Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj sygy, já sem Petra od Hořáka z Asfaltada, jak máme Kubíčka...
Odpovědět
Ahoj kocky :-) Pellu - myslim, ze snoubenci pokrteni byt nemusi, ale nejsem si jista. Kazdopadne kdyz jsem resila, kde se budeme brat, tak na tomhle kostele mi tak trosku vadil ten obrovskej obraz Jezise na krizi na oltari...
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím že být pokřtěný nemusí, ale před tím musí chodit na nějaké sezení a vyposlechnout si to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zirafka: no já bych to moc chtěla tam, protože mě hlavně nic jinýho nenapadá :-) Marrsee: mamka zjistila, že ten kostelík nepatří žádné církvi, ale odboru kultury, takže tam žádný mše nejsou, kromě těch akcí co pořádá město. Takže snad ani ty sezení by neměly být nutný, ale nevím to jistě...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a ještě jeden dotaz. Chtěli bychom svatební oběd jen pro nejbližší rodinu. A večer pak nejlépe venku grilování a nějaký raut pro přátele atd. Chtěli bychom aby se venku dalo tančit, jíst, pít atd. A mělo by to být na stejném místě jako oběd. napadá vás v Táboře nějaká restaurace, která tohle nabízí? Mě zatím napadla jen Na brusírně. Venku je to hezký, mají tam spoustu místa i dřevěný altán, ale nevím jak to vypadá venku a ráda bych abychom si mohli vybrat...
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka: tak mě napadla Pintovka tam je to hezké jak venku tak i vevnitř. Měli jsme tam z práce v srpnu takovej sedánek jak je na silvestra ukončení roku tak mi to míváme v létě a tenhle rok to bylo na Kováku jak je letní kino a hvězdárna, ale tam já jsem nebyla =-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee: Jojo pintovka mě taky napadla. Ale kde je to venku? Aby tam bylo dost placu i na dj a tancování a tak..
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka: tam před jak máš vchod k lesu, dá se tam grilovat atd...
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee: Aha tak to jo. No tak to pak musíme obejít a zjistit kde to bude výhodnější...
Odpovědět
Ahojda Pellu, my meli svatbu v Geologicke expozici pod Klokoty, bylo to tam fajn, akorat to chce mit kliku na pocasi :-) Co se tyce restaurace, tak bohuzel neporadim, my meli U dvou kocek, ale byl to vlastne jenom obed pro rodiny, takze 16 lidi celkem a zadna tancovacka ;-)
Odpovědět
Jinak mas krasnej zasnubacek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
žirafko děkuju moc. Přítel se trefil, moc se mi líbí...Musím hlavně zjistit ten kostelík. Protože jinak opravdu nevím. Nechce si mi nikam na obřad jezdit, ale pokud nevyjde ten kostelík tak asi budem muset...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pellu: kostel patří určo jen pod město a žádná příprava ntná určitě není.Všechno bzch řekla, že ti řeknou na matrice! Tak přeju hodně sil se zařizováním! holky a já hlásím, že jsem tu do středy...minuïmálně!!Tak kdo bz měl chvilku a chuť se sejít?? Aspoň ještě v letošním roce bychom to dali ne?Nevím jak se dostanu na net, tak mi kdyžtak napište SMSku na 775... Papa a užívejte svátky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee Ahoj Petulo, to je nahoda, no to je fajn....a jak se mate ??? Takze Vy se budete brat, no parada gratuluju :D Co Kubik, jak roste ?? PA
Odpovědět
Profilova fotka
A kdybys Peto neco potrebovala tak dej vedet :-D Dokonce mam jeste par vecicek ze svatby na prodej ;-) Pa
Odpovědět
Profilova fotka
elismi: to jsi mi udělala radost, že žádná příprava není nutná!!!to je super. Holky kde na matrice to zjistím? hned ty dveře v přízemí? Sygy: Máme se super, u stromečku sem byla požádána o ruku, takže se bude plánovat svatba. Peťan to nechal celé na mě, že kdyžtak pomůže, ale že organizovat nic neumí...Jinak určitě budu potřebovat pomoct ohledně svatby, nic nevím!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pellu-na matrice dole v těch dveřích! ;-) Tak jak tak na to koukám, tak se asi sejít nechce nebo nemůže nikdo :-( Tak to je škoda...sem doufala, že se uvidíme aspoň na chvilku....Holky kdepak vsechny jste???
Odpovědět
Profilova fotka
Holky prosím vás, odkud máte prstýnky???Já chci prstýnky z bílého zlata, jednoduché, bez kamínku, třeba jen s jednou rýhou, ale ty ceny to je strašný!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jinak elismi: koukala sem, že máte miminko, jak je staré? Já bydlím v klokotech, ale zítra jedeme popřát bráchovi k svátku
Odpovědět
Elis - bohuzel nemuzu, mame ted nejaky navstevy, do toho se pomalu balit a jeste neco poklidit, takze bohuzel... snad priste ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky myslíte že je hodně blbý, kdybychom měli třeba čisté kroužky z bílého zlata a rytí měli na vrchu?
Odpovědět
Pellu - my meli prstynky z Prahy z Raje snubnich prstenu, ale udelali ho s docela ostrejma hranama, takze ho zkusim nechat predelat, protoze posledi dobou se moc nosit neda... :-( A jinak jake prstynky se vam libi, tak takove si nechte udelat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já sem hrozně nerozhodná. Nakonec asi vyhrajou prostě klasické čisté kroužky z bílého zlata. Možná s nějakou drážkou...já nevím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
elismi - Ahoj, je možné, že jsem Tě dnes s manželem a Románkem potkala u nádraží ??? Nebyla jsem si jista a hlavně jste kolem nás jen prošli, tak mi bylo blbé na Vás volat....ale mam ten pocit, že jste to byli Vy.... ;-) Škoda, mohla jsem mrnouska spatřit na vlastní oči :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mimochodem Elismi Vse nej k dnešnímu 3 letemu vyročí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojk,y nepřišla jsem vám ostuda ani popřát hezkého ježíška, tak alespoň vše nej v novém roce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pellullinka...zahlédla jsem tady něco o Asfaltadu??? To jsme se viděly tedy v Dražicích na plsese?????????? Škoda, že jsme to tu nedomluvily dřív, mohly jsme se poznat osobně :-) Jej, ELIS, to to letí, už 3 ročky mladou paní :-D Tak to hezky oslavte. Já se jdu svalit v klidu k TV. Vali spinká, tak je klid. Má rýmu a hnisají jí z toho očička, tak jsem z toho špatná, aby to nebylo nic vážného. Ale usnula v klidu, tak jsem ráda. Manža si dělá na webovkách, tak je taky s nim prd řeč. Kdo se chcete kouknout. 3x w tesarstvisefranek cé zet, že :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maalinka: já jsem na plese nebyla...a s kým jsi tam byla mohuli se zeptat? Já tam neznám všechny, v létě tam jezdí spíš přítel než já..
Odpovědět
Profilova fotka
maalinka - zato já jsem na plese byla a skoro až do rána, musela jsem čekat na manžela než rozvozí lidičky ;-) To je škoda, ze jsme o tom nevedeli, co ??? Me to ani nenapadlo o tom zrovna tady mluvit :-D Já jsem v klubu od samého počátku, takže tam znam lidi celkem dost, ale od te doby co se nam narodila Anetka moc nejezdime a objevilo se tam celkem dost novych lidi, takze ty uz jaksi moc neznam.... :-D A libilo se Vam na plese ??? A kde jste meli stul ??? Pa
Odpovědět
Profilova fotka
maalinka - už vím...že je brácha také v klubu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
PELU, tak to je škoda, že jdi nebyla. Byla jsem tam s bráchou Karlosem. SYGY,ty jsi teda detektiv.. to jsme si tak podobní... to snad neee :-D No určitě si nás budeš pamatovat... manža losoval výherce domečku, který tam dal jako sponzor a hned po něm jsem si šla já pro výhru Aurise na víkend :-D :-D Byla jsem z toho hotová(dojatá) minimálně jako z narození Valinky. Poukaz mám na nočním stolku a je to jako modla. Už se těším na jaro, až bude hezky, bez sněhu abych si mohla autíčko půjčit :-) Seděli jsme dole, naše značka stolu zákaz vjezdu :-) A jestli se mi líbilo... i SUPER bude slabé slovo. A hlavně po té výhře jsme byla úplně nadšená. Jeslti budu s bráchou kamarádit i letos :-) tak rádi půjdeme zase :-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?