Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že u nás budou nervy v klidu. už to máme jednou za sebou, tohle je taková pohodová záležitost a zatím se tím dobře bavíme. ale pokud by se náhodou povedlo mimi a museli bychom to najednou organizovat o pár měsíců dřív ... nevím nevím. :-)
Odpovědět
canette: my máme zatím rezervavaný termín na matrice, budeme to mít na zámku Lysice, takže jsme museli hodně dopředu a i tak tam už měli hodně plno. Dál máme rezervovaný penzion, kapelu, koupený polštářek pod prstýnky, vybraný oznámení, teď jsem si přes internet objednala knihu hostů. Budeme mít bílo červenou svatbu, takže všechny doplňky bílý a červený, zatím se dívám po ubrouscích, výzdobě...Koncem února chci jít vybírat šaty, do té doby budu muset zřejmě sržet hladovku 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
luccy.luccy: to zní mooooooooooooc dobře. polštářek pod prstýnky by mě teda nenapadnul !!! :-) a lysice jsou krásný, bude to úžasný. :-) tak budu držet palce a občas se kouknu na Tvůj vzkaz, abych viděla, co ještě vůbec nemáme. :-) hladovku nedrž, ať nejsi vychrtlá nevěsta. :-D
Odpovědět
canette: vychrtlá ne, ale nechci vypadat jak velryba v těch bílých šatech. :-( no néé, tak nějakých 5 - 10 kg dolů bych chtěla, pro ten lepší pocit. Já si beru polštářek svůj, sice už to možná nedávají na takový ty nerezový tácky jako kdysi, ale chtěla jsem bílo červený, a stál cca 300 Kč, tak to se dá... i když jak je to všechno přes poštu, tak se platí to poštovný 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
luccy.luccy: vidíš, tácek si už ani nepamatuju ... vdávala jsem se 1991 ... a s tím poštovným to je fakt, že seženeš sice věcí za dobrý ceny, ale zaplatíš za poslání. a jinak škoda, že už máš kapelu, klidně bych ti zahrála já se svým bandem. :-)
Odpovědět
ty hraješ v nějaké kapele? Jak se jmenuje? máte stránky na netu?
Odpovědět
Profilova fotka
luccy.luccy: hraju, ale stránky nejsou, dochází k personálním změnám, tak až bude úplně jasno, zviditelníme se. hrajeme dva až čtyři, podle velikosti akce (na svatby většinou dva nebo tři). teď zacvičuju svou starší dceru, těším se, až budeme zpívat spolu. :-)
Odpovědět
a vy jste někde z Moravy? my sice teď bydlíme v Praze kvůli to mu,že tady mám školu, ale v červnu končím tak se vracíme do Brna a taky tam je veškerá rodina, takže svatbu máme tam.
Odpovědět
Profilova fotka
přímo z brna, takže krajanka. :-D myslela jsem si to tak nějak, protože proč jinak svatba v lysicích, kdyby byli všichni v praze. :-)
Odpovědět
My to chtěli původně na Hluboké, to je ještě krásnější zámek, ale to je z Brna už docela dost daleko, sice budeme mít vlastní autobus, ale ta cesta by trvala přes hodinu, tak jsem vybírala buď Rájec nebo Lysice a zvítězili Lysice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tam je to fakt hezký. budeš krásně roomantická nevěsta. :-)
Odpovědět
Teď koukám na prstýnky, značky Rotax, ty ceny neklesnou pod 10 000!!! Za oba teda, ale i tak. Já myslela, že se vlezeme tak do 8 tisíc. To je teda děs!! Chceme každopádně bílý zlato, ale ty ceny mě fakt šokovaly. :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to je fakt dost. tady v brně je jeden obchůdek, kde dělají na zakázku a jsou trochu levnější než ostatní. a mají ty věci moc hezký. říkala jsem si, že bychom se mohli podívat tam. nebo počkat na nějakou dalekou cestu, zásnubní prstýnek jsem dostala z kalifornie, hrozně se mi líbil a pak jsem musela dělat, že nevím o tom, že ho můj milý koupil. :-D
Odpovědět
Ale zase je to jednou za život, ne?? Aspoň doufám. ;-) Tak se musí investovat a já ho nosit budu určitě a snoubenec slíbil, že taky. :-N Tak ho využijeme. Hlavně nechci nic z aurumu, mám od nich zásnubní s kamínkama a už jsem ho od října 2x reklamovala!!! 8-( Takže jsem ho měla na ruce všeho všudý týden, vždycky si dají 30 dní na reklamaci, zítra jdu pro něho znovu!
Odpovědět
Profilova fotka
fakt???? tak to je teda síla. ale jinak máš pravdu, je to dlouhodobá investice. a jakej chcete? kromě toho, že bílej.
Odpovědět
U mě asi jeden kamínek, u něho ne, aby měl prstýnek s kamínkem, to mi příjde trošku divný. :-D Možná nějak rýhovanej, nevím, zatím koukám a hledám, ale šetřit můžeme začít hned. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no ... to je fakt. žádná sranda, taková svatba. my náklady minimalizujeme, naštěstí máme krásnej domek v nedotčený přírodě uprostřed lesů, kde když uděláme pořádnou grilovačku, můžeme halekat a juchat a pindat budou tak maximálně danci a zajíci, takže místo hostiny uděláme tohle. ale na prstýnkách taky šetřit nechceme.
Odpovědět
Tak to je dobrý nápad s tou hostinou. Mě taky napadlo udělat to u rodičů, mají velký dům se zahradou, postavěly by se takový ty párty stany, ale vzhledem k tomu, že bude okolo 50 lidí, tak zase ta zahrada tak obrovská není...no možná by se vešli, ale když si uvědomím to nádobí, skleničky, i když by byly třeba papírový tácky, tak všechno na tom být taky nemůže... tak jsme to zamítli a necháme se obskakovat. No a taky si za to připlatíme. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) no jasně, kdybych se vdávala poprvé, taky bych to brala jinak. jdu do postele a přeju dobrou noc i tobě. ty teda chceš ty šaty, co máš v albu? papa.
Odpovědět
jo a ten zásnubní prstýnek mám v albu, můžeš se podívat. Mě se líbí, na to že ho vybíral sám... ale ty malý kamínky fakt dost vypadávají a vždycky je mi to líto, když ho nesu na reklamaci. Už jsem se tam i dohádala s prodavačkou, až potom jsem si uvědomila, že za to chudera nemůže, ale byla jsem tak vzteklá!! ]-(
Odpovědět
Pokud je seženu tak jo, jsou z ebay... přes internet je kupovat nechci. Tak zítra ještě mrkni na ten prstýnek. ;-) To já se dostanu do postele až v 8 ráno, mám noční. Ach jo!! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
to chápu. je krásnej, staník si dal záležet. :-) moje perličky i briliantky zatím drží ... a doufám, že budou, na redondo beach to mám teď přece jen trochu z ruky.
Odpovědět
Profilova fotka
a co děláš?
Odpovědět
Profilova fotka
týjo ty prstýnky i šaty jsou moc krásný. a flíček je kouzelnej !!!!!! budu držet palce, aby šlo všechno dobře. vydrž to v práci, za chvíli je ráno !!! ahoj !!!
Odpovědět
No to teda jo, to je fakt trošku z ruky. :-D Tak dobrou.
Odpovědět
Profilova fotka
tak dekuji holky za rady asi to nakonec budou uplne jiny:-)) sem hrozna, udelam kombinaci nekolika satu, u kazdych se mi neco libi a neco min tak to dam dohromady tak sem zvedava jak to dopadne..
Odpovědět
Tulikiss: nic si z toho nedělej, já se taky pořád nemůžu rozhodnout, je to fakt složitý výběr. Teď jsme vybírali oznámení a taky jsem váhala. Je moc druhů, ale nakonec jsme vybrali a v pátek nám příjde.Tak jsem zvědavá, snad se bude líbit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ja si chci zkusit vyrobit oznamko sama ale nevim jak to dopadne, a hlavne kde na to vezmu cas..ale aspon nekde chci usetrit,vyvazky uz sem si udelala tak jeste oznamka a jmenovky..
Odpovědět
čaute holky tak ja ted do půjčovny nemůžu v kroočit až budu mít o 8kg mín minimállně bo hnus se na mě podívat 8-( tak u mě šaty se budou zkoušet květen červen to bude stačit a termín ještě není pevny bo jdem teprve na matriku tak uvidíme co bude volné :-)
Odpovědět
My jsme taky původně chtěli oznámení si udělat, ale já nejsem takový ten výtvarný pečlivý typ, abych někde něco stříhala, lepila, kreslila, tak jsem si to nechala udělat. Už mi přišel grafický návrh a ten jsme schválili.45 oznámení a 25 pozvánek ke svatebnímu stolu i s poštovným bude stát 2388 Kč., což se dá, myslím. ;-) Budou větší položky. 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?