Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
neboj, to ja to zacnu vsechno pripravovat az v cervnu, po statnicich.zatim jsem v klidu,ted mam bohuzel jiny starosti :-|
Odpovědět
Profilova fotka
pindruzka: no prave ze ja ted musim dat jednu zkousku abych mohla v unoru ke statnicim tak prtoo ted vubec nestiham, a jestli ji zase nezvladnu tak me cekaji statnice taky v cervnu....blba skola:-(
Odpovědět
Profilova fotka
no ja ted akorat taky sprtam, takze mam akorat termin, hospodu a na zacatku unora bych se chtela kouknout po nejakych satech,ale ted na nejaky noviny vazne nemam cas, takze to nechavam az na cerven,to se stihne
Odpovědět
Tak já jsem právě objednala kameramana a fotografa, tak jsem zvědavá, ale už teď když si vybavím, jak budu nervózní a ještě tam kolem mě bude poskakovat kameraman... no nevím. Navíc se na videu teda moc vidět nemusím, ale zase na památku je to dobrý a pěkně to sestříhá, dá se do toho hudba.Ale těch peněz!! :-S Jo, škola, to je taky jedna velká hrůza, už aby jsme to měly za sebou, že?
Odpovědět
Profilova fotka
luccy tak to ja se taky na videu moc nemusim, ale proste to clovek bude muset prezit :-| jak rikas, na pamatku jiank s videem, profesionalniho kameramana objednavat nebudu, doufam, ze mi to natoci kamos + sestrihat + hudba, videla jsme od nej takovy maly narozeninovy video a mel to moc pekne udelane tak bych ho chtela poprosit jestli by mi to taky tak neudelal jako svatebni dar ;-)
Odpovědět
Pindruzka, tak to máš výhodu. Mě kameraman řekl, že si vezme 7000 Kč + jídlo a pití. To chce teda každej, i fotograf, kapela... no a on ten oběd taky není zadarmo, že? Tak aspoň doufám, že se bu´dou krotit v pití. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je desny takovahle palka, ja si to ani nezjistovala protoze jak rikam, doufam v toho kamarada. a s fotografem to mam obdobne.teda ne ze by to byl znamej, ale pres znamyho kluk, kterej foti jako konicek, jeho fotky uz jsme videla a moc se mi libily, rikal ze neni drahy tak nepocitam ze si rekne 7000!!! a pak bude jeste asi fotit sestrenka, ma docela dobrej kanon tak uvidime co nalovi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, můžu se přidat? Natrefila jsem na tuto diskuzi teprve dneska. Mám datum 12. září a mámuž docela nervy na pochodu. To se chci vidět ve svatební den :-| .
Odpovědět
Pindruzka: je to hodně peněz, ale snad to bude stát za to, když tak počítám, za kapelu, fotografa a kameramana dáme skoro 30 000. A co potom hostina?? =-) No začínáme šetřit. Ajronka: vítej, a gratuluji k zásnubám!! :-) Kde to budete mít?
Odpovědět
Profilova fotka
ajronka: ahojky luccy.luccy: jo je to šílený my máme fotografa za 9 tis. docela šílený, kamery se zhostí sestra, tak snad to bude taky pěkný je to amatér, ale snad se jí to povede a kapelu zatím nemáme, ale počítám tak 7 tis. a to ještě šaty, a různý prkotiny a pak hostina
Odpovědět
Tříčlenná kapela si prý bere kolem 1150 Kč na hodinu, tak si to můžeš zhruba vypočítat, aspoň teda mě to tak říkali, jak se to pohybuje v Brně, nevím jak jinde. Uvažovala jsem i o CD, ale to se myslím moc nehodí, tak musíme zainvestovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe:Co jsem se dívala na diskuzi o hudbě,tak záleží kolik členů tak kapela bude mít,ale myslím,že to bude stát pod 7,000,-Ale počítej raději víc a pak buď mile překvapená:o) My budeme mít DJ za 3,000,- (známý známého :-D )´,tak jsem ráda,ale jinak DJ se také pohybuje okolo 5 tis
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Teda holky, ja jsem docela rada, ze mame jako fotografa kamarada, ktery se foceni venuje a svatby bezne foti. On nam to udela vice mene zadarmo. No a kapelu mame triclennou, ktera hraje celkem dobre a bezne na zabavach a rekli si zhruba o 5000kc.
Odpovědět
Tak to se holky máte. Ale my to chtěli, tak musíme platit, a to ještě nejsme domluvení s rodičy, kdo bude platit hostinu, kterou máme i s ubytováním, protože se budou sjíždět lidi pomalu z celé republiky. Tak jen doufám, že to bude stát za to a bude to jednou za život. :-D , Taky jsem byla včera u kadeřníka, předběžně jsme se domlouvali, je to chlap trošku jinak orientovaný ;-) , ale má dobrý cítění, no a on mi říkal, že by mi horní vlasy vyčesal, spodek nechal, že mám ale na toto málo hustý vlasy, přitom žádný vypelichanec nejsem a že mě bude muset navázat umělý vlasy nebo co!! ]-( Tak to bude taky pěkná pálka a navíc nevím, jestli na ten jeden den se to vyplatí...
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky za typ, jsem zvědavá jak to nakonec dopadne taky jsem přemýšlela o DJ ale nakonec jsme se shodli, že bude živá, tak snad nebude jen pít a mít přestávky a bude taky hrát luccy.luccy: taky si budu nechávat navázat vlasy, jsou jen takové proužky ze živích vlasů které ti pírkama připne k tvým vlasů, a třeba z vlasu na ramena ti udělá vlasy do pasu a husté, já jich mám docela málo, tak snad to klapne s tou holčinou a vydaří se to, jestli budeš chtít pošlu ti fotku kamarádky které to měla na svatbě, bylo to super
Odpovědět
lowe: a to se dá potom klidně sundat? No třeba se mi to zalíbí a budu to chtít nastálo. :-D Já jsem o tom samozřejmě slyšela, dokonce to měla kamarádka a když jsem jí sáhla do hlavy abych se na to podívala, tak mi naskočila husí kůže, byly tam jakýsi drátky nebo co...
Odpovědět
Profilova fotka
luccy.luccy: dělá se víc způsobů, ty dražší (cca 20 tis) vydrží asi půl roku se dělají že se navazují pramínky vlasů přímo na vlasy a ty se pak chovají jako normální to je ten způsob co si nechavají dělat modelky a tak to pro mě není, peníze ]-( a o kterém mluvím já je že po události sundáš jednoduše vlasy z pírek a vrátíš je dotyčnému kadeřníkovi, kadeřnici, asi bych nechtěla mít delší dobu pírka na hlavě, ikdyž tak kamarádka to neměla vůbec vidět, hrozně moc jí to slušelo
Odpovědět
Aha tak to potom jo, můžeš mi teda prosím poslat tu fotku?
Odpovědět
Profilova fotka
ok, napiš mi mail
Odpovědět
luccy.luccy@seznam.cz Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, už nějakou dobu tuhle diskusi z pozvdálí sleduju - máme zamluvený termín svatby 12.9., takže to vypadá, že patřím k vám ;-). Všechny "hlavní" záležitosti máme zařízený a zamluvený a teď mi připadá, jako kdyby se přípravy zasekly na mrtvém bodě - tak jsem usoudila, že bych si mohla s vámi trochu pokecat, abych ten pocit zahnala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj jizi: a co máš všechno zařízené, jsme hrozně všichni zvědavé, že jo holky jinak taky nějak stagnujeme, ale ono se to zase rozjede ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máme zamluvený termín a matrice, hospodu, zaplacenou zálohu na šaty a svatební cestu, domluvenou předběžně kadeřnici :-) A to je zatím asi tak všechno - doufám, že lse o líčení postará sestřenka - je kosmetička a je opravdu moc šikovná, kytky snad naváže mužova kamarádka a vymýšlení svatebního oznámení jsme "hodili na krk" kamarádovi-grafikovi :-) A co vy? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: tak to máte super no my máme termín, místo, hostinu, šaty zatím tápu, nějak se mi nechce na zkoušení :-( , kadeřnici mám domluvenou, kosmetičku také, nehtíky zvládnu snad sama, oznámení mám předběžně hotové + ostatní tiskoviny, jen to musím dotvořit (koukni do alba) noviny, jo kam jedete na svatební cestu? jsem zvědavá co?
Odpovědět
lowe: děkuji za mail. To vůbec nejde poznat,tak to je dobrý. :-) Jizi: ahoj. A kde to budete mít? My máme zhrub atak to co ty, jen ne tu svatební cestu, budeme stavět dům, takže pochybuju, že někam pojedeme. :-| A v současné době jsou oznámení na cestě, objednala jsem je přes internet, tak jsem zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
Kolik máte holky v plánu svatebčanů na hostinu a na pařbu? Lowe: Teda - s těma šatama se ti divím :-) Na to jsem se hrozně těšila - jako malý děcko na Vánoce a možná ještě výrazně víc - a byl to teda boj, favoritky jsem ve finále ani pořádně nezkusila a skonšila v šatech, který jsem si nechala připravit jen kvůli typu a vlastně se mi na fotkách vůbec nelíbily ;-) ... a svatební cesta je úlet - nemohli jsme se dlouho shodnout a nakonec jsme se zbláznili a rozhodli se pro Zanzibar :-D Luccy: A co šaty? Budou ty za krk, co máš v albu?
Odpovědět
Jizi: V Zanzibaru je teď přítelova sestra s jejím přítelem. Oni jsou takový cestovatelé, až mě štvou. :-D 2x do měsíce někam lítají, jednou je to Dominikánská republika, potom Mauricius, teď Zanzibar, v Itálii, Německu, Rakousku jsou jako doma. To se někdo má.... Šaty bych chtěla nějaký takový, nevím jestli je tady seženu, tyto jsem našla na eBay.
Odpovědět
Profilova fotka
Luccy: Tak až se vrátí, musíš poreferovat, jak se jim tam líbilo :-) A ty chceš šaty kupovat nebo půjčovat?
Odpovědět
Profilova fotka
jizi, no já šaty moc nenosím, tedy vůbec spíš sportovně bojím se toho, že mi žádný nebudou, ne že bych byla nějaká velryba to ne, ale mám velké poprsí a ostatní naprosto normální, takže nevím jestli nějaké šatičky na mě budou, ale tak v únoru už budu muset jít ]-( no taky si myslím, že nakonec budu mít jiné než je má představa no my taky vedeme diskuze, a od jaké cestovky letíte? my jedeme na naši první společnou zahraniční dovolenou, doposud jsme jezdili jen po čechách a moravě, takže se v tom upřímě moc nevyznám poradíte mi? chtěli jsme řecko :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Recko je super, my jsme tam s drahym uz parkrat byli. Jsou tam mili lidi a navic mi prijde, ze tam neni ani nejak draho a more taky bajo. My bychom nekam na svatebku chteli, ale docela jsme ted premysleli, s tou hospodarskou krizi, co to bude delat s cenama a s cestovkama. Aby jsme si neco nezamluvili dopredu a pak treba cestovka krachne. Takze to spis vidim pak na nejakolast minute. treba Egypt. Ale kdyby me nekdo zasponzoroval tak bych si dala rict i zdalenejsi detinace, Karibik, Mexico....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?