Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alčo, nesmutni....všechno si to vynahradíme!!! Už při odchodu z Pohody se plánoval další sraz a hlavně s ohledem na Tebe, aby jsi nezůstala ošizená. Snad to vyjde a sejde se nás opět hojný počet - včetně TEBE! x-) Copak, copak? Manža Tě zlobí? Asi je to častý jev, holky si docela svorně notovaly, jak je ty chlapi štvou :-D . Já teda manžu furt nemám, tudíž mě zlobí jen skoro manža....jsem holkám taky hned vyklopila, jak umí být sem tam veselo. A překvápko bylo krásné, maličko nečekané....ale bohužel mi nepřísluší nic prozrazovat. Každopádně budeš mít radost jako my ostatní ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, ale když já nevím jestli se to může říct už i tady.... ať Evča sama rozhodne :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D nojo - nejsem tlusta, jsem tehotna :-D - netajim to, ale taky nikde netroubim :-D kami - o jazyk neprijde, neboj, jen budou letni prazdniny :-D, jako ve spravny skole :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeee trochu oprava - jsem tlusta a tehotna :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééééé!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Evko tak to se musíme sejít!!!Musím Ti přivézt ty plavky (už si píšu do blbníčku!!Co tam není, to se zapomene na víc než 100%) a při té příležitosti si pokecáme! Co ty na to? Už to začíná být jisté, že přijedu na velikonoce a zůstávám v Táboře až do toho dalšího víkendu!!) A jak moc jsi už těhotná?? Kdy máš termín? Kolik je vlastně Honzíkovi (nepletu si doufám jméno) už mi z toho pobytu doma začíná tak trochu hrabošit :-( Manža v jendom kuse v čudu, já sem tu jen s prckem...a kamarádek tu taky moc nemám :-( Ach jo, já se chci asi vrátit do Tábora!!! Aspoň, že už teď začíná být s prcekm čím dál tím větší zábava. Dneska se na mě celé odpoledne řechtal jak řechtačka a já už si říkala co to asi tak pil... ??? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Děkuji za přivítání. Tuto sobotu jsem bohužel nemohla, ale děkuji za pozvání na sraz. Příště to snad vyjde :-). Děkuji též za tipy na cukrárny. Koláčky a cukroví asi nakonec taky napečeme s maminkami a kamarádkami, ale do dortu se pouštět nebudeme :-). Přidávám se také ke gratulaci k radostné události, Evi. Jinak k Tvému dotazu - na přípravy se chystáme v průběhu dubna-května, už se na to docela těším :-). Oddávat nás bude p. Jiří Můčka, stejně jako vás, tuším :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Elis - seji se MUSIME. co streda hned po velikonocich dopo? treba cca. v 10,00 na rohu u masny naproti mostu? vezmem kocarky a podrandime :-D Na plavky se tesim, siknou se ;-) Skubanku - p. Mucka nas taky oddaval :-D haha uz se tesim, co reknes na pripravy :-D my byli s manzelem docela... hmhmhm .... jak to jen rict..... no uvidis ;-) jo dort - sem se nezeptala - ale zeptam, slibuju 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Haha, tak to jsem tedy fakt zvědavá... :-N Zatím jsem slyšela jen samé kladné ohlasy na manželské přípravy, ale je fakt, že to bylo jinde a většinou individuální a ne hromadné... No uvidíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
skubanku...taky jsem zvedava co reknes!! :-N My je měli sice jinde a oddával nás taky Jirka, ale no uvidíš sama :-D :-D :-D Evko ta středa by snad šla!Napiš si to do kalendáře, já do blbníku co vezu sebou, ale i tak tě pro jistotu poprosím, abys mi v úterý napsala SMSku a potvrdíme si to :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
skubanku, ja se taky tesim, co reknes :-D ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, vy mě napínáte! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to máme radost.... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky moje, jak se máte ?? Omlouvám se uplně jsem na sraz zapomněla, ale stejne bych asi nemohla jít, mám trapení se zádama, a ted mám i nemocnou Anetku, tak nám to jaro pekne začiná... :-( Evče moc gratuluju k těhotenství , Jeníček je asi stejně starej jako Anetka, nebo ne ?? ;-) Taky plánujeme sourozence, ale nejdřív se musim dát dohromady zdravotně ;-) Už se těšim na další sraz, když jsem tento propásla, snad se sejdeme taky ve velkem počtu...kde jste nakonec zakotvily holky ??? :-) Hezké Velikonoce a bohatou pomlázku ať Vás nepokaká beránek :-D :-D :-D
Odpovědět
Nazdar kocky taborsky :-) Tak jsme se prave vratili z velikonocniho srazu jedne takove skupinky cestovatelskych blaznu. Bylo to prima, letos jsme byli pobliz Kraliku. V sobotu jsme se dokonce brodili spoustou snehu :-D Sygy - skoda, ze Ti to nevyslo, nakonec jsme zakotvily v Pohode. At je Anetka brzo zdrava :-) Taky vsem preju hezke Velikonoce a at vas kolednici vysupaji jen tak akorat :-) Jinak u nas se to s velikonocnim berankem rika uz ve ctvrtek, ale dobry, koupila jsem si takovou malou broz, tak me snad nepokaka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Přeji vám, ať vás ti vaši chlapi zítra moc nesešvihají :-). Mám na Vás pro změnu zase dotaz. Koukala jsem do předchozích diskusí, ale nic moc jsem nenašla. Můžete mi prosím doporučit nějakou šikovnou kadeřnici/šikovného kadeřníka případně i líčení. Mám dlouhé a poměrně nepoddajné vlasy, takže bych chtěla někoho šikovného s dobrou referencí od Vás ;-). Kontakty mi kdyžtak pošlete do IP. Děkuji MOC!!! A přeji hezké velikonoční pondělí! Jinak jsme se dnes byli podívat v Lázních kvůli hostině, ale bohužel na náš termín už mají plno :-(. Je to tam ale fakt moc hezké. Nevíte o něčem podobně pěkném, ale ne zase příliš drahém, v Táboře a blízkém okolí - aby se tam vešlo celkem tak 60 lidí? Ještě jednou díky mooooc!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky!Hlásím pobyt v Táboře!!Tak kdo má chvilku a chuť se sejít??
Odpovědět
Profilova fotka
jo pište mi kdyztak SMS!!Sem se asi tak casto nedostanu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Skubanku - muzu doporucit kadernika i misto na hostinu - mrkni ke me do alba, byla jsem opravdu moc spokojena!!! Sygy - jj, mam dojem, ze nasi milacci jsou plusminusautobus stejne stari :-) popravde je to zahul, nebudem si nic namlouvat, ale mohlo by bejt i hur ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne ;) Ziraf - Jééé v Pohode, to bych mela i kousek od domova :-) Tak snad priste se sejdeme v plném počtu :-D U nás se to s beránkem říkalo okolo velikonoc, ale který den přesně nevím ;-) andel - já jsem si to myslela, Anetce už bude 20 měsícu, strášně rychle to utíká ;-) No záhul to je i s tim jednim zvířatkem ;-) Natož se dvema :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sygy - kdyz on se ted tak desne ale desne vzteka :-(. pravda je, ze to prijit muselo, taky to ma mit pokom (ja i manzel jsme vzteklouni nehorazni) ale ustat to.... drzim, aj se drzim 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to Anetka taky, kdyz neco chce nebo tak, tak je hrozne vztekla, zatim to neni tak hrozny, že by treba kopala nebo kousala či tak neco, ale je to proste období vzdoru, takze to neresim, ale je to nekdy opravdu vycerpavajici :-| Já jsem taky pěkně vztekla, jelikož jsem býk, ale jako mala jsem nebyla až ted ;-) No a Anetka i manžel jsou ve znameni Lva, takže taky pěknej základ :-D :-D Držim pěstičky, určitě to brzy přejde, a třeba když se narodí sourozenec bude se o něj Jeníček starat a bude klid :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky.... Omlouvám se za vtrhnutí do diskuze, ale mám dotázek, ségra se bude vdávat a sháníme fotografa nejlíp z Tábora... Nejlíp kvalitně a levně... i když vím, že to asi nejde moc zkloubit.... Ševčík se mi moc nezamlouvá:-( Díky za jakejkoliv návrh
Odpovědět
Profilova fotka
msunny: ahoj my budeme nejspíš mít Milana jandu (www.flysstudio.wz.cz) je levný a jeho fotky se mi líbí. teď na konci dubna půjdeme k němu do ateliéru vyfotit malého tak pak se rozhodnu na svatbu
Odpovědět
pellullinka: milana jandu bych si nevzala ani kdyby fotil zadarmo!80 % jeho fetek ma useklou hlavu... jinak znam ho osobne skvelej chlap ale fotit moc neumi ;-) fotil jedny tride od nas maturak loni a vsechni fotky maj sepiovy pac barevny se nedali pouzit t ak nevim no
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to rychle zkoukla, nápadem a postavením jsou ty fotky dobrý, ale fakt useknutý hlavy a dalš ínedostatky tam jsou:-( Jenže ze Ševčíka mám pocit,že fotí "na jedno brdo"
Odpovědět
Profilova fotka
msunny - My jsme měli pana Lacinu od Ševčíka, jako chlap byl fajn, ale fotky byli odflaknuty, dostali jsme je hodne dlouho, komunikace hrozna, a kvalita fotek taky desna, takže urcite nedoporucuji. Kdyz se vdavala segra meli fotografku Barbaru Gloserovou, studio VIGI bezvadna zenska, skvele fotky vyborna spoluprave, moc doporucuji ;-) Skoda, ze nemela volny termin na nasi svatbu, byla bych na 100% spokojena .... http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
U toho Sevcika jsme to taky tak meli, ty fotky byli jak od amatera ( nebudu krivdit, amater mnohdy fotí lepe ) :-) Useknute hlavy, zadna retus ( a to jsme se na tom dopředu domlouvali ) cerne ramecky jak smutecni ( a to jsme se na to nedomlouvali ) chtela jsem barevne detaily na cernobile fotografii, to bylo odflaknuty, jen orezeny jako kdyz to delal v programu malovani, byla jsem fakt nespokojena co se tyce odvedene prace....Bohužel jsem nemela dostatek času a sily a zakazku jsem nereklamovala, ted uz je to zbytecne..... :-| :-(
Odpovědět
My meli na foceni pana Bursika z Votic - adresa ti vyleze z googlu, kdyz zadas fotograf Bursik
Odpovědět
Profilova fotka
msunny - mi meli fotaka az do Veseli, ale uz bych to taky neudelala :-( nadruhou stranu s nasim "materialem" udelal zazraky x-) ale videla jsem foto z VIGI u kolegyne a byli krasny - ceny nevim. sygy - tak nase vztekani je castecne zpusobeny zanetem dasni a dutiny ustni :-( - horeckovali jsme od sobo do vcerejska a Jeni je na mekke strave :-( aspon muzu verit, ze to se zanetem zmizi :-D :-D :-D ver a vira tva te uzdravi :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?