Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Taky doufam, ze se o rotaviru nic podrobnejsiho nedozvim :-D Mejte se krasne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak focení v ateliéru máme za sebou, čekáme na fotečky, ale Milan Janda, byl moc příjemnej a vyloženě už se na spolupráci ohledně svatby těším!!! pár ukázek zatím poslaných fotek z focení na http://kubajz09.rajce.idnes.cz/nase_p...
Odpovědět
Profilova fotka
Pelluuuuuuuuuuuuuuuuu - ty brdo - vy jste ale "reklamni" rodina :-D - ne fotky jsou moc krasny, prirozeny a fakt Vam to na nich sekne - no jak rikam - kdyz je kvalitni material, ktery spolupracuje ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
andelika:jééé moc děkujeme!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
no paráda, fakt rodinka jak z reklamy :-D :-D :-D moc vám to sluší!!!
Odpovědět
Profilova fotka
kremrolka: moc děkujeme :-) holky a už máme doma snubáčky!!!!byly za týden :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pelu, fakt krásná rodinka. Sluší vám to.A jestli se můžu ptát... vám není ani jednomu 25, že jo. Vypadáte hodně mladouncí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
maalinka: děkujeme, petrovi je 26 a mě 21 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: jee ty jsou krásný!!! A moc Vám to na nich sluší! Snad se k tomu dohrabu i já a budem mít nějaké takové hezoučké fotečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pellu - nechvalim, kdyz neni co ;-) ale kdyz je, chvalim rada :-D Devcata moje Taborsky - nevite o nekom, kdo by chtel koupit fungl novy tehu rifle vel. 48? sem si v "navalu" jedny poridila a jsou mi uplne debilne (huraakce) - novy, jen zkouseny..... nojono, kdyby neco, pisnete.
Odpovědět
Profilova fotka
Pelu, tak jsem to úhádla. Mláďátka jste oba.Ale fakt hezký pár.. teda trio ;-) Andeli, tak já o nikom bohužel nevím.Zkus dát inzerát.
Odpovědět
Profilova fotka
.... maali jsem dala a je to prdt platny. ted mi tu lezi a ja jsem vztekla ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hahaha - kdybych to naplanovala, tak se to nepovede: potkali jsme se s alou-elismi u hypernovy :-D - vtip je v tom, ze jsem ji mavla z okna, rekla pet slov a odjela, ani malyho Romcu jsem neokoukla. a jestlipak vite proc? - JENICEK MA OPET ROTAVIR :-( :-( ]-( ]-( :-S zvraci-prujmuje-nocni teploty. mame to stesti, zeeeeeee? takze se drzim v dostatecne vzdalenosti od vsech, co s nami jeste neprisli do primeho kontaktu a doufam, ze to nikdo dal nechytiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :-S
Odpovědět
Profilova fotka
andelika: tyo vy máte sakra smůlu...já ťukám...ťuk ťuk my zatím tohle neměli a doufám, že mít nebudem dneska jsme vzali kubu strojkem na dva centimetry a zítra to musím srovnat, neskutečně řičel...a kdy uděláme srázek? ráda bych vás poznala osobně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pellu - tak bud rada, ze jste nemeli :-( tentokrat fakt masakr - zrovna jsem psala kamaradce - jeste ze bylo o vikendu jakz-takz pocasi a schlo pradlo, jinak jsme nemeli co na sebe :-(. Uz teda Jeni nezvraci, ale prujem ma furt - ne furt, ale v "seriich" - takze se dneska asi 10x sprchoval :-( Jinak my vzali Jenicka na 1,8 pred cca 10ti dny, drzel jako beranek, ale ja jsem z toho spatna, vypada jak u odvodu - nechame dorust a pak jdeme do ucesu ;-) Pellu - srazek jen privitam, jen doufam, ze to stihame, nez porodim :-D - ono totiz sehnat nas vsechny dohromady x-) zeeeeeeeeeeee devcata :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já srázek beru!! A když to naplánujem, tak i dorazím!!Teď bych řekla skoro kdykoli!!! Přijedu na víkend 22 a 23...tak co to naplánovat na ten víkend??Třeba i jen něco malého? To už bude snad v pohodě i Jéňa :-D Jinak Evi fajn tě aspoň vidět!! :-D Doufám to příště už bude pořádnej srazík!!! Jo a ty rifle...tak teď o nikom bohužel nevím..... Omlouvám se, v Táboře jsem byla neplánovaně od pátku a protože to bylo spojené s pohřbem, tak jsem neměla ani chuť někam chodit nebo tak...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Elis - klid, chapu. my stejne od ctvrtka byli KO a stale jsme :-( - zkusim kouknout, jestli 22-23 neco nemame x-) kdo dalsi? E
Odpovědět
Nazdarek zensky, ja mam 22 - 23 tridni sraz z gymplu :-N , takze celou sobotu a v nedeli dopoledne jsem mimo. Dalsi vikend pak mam taky zapikanej, takze se mnou to vypada az na cerven. Ale samozrejme se klidne srazte beze me, zadnej problem ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já jsem 22-23 ve škole :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no ten další víkend možná taky přijedem...ještě to musím probrat na rod. poradě :-D pak dám vědět!Určitě nemůžem první víkend v červnu...
Odpovědět
Profilova fotka
kliiiid - my se prizpusobime, jak jen to pujde :-D - teda az na srpen, to asi nebudu moct :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak my tento víkend taky nemůžeme. Jedmee na Vysočin a další víkend jsem taky mimo. A na červen plánujeme od 10. do 13. taky akci mimo okrey TÁ a PI... tak snad to do srpna stihneme udělat zase něco většího :-)
Odpovědět
Kam na Vysocinu razite? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo, byly jsme v Dalečíně /okres Žďár nad Sázavou/
Odpovědět
Ahoj, zběžně jsem pročítala tuhle diskuzi a měla bych na vás všechny takový dotázek. Taky mě čeká svatba za několik týdnů a potřebovala bych poradit někoho na líčení (pokud možno né moc drahého) z Tábora nebo blízkého okolí. Nevíte o někom?? Díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bodlinko, me licila kosmeticka co spolupraacuje s mym kadernikem - treba ti holky nekoho doporuci, ale jestli te bude nekdo cesat, je asi nejjednodussi se poptat tam, vetsinou uz se takhle da s nekym domluvit. jinak nikoho neznam, ja jsem samomalovaci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pellu - ted jsem Ti mrkla do alba - mas KRASNY saty, ohromne Ti to sekne!!!!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
andelika: děkuju moc :-) ještě musím sehnat někoho kdo mi je vyžehlí :-D já to dělat nehodlám
Odpovědět
Profilova fotka
zkus profi pradelnu ;-) - za zeptani nic nedas, priznam se, ze bych se do toho ROZHODNE nepustila (ale ja jsem na domaci prace fakt kopyto 8-( )
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?