Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luccy. - tak jo, díky moc :)
Odpovědět
petunia: já se taky mrkla, myslím že dobrý....každá nevěsta asi před svatbou čte všechny články o svatbách, takže čím víc....jsem novinářka, takže ty články jsou hodně podobné jako na jiných stránkách, ale pěkně podrobně napsané a dobře sestavené...takže mně se líbí a taky jsem si početla...
Odpovědět
Tak jsem se dívala na tu chytrou ženu a je to hodně inspirativní. Pěkný. Jdu číst dál...Aspoň mi to tady rychleji uteče :-p
Odpovědět
Profilova fotka
vy jste vsechny zarijove nevesty?A kde planujete svatbu? :-)
Odpovědět
helca.pelca: no asi jsme všichni zářijové nevěsty. :-) My to plánujeme na zámku Lysice, už to máme rezervované na matrice. :-N Ty jsi taky zářijová?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak já se taky přidávám k zářijovým nevěstám.... jak jste daleko s přípravami? Lenka
Odpovědět
Dandalinek: vítej!! Kdy a kde to máte? my 5.9.2009 na zámku Lysice, zatím máme rezervovaný termín na matrice, zamluvenou hostinu, koupený polštářek pod prstýnky a objednaný nějaký dekorace a oznámení. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vite nove prichozi zarijovky. My mame svatbu 12.9.2009, mame rezervovane misto na hostinu, kostel, cukrovi, kapelu a saty. A na zbytek se chystame az na jare.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme termín 19.9. a máme zamluvený zámek v Ratibořicích, já šaty, vybrali jsme si prstýnky a asi i oznámení, ale ještě to necháváme na jaro ( objednání) a já mám zamluvené šaty. Ženich oblek dostane k narozeninám v květnu... jinak místo na hostinu máme zatím jen vybrané, je potřeba domluvit se s majiteli :)
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem z Vás v rozpacích, abych pravdu řekla, zařízené nemám ještě nic.... chceme svatbu na Hluboké a tam ještě na září neberou rezervace, musíme počkat skoro dva měsíce. Bojím se, že pak to bude velký boj o místa, najdou se určitě nějaké celebrity, které budou mít přednost a je to v čudu. Tak že termín ještě není 100%. Chtěli bychom 9.9.2009, ale mám strach, že místní restaurace a hotely už budou mít našlapáno, bude velký zájem o tenhle termín. Jelikož jsem zásnubní prstýnek dostala k Vánocům, nebylo ještě moc času, ale docela už to mám hezky naplánované, vybrané oznámení, doma pracuji na vtvorbě svatebních novin. Až se vrátím ze služební cesty vyrazím na svatební veletrh a tam bych si měla udělat představu i o prstýnkách a šatech. Žádná sláva, já vím, uteče to jako voda.
Odpovědět
Já jsem se taky už dívala na prstýnky, bláhově jsem si myslela, že se vejdeme tak do 8 tisíc a ony nějaký slušný jsou tak kolem 15 tisíc. Ale asi je lepší na nich nešetřit. Dobrý výběr má firma Rotax
Odpovědět
Profilova fotka
Prstýnky jsem už zkoukla na netu, ale myslím si, že skutečnost je úplně jiná... ale s tou cenou máš naprostou pravdu. Vdávala se mi před rokem kamarádka a když jsem pak koukala, co si vybrali za prstýnky (tři druhy zlata, ona má 3 brilianty, on žádný), je pravda, že jsou masivnější a dobře vidět, ale stály je 33.000,-, to už mi přišlo trošku moc... taky jsem si představovala něco do 10.000,-
Odpovědět
Článek se načítá
No my chceme bílá zlato,já tak jeden dva brilianty, jemu bych nedala žádnej,příjde mi to takový divný, když má chlap v prstýnku kamínek, ale i ty jednoduchý stojí přes 10 000. Můžeme začít šetřit. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky. já chci 100% žluté zlato protože ho nosím a můj přítel nosí stříbro tak mě napadlo že on by měl bílé ale asi by to vypadalo divně. co myslíte??? je to blbý nápad, ale pak nevím jak to vyřešit. jenom vím že chceme trošku širší prstýnky a jenom něco vyrytého.žádný kamínek.takže já počítam tak do 8 tisíc maximálně ;-)
Odpovědět
Petra8619: můj kamarád taky nosil bílý zlato a jeho nastávající žlutý, tak to vyřešili tak, že mají jako kdyby dva proužky, jeden je bílý a druhý žlutý zlato, no blbě se to popisuje, ale snad chápeš.A když chceš širší, tak to půjde určitě. Myslím, že prstýnky by měly být asi stejný.
Odpovědět
Profilova fotka
dandalinek:vitej mezi nama, a toho 9.9. bych se nebala zase takovej naval nebude kdyz je to v tydnu, to horsi bude nas termin 19.9... jinak my planujem prstynky bud z titanu nebo neceho podobnyho, ja mam totiz alergii na zlato:-( tak aspon usetrime:-)
Odpovědět
dandalinek: a jak budeš dělat ty svatební noviny? Já je chci taky, měly by mít tak kolem 10ti sran, nějaký vtipy, svatební a manželský zákony, něco o nás, fotky atd., vím, co tam chci, ale nevím, jak to natisknout, aby to vypadalo fakt jako noviny. A dávat to nějak do tiskárny, to jsou další peníze.... :-(
Odpovědět
luccy: já taky už sbírám inspiraci na svatební noviny a dělám si představu. Jelikož jsem novinářka, tak to budu mít asi jednodušší, protože si to můžu udělat právě v tom programu, ve kterém dělám opravdové noviny. Ale viděla jsem, že holky je tvoří i ve wordu a pak je třeba převádí do pdf, vypadá to hezky. a tisknout je budu na normální papír v normální tiskárně, takže to zase tak drahé není. taky jsem chtěla okolo deseti stránek, představení nás, hostů, program svatebního dne, vtipy a obrázky o manželství atd....a chtěla jsem pro každého jeden výtisk (samozřejmě pro dva manžele a jejich děti jen jedny noviny), ale i tak toho bude dost, máme přes 35 lidí...
Odpovědět
taggy: no při nejhorším bych to udělala taky tak, ale víc by se mi to hodilo na tom "novinovém" papíru. Ty počítáš jedny noviny na rodinu? já myslela, že dám každýmu, takže když je tříčlenná rodina, tak prostě troje noviny, aby si nečetli přes rameno.Tak teď nevím... :-D Jinak jsem si právě zamluvila kameramana, za 7 hodin natáčení si bere 6000 Kč. Ach jo. :-( To by mě vyšlo mnohem levněji, kdyby kameroval třeba děda. :-N
Odpovědět
na novinový papír to ale nemáš přece kde vytisknout??? i já to budu mít na normálním...na papír se vykašli, myslím, že hosté budou rádi, že se pobaví textem a obsahem, papír je jedno...a budu nejspíš dávat jedné rodině jedny, protože chci, aby jim zůstaly, tak na co jim pak budou doma čtyři....a když jsou to manželé nebo pár, tak je stejně budou číst spolu...no uvidíme... kameraman...nad tím jsme taky uvažovali, já jsem ho původně chtěla, i když nechápu proč, když se nesnáším na videu...spíš asi proto, že až bude obřad, že tam bude taková atmosféra, že si to ani nebudu pamatovat, ale stejně bych si to asi pustila jen jednou...jinak my budeme mít tři fotografy - profíky, ale kamarády...takže fotek bude hodně a na hostině může natáčet někdo na foťák, tam máme docela kvalitní kameru..spíš tam nechci cizího člověka
Odpovědět
Profilova fotka
to nam bude fotit kamarad co normalne foti,a kameraman bude nekdo od pritele z prace, dela se sitovima technologiema a tak, proste s lidma co delaji telekonference nebo nataci prednasky, takze to nebude problem a hlavne bude to za par korun:-), stejne chci kameru jenom na obrad i tak mi to bude upne stacit:-)
Odpovědět
Já jsem právě viděla jeho videa a je šikovnej, různě to sestříhá, dá černobíle, pouští do toho hudbu...Prostě pěkný. Ale těch pěnez!! No co, třeba to někdy pustím svým vnoučatům. :-D Nechci šetřit, ale zase zbytečně vyhazovat taky ne. Tak si aspoň ty noviny udělám sama doma,to je pravda, že papír může být obyč, i když nevím, jak to dopadne. 8-( Po fotografovi jsem se taky dívala, ten mi napsal, že si vezme 5000 za 200 fotek. Tak nevím, jestli raději někoho nepožádat z rodiny, někoho schopnýho....Protože dát jenom 11 tisíc za foto a video...to se mi teda nechce ]-(
Odpovědět
luccy, je to těžké s těma penězma, buď je budeš muset obětovat, nebo si vybrat buď video nebo fotky.. to sestříhané video je hezké, máš to na památku, ale na fotkách bych nešetřila, ty máš napořád, můžeš je každému ukazovat a vyplatí se mít pořádné. ty ceny co píšeš jsou takové běžné...takže levnějšího profíka asi neseženeš....těžko říct, zkus se poptat známých....taky mám rozpočet a přemýšlím, na čem se dá ušetřit...ale moc toho není...
Odpovědět
No tak kameraman už je domluvený. ;-) Raději všechno dřív než později :-D Jenom mě tak napadlo, když tam budete mít nějakýho takovýho profesionála, jako je fotograf, kameraman, kapela, budete jim dávat oběd??? Pití atd.?? Kapela,- s tím počítám, ale co takovej fotograf, kterej tam vlastně bude s náma taky u toho oběda?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
co se týče fotek, budeme mít příbuzného - profíka a jak se domluvíme na ceně zatím nevím, prý je času dost :-D a o video nevím, zatím jsme neřešili, asi ne... jinak bych je určitě nakrmila, minimálně fotografa a kapelu... kameraman, který bude jen na obřadu, bych ho pak poslala expres dom...
Odpovědět
fotografovi a dj jídlo budem dávat
Odpovědět
Profilova fotka
já si myslim, bylo by blbý aby se na nás jen koukali, když tam budou celej den...
Odpovědět
To jsem si taky říkala, že by to bylo blbý. Ale ten kameraman přijede ráno k nám domů, bude natáčet přípravy, potom obřad, potom projížďku koňským kočárek a právě jen svatební stůl a pošupe domů. Tak nevím,jestli mu říct, ať jde na oběd. Musím si to ještě rozmyslet. Asi bych dala nějaký zvláštní stůl a tam by se najedli, aby neseděl třeba vedle sestřenice a tak. :-S jak to tak vidím, rozpočet bude mnohem větší, než jsem počítala.
Odpovědět
Profilova fotka
u nas bude kameraman jenom na obrad a pak uz ani nebude cekat na foceni takze bude hlady:-)) ale fotograf je kamarad a i s pritelkyni pujdou normalne na hostinu
Odpovědět
Je asi fakt lepší mít někoho známýho kdo je součástí svatby. Já nechtěla nikoho otravovat a taky nemáme žádnýho profíkav rodině, i když by to focení asi někdo zvládl, a teď s tím jsou akorát starosti navíc. :-| Ale starosti to jsou zase docela příjemný. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?