhazuje..
Odpovědět
Profilova fotka
janicka:Hele to je marný,musíš mu to vysvětlit tak,že to vlastně potřebujete a bez toho by to nešlo.My měli zas výměnu názorů kvůli tem líbánkám,že jsem mu neřekla že to je s přestupem a tak.....Taksnad pojedem společně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak jsem do alba hodila ty fotečky z té zkoušky účesu ;-) . No nevím jak u Vás,ale k nám se momentálně blíží hnusná bouřka ]-( ,snad nekiksne net....
Odpovědět
jani, účes povedený, tak nějak bych to chtěla mít i já, jen ne korunku, ale čelenku. :-)
Odpovědět
Jani, účes fakt krásný!
Odpovědět
jani_ mooc ti sluší...já bych taky chtěla dlouhé vlasy :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuju :-D
Odpovědět
holky, viděly jste někde tady fotku kytky kombinace gerbery+růže? přítel chce takové pro maminky a já to nemůžu nikde najít :-( Tak jsme se dohodli s domácím, že budu mít zelené orchidee a bílé růže v kombinaci s nečím dalším drobným a rozčepířený tvar.... :-)
Odpovědět
jani, účes je moc krásnej, supr! ;-) Já jsme děsně nasraná... předevčírem jsem dojela s autem domu a zůstalo zabržděný jedno kolo, přijel automecahnik, sundal ho, prej praskla nějaká pružinka, že je není žádná závada, tak to odvezl a dneska mi volá, že už to je a bude to stát přes 5 tis. DEBIL. Fakt jsem nabroušená a měním autoservis. Minule jsem tam nechala 17 tisíc. ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?