Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Tak a koukejte dat vedet, jak to s vama vypada ohledne soboty ;-)
Odpovědět
Jinak samozrejme pekny patek/vikend vsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se hlásím, že s náma to vypadá hodně špatně :-( Chřipka od velkého ROmana se přestěhovala na mě a na mrňouska...takže my zůstáváme doma a v posteli :-( a doufám, se z toho brzo dostanem a budeme moct přijet třeba ten další víkend.... Lidi sousedi nad náma jsou blázni!!! Každou noc tahaj kolem plnoci nábyteka dneska se rozhodli asi odbourat podlahu či co ]-( od rána tam makaj s nějakým příklepovým kladivem a ničej podlahu...a my se tu s píďou z toho už můžem zbláznit 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Beru, hodne stesti k dvacetinam!!!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a kdyby jste nevedeli, jako jo, tak jsme chteli jit s jenickem na prochazku - no to bysme radi, ale ono tak nejak prekvapive OPET SNEZIIIIIIIIII :-D tak nic 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
JARUŠKO, také se přidáváme s přáníčkem všeho nej k narozeninám... Musim si to někam poznačit,a bych si to pamatovala pro příště. Nebo mi to napište všechny do IP, kdy slavíte, ju, ať mám přehled :-D :-D U nás taky sněžilo,talže jsem převážně doma. Jen jsme si vyjely na nákup, to bylo hezky, tak jsme to stihly. Jinak hnus. Doufám, že zítra na draky to vydrží,aby jsmenepouštěly spíš sněhuláky. Ale na Vysočině jezdí děti na bobech 8-) 8-) ELIS, sousedi jsou teda paka, ještě jesti to ví, že máte mimi.To bych na ně vyběhla ]-( Brzo se uzdravte, ať jste fit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak jsem tu konečně taky :-). Za přáníčka k narozkám děkuji!!!, moooc jste mě potěšily a dojaly x-) . Kremrolko, já se ozvu a domluvíme se na další kočárkování, kdyby Ti to teda vyhovovalo, ju? Snad se počasí umoudří a budeme moci vyrazit. Za gratulku děkuju, jsi zlatíčko, že sis vzpoměla. x-) x-) Jo a pošlu taky konečně mailem fotečky z "IRISH PUBU", už mají hotovo a otevřeno. Každopádně moc a moc děkuji nejen za sebe, hodně jsi pomohla a vyšla vstříc. Máš to u mě!!! ;-) Andeli, kéž by dvacetiny :-D :-D :-D . Ale ještě to není nejhorší, za rok už to říkat asi nebudu :-o . Srazík se mi taky bohužel nehodí, už mám domluvený program. Snad příště a sejde se nás víc. Zatím se mějte a užijte si víkendík. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jaruško, já chci taky fotečky pubu!!! A co ty židličky, koukala jsi na mail, posílala jsem fotot, jestli by je taky nechtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
já chci taky fotečky!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska jen v rychlosti....posílám slibované fotečky!!! Zatím jen pro ukázku. Kami, posílala jsem Ti mail a za pozdní odpověď se ještě jednou omlouvám. Papa Beruška
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak to zatím vypadá, že dorazím tento víkend do Tábora...nechci to ale zakřiknout!Snad už to konečně vyjde! Naši maj předělaný obývák a pejska, všichni už to viděli jen já s Romíkem jsem pozadu... No jinak brouček krásně roste...prostě jako z vody a máma umí dobře vařit :-N tak se má po čem spravovat :-D :-D A beruško já jsem úplně mimo...čípak je ta hospůdka?Fotečky jsem teď skoukla a jsou super!Čekám až bude mít malej poslední noční jídlo a pak hajdy do hajan....a vstávat až nějak mezi pátou a šestou, dřív se mi to moje zvířátko nevzbudí :-D Tak mi to nezáviďte ;-) Můj táta mi dneska ráno řekl (přespával u nás, páč měl nějaké doktory) že ani nevím, že mám dítě. Protože už jsme se ráno naučili vstávat ne na pláč, ale na mlaskání :-D :-D :-D a to je celkem sranda
Odpovědět
Jo, ja jsem taky mimo, co je to za hospudku? Fotky krasne :-)
Odpovědět
Článek se načítá
hoj holky, elis to to letí Románkovi už bylo 6 neděl, super že rostete a že mu chutná, co nějaké nové fotečky na koníka spánek nezávidím, protože máme doma taky spinkací zlatíčko už od malinka - nejdřív spal celou noc, pak 1-2 kojení za noc, kolem půl roku zase spal celou noc a teď máme zas tak to 1 kójo takže pohodička a dřív jak v sedm nevstává :-p :-D mám tu na víkend kámošku tak nevím jak mi to časově vyjde, ale třeba bysme se mohly na kočárkování domluvit?
Odpovědět
Jarko já koukala že jsi mi volala, nějak jsem na to přišla pozdě a pak se zapomněla zpátky ozvat, měla jsem tenhle týden hroznej frmol, furt někde, tak se omlouvám děkuji za fotky, no pěkné to tam mají, hned bych si tam zašla na kelta :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo Peťo letí to jako blázen! A malej už je pořádnej chlapák! Nějakou fotku přidám asi zítra...na koně a na FB, ale až se vrátím od doktorky z kontroly po šestinedělí...takže bych to viděla navečer :-N S tím krmením to teda máš taky super! To jsou ale zlatíčka ty naši kluci co? Jinak víkend byl celkem náročnej. Nevěděla jsem, jak to bude prcek zvládat- dlouhou cestu a cizí prostředí- no a zničená bych řekla jsem víc já jak on. No ještě uvidíme zítra...o víkendu šel totiž z ruky do ruky. Chvilku se mu to líbilo a chvílema pobrekával...a tak jsem zvědavá, jestli to bude očekávat i zítra... Až pojedem příště, tak musíme něco naplánovat! Už bych vás taky chtěla vidět! :-D :-D :-D Sem teď s tou chřipkou a malým, kterej jí měl taky, zalezlá jen doma a nemám s kým pokecat!! Takže ..... kdy máte kdo čas a budete v Táboře??? (beru zatím pouze víkendy :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
koukám tak od neděle si tu povídám sama :-( Je tu někdo????
Odpovědět
Ahojda koceny :-) Tak se zase par dni vyskytuju na rodne hroude :-) Priletela jsem ve stredu, protoze jsem mela mit ve CT a v PA skoleni, ale ve ST v poledne mi dosel mail, ze je lektorka nemocna a nic se tedy nekona... Takze jsem ve CT byla v Praze v kanclu a PA jsem travila doma nahradnim volnem. S polovici jsme se vydali do TA, protoze mi pristi tyden mela koncit technicka u auta... a jaksi jsem doma nekde behem leta zasela velkej technicak. Takze nejdriv na Tabacku pro duplikat a pak na STK. Vsude spousta lidi, takze to bylo docela na dlouho, ale az na polovicni osvetleni SPZky to dopadlo dobre ;-), takze mam zase na dva roky pokoj :-D Dneska vecer jedeme do Prahy na ten Kudykam od Horacka, docela se na to tesim, tak snad to bude prima :-) Jinak se ted budu v Cesku vyskytovat casteji, skoro kazdy vikend... a pozoooor - v tydnu od 9. listopadu mam dokonce dovolenou!, tak dejte vedet, kdy by se vam hodilo se sejit. Zatim nikde nic nemam, akorat budu pryc asi 12.-13.listopadu - chci se podivat za babickou :-) Mno a to je ode me zatim vsechno... chripku zatim nemam, ani nechrochtam ;-)
Odpovědět
Jo, takze Kudykam me nejak neoslovil... asi to bylo na tu moji makovicku naky moc slozity... :-D Ale pisnicky tam byly hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já hlásím...že přemýšlíme o cestě do Tábora o víkendu....a kde a kdy se teda sejdeme?? Já vás už chci vidět!ZAtím jen lítám po Praglu...většinou něco vyřizuju no a už my z toho začíná hrabošit :-o :-p :-N =-) :-. x-) :-x
Odpovědět
Profilova fotka
jo a s manžou máme tak trochu ponorku :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jezis nestiham nic :-D ani psat, ani cist.... takze mame nejakej vidkend, ze bysme se sesly?E
Odpovědět
Profilova fotka
jéé ahoj Evko!!! Jak se máš?Co je nového? Já taky nic nestíhám...pořád se snažim doma uklízet a zařizovat...no ale je fakt, že už tu mám jen jednu obrovskou tašku (snad větši než ta největší vjetnamská) a asi tři krabice...a už mám konec vybalování!!Jen je tu spousta dodělávek...no a Roman nestíhá, takže pořád na něco čekám.... :-(
Odpovědět
o víkendu jsme taky doma, takže vás moc ráda uvidím, sobota ve dvě u nádraží? s dětma nebo bez? :-D
Odpovědět
Ja dorazim bez deti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no pokud dorazím já, tak jedině s dítětem...páč doma ho nemá kdo hlídat :-D všichni pracujou a já nechci nikoho otravovat, takže ...doufám, že nebude prcek případně vadit
Odpovědět
Profilova fotka
v sobo nemuzu :-( jedeme ke tchanovcum, kompletne cely den pryc, v nede mame naplanovanou prababi :-( tak beze me....jak jsme na tom dalsi vikend? sobo odpo? patek nemuzu, nedele nemuzu....
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ja mam pocit, ze asi jenicka nikomu "nenacpu" takze s detma ;-) ziraf ma vyjimku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
u nás to zatím vypadá, že přijedeme tak 50/50. Manža včera něco povídal a neví jak to dopadne...takže já to budu vědět až v pátek...Ale pokud nepojedem tento víkend, tak ten další je jistej! :-D Už z toho tady začínám mít občas fakt ponorku :-p
Odpovědět
Andeli - uff uff, dekuju za vyjimku :-D Jinak ja muzu oba vikendy, takze to spis necham na vas ;-)
Odpovědět
já nemůžu příští víkend, sice jsme v Tá, ale na oba dva dny máme návštěvu tak dejte hlavně v čas vědět jestli tam někdo v sobotu bude, já můžu Jakoubka vrazit manželovi, ale klidně ho vezmu sebou ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?