Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavlinkaaa: tak já sem fotky od jandy viděla, měl ho kamarád a známý fotil na tablo a to co píšeš vůbec není pravda...
Odpovědět
Profilova fotka
holky o té barboře jak píše sygy už sem slyšela, ale marně hledám její internetové stránky...
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka: http://www.vigi.cz/ ale nic moc tam nemají... spíš tam zajít, jestli by měli nějaký fotky na ukázku, i když mě teda co jsem viděla stačí.... Teď jsem dostala na jedný diskuzi ještě nabídku od holčiny,né profi,ale fotky hezoučký, z Písku
Odpovědět
Profilova fotka
msunny: děkuju moc, zkusím jí napsat email. ;-)
Odpovědět
pellullinka: tak si to od nej nech nafotit, ja jen rekla svuj nazor... a na jeho webovejch strankach je jen par fotek a i tam se najdou usekany hlavy ;-)
Odpovědět
my měli Ševčíka, jako fotky slušný, cena dobrá, my jsme si ho dovezli pak ještě na focení v parku a trochu ho pošťuchovali, takže památku na svatbu máme pěknou, ale je fakt že jako invence, fantasie žádná, takže toho bych brala až jako poslední možnost měli jsme objednanýho Rižáka dost dlouho dopředu http://www.fotorizak.com/01svatby/ind... ale ten nám to zrušil a právě zařídil Ševčíka, tak nám ani nic jinýho nezbylo, holt měl asilepší zakázku ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
pavlinkaaa: promiň, nemyslela sem to zle, ale napsala sem to dost blbě :-) tak sem psala tý barbaře a poslala mi ceník, ten je slušnej tak se domluvím asi s ní :-) kremrolka: já myslím, že můžete být rádi že jste neměli rižáka, to je podle mě snad nejhorší fotograf v táboře
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, a co Vašek Mládek, Fotofast proti zemědělce. Fotil svatbu snad všech mých známých a když vidím ty naše /od souseda co foté/, tak lituju, že jsem nešla za ním. Je s ním sranda, všechny si nakomanduje jak potřebuje, takže to není ani žádná nuda.. škoda, že jsem šáhl apo tom, co bylo nejbíž a levné, že... Jo a jak dopadl srazík s ELIS v Táboře? Bylo něco? Já se dodatečně Ali omlouvám, ale nějak nám to nevyšlo tam přijet. Jedu tam zítra na otoč, věnovat Vali našim a pak zpět makat... viz toto http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/m...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Bara je fakt dobra, u segry na svatby byla perfektni, a material taky :-D , Já jsem ji chtela taky ( do te doby jsme nemeli zadneho fotografa, mela nam fotit kamaradka ) a bohuzel Bara nemela volno, tak mi zaridila jineho fotografa, a to Vaška Mladka, a jelikoz nam fotil maturak, obavala jsem se ze to bude stejne, na jeho fotkach jsme meli pres obliceje nebo pres celou fotku napis fotofast, a mohli jsme si fotky udelat jen u nich, jinak bych tam mela ten napis, a taky jsem se obavala toho, ze je prave Vasek az moc takovej, ze by mi kecal do toho co jsem chtela za pozu, a hlavne jsem mela malej finacni rozpočet, což bohuzel rozhodlo a ja jsem nakonec mela pana Lacinu od Sevcika, sice levnejsi ale na velky ho.... takze ted me to pekne stve, uz jsem to neresila, ale jak to tu ted probirate mam zase takovej pocit zklamani,moc me to mrzi :-( :-|
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak teď sem mluvila s tou paní gloserovou a popravdě mi trošku některý věci vnucovala a hlavně na náš termín má už plno a nabízela mi kolegu, toho pana Mládka, netuším jakej je, ale asi nakonec zůstaneme u toho milana jandy. Nevím, možná není nejlepší ale hezký fotky nám snad udělá :-)
Odpovědět
Ahoj holky, přidávám se do diskuze ohledně kadeřníka a fotografa. Chtěli jsme na naší svatbu pána z Fotofastu naproti zemědělce. Bohužel s ním ale nebyla žádná domluva. Byli jsme za ním dvakrát, jestli by nám ukázal nějaké své albumy ze svateb, několikrát jsme ho uháněli po telefonu. A nic. Vždycky řekl, že nemá čas, že nám fotky ukáže jindy a neukázal a nebo že nám je pošle mailem a neposlal. Takže jsme si zařídili jinou fotografku. Ona má teda focení zatím jen jako koníčka, ale chce si zařídit atelier. Fotí moc hezky. Příští týden fotí svatbu mé známé v husitském muzeu a pak nám ty fotky ukáže, abychom se rozhodli na 100%. Kdyby to nějak šlo, tak bych to nechala vše vyfotit od mého přítele. Ale na těch fotkách musí být taky :-) Fotí taky jen pro zábavu, pár svateb svých známých už taky nafotil a natočil. U Barbary Gloserové si nechala fotit moje sestra dcery. Fotky jsou moc krásné, ale sestra říkala, že je holčina trochu zmatená. Pokud to nebude vadit jejímu focení, tak bych jí možná taky doporučila.
Odpovědět
Co se týče místa na hostinu, tak hezké místo je Na Pastoušce. www.napastousce.cz. Je tam hafo místa, teráska, místo pro tanec i hudebníky. Je to pár km za Táborem v obci Čenkov za Malšicema. Je tam možné i ubytování. Hezké místo je i restaurace EURO(bývalý Goldbrick) za Sezimovo Ústí směrem na Planou. Tam je taky dost místa a moc hezká předzahrádka. Už nevím, kdo se ptal na kadeřnici, ale já jdu k Jindře Svobodné. Kadeřnictví má u Husova náměstí v Nerudově ulici. Přijde mi, že má kvalitní přípravky a stále někam jezdí na školení střihů a účesů. Mám hodně dlouhé vlasy a nedělá jí to problém se mi o ně hezky postarat :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
edro: děkuju za info, mě právě ta bára gloserová nabízela za sebe toho pána z fotofastu (aspoň myslím,že je to on) ale mlela do telefonu jako bláznivá a hrozně mi vnucovala ať si nechám nafotit celej den, že ona už má zkušenosti (to nemusí říkat, to vím) a pak nakonec z ní vylezlo že na náš termín má plno. což mě dostalo, nechápu proč mi to nenapsala rovnou do emailu.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj sygy včera jsme vás s manželem a malou viděli na letišti ve Všechově,jen jsem si nebyla jistá,že jste to opravdu vy,až ted když jsem se koukla na fotky,my jsme byli s manželem,kamarádkou a její dcerou na inlinech a byli jsme se tam v restauračce občerstvit a koukali jsme tam na startování ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nás fotil Petr Dukát,ale je pravda,že už je to pár let,ale fotky krásný,nápady hezký a cena tenkrát taky dobrá a musím přiznat,že na všech fotkách vypadáme všichni dobře,nemuseli jsme vyhodit ani jednu ;-) ,ale jestli ještě funguje nevím,našla jsme jen tohle http://www.firmy-tabor.eu/f241150-pet...
Odpovědět
Profilova fotka
mispuli: my byli na letišti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pelu to je možný ;-) ,však tam těch posádek a aut bylo,my bruslili a pak jsme tam šli na pivko,holky tam na nás čekaly a dávaly si pohár a malinovku,sygy jsem si všimla,protože měli sebou berušku,možná jsem viděla i vás,ale když se neznáme osobně,tak nevím :-) :-) ,my tam dorazili,když odjíždělo asi posledních 15 aut
Odpovědět
Profilova fotka
mispuli: já jsem stála se sygy a nebo sem tam lítala s malým, měla jsem modré tričko a jsem malá blondýnka :-) odjížděli jsme černým, zatonovaným BMW v kombíku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pellu,jestli jsi viděla postavu na bruslích v modrých proužkovaných elasťákách,co měla co dělat,aby se tam mezi těma autama nerozmázla,tak to jsem byla já,ale já si myslím,že vás už jsem tam neviděla,další malý dítě bych si pamatovala :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme odjížděli ke konci, ale možná sis nevšimla :-) tak třeba příště :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj třeba se někidy v Táboře potkáme :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem. Hele tunerky, tak vy se takhle scházíte, ani o tom nevíte :-D To mne mrzí, že se s váma taky nevidíme. Ale snad se potkáme na plese...jeslti nám brácha řekne, že :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mispuli - jeee tak to je hezky, že jsi mě poznala, tak ses měla připomenout, přinejhoršim bych to já nebyla, ale já jsem to určitě byla :-D To máš jedno já jsem tuhle taky potkala Alču a nebyla jsem si jistá jestli je to ona, a byla, vid Ali ?? :-) Mimochodem Peto, máte nové auto, co ?? ;-) Jen jsem Vám ho chtela pochválit :-D Maali - když néé brácha tak my Ti řeknem :-D Teeda pokud nějaký druhý ( a třetí.... ) ples bude :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sygy: no už nemáme golfa, peťan ho prodal a v listopadu koupil tohle. Je fajn, že je to kombík takže se tam spousta věcí vejde, a na druhou stranu to má všechno co petr požaduje a to je na auta dost náročnej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sygy jasně! Kamčo - žádné setkání nebylo. Nejdřív nemohla Evka a pak zase já...co vám to tam po Tábořekoluje za chřipku?Sem nemohla opustit dům...teda spíš jen jednu jeho místnůstku a tak jsem pak věci Evce předávala v neděli než jsme vyrazili do Prahy. No a aby toho nebylomálo, tak jsem chtěli tneto víkend do Tábora, ale nevím jak to dopadne, protože Romík má zánět průdušek :-S :-( :-| 8-( :-. Na kontrolu jdem zítra tak se pak teprve uvidí....
Odpovědět
Profilova fotka
elis: tyo o žádné chřipce v táboře nevím :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Sygy, to by byla škoda, kdyby nebyl. Taková boží tombola tam byla, že jsem si ji ještě nevybrala. Pořád jsme čekala na počasí a teď nějak nemáme čas si autíčko půjčit a vyrazit na výlet. Jinak chřipka koluje střevní. A je už i na Písecku. Děti to hážou horem spodem... ale my se naštěstí držíme. Tak snad nás nic nepotká. A když, tak teď, aby jsme byli fit na maraton do Tálína. Tátovi začínaj závody a Vali jede prvně dětský závod asi na 100 metrů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
elis: já také o žádné chřipce nevím jen o krásném sluníčkovém víkendíku :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ta chripka je nas "oblibeny" rotavir :-S :-S :-S :-S kdo o ni nic nevi je stastlivec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
andelika: tyo tak to jsem ráda, že nic nevíme, snad se ani podrobnější info nedozvíme :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?