Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aci: Tak hlavně koukej fotit! :-)
Odpovědět
Aci ale jakpak můžeš jít na zkoušku účesu,když pořád nemáš ten klóbrc????Jakpak to uděláš??? Jizi a co ty teď řešíš????Nebo už jsi se vším ready???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda vy jste to dneska rozjeli, nestíhám všechno dočítat:-) Janičko - šaty jsi vybrala krásný. To líčení co tady byl odkaz na nějakou nevěstu bylo děsný,....tak se svěřím radši odbornici :-D,...ale zkoužka bude až v srpnu,....a účews už mám objednaný tři termíny na zkoužky taky na srpen
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ještě jen tak koukám. Moc děkuju za zprávy z první ruky o srážkovém zpravodajství na řeče Ohři - janicka ;-) Počásko snad vyjde,doufám,že nebude zima jak psala sarkajak. Loučím se a příští týden ahoooj. To bude počteníčko. Tak hezky připravujte a janicka - ty šaty jsou bomba! Fakt!Třeba dorazíme do i do Loun,já nevím..
Odpovědět
zelvi..jako musím říct,že jediný co mne trochu mate je to,že mi moje kadeřnice neobjednala na žádnou zkoušku.... sice je to mladá a moc šikovná holka,ale opravdu jsem od NIKOHO neslyšela,že by šel v den D rovnou "na ostro"... Jdu teda ještě 2 x na melíry,tak doufám,že se mnou alespoň o tom hodí řeč a nějak mi to upraví po barvení....nemám zrovna super háro,takže si myslím,že by si zkoušku zasloužilo..... zelvi a představ si,že tam měli na mne celé 2 stojany šatů...typuju tak 20 !!!!!.zkoušela jsem si asi čtvery..ale bylo mi pak už strašný vedro a byla jsem nervozní,tak jsem to chtěla mít z krku a vybrala jsem si ty Figueras..ale myslím,že opravdu dobře. Dokonce mi řekli,abych přijela tak v polovině prázdnin a doladíme ještě ten šál....uvažujeme totiž ještě o jedné variantě...takový šál jako zastrčený do šatů....ukazovali mi to tam a taky to vypadalo moc hezky...
Odpovědět
no já ten klobouk musím sehnat příští týdne - už mám vytipované půjčovny karnevalových masek a kostýmů :-) tak tam příští týden zavolám, jestli něco mají....no a podle toho uvidím...
Odpovědět
Petrajdo,tak se nám hlavně ve zdraví vrať a dobře si to užijte...docela závidím,na vodu jsem vždycky jezdila moc ráda...Otava,Vltava,Ohře.....jenže vždycky jen jako háček....chi...jako kapitán jsem se neosvědčila...neumím kormidlovat..tak jsem to vždy šíbovala sem tam....chichi...Páááá Aci tak to jo...škoda,že nemáš delší vlasy...máš tak nějak delší mikádko jako já,nepletu se?????líbí se mi takové ty drdůlky na jednu stranu a u klobouku by to bylo bomba.
Odpovědět
Joo a prosím Tě mluvila jsem s tou holčinkou,jak jsem ti na ní dávala odkaz na klobouk..a říkala,že klobouk nechtěla a bála se ho..nikdo nevěděl,že ho bude mít jen maminka..a pak byla za hvězdu!!!!!Všichni ho obdivovali...takže jestli máš jen nějaké malé pochybnosti,tak je neměj....
Odpovědět
no díky :-) jen ho musím někde sehnat :-) mám tak vlasy na ramena, delší ne, vlnité...
Odpovědět
Profilova fotka
aci - jen jdi do klobouku.Jen velmi malé procento nevěst si ho vezme,ale pak jsou za superstar. janicka - taky jsem háček,taky,taky. Ke kormidlu mě nikdy nikdo nechtěl pustit,asi proto,že nemám ani řidičák :-D Ale zase mám moc hodného kormidelníka,nenadává mi,když najedem na šutr a do lodě nastupuju jako první,což je vždy výsada kapitánů. No prostě se mám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janicka:Tak gratuluju k šatičkám,taky si mohla pořídit aspon jeden obrázek.Jinakco se týče líčení nevím ,normálně si maluju jen oči a lesk na rty.S tím nake upem nevím,chtělabych vsrpnu k moři,tak snad bude stačit opálení. ;-)
Odpovědět
sidi já teda musím přiznat,že nejhezčí opálení jsem měl z dovolené v Krkonoších....to byla úžasná hnědá....když jsme byli třeba na Malorce,tak jsem se tam neskutečně spálila a byla taková spíš do žluta... A teď nás čeká nový plot,tak snad když si vezmu tílko,tak to taky zvládnu.... a fotku jsem sidi fakt pořídit nemohla..byla jsem docela dost nervozní,zkoušela všechno možný...vlezla jsem tam před devátou a vypadla skoro v půl jedenáctý...byla jsem neskutečně vymordovaná.....Já nevím jak to máte vy,ale mě nějak klesá sebevědomí,když si mám zkoušet takovéhle věci,u kterých hodně záleží na fyzických nedostatcích... tak alespoň fotku máte v originálu..a slibuju,že se to pokusím napravit v srpnu až tam pojedu na tu druhou zkoušku... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
slibuju, že se s kloboukem budu snažit :-) já jsem taky jela vždycky na vodě jako háček :-) janička: no já bych to tak nepřeháněla s těmi fyzickými nedostatky, ono to s tebou nebude tak zlé :-)
Odpovědět
Jako paní mne přesně odhadla jak jsem vykulená...ale řekla m něco hezkého,co je pro nás všechny...ten koho si bereme nás zná a má rád takové jaké jsme a stejně tak známí a rodinní příslušníci....takže pro svůj lepší pocit si ten šál klidně vezmu,ale ta slova mne potěšila. Holčinky,jdu si už lehnout,jsem z toho dnešního dne taková vycucaná...navíc jsem si sice vzala dovolenou,ale pořád mi někdo volal a otravoval s pracovníma věcma..a tak vím co mne čeká zítra a vůbec se mi tam nechce:-(
Odpovědět
janicka : dobrou :-)
Odpovědět
Ahojky! Tak se hlásim po dvou dnech bez netu :-) Ale teda dočítat to všechno asi nebudu... jen jsem tak rychle projela, co se tu probíralo. Tak já si asi vývazky a jmenovky na stůl vezmu na dovču coby "ruční práci" ;-) Vývazky budou všechny stejný, asi kombinace jako na mejch šatech. Ale kdybych těm "důležitějším" měla dělat bohatší, tak je dělám bohatší všechny :-N A kdybych na to náhodou neměla nervy, tak holt květinářka to jistí. Příjmení jsem do toho formuláře nějak automaticky napsala mužovo, pro mě s -ová, až pak mi došlo, co to znamená - že od září to moje prostě už nebudu používat. Nejdřív mi to bylo docela líto, ale už se začínám těšit. Pak mi zbejvá dořešit účes a líčení - zkoušku mám ještě před sebou, ale nevim kdy. Pani řikala, že má někdy v červenci dovolenou a já i samozřejmě nepamatuju kdy přesně. Taky čekám, až budou definitivně hotový šaty. tak zkouška možná až v srpnu. Pak musíme ještě dokoupit ženichovi košili a boty a mně prádlo (to taky čekám na šaty - jsem chtěla bílý, ale vypadá to, že by mohlo prosvítat, tak možná bude asexuální tělový, ale pak bych teda ráda něco šmrncovního na večer ;-) ). Co ještě... domluvit kytky, vybrat definitivně dort (ale objednávat se bude až v září), vyrobit perníčky do výslužek, nakoupit nějaký mašle, dojet se domluvit do restauračky na menu a tak vůbec, sepsat nějakej mail ohledně darů a rozeslat to, bublifuky ještě nemám, vybrat a vypálit CD s hudbou, jet to do Brandejsa vyzkoušet, taky objednat tričko pro ženicha a asi i pro sebe (to je naštěstí jeden klik z pohodlí domova - zaplať pámbu za internet :-D )... No, jsem měla pocit, že už máme všechno, ale koukám, že zdaleka ne! Navíc já mám na spoustu věcí tak měsíc a půl, většinu chci mít vyřízenou před dovolenou. Ale už se vidim, jak to honem honem dohánim v těch deseti dnech mezi návratem a svatbou :-N A první a nejakutnější je oznámení, to chci sfouknout do půlky července, resp. než se naši vrátěj z dovolený - bych jim ho chtěla nechat na stole jako "překvapení" :-) jani: Koukám, vybrala jsi šaty? Tak to je super!
Odpovědět
jani: ha, už i vidim, jaký jsi vybrala ;-) Moc pěkný! Mně se líbí tenhle typ zdobení, ta různě řasená a překrejvaná látka, takový elegantní ;-) Taky jsem teď jukla na ten odkz na líčení - jako ta detailní fotka nic moc, ale celkově mi to nepřijde tak špatný, viděla jsem i horší. Asi bych nedávla tak růžovou tu pusu, ale podle mě to bylo na tý fotce přehnaně vidět možná díky blesku. na těch ostatních mi to přijde ok, i když "muj šálek" to taky neni.
Odpovědět
zdravím, potřebuju se zeptat, kde se kupují takové ty věcičky na ozdobu do vlasů...když nechci internetový obchod, protže mám najednou příští týden tu zkoušku účesu a nevím, kde to rychle seženu....
Odpovědět
Ahoj aci, já tyhle blbůstky kupovala v takovém tom obchůdku, jak tam mají různou bižu, šály atd., aspoň v Praze je minimálně jeden takový obchod v každém nákupním centru (Palladium, Flora, Zličín atd.)...
Odpovědět
A tyhle obchody mají většinou tu výhodů, že deklarují nealergičnost... Bižu ze svatebních salónů protialergická nebývá... ;-)
Odpovědět
mě jse spíš o ty věci do vlasů hlavně....tady v lbc je taky bižu, ale do vlasů tam nemají skoro nic :-( ale o víkendu jedu do prahy, tak jestli máte nějaký konkrétní tip ve který obchodáku toho mají do vlasů dost, tak budu vděčná...
Odpovědět
Aci: zkusila bych Smíchov nebo Arkády (Pink, bijou Bijou). Zatím jsem se po ničem takovém nedívala, ale určitě něco seženeš ;-) . Máš nějakou konkrétní představu?
Odpovědět
Profilova fotka
Sarka: Momentálně řeším oznámení a pozvánky ke stolům a na pařbu, dělala jsem se s ním měsíc a půl, konečně je to hotový ve fázi, kdy to dneska poputuje ke kamarádovi-grafikovi, který by to měl dát dohromady... konečně bych taky měla dopsat povídání k seznamu darů a rozeslat ho spolu s prosbou, aby mi dali všichni pozvaní vědět, kdo se bude obtěžovat a kdo ne, abych mohla nějak realisticky začít počítat výslužky, koláčky, případně se vrhnout na jmenovky a rozpis aut... Já vám s tím účesem závidím, mně ta holčina, co mě bude česat, psala, že to necháme až na srpen, že je to ideální maximálně měsíc před svatbou... Budu muset aspoň zmermomocnit sestřenici a ozkoušet líčení :-) I když v tomhle vedru nevím, jestli nebudu mít obličej za chvíli nateklej v dekoltu... Aci: šperk do kebule jsem objednávala z netu... = bohužel neporadím :-|
Odpovědět
aci: Já kupovala v Palladiu na Náměstí Republiky, mají tam nejmíň tři obchůdky s těmahle serepetičkama. :) Ale opravdu záleží, co potřebuješ, já kupovala malý klipsničky a moc po jiných věcech tam nekoukala, ale přišlo mi, že jsou dobře zásobení vším možným.
Odpovědět
no já bych asi chtěla něco na hřebínku většího, s nějakýma bílýma kytičkama a perličkama...nebo já vlsatně nevím vůbec holky, co do tý hlavy.....:-( mám nějaký tipy v albu na účes, ale nevím...takže ani nevím, co si koupit a jestli vyjde ten klobouk, tak to zase bude něco jinýho,ale pod tím kloboukem taky chci něco mít....až si ho sundám...takže asi nějaké perličky na šnůrce třeba a k tomu ten hřebínek...ty drobné kytičky mi půjčí kámoška , co měla svatbu před měsícem....Palladium mám blízko z barákuk,tak se tam mrknu, i Smíchov se dá....dík holky... jizi: ty ses do toho nějak dneska pustila :-) oznámení a výslužky a dorty a pozvánky...
Odpovědět
Profilova fotka
Aci: nééé - Sarka se ptala, co teď dělám - to jsem jen vyjmenovávala, co mě čeká a nemine :-D ... a rozpracovaný oznámení odveze kámošovi muž přes pauzu na oběd... (jinak dneska jsem se do toho fakt pustila - hahaha, ležíme s kocourem v posteli a čumíme na al-Džazíře na nějaký dokument o Kateřině Veliké :-D :-D) ... jinak já mám ten hřebínek do hlavy, co mám v albu, objednaný z wéwéwé tečka harman-art tečka cézet (snad je takhle ten kontaktní údaj průchozí ;-))
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem se zatim divala na neco do vlasu jen tak zbezne, ale zalezi hlavne na tom, co hledas. Takovou klasiku, jakoze nejake vlasenky mivaji v kazdem svatebnim salonu. Ja hledam zase neco takoveho: http://www.beremese.cz/album/view.php... Divala jsem se na ebay, ze tam se takove veci docela vyskytujou, takze bych to videla asi na ebay nakup.
Odpovědět
jizi: no to se máte, že si jen tak koukáte telku....tady zrovna vypadl v celým městě proud, tak nešlo nic...bohužel, už to pustili....hezky jsi napsala ten odkaz, tak doufám, že tu zůstane :-) nedbi: to je pěkný ty motýlko-kytičky.....no jo, já nákup na ebay nezvládám, ještě jsem nějak nepronikla do jeho tajů, takže bohužel...
Odpovědět
sarkajak, nedbi: Já si vývazky ucuchtala sama, šlo to rychle, nijak jsem je nešila, jen spíchla špendlíkem, pod to přijde ještě zimosráz nebo myrta nebo jak se tomu říká. A stuha byla klasická z galanterie, saténová stužka 6mm, 5m za 11Kč tuším. Na 40ks vývazků jsem spotřebovala i s odpadem 2 tyto balení bílé a ještě 10m smetanové, páč je mám dvojbarevné.
Odpovědět
Profilova fotka
Nedbi: Ten účes je krásnej - mně u tebe v albu zaujal ten drdol s velikou broží - nějak podobně bych si představovala svoji hlavu :-) Aci: Výhody studentského života ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?