Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mispuli: jojo v bonetu mají krásný botky, ale kolem 2tis. :-( já sem v pátek volná!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
pellu tak se připojíš? Viděla bych to třeba na sraz....Evko jak to vidíš ty?? V kolik bys tak mohla??A kde se holky sejdem?? Já už mám sraz s marrsee...jdem spolu na tu svatbu...tak bychom se pak bud nekam presunuli a nebo na vás počkali na starém městě... Tak navrhujte...krátí se nám to!!
Odpovědět
Profilova fotka
holky mě je to celkem fuk. Ale je pro mě lepší po obědě, musím totiž obědy vyzvednout ve školce. Takže zvládnem být třeba ve 2 ve městě
Odpovědět
Profilova fotka
.... nemame sanci. Jeni spi od 12,30 tak do 14,00, obcas dyl - a kdyz ho vzbudim driv tak to bude spatny 8-( nevyspalej chlap, holy nestesti ;-) nase reakcni doba je tak 15,30 na meste, driv ani tuk :-( E
Odpovědět
Profilova fotka
andelika: a malej v kočárku nespinká?
Odpovědět
Profilova fotka
no tak Pelu se k nám může přidat ve dvě a Evka na mě číslo má, tak až se Jeňulka vzbudí,tak se prostě někde k nám přidá! :-D Komu se tenhle nápad líbí?? Pellu píšu ti na sebe číslo do IP
Odpovědět
Profilova fotka
Pellu a kde se sejdem bych asi vyřešila přes SMS...nebo si cinknem...prostě až budeš moct, tak dej vědět :-D :-D :-D My budem někde ve městě,tak nechci místo určovat nějak moc přesně....Neva? Těším se!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
elis: jasně, já napíšu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ženský. Tady to teda pěkně žije a sráží se to. My jsme o víkendech bohužel mimo, páč přestavujeme. A jezdí nám pomáhat babi s dědou. Ale není to pravidelně každý víkend, tak by se nám to taky někdy podařilo. PELU,jj Vali je generál a jak Kája přijde, tak ho hned pěkně dozoruje. A jak ji poslouchá. Takovou by potřeboval:-D :-D :-D Jo a taky jsem byla překvapená, že tvůj brácha Míša nám byl na svatbě :-D Já ty bráchovo kámoše teď už tolik neznám, co má hodně nových. Takže když mi řekne jméno, netušim.Ale když to doplní o další info,tak to jen říkám.. jé to je ten a ten :-D A vidíš, tvůj brácha byl osobní řidič mého ženicha :-) :-) tak ho taky od nás pozdravuj, jo. Jinak u nás není nic nového. S Vali jsme byly koncem května v nemocnici. Měla laringitidu. Zážitek na písecké dětské JIP je na celý život a už nidky více. Naštěstí jsme tam byly jen 2 dny a pak šup domů. A teď máme od pátku nové kotě, takže to je trénování jako hrom. Kotě bude šamtpion, jeslti vydrží :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kamčo a ten pátek bys s náma nedala????
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby kdokoli mohl tak je vítán a stačí jen napsat SMSku klidně i v ten pátek...a vzhledem k tomu, že se budem slézat asi celé odpo, tak by Vás to mohlo stihnout i víc ne?? :-N :-N :-N A co vůbec dělá beruška?? Kdepak jí máme? A co Kremrolka?? Zkusim jim jeste ted napsat SMSky...třeba se taky přidají ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
maalinka: no karel s michalem se znají od školy, hráli spolu hokej :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak a teď jsem tu naposledy...takyže kdyby se chtěl někdo zítra přidat, tak sem na obou mobilech!!! :-D :-D :-D Tak klidně napište nebo cinkněte...určo budu na příjmu, ještě je teď jdu oba nabít, vykoupat a do pelechu a zítra po sedmé vyrážíme směr Tábor!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my to máme taky tak, že Anetka spinká do 15 někdy víc někdy méne, podle toho kdy usne ;-) Ale dneska s Váma nebudeme moct vyrazit, a to proto, že jsem pěkně nachcípana a je mi zle :-| Tak snad příště ;-) a doufám, že brzy :-) Užijte si to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky mi nikam nešli, než se kuba pořádně vyspal tak už začínalo pršet :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pellu - jsme taky doma - vylezli jsme ven a zacalo prset - jinak Jenicek uz ma kocarek jen na rychly dopravovani z A do B a usnout v nem by byla asi solidni potupa :-D to by musel bejt totalne "country" - jinak se priznavam, ze dopo jsme meli posledni cvico, takze jsem solidne pouzita a kdybych mohla, tak spim jako kojenec....
Odpovědět
Profilova fotka
.... tak kdo se s kym potkal???? :-( my s nikym :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se ve finále potkala jen já s Marrsee...a celé odpo jsem byla s prckem venku...a nikdo se neozval, kromě Kremrolky...a sem pořád čekala co bude :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, promin, byla jsem hotova - funim fakt uz moc :-( - cely dopo jsme jeli jak elektricky mysi, odpo jen ditko, ja jsem se placatila a mimi pnulo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
elis: já se tak těšila, jenže klasika, když se chystám někam jít, tak kuba chrní tři hodiny!!!A pak už pršelo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ELIS, omlouvám se, že jsem se také neozvala... ale vidíš mojí docházku tady.. Nedostatečná. Tak se prosím nezlob. A o Jarušce už jsem taky dlouho neslyšela, .... ani nezajde, neozvese... Víte někdo něco????? PELU, tak to jsem netušila, že brácha taky blbnul s hokejem a že se znaj tak dlouho...
Odpovědět
Profilova fotka
maalinka: no jo, myslím, že už od základky pokud Kája taky chodil na hokejovku a myslím, že ano :-) No jo už kluci nejsou nejmladší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj lidi!Tak hlásím pobyt v Táboře tento prodloužený víkend.... ;-) Jakpak to vypadá s Váma??
Odpovědět
Profilova fotka
my jedem o víkendu do choustníka na pouť...
Odpovědět
Profilova fotka
sobo tchanovci, nede Chotoviny pout ;-) Pellu - docela se na pout tesime, co vy? minuly rok si to Jenicek moc neuzil pac byl malej, tak tenhle uvidim, jak se mu bude libit treba na labutich :-D
Odpovědět
Profilova fotka
andelika: no kuba je ještě malej, takže z toho moc mít nebude :-) Ale má rád kokosky, tak si dá do nosu :-) a v chotovinách je taky pouť?
Odpovědět
Profilova fotka
Jelikož je po mě obrovská poptávka, hlásím, že žiju a mám se fajn. :-) :-) Omlouvám se, že se nehlásím, ale nějak není poslední dobou nálada a kolikrát fakt ani nevzdechnu po BRMS....pořád je něco! Takže asi tak. ;-) Alčo, tenhle víkend nemůžu, razíme na prodloužený víkendík do Práglu.....snad jindy. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hele to je příšerný! Evko a Pellu a co budete dělat v pondělí a úterý?? Jo a já možná zůstanu až do dalšího víkendu...ale to zatím nevím jistě....ještě se rozhoduju a taky podle nálady doma ;-) Teda Jaruško my se snad nepotkáme...to už to moje zvířátko uvidíš jak samo ťape :-| škoda, jsem se tak těšila, že se všechny potkáme... :-(
Odpovědět
holky já taky nic :-( jedem s Kubou na 14 dní na dovolenou na chaloupku to počasí k tomu přímo vybízí ;-) dneska jsme byli na koupališti a paráda, Kuba byl v bazénech venku poprvé a moooc se mu líbilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
eli: my na pondělí a úterý nic nemáme ;-) kremrolka: mi jsme byli včera taky na bazéně :-) Když sem si do toho brouzdaliště stoupla, tak sem myslela, že bude ječet že je to studený a on vůbec nic a náramně se mu to líbilo a nemohla sem ho dostat z vody!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?