Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
nestiham, ja nic nestiham :-( - ale pokud neco naplanujem na vikend, kdy tu bude elis, rada si cas udelam - sobota?e
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, mžu se zeptat kde jste měli nebo budete mít obřad? Jsem také z tábora
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Pellu, zrovna jsem narazila na Tvuj dotaz, tak si troufnu odpovedet za nas vsechny, pac ted nejak flakame BRMS vsechny =-) i ja jsem tu jen nahodou ;-) ja, Elismi - Klokoty kostel Zirafka - geologicka expozice pod Klokoty Kremrolka, Maalinka - na urade nad matrikou Beruska - tak tu to jeste ceka ;-) Janno - Filip a Jakub pod Kotnovem tyjoooo a zbytek si nevybavuju nebo nevim :-( tak sup, zbytci se ovete :-D hele asi urad nebo taky si vybavuju obcas padousy ;-) - a omlouvam se vsem, co jsem vynechala - jo taky oparany.... kramolin :-D mi ted vyvstalo - mrkni k holkam v albickach to urcite bude - a co se Ti bude libit, rady ti poradi. pokud potrebujes myrtu, tak tu pestuju ja :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já hlásím taky něco málo myrty mám...tak pokud potřebuješ...chystala jsem se jí teď stříhat (zatím nemám žádnej strom, ale něco by se z ní udělalo ;-) tak bych počkala a ona by ještě hezky vyrostla :-D
Odpovědět
Este me napadla: Smajlik - Sezimovo Usti Pajee - Zamecek v Oltyni
Odpovědět
A jinak preju vsem krasnej patek a vikend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak já také hlásám že nad matrikou v Tá... Jo po dnešku mám ještě jednu novinku už máme srdíčko a je krásně vidět i slyšet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj holky. Doufám, že se mi povede konečně odeslat tento příspěvěk. Minule jsem to psala na 6x a pak to lehlo úplně a já vzteky neměla sílu znova PC zapínat. MARRSE, tobě moc gratuluji k mimi... To je nádhera a konec roku je teda nějak plodný. Sousedi čakaji snad dvojčátka, kámošky po umělku každá 1. A pak že klesá babyboom :-D Tak ať srdíčko bije jako zvon!!!!!!!!!! ANDELI... moc děkuji za myrtičku. Mamka dovezla v pořádku.A taky děkuji za trpělivost při práci s ní. Teď je z toho taková špatná, protože co bydlí brácha zase doma, tak je mami v jednom kole a pak nemá čas se "učit" Ale snaží se snaží!!!! Pořád mi něco povídá a opakuje si to. Ale moc asi nepamatuje,co? :-( Od čtvrtka jsem byli na srazu v Jizerkách. Byla to paráda , děti se vyřádily v hernách hotelu i na sáních, maminky odpočinuly... a hotel Peklo.. paráda. Můžu doporučit!!!!!!! Jinak celkem nic nového u nás není. Dárky mám koupené, cukroví napečené na učňáku :-D :-D a víc ani Ň.Mne nehne. Uklízím průběžně celý rok a nezvané a neohlášené návštěvy mají smůlu :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím, že o tomto víkendu jsem v Táboře!!Tak kdo bude a chtěl by se sejít?Třeba jen na chviličku a zapomenout na vánoční šílenství?? Já na něj zapomenu moc ráda!!! Uklízím už od doby co jsme se nastěhovali :-| peču nepečené cukroví po nocích...a ze všeho čílím!!Teď ještě sehnat kapra a asi vepřové a kuřecí na řízky a veci na salát a už bude všechno doma :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jo a v sobotu se jdu určo projít do Klokot...mám tam nevlastního brášku ap otřebuju s ním mluvit, takže se můžete přidat třeba na kousek cesty.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojda kocky :-) Ja bych se sesla - ale v sobotu az tak nekdy odpolko, tak kolem treti nejdriv... a bude zima, tak nekam na kaficko idealne... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maalinka: dneska opravdu bušilo a je to opravdu nezapomenutelnej zážitek :-) :-) :-) , já bych se také sešla
Odpovědět
Článek se načítá
Marrsee - gratuluju k srdicku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zirafka105: moc moc děkuji... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No mě je celkem jedno v kolik, ale ve tři máme bačtu, tak to už bych musela někde sedět a nebo se sejít až potom... Ale do těch Klokot půjdu stopro! A procházka bude fajn...ikdyž bude zima aspoň se s mrňouskem vysmradíme. Ven jedině nepůjdem když bude pod -5, to máme vycházky zatržené...a myslím, že pokud to nastane, tak se to Romíkovi líbit nebude vůbec :-( Tak navrhujte čas ;-) a místo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
... ditko jsem se domluvila ze nadelim manzelovi, takze jsem volnaaa jako ptak - kolem treti idealni - kdy a kde? Zirafko, mam pocit, ze my dve jsme jasne - 15,00 nejlepe tampiko - prej ho znova otevreli na starem meste pod schudky nebo nad schudky ;-) - tak kdo dalsi????? Marrsee - jeeeeeeeeeeee juuuu je - presne si to pamatuju, ze to bylo uchvatny - jo a pamatuj si, dite jaky je v deloze je i na svete - u nas to tedy stopro plati - partyzan obcas delal ze neni - proste se nasmrdolil tak, ze ho pan doktor neslysel (kupodivu me ani jednou nenapadlo, ze by bylo neco v neporadku) - proste se zatloukal - a zustalo mu to :-D Elis - na prochajdu se asi nepripojime, chci dopo (tatinek TAKY hlida ;-) ) neco uklidit a jeste poo dodelat aby to tu nebylo jak v ruskym raji, ale odpo doufam ze se potkame. Maalinko - takhle to neber s tou maminkou. to ma dve strany, ok, dele ji to trva - ale - proboha: najdi mi druhou zenskou v jeji situaci (vek, prace, vzdelani, rodina atd.), ktera se pusti do anglictiny? garantuju ti, ze takovejch moc neni, to na ni ocenuju a proste jedeme tak, jak ji to vyhovuje a je to pro ni optimalni. spis mi prijde, jestli se nenudi ;-) ale bereme to obsirne a z gruntu, potrebuju, aby nabrala sebeduveru. no popovidame na srazu, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
... a me jede ve 14,45 od nas bus a u kotnova jsem ve 14,54 :-D
Odpovědět
Ahojda, ja uz se na sraz moooc tesim, takze kolem treti v tom Tampicu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj já ještě nevím jestli dorazím, domluvím se s manželem co má v plánu. Jo v tampicu tam výborně vaří s manželem tam rádi chodíme na jídlo, ale teď v tom novém jsme ještě nebyli... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cakris, tak jdeme nebo ne? psala jsem Elismi, ta nemuze, na prdolu je zima... nikdo jinej se mi neozyva :-(
Odpovědět
Jaaaaaaaaaaaaaa jdu :-D
Odpovědět
Sraz byl super, Andeli diky :-) PS: Nejak jsem zapomnela zaplatit parkovne, ale nastesti se to obeslo bez boticky :-D
Odpovědět
ahojky, my už jsme fuč, tak fajn že jste si sraz aspoň v malém počtu užily ;-) přejeme všem krásné vánoce, bohatého ježíška, plná bříška a hlavně lásku a pohodu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky!Je mi líto, že jsem nebyla s Váma...ale fakt tyhle mrazy nějak mrňouskovi nedělají dobře a mě teda taky ne! Jenže až bude kolem nuly, tak budem nasychat možná ještě víc :-( Každopádně doufám, že se sejdeme nějak o těch svátkách!!!Dokonce ani takové mrazy nehlásí...tak by to konečně mohlo vyjít ne? :-D :-D My budeme určitě 25 a 26 a 27....zatím plány žádné....až na neděli odpo Tak písejte jak to vypadá s Váma?
Odpovědět
My jsme 25 pryc, babicku pusti na svatky z nemocnice, tak pojedeme na navstevu. Taky pak nekdy vyrazime ke tchanovcum, to bude asi toho 26., jeste nevim...
Odpovědět
Profilova fotka
Ziraf: hele ale on ho neplatil nikdo! nevidela jsem nikde listek a parkovaci automat tam bylo neco skrknutyho, tak jsem te ani neupozornovala..... :-) Elis -my jsme 25 urco pryc, pak nevim, ale urcite by to chtelo neco spachat.... kdo ma kdy cas? hele my odpo spinkame doma, takze zbyvaji dopoledne - budete mit cas?
Odpovědět
Preju vsem krasne svatky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc se omlouvám, že jsem tu nebyla. Tak žádost proběhla u vánočního stromečku, bylo to nádherný. Nevíte o někom kdo se bral v kostele sv. Jakuba???
Odpovědět
Profilova fotka
Ježiš já sem blbka, andeliko moc děkuji za výpis míst a obřadů. A Janno se brala tedy v tom kostelíku pod kotnovem, holky nevíte jestli musí být snoubenci pokřtěni???
Odpovědět
Profilova fotka
Láska a radost na Vánoce, také štěstí v novém roce. Ať Vás láska stále hřeje z upřímného srdce přeje Simča s rodinou ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?