Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
někdy někoho znáš, jindy ne....my, pokud to vyjde, budeme mít známé fotografy, známou DJku, známou cukrářku, květinářku....a možná i cimbálovku a kouzelníka, uvidíme...a ještě oznámení od známého a zlatníka máme taky známého, až jsem se divila, kolik potřebných lidí máme kolem sebe. jo a ještě máme známou oddávající a také provozního v restauraci, kde bude hostina...je to pro mě takto strašně příjemné, že se na ty lidi můžu spolehnout, ještě jsem zapomněla, mám i známou, která mi udělá nehty, make-up a účes...
Odpovědět
Profilova fotka
taggy ty se mas to ja bduu mit jenom znamyho kameramana a fotografa a pak jeste znamyho budouciho manzela:-))))).. nastesti mel pred dvema lety svatbu bracha takze sem byla zasvedcena do priprav tak vim na co si treba dat pozor a co je preba udelat brzo coz je taky obrovska vyhoda, v restauraci na me koukali proc se na tolik veci ptam a odkud vim ty veci co jsou potreba:-)))
Odpovědět
Taggy: tak to máš teda dobrý!! Mě ze známých bude dělat jen teta kytku,a veškerou květinovou výzdobu, je aranžérka, potom budeme mít vlastní auta, máme celou flotilu Audin, takže budou audiny :-D a vlastní autobus pro ostatní svatebčany. Jinak mám všechno od "cizích" a to je teda trošku risk. Ale snad to zvládnou. no možná mě bude česat "rodinný " kadeřník, ale k němu zase já osobně nechodím, protože je v Brně a já teď bydlím v Praze, takže taky nevím, co vykouzlí. Tulikiss: ty to máš taky dobrý, já jsem sice z vnoučat například skoro nejmladší a svatbu mám prvním, takže jsem takovou průkopnicí. :-o
Odpovědět
tak vidíš tulikiss, taky jsi ve výhodě....ale holky, na druhou stranu, když cizí člověk něco udělá špatně, snáz ho pošlete do patřičných míst, víte, jak je to někdy se známýma
Odpovědět
Taggy to je taky pravda, mě už se o tom v noci aji zdá, jak se všechno po.... a to máme 8 měsíců před svatbou, co až potom bude zbývat jen týden. To asi nebudu spát vůbec. |-|
Odpovědět
mám to úplně stejně, budoucí manžel se mi směje, že mám strach už teď, měly bychom na to asi míň myslet...ale copak to jde...ale i přes ty obavy a stres mě to zařizování baví, je to doufám jednou za život a užívám si to, takové jedinečné věci....a moc se těším
Odpovědět
Ahoj holky. Tak přidávám nějaké nové informace o přípravách naší svatby. Konečně jsme se shodli na místě obřadu, bylo to docela náročné, měli jsme sice dost návrhů, ale pokaždé se nám někde něco nelíbilo nebo neměli ještě termíny na září. Nakonec jsme vybrali zámek v Brandýse nad Labem. Snad to tam bude dobré... Zamluvili jsme i místo na hostinu - Český statek v Praze. Teď ještě musíme sehnat kapelu, chtěli bychom nějakou, která nám udělá i karaoke... Pak si dáme od svatebních příprav asi na chvíli klid (i když tomu ani jeden moc nevěříme ;o)) ). Ještě se chceme jít podívat v únoru na Svatební veletrh do hotelu Diplomat v Praze, tak doufáme, že tam načerpáme nějakou inspiraci.
Odpovědět
taggy: Mně se na Tobě líbí nejvíc šaty č. 6. Ale jak jsi psala, č. 1 a 4 jsou také krásné... Je to holt těžké, vybrat jenom jedny.
Odpovědět
ahoj aleno, vidím, že máš stejný termín svatby jako já....s těma šatama je to fakt těžké, ale asi se půjdu ještě mrknout jinam. ve čtvrtek jedu s přítelem do prahy, chtěla jsem tam oběhnout nějaké výprodeje šatů....vidím, že jsi z prahy, znáš tam nějaké půjčovny??
Odpovědět
No, ja asi nejdriv chci zajit do salonu Nevesta, potom je dost velke studio Kleinod, a svatebni salon Adina. O techto salonech jsem cetla i tady na beremese.cz, nevesty byly vetsinou spokojene. Maji tam hlavne hodne velky vyber satu a ceny jsou prumerne.
Odpovědět
aha...ale to jsou asi jen půjčovny, co?? v některých mají výprodeje - della sposa, dd models, natali, agnes a salon nela...tak jsem se chtěla zeptat, jestli nevíš něco i o těchto??
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky ženské, tak jsem tu 3 hodiny nebyla a najednou přibylo takového čtení, až mě z toho vstávají vlasy na hlavě. Jsem na sebe ale patřičně hrdá, už mám 3 stránky svatebních novin, je to docela piplačka. Stahovat samé obrázky z netu a vymýšlet text. Pokud neznáte stránky svatebni-noviny.cz tak na ně určitě zabruslete, najdete tam dost vtipů, informací a tradic, které se Vám do novin můžou hodit. Co se týče mé tvorby, noviny dělám ve wordu, ale vypadají moc hezky... jsou barevné, kombinuju styly písem a dá se to i když je to dost pracné. Co se týče prstýnků, také si myslím, že by oba měli mít stejné... kromě briliantů, ty se k chlapovi dle mého nehodí, vypadá to hodně zženštěle. alco: tak to se v Diplomatu možná potkáme.... myslím, že v těch davech, které tam budou se nepoznáme :-)
Odpovědět
Článek se načítá
taggy: v salonu Nevesta urcite prodavaji saty La Sposa, Agnes a White One. Maji to i na strankach. V Kleinodu i v Adine si take muzes saty koupit. dandalinek: my tam planujeme jit 14.2. Treba se tam tedy uvidime...
Odpovědět
Profilova fotka
alena: já půjdu v pátek s kamarádkou a v sobotu s přítelem... nechci, aby viděl, jaké šaty budu prohlížet, bude to pro něj překvapení
Odpovědět
dandalinek: my se take budeme divat s pritelem na vse ostatni, krome satu ;o)) Chceme se videt az pri obradu. Ale na vybirani satu se mnou pro jistotu muj pritel chce poslat sveho bratra/svedka, pry abych trochu krotila svou bujnou fantazii (a hlavne fantazii moji maminky)...
Odpovědět
Profilova fotka
a nemá taky trošku strach z toho, aby tvůj výběr nezrušil finanční rozpočet domácnosti na další půl rok??? O to mám strach spíše já, protože šatů nádherných je mraky, ale mě se samozřejmě líbí ty nejdražší... :-( budu holt muset zkrotit své touhy a přání a koukat nejdříve na cenu a pak teprve na krásu šatů
Odpovědět
Taky se asi vydám do Diplomatu inspirovat, ještě jsem tam nikdy nebyla. :-D dandalinek: a co to je za ty stránky, chtěla jsem se tam podívat, budu taky dělat noviny a nejde mi to otevřít. ]-(
Odpovědět
Holky, ja jsem svatebni noviny vubec delat nechtela, ale kdyz uz se tu o nich pise, tak jsem to zkusila zadat do googlu/seznamu a vyjelo silene moc odkazu - tzn. inspirace. Zacinam tak trochu uvazovat, ze neco takoveho take pripravime :-)
Odpovědět
Já myslím,že svatební noviny jsou dobrý nápad, my je mít určitě budeme, je to vtipný a když si je vyrobím doma, tak to zase tak drahý nebude.
Odpovědět
luccy.luccy: poslala jsem Ti nejake odkazy, mozna uz je ale mas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já taky dělám svatební noviny, už je mám připravené ve wordu a čekají na vytištění :) tiskárnu nám přinesl Ježíšek :-)
Odpovědět
Alena2: ano moc děkuji, podívám se na to. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky me to take nejde otevrit,neposlali byste mi take odkazy nebo nezverejnili je zde
Odpovědět
Ach jo, tady zase nikdo celý den nebyl ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojyk, já se dopoledne učila, pan ženich dorazil domů ve třičtvrtě na jednu, takže mazec a odpoledne jsem byla v práci... a teĎ se půjdu znovu vrhnout na učení, protože opět nemám protějšek doma...
Odpovědět
ahojky holky, tak jak jste pokročily se svatebníma novinama?
Odpovědět
Profilova fotka
já je mám ready v kompíku... čekají na vytištění... až se koupí nové barvičky do tiskárny, ty jejich startbarvy jsou hned v čudu, tak až budou nový, tak to natisknu :)
Odpovědět
Ahoj, já noviny tvořila včera, bude asi 12 stran, z toho mám 10 hotových, tak snad se budou líbit. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, co se týká novin, takjá už je mám také hotové asi měsíc a půl, jsem cvok, ale raději vše dopředu jen je musím dát dohromady jinak jsem je tiskla na obyč A4 a barevné se spoustou fotek, myslím, že se budou líbit
Odpovědět
Profilova fotka
jezisi tak to abych taky zacala, ale nevim kde na to vezmu cas uz aspon dva mesice se dokopavam k tomu abych udelala jmenovky na stul ale porad to nejak nestiham...ale o vikendu s tim zkusim pohnout:-) a to me ceka jeste delat oznamka achjo :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?