Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dartsman :-D :-D Právě,to by jsme celé léto nedělali nic jiného než slavili. Copak o to,ale mi ženský,tedy patřím mezi ně, dost kynem po nějakejch těch dobrůtkách a já se teda uhlídat nedokážu. Když vidím kus dobroty,hlavně řízky! tak se nezastavim dokud něco na talíři je. A pak se mám vejít do šatů :-) nedbi , sarkajak - mám vývazky ze stuh co maj šíři asi 4 mm. na co přísavky??
Odpovědět
Profilova fotka
prisavky na auta, aby mi tam drzel vlizelin(viz me album)
Odpovědět
já má koupenou mašli na auto, kde je přísavky 2ks veprostřed na kapotu a u mašle je mašlička k přivázání na chladič a na konci jsou mašličky k přivázání na zrcátko... vývazky nevím ještě je nemám....
Odpovědět
Profilova fotka
nedbi a nechceš zkusit to připevnit magnetem?magnet přilepíš na tu kokardu ze spodu a položíš na auto.Druhá strana se přiváže k zrcátku. přísavky jsou dobré řešení,ale dost často kloužou a auto by nemělo být navoskované,jinak ti je přísavka k ničemu
Odpovědět
petrajda: no tak to mám bohužel stejně. Navíc mam smůlu, že se na jídlo jenom podívam a už přibíram :-D . A to musim do svatby nejaky to kilo zhubnot do obleku :-o . No budu muset už konečně začít něco dělat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dart - no já začnu po dovolený. Zejtra jedem na vodu, budou táboráky,buřty a kdejaká hospoda večer.a páááák přejdu asi nazeleninu ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
O tom navoskovani jsem taky slysela, ale pry zalezi i na tom, o jake jde prisavky. Musim to prave nejak vymyslet jelikoz budeme mit hodne hostu a tim padem i hodne aut, ale na kratkou vzdalenost, takze do toho nechci vrazet moc penez a mohly by stacit i ty prisavky.
Odpovědět
petrajda: tohl eznám, pro mě je léto horší než zima 8-( , všude samé grilovačky, zahrádky, pivečka... jj ;-) . Vodu si užij ;-) , odkud kam jedete?
Odpovědět
Miru (Biiby ;-) ): zase jeden z praktických dotazů =-) : jaké stužky jsi kupovala na vývazky? (Míněno jakou šíři?) A kupovala si je někde v galanterii nebo ve svatebních obchůdcích mají jinou kvalitu/materiál? Nikdy jsem v ruce vývazek nedržela :-N :-N Dík za info ;-)
Odpovědět
Sorry, tohle patří do jiné diskuze :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak - jedeme Ohři,sraz máme na tábořišti u Šabiny a dál se uvidí. Jedem čtvrtek až pondělí,jinak žádnej plán vyloženě neni se prostě uvidí. Pohoda. Počásko má trochu bejt,sice možná zaprší,ale hlavně že bude teplo.těšim se jak blázen hlavně proto,že to je první a poslední dovolená v tomto roce. akorát doufám,že i tam nedojde velká voda,prej je tam nadstav,ale žádné zákazy nic. a jinak k těm vývazkům,já je kupovala na krásnásvatba.je to normální taftová stuha...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky jo a kluku ;-) ,tak Vás opět zdravím. Vidím,že dovolené se rozjíždějí v plnem proudu,jo holt,my letos nikam..... :-p A jak já bych hned jela někde k móřu :-D Včera jsem byli konečně za tím farářem. proběhlo to v klídku,mluvil s náma úplně v pohodě (aji jsem se nasmála),dokonce nás ani žádné ponaučení nečeká (to proběhlo vlastně tak trochu už včera),jen nám řekl,že se máme nějakou neděli ukázat aspon na jedné mši.....Takže v klídku. Pak až v září se sejdem,a to budeme probírat ten slib atd. Jinač co se týče výzdoby na auto,tak to jsem ráda,že todle mám z krku,nechávám to vše na naši paní květinářce. A vývazky jsem taky objednávala z Krásnásvatba. Jo holky normálně,jsem si ted objednalaq poslední věci co mi chybělo (organza na stoly a ty čokol.mince),a normálně mi poslali,že jsem vyhrála jakési 2 místo (neptej te se proč,sama nevím :-N ),a pošlou mi prý zdarma 50 KS vývazků (ted už to mám na prd,že?). A prý jakou chci mít barvu. Tak jsem jim napsala ,´že mají poslat zelené. Ted ta barva celkem fičí,no a já je prodám pak na bazárku. Co jinak s tím ne????? Tak uvidím,kdy dojdou......... :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jana - no tak to je pěkné a vy se máte že nemusíte chodit na ta naučení nebo poučení :-N .Jiný holky to musej absolvovat,ale asi záleží na faráři.
Odpovědět
Jana: tak to je dobrý :-D :-D . Z bazárku je určitě někdo koupí ;-) . Co mám kamarády, tak s ponaučením taky nějaké výrazné problémy neměli, jsem ráda, že to bude v pohodě ;-) . Výzdobu na auta jsem zatím nijak zvlášť neřešila, ani nevím, kolik aut vlastně bude :-N . Spíš si pak nechám množství materiálu poradit od někoho zkušeného ;-)
Odpovědět
jana: škoda, že jich není víc, mě by se ty vývazky hodily, ještě žádný nemám a ani nejsou obědnaný....
Odpovědět
Profilova fotka
jo výzdobu auto nám bude dělat ta květinářka,chtěla bych mít živou kytici + organzu. Budeme mít jen jedno auto (nevěst+ženich),todle neřeším,stejně od nás z domu,je to ke kostelu úplný kousek a pak po obřadě už pojedeme stejně spolu. No a ostatní auta budeme zdobit sami (teda pověřila jsem tím mého bráchu),a to jen stuhama bílé a oranžové. Koupila jsem na to asi milion špendlíku,a doma mi bylo řečeno,že prý na co, :-D že se to jen přiváže ...... Jinač s tím farářem jsme to vychytali,je fak v klídku,dokonce je tak žádaný,že si ho přejí i v jiných kostelích,aby je oddal. A to samé je i toho 19.9. My máme v 11 h a už ve 12 si ho jeden pár vyžádal,aby je oddal v jiném kostele. Sám říkal,že to bude mít fofr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo...rvačka o faráře :-) . Hm a jak dlouho ten obřad bude asi trvat?
Odpovědět
Jani, vy to máte asi bez mše, viď? Jinak by to chudák asi nestihl... ;-) No, v zimě si zas odpočine, to bude okurková sezóna ;-)
Odpovědět
koukala jsem,ž e na spoustě fotek, co tu jsou na beremku se lidi berou v kostele a před farářem...tak jsems i říkala, že se divím, jak v naší ateistický republice se bere tolik lidí věřících...a oni to jen kamuflujou, aby se mohli vzít v kostele...já právě myselal, že když nejsou veřící, tak je ten obřad jiný, že se jim ruce nepřekrývají to šerpou a co já vím, co se dělá na církevní svatbě - že to sice vede farář, ale že ta svatba je taková jiná.... jani: to budete tedy mít obřad jakoby církevní? se všema náležitostma?
Odpovědět
Profilova fotka
no my máme obřead bez mše,to trva cca 30 - 35 minut,takže to stihne. Ale se mší to trvá hodinu. No a včem je jiná než se mší,prostě tam jde jen o samotný obřad,řekne tam něco k životu a pak už je ten slib. No a se mší,se ten slib říká až později. Vy jste nikdo z Vás nikdy nebyli v kostele na mši....??? Sám nás na to upozorňoval,že hodně lidí si uzavírá svatbu v kostele právě,že z toho důvodu,že je to také slavnostnější a hezčí než na úřadě,a že si máme uvědomit,že o tom to v kostele přece jenom není. Však nám včera o tom hodně mluvil......... :-x
Odpovědět
Jani, upřímně, na mši jsem byla až ve věku 20+ ;-) , takže chápu, že ne každý to zažil... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jana - souhlasim.je to takové hezčí,ale pokud je to bez té mše.Pak je to zbytečně zdlouhavé a pro lidi,kteří nejsou věřící naprosto bez ceny.sama bych svatbu v kostele nechtěla,a víra s tím nemá co dělat,ale kamarádka se loni takto vdávala,farář byl bezvadnej,však jim byl i pak na hostine večer a řeknu vám,že to byla jedna z těch lepších svateb na kterých jsem byla a absolvovala jsem jich už dost. jinak na mši jsem už byla několikrát,ale asi to chce prostřídat kosteli,protože to bylo pokaždé stejné,což je asi normální,ale farář vedl pořád ty samé řeči.
Odpovědět
Holkýýýýýýý já mám šaty!!!!!!
Odpovědět
janicka: super ;-) , máš fotky?? :-)
Odpovědět
jéé,já ani nepozdravila :-N ...chi..takže dobrý den všem:-D :-D :-D Petrajdo a to jedete po Ohři až k nám do Loun????
Odpovědět
já byla jen na vánoční mši a to jsem byla hodně malá....ale byla jsem na třech církevních svatbách, vím, že to bylo dlouhé...
Odpovědět
Profilova fotka
janicka- nojooo no je to vlastně při cestě . já se musím podívat pořádně na mapu,ale říkala jsem si,že některá z nás byla z Loun :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janicka - a jaká je u vás voda,není jí až příliš mnoho??? :-)
Odpovědět
Petrajda: to počasí snad půjde.. Já jsem byla na Ohři letos už 2x (dva týdny po sobě), první týden byla hrooozná kosa a pořád pršelo (abych to řekla slušně), teplota vody i vzduchu 11 st... To jsme jeli z Kynšperka do Lokte no a další týden jsme jeli z Lokte dál (s jinou partou) a to bylo super, bylo teplo tak akorát, fakt super.. ;-) Tak doufám, že si to užijete :-) :-) Jani: co ty fotky? ;-)
Odpovědět
Petrajdo...Pepča říká,že nemáme vyleklou vodu....víš my jsme tady docela ve srážkovém stímu..máme tady České Středohoří a to nám tvoří ten stín....někde jsem dokonce četla,že jsme oblast s nejnižžími srážkami v ČR.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?