Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
krtku, to vůbec nevim, prej se to tam akorát hrozně rozebírá :-D Jinak myslím, že jo, jelikož on je ten upír... ale nevim jak sexujou upíři :-D
Odpovědět
aci? Času? ... necelý 2 měsíce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtku: tak jsem asi taky emo pubertacka, podle me je to karsyn film x-) jani: dobrou. a snad zitra bude lip ... :-) lotri: tobe je 19? tak to jsem si nejak svatbu ani nepripoustela, ani me ot nenapadlo, tak az tak ve 23-24 :-) no a vdavam se ve 26 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lotri: a kolik je tvymu priteli?
Odpovědět
Profilova fotka
lotri: no musi si ovazat pusu satkem, aby se do ni nezakousl :-D :-D :-D ne, to by me teda taky zajimalo, jak to delaji upiri :-D :-D :-D
Odpovědět
lotrinkas: já myslim, že potmě a opatrně :-D :-D A asi taky rychle, podle toho filmu - jestli je ve všem tak rychlej :-N Já to dneska asi taky pomalu zabalim, nějak mě celý odpoledne pobolívá hlava, tak půjdu do spršky a spát. Zítra snad půjdem zkusit prstýnky (aspoň já teda jo, přítel nevim, jak to zvládne s tim autem), tak jsem zvědavá. Tak dobrou!
Odpovědět
já vám holky tedka sháním kytku, projíždím různý květinářství na netu, zdá se mi divný, že spoustu kytek, co vidím tady v albu mají hodně květinářství vystavené jako svojí tvorbu - ty kytky se samo opakují...pak čemu má člověk věřit :-(
Odpovědět
krtek: no ona po něm hned v prvním chtěla bay jí pohryzal :-D Taky půjdu hají.. jinak když mluvíš o autě, tak já mám svoje v servisu, dneska si pro něj přijel automechanik a zítra večer by mělo být OK, odešla mi jedna brzda. Dobrou noc ;-)
Odpovědět
aci: tak to je snad jedno, ne? Nebo chceš nějakou originální kytku? U nás v květinářství maj vlastní + x z katalogů a podobně a můžu přijít i se svým obrázkem.
Odpovědět
no mě to přijde blbý...tvrdit, že tohle jsem uvázala, když to vidíš i na jinejch stránkách a ještě je to ta samá fotka....já nevím,c o chci, tak hledám, co mě zaujme :-) ale taky už jdu do pelíšku....tak dobrou holky a žádný noční můry...
Odpovědět
Profilova fotka
Krtí si přečte všechny díly Stmívání, a pak nám dá lekci rodinné výchovy pro upíry :-) Jen nevím, jestli to potom není mezidruhový sex, a jestli je to teda vůbec technicky možný ;-) (aby se, s prominutím, pářil upír s člověkem) Nesvatební náladu mám už pár dní, asi je to nakažlivý a nejspíš se to šíří optickými kabely, takže jsem byla bacilonosičem A já, tak se, dámy, omlouvám ... U nás, aby muž něco udělal, si nad něj musím stoupnout nebo si k němu sednout a zůstat tak do doby, než to udělá, jinak na to plynule zapomene (protože má přeci na starost důležitější věci, že...) ... Že mu je putna výzdoba, kytky, auta, dort - OK, hlavně, ať mě kouká chválit toho dvanáctýho, jinak nevím (asi budu brečet třináctýho do vlečky, haha) ...
Odpovědět
dobré ránko...:-)
Odpovědět
Článek se načítá
dobrý ráno holčičky nevěstinky ;-) aci: jasně to chápu, já myslela, že tam maj prostě jen na ukázku, jaký můžou vyrobit kyti Já jedu dneska směr centrum - bez toho auta jsem jako bez nohy, takže ráno pojedu s chlapem. Chci se podívat po věcech na jmenovky, po botech, možná nějaký bižu, spodním prádle a košilce na spaní.
Odpovědět
jizi: já jsem doma vydala přísnej zákaz kritizování čehokoliv ve svatební den a nakázala jsem chválení chválení chválení.... lotri: tak úspěšné nákupy
Odpovědět
Ahoj! Já dneska asi učinim druhej pokus o nákup bublifuků. Sakryš, bych to radši objednala přes net, než tam pořád takhle lítat, jenže na netu bych musela vzít ceolou krabicic za 440 :-p A já jich potřebuju jenom 12. Taky jsem se těšila na nákup prádla, že si konečně dopřeju něco pořádnýho, jenže pod ty moje šaty je fakt nejlepší tělový a to tu docela mám :-S No, tak ušetřim no... Ale možná si stejně koupim nějakou soupravičku jen tak, pro radost, já se na to fakt těšila :-N
Odpovědět
Teď mě napadlo k tomu krájení dortu - všimly jste si, že ty fotky většinou vypadaj takhle? http://www.beremese.cz/album/view.php... Že je ten dort vždycky celej, když do něj poprvý zakrajujou. Tak se to nejspíš dořízne jenom po okraj toho patra a pak sundá? No to bude teda něco, jestli fakt budem mít dvoupatrovej...
Odpovědět
krtek: jo, to dořízneš jen to vrchní patro...jsme se tu už bavily, že by tam měly být pod každým patrem ty výztuhy....takže teoreticky narazaíš na tu výztuhu
Odpovědět
Teda, co jsem vám provedl? :-D Člověk si dá týden dovču a má pak číst takové romány? :-D Hromadně gratuluji všem, kterým se zadařilo (mimi, prstýnky či cokoli dalšího) ;-) . My během dovči zařídili oblek pro mně, udělali etiketu na minivínečka, zkompletovali oznámení a včera už jsme první předali a dnes pokračujeme... :-) Taky jsme si sepsali veškeré nevyjasněné věci a úkoly a je toho víc než požehnaně :-o , tak se budem muset snažit.... :-p
Odpovědět
Ha, tak konečně mi to došlo :-D :-D Já si to fakt představovala jako že se to patro sundá pak krájí :-D :-D A bylo mi divný, že to nejni nikde na fotkách vidět :-N
Odpovědět
dart: já jsem taky udělala včera soupis a dost jsem se vyděsila, co všechno ještě nemám :-( krtek: :-) no to se určitě nesundavá :-)
Odpovědět
aci: no dopadli jsme stejně. Hlavní věci už určitě máme, ale když jsme sepsali všechny ty "prkotinky", co je třeba doladit, tak jsme si říkali - jéééjej :-D
Odpovědět
dartsman: Jé, ahoj ženichu ;-) Přesně - ty "prkotinky" zaberou totiž víc času než něco pořádnýho - taková hospoda, obřad, to se prostě zamluví a je to. Ale pak se musí tamhle pro kravatu, jinam pro košili, tuhle koupit pytlíčky, tamhle mandličky...
Odpovědět
krtek: jj přesně tak, a jakou hubdu, jak dlouhou a jestli dělat na zahradě parket atd atd... :-D
Odpovědět
Aci: Tak to s tou kolegyní a šéfem je pech...Některý lidi holt neví, kdy mají být raději zticha. Taky pár takových máme v okolí. Včera mi přišly šaty...Ale bohužel jsou mi moc těsné přes stehna, oni je totiž od zadku zase zůžily, takže bych v nich nemohla chodit ani sedět, jen stát, tudíž už sháním nějakou krejčovou, která by je rozšířila....Ségra na to koukala a říkala, že vůle by tam měla být, tak snad se to o nějaké 2 cm rozšíří...Tak jsem z toho taková zdrblá....A navíc mi ty šaty ani ségra ani máti nepochválily. Jen koukly a řekl Hmmm...Jako by si mysleli - no jo, krávo, sis je neměla nechat šít. :-( A antisvatební náladu jsem začala mít od doby, kdy jsme to řekli rodičům a jim vše přijde jako problém, nebo neslušnost a nebo hloupost :-| Lotri: Tak to jsi mladá nevěstinka! A cože je přítel tak hrrr do svatby? Má už na to roky???
Odpovědět
salome : no jo, kolegy si nevybereš :-( to je smůla s těma šatama, naštěstí je ještě čas je nechat upravit ... ty je máš od Asapa, nebo odkud? To vždycky nepotěší, když se rodina vyjádří blbě, nebo spíš nevyjádří,mě to taky pěkně štvalo, kdy naši na všechno říkali jen hmm...tak jsem ji tom pak vysvětlitla, že bych chtěla,aby řekli taky svůj názor a zlepšilo se to...
Odpovědět
salomme: naši ze svatby taky nebyli nadšení, tak jsem to obrečela...ale pak jsem si řekla, že si to nenechám nikým zkazit..teď už je to v pohodě a dokonce si myslím že se těší... a co si myslí ostatní o šatech je jejich věc, hlavně když ty se v nich budeš cítit dobře:-)
Odpovědět
salomme: Neboj, šikovná švadlena s s tim podle mě poradí ;-) My museli "popouštět" ženichovo kalhoty - v tom zadním švu, dělali nám to do tejdne přímo v tom obchodě. Jsem ani neveřila, že by nějaký 2 cm mohly bejt znát - a jsou.
Odpovědět
salomme: A který šaty vlastně nakonec máš? mně se v tvým albu líběj prakticky všechny :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hoky,nepotřebujete některá 50 ks zelených vývazků...??? :-D právě mi došly....
Odpovědět
hela: no mě taky přijde, že čím déle ty přípravy trvají, tím víc jsou z toho naši nadšení....sice měli radost už na začátku, ale vůbec se neangažovali, to mi bylo dost líto....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?