Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Teď mi svitla naděje - ten problematickej člověk, kvůli kterýmu by se přítel celej večer ksichtil jak kakabus, by moh nedostat dovolenou :-D A bylo by vyřešeno. Já osobně nemám problém ani s lidma, který mi moc neseděj, nějaký společný téma se vždycky najde, ale drahej je v tomhle poněkud asociální. Někdo ho štve - tak mu to dá "sežrat".
Odpovědět
Jinak ty antipatie jsou tam podle mě kvůli takový blbosti, jak jsem cestou domů zjistila... To si ten dotyčnej už nejspíš ani napamatuje :-N No bohužel, můj muž ano :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nevim no,jestli se budu řídit přímo tim,jak to má být.Uvidíme,až se půjdeme zeptat,jak přesně budou stoly.A asi se s lidma i domluvíme,aby nám dali vědět,jestli přijdou nebo ne
Odpovědět
Profilova fotka
teď mě tak napadlo.Je u nás jako u nevěst taky něco,co nesmíme před svatbou vidět?Jako třeba ženich nevěsty šaty.Vůbec mě nic nenapadá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak mě vadí hlavně kvůli tomu,že chodí s mojí sestřenicí a když jsem byla sama,tak mi psal věci,který se rozhodně sestřenicím svý holky nepíšou.A navíc na našich zásnubách byl a tam mladýmu řek,jestli už někdy dostal popelníkem :-D a to je asi o 6 let mladší,než on
Odpovědět
krtek :ty máš dneska nějakou slohovou...když jsi tam vypsala, co všechno ještě nemáš, tak mi došlo, že v tom svém seznamu jsem na spoustu věcí zapomněla..:-) takže děs a hrůza..nejhorší bude to kupování bot pro přítele :-( s ním je to na zabití, kupovat cokoliv, on je snad ještě vybíravější než já :-) no to víš, příbuzný si nevybíráš, tak s tím toho moc nenaděláš....zase jedou to s nima zkusit, by to snad šlo, ne? třeba byste se na tom bowlingu trošku uvolili a mohlo by se to zlepšit... já jsem pozvala kamarády z vejšky- dělala jsem takové předkolečko, abych vůbec měla představu, kdo dorazí, ale zatím jsem jim neřekla, že jen je samotné - není to blbý? já ty jejich přítelkyně a přítele sice strochu znám, ale že bych je musela mít na svatbě...pokecají si tam spolu,navíc někteří nejsou zadaní...co myslíte, není to blbý zvát jen kamarády bez jejich protějšků? a co se týká sestřenic, no tak ty zvu taky bez jejich přítelů, protože je vůbec neznám (jednoho jsme viděla 1x a slyšela jsem o něm, že všechno sní, tak toho určitě ne)
Odpovědět
Taky o žádný tradici ohledně ženichy nevim. A náš "pan problém" je takovej prostší a občas asi vypustí z pusy věci, který ani nemyslí zle, ale drahej jak je na něho vysazenej, tak si je okamžitě zle vykládá. Takže asi tak: A jí zase nemůže zapomenout, že její svatba kdysi probíhala na druhým konci republiky a jemu tam byla zima :-D
Odpovědět
acimedaca: No jo, já jsem tu poslední dobou děsně ukecaná :-D tak sorry :-N Jinak mě nepřijde blbý skoro nic - všechno by se podle mě mělo přizpůsobit tomu, aby novomanželé byli co nejspokojenější. Ale zase takový ty nepříjemný věci neumim sama řikat natvrdo, takže nakonec většinou "vyměknu", než bych musela do očí někomu sdělovat, že tam nechci jeho protějšek a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
každý máme něco :-D ale chci,aby naše svatba proběhla vklidu a tak komu se nebude chtít přijít tak ne,nebudu se na vlastní svatbu lidí doprošovat :-) jinak my budem kamarády taky zvát samostatně.Já ani ty jejich přítelkyně neznám :-) znám jednoho a ten by stejně přišel bez ní :-D
Odpovědět
My mám teda svědky i kamarádku zatim singl. A zbytek jsou páry už jako manželé, tak tam je taky jasno.
Odpovědět
to jsou takové rodinné prkotinky, co se dlouho drží v paměti :-) Taky o žádné tradici nevím, jen s tím,že má ženich koupit kytku a přinést jí nevěstě... já doufala, že na svatbu nepojede tchánova sestra, je taková rejpavá a přítelovi rodiče říkali, že ani snad nepřijdou..ale minulý týden jsme ji potkali ve městě a hned se vyptávala, co kde a jak, takže bohužel z myšlenky, že nebudou chtít jít asi sejde :-( Holt si jich nebudu všímat.
Odpovědět
Profilova fotka
neboj.To my ta taky budume mít někoho,koho by sme tam nejradši nechtěli,ale být tam musí.Ale tak nebudem si jich všímat a navíc miláčka teta je od rány,tak je tam dyžtak zpracuje :-D
Odpovědět
Článek se načítá
to je docela vtipný, jak jsou vždycky nejvíc nadšený ty, před kým byste radši celou svatbu utajili, co? :-D Já vim minimálně o třech případech u nás. A ne že bych je neměla ráda, ale třeba je mi blbý zkazit jim to nadšení větou "ale hostina je jen v úzkým rodinným kruhu" (rozuměj "ty tam zvanej bohužel nejsi") :-N Ono spousta lidí má zažito, že svatba = obrovská žranice, kam je zvanej samozřejmě každej, kdo se dostaví. Nebo aspoň na mega party večer. No, tak všechny tyhle lidi bohužel klameme...
Odpovědět
zklameme jsemchtěla napsat...
Odpovědět
Tak fajn, nebudu to řešit a natvrdo jim řeknu, že je to jen pro jednu osobu. Ted jsem chtěla něco napsat, ale než jsem to napsala, tak jsem to zapomněla....
Odpovědět
acimedaca: :-D :-D :-D To se mi taky stává...
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky,musíme se prostě ozvat :-D
Odpovědět
acimedaca: A ty tam budeš sama, nebo s nastávajícím? Protože to by se pak dalo formulovat jako "utrhněte se na jeden večer z domova, zapaříme". Jako aby nechali partnery doma a že zavzpomínáte na školní časy a tak... Když to pojmeš jako vyloženě "školní" záležitost, tak by mohlo lidem dojít, že se tam jejich protějšky budou nudit, když s vaší školou nemaj nic společnýho. (I když k nám na třídní srazy občas někdo přived partnera a v pár případech už si skoro neuvědomujem, že jsme s nim doškoly vlastně nechodili). Já byla teda ted na jedný rozlučce a to byla čistě dámská jízda, takže vyřešeno.
Odpovědět
No my máme složení na hostině samé mladé lidi, rodina bude v menšině :-) Teda ty starší - těch bude 17 z 70 lidí.Takže mládí v drtivé převaze :-)
Odpovědět
krtek...já jim to prostě řeknu :-) teda spíš napíšu mailem, nebo uvidíme, možná zorganizuju fakt nějakou tu hospodu před tím. Říkat jim to budu sama, můj nastávající je viděl jen párkrát a z rychlíku :-)
Odpovědět
acimedaca: Tak to závidim. Jak převahu mládí, tak kuráž říct to na rovinu a jasně. To bych taky potřebovala umět.
Odpovědět
Profilova fotka
jste toho zas nakecaly a to jsem tu nebyla parhodin :-D my budeme zasedaci poradek taky pro jistotu resit. preci jen je to lepsi, at to mame aspon trochu pod kontrolou :-) jinak ja nechci, aby tam byla pritelkyne bratranka, kterou za prve neznam (videla jsem ji jednou), neni mi sympaticka a jsou kvuli ni rozepre v rodine (mezi bratrankem, sestrenkou a jejich rodici..to je na dlouho). takze ji tam rposte nechci. ael ona u nich bydli, takze to budeme muset taky rict na rovinu, ale nejak zas "prijemne"... jestli to vubec jde. :-x
Odpovědět
no tak kámošům se to říká snadno :-) Horší je to říct tchýni :-) s tou to neumím..nebo našim...že chtějí pozvat další příbuzné a tak. Zrovan nedávno jsem měla s tchýní diskuzi o muškátech - bydlíme ve společném baráku,my v přízemí, oni nahoře,máme každý svůj byt. Přišel přítel, že tchýně říkala, že by bylo hezké mít na všech oknech muškáty. Já kytky pokojový moc nezvládám, všechny chcípají, nějak mě nebaví o to pečovat. Tak jsem mu řekla, že teda se účastnit nechci. Za dva dni jsem jí potlkala na zahradě a ona mi to začala líčit, jak to bude hezké a že mi koupí truhlíky...a já na to, že kyty moc nemusím, že určitě chcípnou. A ona hned, že stačí zalévat jednou týdně a bla bla bla...No tak já jsem kývla, že teda na tři okna (ze 7) ...a oan hned, proč jen tam ...No tak jsem se tvářila, jako že mě to fakt nebere. Druhý den přišla s tím, že si to promyslela a že je to hloupost, že mě nebude do ničeho nutit, že každý si má dát na okna co chce.Tak jsem byla ráda, že se to vyřešilo...Za týden jsem odjeli na víkend a pryč a když se vrátím zpátky, tak vidím na schodech troje muškáty...no tak na těch oknech jsou :-( Taky jsem jí nezvládla říct, že je NECHCI vůbec :-)
Odpovědět
acimedaca: Tak v tomhle bych se asi podvolila. Ale já mám teda kytky ráda, tak to je jiný. A kdybych teda jó nechtěla, tak je tam nechám dát a moc na ně nemyslim. No a až by vypadaly blbě a seschle, tak bych jenom prohodila "já to řikala, že to s kytkama neumim" :-N Jinak se svojí rodinou to ještě jakž takž zvádám, tam bych asi použila taktiku "psí oči" a nééé mami, ty nééé, to mi nedělej... Horší je to s rodinou ženicha, tam se člověk fakt bojí, aby to nepohnojil. Já teda rozhodně. Bych nechtěla, aby si o mně pak třeba řikali, že jsem sobecká potvora nebo tak (třeba kdybych jasně řekla, že ten "páreček problémů" na tu večerní akci nechcem). Navíc strašně moc nechci nikomu ublížit. Já blbá se totiž na to vždycky podívám "z druhý strany" a představim si, jak by mě to třeba mrzelo, že mě někdo takhle "škrtne", a pak už nejsem schopná udělat žádný radikální rozhodnutí.
Odpovědět
krtek : jo, se svojí rodinou to také zvládnu,ale s tou jeho je to mnohem těžší
Odpovědět
Profilova fotka
acimeda: Ahoj koukám,že je to všude stejný.Pozvala jsem sestřenky a bratrace, bez jejich přítelů a bratránek se urazil, že nepřijde když na oběd nepozvu i tu jeho a to jsem jí taky nikdyneviděla.To mě celkem dostalo,takjsem mu řeklaať nejezdí taky.Svoje kamarádky mám až večer a cizí husu zvát nebudu.Už z toho mám taky spotník.Jinak jsem si konečně vybrala šaty, jsou to tyúplně poslední v albu, sehnat jednoduchý není s mojí postavou nic lehkého.A už máme konečně vyhlídnuté ty prstýnky, tak asi do nich půjdem.Už abyto bylo za námi.Občas si říkám proč jsme se nevzali jen se svědkama abylo bypo starostech
Odpovědět
sidi: mluvíš mi z duše...hned jak začal ten kolotoč kolem svatby, tak jsme si říkali, jestli by to ve čtyřech nebylo mohem lepší :-) ty tvoje poslední šaty ti sluší opravdu :-) myslím, žes vybrala dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci: moje rec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
acimedaca: Děkuju.Hele je to fakt něco šílenýho, každej do toho blafe.Babča chce péct svatební koláčky, sice jsou dobrý, ale každej jinej a každý druhý plech spálený a atd a v tomto duchu to je.Z mužovi rodiny dělaj zas jako kdyby ani žádná svatba být neměla.Fak´t mě z prominutím serou.Ale nebudu se nervovat snad vše klapne.
Odpovědět
sidi: šaty moc hezký. Jsou to ty "druhý favoritky", co už jsi tam měla? Ale co mě nadchlo, je ta červená ofinka ;-) to je takovej krásnej detail... Doufám, že si jí na svatbu něcháš ;-) A prstýnky plánujete nějakpou klasiku zlato? nebo ocel? My dneska oznámili, že nakonec přece jenom zlato a byla radost veliká, že jsme "dostali rozum". Marně jsem vysvětlovala, že o rozum nejde, že prostě ten můj nápad bohužel z oceli udělat nejde :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?