Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Tak to je jasný, to musíš mít hotovo dřív...já už konečně musím obvolat alespon ty učiliště, jestlit am seženu nějaké ty minidezerty a koláčky...tvoje mamka vlastně v nějakém pracuje jsi říkala, vid? Že bych se drze zeptala, ve kterém? ...nemusíš odpovídat, jestli je to nevhodný...
Odpovědět
Nepracuje, jenom jsme byly spolu to učiliště navštívit (mimochodem nebejt beremese, tak o něm vůbec nevim :-N ) Je to na Praze 8, Chabařovická.
Odpovědět
Ehm, do svatby nám zbývá "4 měsíce a dva dny". Tak se začínám děsit, až tam bude "3 měsíce a něco", protože díky tý dovče si to "něco" můžu škrtnout, nebo rovnou přepsat na "2 měsíce a něco" - co se teda času na přípravy týče :-N Ale třeba dort budu objednávat až po ní, tak ten můžu rozmějšlet ještě na pláži :-D A vývazky a jmenovky asi vytvořim tam.
Odpovědět
Tak jdu taky něco pojíst a hlavně "nakrmit" muže. A pak do postýlky, zítra jedem k těm tchánovcům, üž dopoledne, tak ať tam nespim :-N tak dobrou!
Odpovědět
jo promin...tožirafkky mamka pracuje v učilišti...Chabařovickou jsem měla vytipovanou, ale 5.9. je pro ně brzy, ještě nebudou mít "spuštenou výrobu"....tak to máš štěstí, že ti to vyjde si to tam objednat...
Odpovědět
Aha, to mě taky napadlo. No já to mám o týden pozdějc. Jsem si řikala, jaký máme štěstí, že jsme se nerozhodli pro nějakej prázdninovej termín ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtku: ten sperk je krasnej i s tem anausnicema. fakt moc pekny :-) ted jsem si uvedomila, ze jsi nenapsala co rikal pritel na ten zasnubni od Madra? :-) kravata je hezka - nejvic se mi libi ta s kytyckama :-) no ja jsem o sve vinove barve vedela hned od zacatku, a pritel to nejak prijal, ale ze by ji mel tak rad, to teda ne. ale ono ji zas tak moc nebude. budu ji mit v kytkce, on na kravate a korsazi a pak pak na hostine pujde stredem stolu vinova organza (tu uz mame doma :-) jenze je mi jasny, ze nechytnu dohromady - vinovy stred stolu, jeho kravatu a kytku. prost eto je nerealny. ale zas myslim, ze to takova tragedie nebude .-)
Odpovědět
Profilova fotka
krktu: ona pise knihkupectvi - tak to fakt nevim, ale vim, ze jedna holka v albu na tyhle figurky mela link a byly z UK, ale doooost drahe :-x
Odpovědět
Profilova fotka
krktu: tak my mame jeste 4 mesice a 2 tydny, to je dost :-) a ted ani nemam co zarizovat. fakt mame vsechno :-) az v tom cervenci nadepisu obalky (harmonogram jsem vytvorila i s mapama a daram a zvykama minuly vikend, kdy jsem se chtela ucit :-x :-N :-D )ale tohle je proste zabavnejsi :-) ale ted nemam z pohledu svatby do ceho stouchnout. pritel pujde po statnicich pro oblek, u toho ja nebudu, protoze se budu ucit (a mozna si udelam pauzu, abych to videla :-D )
Odpovědět
estrel: tak to se máš, že už to vše máš pohromadě...já nemám ještě skoro nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
acidemasca - tak to máš nejvyšší čas 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci: a co mate zarezervovane? je neco, co jeste vubec nemate rozhodnute? zelvinka: ahoj, jak se vede? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
estrellita - ahoj, řekla bych. že docela dobře,...včera jsem byli na celodenním výletě, takže jsem dneska dočítala:-) kde jste se ženský dívali na ty svatby slavných jak jste tady psaly, pošlete mi odkaz prosím.
Odpovědět
zelvi: já mám jen obřad, hostinu a přítel má oblek...taky mám koupené maličkoou část dekorací na stůl a vím, že to bude v zeleno-žluté barvě.Jo a teoreticky mám fotografku a svatební dort - to jsou známí, ale je to doluveno jen v teoretických obrysech. Nemám prstýnky, nemám oznámení, nemám šaty, nemám hudbu, nemám cukroví...a co já vím ještě :-( Uf, to je hrozné, když se to takhle napíše. Mám tedka nějaký blbý období v práci, jsem tam pořád a když přijdu domů, tak nemám na nic náladu, jsem ráda, když trochu uklidím a jdu spát.
Odpovědět
Profilova fotka
acimedaca - tak to chápu
Odpovědět
No já se taky chápu, ale na druhou stranu, to za mě nikdo nezařídí...:-( takže si pořád nadávmá, že bych s tím měla už něco dělat, ale pracovní týen uteče tak rychle, to nic nestihnu a víkend tak zvlánu nějaké šaty objet. Ale tak s těma už jsem skoro rozholá, tak to bude snad o starost méně, i když to ještě nějakou dobu potrvá, jestli si je budu nechávat šít, tak ještě budu muset shánět látku a jezdit na zkoušky...
Odpovědět
Profilova fotka
acimedaca:tak koukám,že s těma věcma,co nám ještě chybí jsme na tom docela stejně :-|
Odpovědět
Profilova fotka
aci a misto obradu a svatby mate zamluvene? ja te taky chapu. ja jsem to spi s brala prave jako odpocinek a nejak jsem to postupne dala do kupy. tak drzim palce, at to nejak co nejdriv zvladnes :-) zelvi a kde jste byli na vylete? :-) to ja nevim jake album to je, läle jestli nekdo mate odkaz, hodne ho sem :-) a jjinak kdy budete odesilat oznamka? jsem se uz asi ptala, co ? ale nepamatuju si to :-N ale rikam si, ze kdyz se berem na konci zari, tak staci do konce cervence, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
my ho na začátku června budem objednávat,tak asi koncem června
Odpovědět
Profilova fotka
estrellita - byli jsme na pěší celodenní tůře kousek za Brnem v Jedovnicích a odtud do Adamova krásným údolím. A oznámení budeme posílat cca 3 měsíce před svatbou
Odpovědět
smudlinka: tak to mě těší, že tu je taky někdo, kdo má jen něco a ne už všeochno :-) estrel: oznámení jsme si říkali, že tak v půlce června, aby lidi měli čas kdyžtak si ještě naplánovat zářijovou dovolenou...snad ho do té doby stihneme objednat nebo vyrobit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
acimedaca:já budu ráda,když ještě něco stihnem do dovolený.Teprv teď jsem přítele konečně donutila se jít podívat na prstýnky
Odpovědět
Ahojky! Tak odkaz na svatby slyvných zde: http://www.beremese.cz/album/album.ph... Jinak dneska jsem měla pernej den, ani nevim, čim začít. Byli jsme u tchánovců a probírala se svatba. Všechno veskrze v pohodě, až na nějakej ten nevyjasněnej detail (třeba placení hostiny ]-( ). Ale celkově s naší svatbou zatim nikdo výraznej problém nemá. Nápad, že se tchánovci sejdou na jednom místě a pojedou do Brandejsa busem, se mi snad podařilo zarazit v zárodku :-N I když cestování obecně se bude muset dořešit. Jinak se líbí jak kravaty, tak můj šperk, líčení... Takže zatim vše OK. Akorát prostě to placení - naši od začátku, že zatahnou jídlo, a čekaj samozřejmě, že druhá strana pití. Ale co jsem tak vypozorovala, tak to nejspíš neni v plánu... I když muž se mi teď cestou domu svěřil, že jeho táta už něco řikal, tak nevim. Každopádně tohle je věc rodičů, je mi blbý to řešit... A dost fofrem se dneska domluvila schůzka rodičů, sejdou se už tuhle středu, tak ať si to proberou (bez nás), že jo ;-) Ono někde je to tak, že se sice nepřispívá na hostinu, ale pak se zase dávaj peníze darem... naši zase chtěj platit, ale nějaký tisíce ještě k tomu pak od nich čekat nemůžeme a ani nečekáme. Vyzvedli jsme ten upravenej oblek a snad docela sedí. Muž se teda moc nevyjadřuje, jak moc je to pohodlný, no mně je jasný jedno - nesmíme do září ani jeden přibrat :-N Ale jak na to, to netušim, prej lehčí večeře. No jo, ale ty jsou taky na prd, když k obědu si drahoušek dá čtyři (!) cheesburgery! :-D etsrellita: mně se taky líbí víc kytičková, ale jemu se zdá "úchylná", tak neva - stejně je podle mě lepší, když má otec nevěsty tmavší než ženich. Ne že bych to měla z nějaký etikety, prostě mi to tak přijde. Jo, a na prstýnek neřikal prakticky nic. On prostě žádnej zásnubák kupovat nehodlal, dokonce do něj dneska jeho maminka trochu v tom směru "šila" (jako "a kdy se teda hodláš zasnoubit, synu?" :-D )- bez reakce. No co, taky se nezbláznim. Ale to, že ženich o mou ruku v podstatě nikoho nepožádal, ani mě, to jsem docela schválně "vykecala". Ať si to teda panáček vyžere, když se tak rozhod ;-) :-D acimedaca a smudlinka: Mně třeba chybí spousta věcí! Já totiž taky moc času na samotnou realizaci nemám, takže ve "volnejch chvílích" v práci vymejšlim a plánuju, a pak když mi vyjde konečně nějaký to volno, tak sfouknu nákup a vyřízení víc věcí najednou. Jen pro představu - mně zbejvá dát kompletně dohromady oznámení, ještě nevim ani text. Posílat ho chci někdy do konce července. Vybrat dort, vyrobit vývazky a jmenovky ke stolu, sehnat mužovi košili, dokopat ho ke koupi bot. Do toho nejspíš tak do měsíce začnu lítat po zkouškách kvůli šatům. Kytku ještě netušim kde, jakou, za kolik. Na dekoraci stolu asi peču, platíme za ní docela dost restauraci, takže mi přijde vyhazování peněz ještě něco dokupovat. V restauraci ještě musíme definitivně vybrat menu a vůbec se na všem dohodnout, včetně tý výzdoby. Ještě jsem tam spolu s mužem nebyli, ani v Brandejse na zámku (plánujem to od března). Jo, taky vybrat a sehnat a vypálit hudbu na obřad a na hostinu a zajet jí zkusit do Brandejsa, prej je to lepší - na každý vypálený CD jim prej jde pustit. Dát dohromady nějaký "pokyny", aby každej věděl, odkud se pojede a co se kdy bude dít. No prostě je toho ještě hromada.
Odpovědět
Ježiši, co jsem to vyplodila za sloh?! A to jsem ještě nepopsala peripetie s jednou částí rodiny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ještě že má přítel oblek novej,protože kdybych ho měla dokopat ještě k tomu,tak se asi zcvoknu.Nevim pročale čím víc se ta svatba blíží,tak jsem nervozní
Odpovědět
smudlinka: No hele, já si s mužovou maminkou docela pěkně popovídala, žádný neshody... A stejně se mi cestou domu udělalo blbě. Tak jsem si uvědomila, že jsem asi podvědomě v pěkným stresu, ani si to neuvědomuju. Z tý dnešní návštěvy jsem třeba měla asi docela nervy.
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:určitě jo :-) ale aspoň že s miláčkem mamkou si v tomhle rozumim a pomohla mi hod okopat do těch prstýnků:)snad si to už trochu uvědomil,že mě to mrzí:)prý půjdeme objednat i oznámení :-) Asi toho je najednou moc :-)
Odpovědět
Ještě si vyleju srdíčko s tim příbuzenstvem - jsem plánovala, že bysme jako večer šli "my mladí" ještě někam v civilu zapařit, nejlíp na bowling nebo tak. Jenže mi nedošlo, že jedna část příbuzenstva, se ketrou jsme v to,mhle nepočítali, je taky naše věková skupina a že by se nakýblovali taky :-S No, došlo mi to až dneska, když zavládlo všeobecné nadšení, že to by bylo fajn takovej program, že zrovna jim by se to líbilo. Jenže ani já ani ženich asi nejsme schopný se uvolněně bavit v jejich přítomnosti. A zase kdyby se něco takovýho plánovalo, tak je krajně nevhodný naznačit, že s nima se teda nepočítá, to by mě i mrzelo. Takže nakonec možná celej večerní program padne :-( No, kdyby se jenom nesedělo, ale taky něco dělalo, třeba ten bowling, možná že by se ta atmosféra uvolnila. Ale bojim se, aby nakonec ženich nebyl z celý společnosti nejvíc otrávenej, on totiž mužskou část toho páru fakt nemusí a ani to nemaskuje :-S Při takový akci se máme my dva bavit a ne držet, aby na nás nebylo vidět, jak jsme z některejch lidí otrávený, ne? Ženich navrhoval, že bysme to mohli jako "utajit", ale to nemá cenu - stejně se to proflákne a ty výčitky pak budou o to horší... Asi se na to fakt vykašlem a budem holt večer trávit sami v pokojíčku, však se taky zabavíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám v plánu před svatbou sebrat všechny kamarády a jít si někam sednout.Už jenom proto,aby se už na svatbě znali :-) jinak jsem zvědavá,jestli mi na svatbu půjde sestřenice.Nechci totiž zvát jejího přítele,protože je to abych to řekla na rovinu blbec.Ale jak ji znám,tak dá rdši přednost tomu sedt doma,než tam jít bez něj :-| jinak tě chápu.Původně jsme s přítelem nějak zasedací pořádek neřešeli,ale pak mi došlo,že pokud kluci budou parkovat auta a my ostatní se třeba už přesunem na hostinu,tak by si každý sedl jak chce a oni by mohli sedět bůhví u koho.A neviděl bych to moc nadějně,kdyby kluci,kterým je přes dvacet seděli u mýho dědy,kterýmu je pomalu 80
Odpovědět
Jo, pořádek bude taky bomba - kromě zmíněnýho páru tam budou jenom tři mladý lidi - dva jako svědci a moje kamarádka. A to je problém - svědci samozřejmě můžou sedět na "čestnejch místech" někde poblíž novomanželů, ale jak tam propašovat kamarádku, která tam bude " jen tak"? Přece jí neusadim až na konec stolu vedle dědy! Ale zase by bylo společenský fauxpas, aby seděla blíž než rodina... No bude nás jenom 16, ale bude to oříšek.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?