Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
ježíš já píšu jako čuně....není vyleklá,ale má tam být velká.... :-N
Odpovědět
janicka: no a co ty šaty....:-)
Odpovědět
Holčinky a zklamu vás,ale fotky nemám....ráno jsem nejdřív čumákovala,tak jsem dokonce šmejdila i tady,ale pak sjem ještě nějak usnula nebo co a nakonec jsem zaspala. Ale jsou to: www.svatby-most.cz jmenují se figueras.... A budu přes ně mít takový hezký šál,takže to bude něco podobného,jako má ta slečna s bolerkem.... Navíc mi ještě nabízeli na obřad závoj a po obřadu tam šál....ale mě se do závoje ani nějak nechce....necítím se na něj.....připadám si pak taková moc nápadná..... Holky a ta obsluha tam...naprosto úžasná..já jsem snad takhle ve službách(jakýchkoli-restaurace,oděvy,obuv...no prostě jakýchkoli) za celý život nezažila příjemnejší paní!!!!!
Odpovědět
janicka: no vidíš, jsou krásný a ty ses bála, že nic neseženeš.... :-) škoda že k ním není i to bolerko, to je krásný, já ho taky sháněla a nemají ho nikde...paní v salonu mi povídala, že se hned umaže a nedá se vyprat, tak že ho k těm šatům neberou....můžu se zeptat, kolik chtějí za půjčovné?
Odpovědět
holky akorát...je vám v tom taky takový verdo.....uf..ještě že se vdávám v září.....v červenci bych lekla!!!Byla jsem upocená jako myš!!!!
Odpovědět
Aci a kolik chtěli po Tobě???? Já platím 5.900 Kč...Pepča chvilku koulel očima,popadal dech..ale pak byl v pohodě.....vysvětlila jsem mu,že mi to moc sekne a že se na něj vyprsím a byl klid!!!!chichichi :-D :-D Ale k těmhle šatům musí i on mít ten tmavý oblek(ty šaty vypadají opravdu luxusně)..ten co má se vůbec nehodí....takže jsem ještě před dalším oříškem,přemluvit ho na černý oblek.
Odpovědět
Holky přemýšlely jste už kolik dokladů se musí vyměnit????OP,ŘP,bankovní karta,zdravotní pojišťovna....napadá vás ještě něco jiného???
Odpovědět
Jani, o těch dokladech radši ani nepřemýšlet, to by si snad člověk tu svatbu nebo aspoň přebírání jména po manželovi radši rozmyslel. ;-) U mě ještě určitě pas, udělat nové vizitky, založit si nový e-mail, novou kartu na MHD, do knihovny, a pak se taky asi musí, když člověk vlastní nějakou nemovitost, to nechat na katastru přepsat, přehlásit se u všech doktorů...
Odpovědět
Filu jak to myslíš s tou nemovitostí??? Jsem majitelkou bytu,chaty a garáže...tak co s tím budu muset dělat????
Odpovědět
jéé,já jsem zabržděná..ty jsi to tam napsala...jít na katastr a přepsat tam jméno.... :-N :-N
Odpovědět
Janičko, já přesně nevím, ještě jsem se po tom nepídila, tak bych nerada podávala nějaké zkreslené informace, ale podle mě jde o to, že na katastru nemovitostí bychom byly po svatbě uvedené pod rodným příjmením, tak to bude chtít asi zajít do nějakého toho Czech pointu, nebo někam, kde třeba vydávají ty výpisy z katastrů a tam nějak doložit, že se jmenujem už jinak. Nevím, jestli se na to vyplňuje nějaký speciální formulář, opravdu nechci vyvolávat nějaké zmatky...
Odpovědět
janicka : no já nezkoušela přímo tyhle, ale jsou to St. Patrick 2009, v praze za ně chtějí kole 10000...takže máš super cenu :-) ta výměna dokladů je strašná, musíš všude nahlásit, do banky, pojišťovnu, na všechny smlouvy, co kde máš, ten katastr, v práci, u doktorů.....no hrůza :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Janicka: ty šaty jsou krásný x-) x-) Moc gratuluju x-) Holky, ještě jste zapomněly na pas... 8-( 8-( . Když to tak vidím, je mi z toho ouvej... ]-( ]-(
Odpovědět
Aci tak to jsem v šoku..to bych opravdu nedala.To bych si asi spíš vybrala nějaké hezké společenské šaty nebo prostě hledala dál.... Já se v tom nějak moc nevyznám..a to je Aci nějaká dobrá značka????
Odpovědět
janicka: jsou to lepší šaty, je to dovoz se španělska....měly vzadu šněrování, nebo zip? Originál by měl mít zip...
Odpovědět
Aci já teda dozadu moc nekoukala ,jsou tam takové jako knoflíčky nebo co...mordovala to tam takovou dobu..to jsem zvědavá za jak dlouho to zvládneme v domácích podmínkách. Ale holky já jsem tak ráda,že jsem si vybrala...byl to můj obrovský strašák,tak jsem ráda,že mám další věc z krku. Potřebovala bych ještě přesný počet výslužek a objednat cukroví,ale Pepča pořád nezjistil kolik příbzných ze zahraničí dofrčí,tak v tom nemůžu nic udělat. Aci jakprobíhají Tvoje šaty????Kdy bude první zkouška???
Odpovědět
janicka : tak jestli mají knoflíčky, tak by měly být originální :-) moje šaty ještě nejsou ani nastříhané, budou se střihat příští týden a apk 14 dní plisovat a pak bude šití....
Odpovědět
Profilova fotka
janicka: Vybrala sis pekne saty. St.Patrick je fakt dobra znacka a jsem docela prekvapena, ze je mas tak za levno, to je nejmin, co jsem slysela. Ve Zline pujcuji St.Patricky tak za 8,9 tisic a ve VM dokonce z nove kolekce i za 12 tisic. Ale zase si myslim, ze tady ty saty za to i stoji.
Odpovědět
nedbi: jj, jsou to pálky, ty moje, co si nechávám šít mají v Hradci za 13000....
Odpovědět
aha já myslela nejdřív naplisovat a tepprve pak stříhat...nějak jsem to pomotala. Holky tak to dík...chichi..to budu muset říct Pepčovi,že jsem spořivá!!!!Jen myslím,že mi na to neskočí.... Ale jsem opravdu ráda,že jsem si je mohla vybrat za tak "levno"...do šatů za víc jak 7000 bych nešla.... Teď ještě popřemýšlet zda závoj...ale zdá se mi,že když mám ten šál,tak by tam bylo moc látky...takže asi do toho půjdu bez závoje. Aci ty Tvoje jsou hodně luxusní...a jak ses nakonec rozmyslela s tou barvou????Dáš tam zelené kousky???
Odpovědět
Profilova fotka
janicka: tak souhlasím,ty šaty jsou opravdu krásné x-) ,a ta cena mě taky překvapila,s těma cenama sozhlasím s Nedbi...... S těma dokladama ani na to nepomýšlet,to bude lítání. OP,řp,pojišt.,pas,banky,pak budu muset jit opravit Rodný list od malého,na katastr připsat mě na barák.....je toho hafo. A nejhorší na tom je,že si budeme v září vše vyřizovat nové,a pak zanedlouho dostavíme barák,a OP budeme vyřizovat znova+banky+pojiš.,k vůli změně trval.bydliště :-N Holky a s tím kostelem,souhlasím s Váma,se mší jsem to nechtěla taky z toho důvodu,že je to dlouho,je to zbytečné,a je fakt,že lidi to pak ani nezajímá.....Nejsem nějaká pobožná,jak si možná i myslíte. Jen jsme to prostě chtěli mít v kostele. Je to také lepší. A hlavně i k vůli babičkám,ty jsou v kostele furt. Tak snad to chápete...... ;-)
Odpovědět
Jani Pepča má příbuzené mj. na Slovensku a tam jsme byli na svatbě v kostele...a jak máš pravdu,bylo to docela dlouhé..navíc my ateisti..a teď tam to jejich halelůjá...pořád vstávali a sedali si,docela to bylo nepříjemné...člověk mlčel,protože to neznal a ani jsme nevěděli,kdy vstávat.... Ale jinak proti tomu nic nemám!!!!Pokud je někdo věřící,tak ho plně chápu...
Odpovědět
Holky a co líčení??? Já jsem objevila jedno docela hrozné... http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Janicka, takové líčení bych na sobě nevydýchala... :-S :-S Líčení budu řešit až někdy v srpnu...
Odpovědět
Holky (a kluku ;-) ), "přeháňka" ]-( snad už přešla, takže razím domů... Mějte se:-)
Odpovědět
Připadá mi,jak kdyby se vrátili někdy do osmdesátých let a nebo ho okoukali od 70-ti leté tetičky... Moc se mi líbí přirozenost...já mám tak nějak všeho hodně..velká prsa,velké ruce..ale taky velké oči a velké rty....takže bych veškeré líčení chtěla soustředit na oči,k tomu super make-up a jen lesk na rty. Jinak se mi holky osvědčilo (není to teda žádný objevení Ameriky) vzít si vlhký zubní kartáček a "vyčistit" si jím rty..krásně zrudnou,naběhnou a vypadají víc "nafouknutě"a taky se tím oloupe oschlá kůže a rtěnka je pak hezky celistvá.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my mame svabu v kostele se msi, rekli jsme si, ze kdyz uz, tak se vsim. Byla jsem se minuly tyden podivat u nas v kostele na svatbe i se msi a trvalo to hodinu, ale prislo mi, ze to docela uteklo. zacatek je vlastne stejny jako u kazde mse, ale pak je to oddani, coz mi prislo jako takove oziveni v prostred mse a pak uz ten zbytek taky rychle utekl. Ale uz jsem slysela i poznamky tipu a to nas budete nutit byt hodinu v kostele? Coz me docela stve, podle me, jde i nase rozhodnuti, ktere by meli respektovat. At si kazdy udela svatbu podle sebe, jedno jestli v kostele, na zamku nebo v lese. A nikoho nenutim. Pokud nechcou, at prijdou klidne az na hostinu. Nejsu zvedava na zadne otravene xichty. Muj tatka je neverici, do kostela nechodi (i kdyz je pohreb stoji vzadu nebo pred kostelem), ale respektuje to a jednou za zivot tam tu hodinu vydrzi. Jinak se musim pochlubit, zrovna jsem zaplatla pres net saty pro druzicky, tak se nemuzuz dockat z prijdou a doufam, ze budou ok
Odpovědět
Profilova fotka
s licenim se sverim plne do rukou kosmeticky, i kdyz bych nerada dopadla jako slecna na obrazku. Zvyraznit oci, aby pekne zarily (nesmim pak hlavne brecet) a jinak jen tak zamaskovat nejake nedostatky
Odpovědět
Nedbi..nebrečet..no nevím zda to teda zvládnu...až uvidím mojí maminu..to je taková měkkota,tak v tom asi taky budu až po uši. Jinak mi ale přijde opravdu hloupé,aby někdo nešel s váma do kostela,ale pak se hrnul na hostinu.Je to v první řadě váš den a všichni by to měli respektovat..byť třeba jim to není moc po chuti....ale chápu tě že klackem je tam nahánět nebudeš...
Odpovědět
janicka: se zelleou nevím, záleží, jestlis eženu světle zelenou, tu kterou mám je moc tmavá a navíc se hodně leskne do červena... já nemám rozdodně nic proti svatbě v kostele, ani proti chození na mši, my jsme ateisti, tkaže já bych asi do toho nešla.. jo, to se musím pochlubit, příští čtvrekt jdu na zkoušku účesu a líčení, tak se uvidí, co z toho vyleze.... nedbi: to je hnusný, takhle rejpat...tak jedou jdou na svatbu, tak obřad je snad součástí, tak tam jdu bez řečí...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?