Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
lowe: oznámení je fakt moc pěkný, zajímavý. My už ho máme taky objednáný, mělo by přijít v pátek, tak jsem zvědavá. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luccy.luccy: děkuji, ale ještě není hotový, bude tam pauzák a merunková mašlička, až ho budu mít tak si ho dám do alba
Odpovědět
Profilova fotka
Já se taky chystám vyrábět oznámení sama, ale zatím jsem nezačala. Tak jsem zvědavá, jak to dopadne ;-) lowe: už se těším, jak to tvoje dopadne, určitě ho pak dej do alba :-)
Odpovědět
No jste holky šikovný, já jsem si ho raději nechala natisknout a teď mám obavy, jestli jsem neměla vybrat jiný, lepší, hezčí.... ]-( Ale snad se bude líbit.
Odpovědět
Profilova fotka
luccy: jestli to je s těma srdíckama v tvém albu, tak to je moc pěkný, líbit se určitě bude. Jiný a možná i lepši se vždycky najdou, ale to prostě už tak je (většinou jsou i dražší) :-)
Odpovědět
Jo to je ono. :-D Chtěla jsem otevírací, aby to bylo tkaový napínavý a bílo červený. Snad se bude líbit, vybrali jsme jich asi 6, který se nám nejvíc líbila a nakonec vyhrálo tohle ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tady to nějak vázne, vy sem nechodíte??? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja sem chodim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
občas taky nakounu :)
Odpovědět
no jo, každý nakoukne a nic nenapíše, to je teda diskuze, děvčata! Co má potom člověk v té práci 12 hodin dělat?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych klidne i neco napsala, ale zaprvy se ucim na zkousku tak nemam moc cas, a zadruhy uz mam skoro vsechno, dneska prisly boty a celenka a v unoru prijdou saty..takze sem skoro komplet uz jenom kytky a bizu.. co ja budu vic jak pul roku delat ;-( ;-(
Odpovědět
Ahoj nevěstinky, tak já teda přispěji do diskuse. Dneska jsem byla zkoušet šatky. Porušuji pravidlo, že má ženich vidět šaty až na obřadu, můj přítel má totiž mnohem lepší vkus než všechny kamarádky dohromady, takže jsem ho vzala s sebou. Byli jsme ve dvou salonech, já si v každém zkoušela čtvery šaty a on si nakonec vyzkoušel jeden oblek a zrovna si ho zarezervoval, protože mu krásně padl a moc mu sluší. Jelikož se nemůžu rozhodnout, tak bych si dala fotky do svého profilu a mohly byste mi poradit, co??
Odpovědět
Článek se načítá
Tulikiss: mě taky začínají zkoušky, zrovna dneska jsem měla jednu. ]-( To se teda máš, že už jsi tahle s přípravama skoro hotová. ;-) Mě to teprve čeká, ale těším se na to. Taggy: Tak kde jsou ty šaty???? Ale jinak vám to spolu sluší!! Jste hezký pár. :-N A to místo na hostinu vevnitř taky vypadá moc hezky.Tak ty jsi byla vybírat s nastávajícím?Já půjdu asi s mamkou a nebo s kamarádkou, i když se obávám, že to nevydržím a ukážu mu šaty dřív. :-S
Odpovědět
Luccy: Ještě dneska večer je tam dám, musím ty fotky akorát promazat, protože je jich moc. Jsme hezký pár? Díky za kompliment...Jinak byli jsme vybírat spolu, protože má skvělý vkus, nakupovat jezdíme taky spolu....(a když byl v londýně, tak mi přivezl svetry, trička, bundu a dokonce i spodní prádlo - které mi bylo akorát). Takže proto...a taky chci, abychom byli krásně sladění... A ty jsi jak daleko s přípravami na svatbu - máme stejný termín.
Odpovědět
Luccy: tak už se můžeš mrknout. a ostatní klidně taky, čím víc názorů (i kritiku beru), tím líp... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taggy: tak me se na tobe libi ty prvni saty (s tou vleckou , jak jeste nevis) pak ty jak musis zkratit spodek nejsou taky spatne, ale libis se mi i v tech "dortovych", vynikne ti v nich stihly pas ;-)
Odpovědět
pindruzko, máš naprosto stejný vkus jak já, vyjmenovala jsi všechny moje favority - mně se líbí taky ty jedničky, čtyřky a šestky - kdybych se nebála té vlečky, tak beru ty první...ty chceš mít vlečku? já se bojím, že se v tom zabiju. ale jinak pohodlné byly všechny
Odpovědět
Profilova fotka
já mám taky zkouškový, včera jsem napsala zápočet z chemie a teď se šrotám na zkoušku z biologie, pak mám týden se naučit 30 otázek na chemii...
Odpovědět
Profilova fotka
taggy me se moc libis v tech cislo 6, 1 jsou taky moc pekny ale hezci postavu ti delaji ty 6. I kdyz muj styl to neni tak urcite 6.
Odpovědět
tulikis, taky jsem se dívala k tobě a líbí se mi na tobě čtvrté, sedmé a šestnácté....já buď vezmu ty šestky, nebo ještě půjdu jinam. příští týden jedu do prahy, tak jsem si říkala, že bych tam oběhla nějaké výprodeje šatů a nějaké koupila - nemáte s tím některá zkušenost??? a když nic nepořídím, dvacátého ledna bude v tom jednom saloně, kde jsem byla, nová kolekce, tak možná bych ještě něco vybrala tam
Odpovědět
Profilova fotka
taggy: ja budu mit nakonec dvojky, ale trochu predelane a budou mit vysivanou vlecku..
Odpovědět
Profilova fotka
taggy: no s tou vleckou nevim, ja jsem si jeste saty nezkousela tak nevim, na obrad a foceni to vypada krasne, ale pak na vecerni zabavu neprakticke, hele ale jsou vlecky, ktere se pak daji pripnout nejak zezadu na saty, ze uz to nemusis vlacet. jinak ty prvni a ty 6 fakt vytezej, a jak jsem rikala, ty 6 ti delaji moc hezkou postavu
Odpovědět
Profilova fotka
urcite bych nesla do satu kde nejde vlecka pripnout, ale kdyz jde pripnout tak je to super na foceni
Odpovědět
Taggy: tak mě se nejvíc líbí asi ty čtvrtý, pěkný jsou ale všechny. To bude asi těžký rozhodování. ;-) Vy máte taky 5.9?? A kde? my na zámku Lysice. Zatím máme zamluvený termín na matrice, domluvenou hostinu, koupený polštářek pod prstýnky a objednaný oznámení, košíčky na koláčky, podvazek a knihu hostů. Chci mít raději všechno v předstihu, v červnu mám státnice, tak ať se nestresuji, i tak mám z toho strach, pokud je neudělám, bude to průser. Sice už mám jedny za sebou - Bc., ale teď je to na titul Ing., a to už asi bude horší. ]-( Do toho budeme stavět dům, takže nudit se asi nebudu.
Odpovědět
Profilova fotka
luccy tak to mame podobne, v cervnu statnice, pak svbatba a jeste ted zaciname stavet :-D mam toho nad hlavu, jak to vsechno stihas? ja totiz moc ne, no ted se proste musim soustredit vic na skolu nez svatbu
Odpovědět
Pindruzka: zatím si to snažím moc nepřipouštět, ale už to na mě pomalu dolíhá. Je toho hodně, ale mívám často noční služby a nudný denní, takže třeba diplomku a tak píšu v práci. I tak nevím,jak to zvládnu. No musím. 8-)
Odpovědět
pindruzka: ty první šaty mají vlečku, ale je připínací, takže je to v pohodě. ale radši zkusím ještě nějaké další šaty....ať pak nelituju, vrátit se pro tyto můžu vždycky. luccy: my máme 5. září na mole rybníka na Velehradě (okres Uherské Hradiště - tam bydlíme). Tak snad nebude pršet, ale to asi naštve, i když má člověk obřad někde vevnitř...my tam máme aspoň střechu v tom altánu. Jinak holky, taky už pomalu zařizujem. Termín na matrice a v hotelu, kde bude hostina, taky máme. Jinak se poohlížím po dalších věcech, protože buď hned v létě nebo těsně po svatbě chceme kompletně rekonstruovat byt, takže toho bude taky víc...
Odpovědět
Profilova fotka
holky mrkněte se prosím na www.chytrazena.cz v sekci rodina / svatba píšu články a zajímá mě jaké info by ještě mohlo nevěsty zajímat... a připište třeba i ohlasy na současné články na stránkách...
Odpovědět
Taggy já to vlastně četla v tvém albu a právě mě to přišlo zajímavý na molu, to by mě nenapadlo. :-) Hlavně aby nepršelo, z toho mám taky strach, my to sice máme vevnitř, ale focení v zámecké zahradě a to by teda při dešti bylo nic moc. A to září je takový nepředvídatelný. no snad bude hezky, to neovlivníme. :-o
Odpovědět
Petunia: v rychlosti jsem se na stránky podívala a jsou moc hezký!!Ani je neznám! Zítra mám 12ti hodinovou směnu, tak na to mrknu podrobněji a napíšu. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?