Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, měla bych dotaz, sháníme nějaký pěkný cenově dostupný oblek na ženicha, kde se dá v Táboře sehnat. Díky.
Odpovědět
Ahojda Taborky, preju vsem jen to nej do noveho roku :-) a drzim palce nevestam s pripravami ;-) Cindy - Manzel si koupil oblek v Ceslave
Odpovědět
Profilova fotka
Zirafko díky, taky hodně štěstí do nového roku. Já když jsem si vybírala šaty, tak v té česlavě mi připadalo že paní chce "udat" cokoli a hrozně se vnucovala. I když vím že tam těch obleků viselo hodně.
Odpovědět
Jo, na saty Ceslava nic moc... obzvlast kdyz ma clovek trosku nestandardni postavu... Ale oblek si tam manza vybral hezkej ;-) Nejdriv si ho pujcil na ples... a pak uz ho nevratil a dosel jenom doplatit zbytek ceny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
žirafko také děkuju za tip, přítel si bude oblek také půčovat, tak aspoň vím, kam vyrazit..
Odpovědět
Ahoj holky, potřebovala bych trochu hodně pomoct se svatbou (řekli jsme si, že bude 24.9.2010). Bude to v Táboře a mělo by to být v parku Pod Kotnovem, bohužel nějak nevím, na koho se obrátit - jestli je ten kostelík vysvěcenej nebo ne, jestli se tam dělaj svatby atd. můžete mi některá poradit?
Odpovědět
Profilova fotka
JANZIZKA, ahoj. Taky jsem v tom kostelíku chtěla svatbu a volala jsem tenkrát na město myslím, na odbor kultury??? a tam mi pověděli vše potřebné. Nakonec jsem měla svatbu na matrice.... a tam na ně pozor. Jsou nepořádý, nepříjemný, ztrácej papíry a neomlouvaj se :-D :-D :-D ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
janzizka: ahoj, taky tam chceme mít svatbu v tom kostellíku. Musím dojít na matriku zeptat se, ale prý snoubenci nemusejí být pokřtění a oddává normálně někdo z města...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak škoda, že jsme se nesešli :-( Ale snad to brzo doženeme!! Nevím, jak teď budem do Tábora jezdit, je ošklivo...no ale snad se tam brzo dostanem! A navíc plánujeme křtiny ;-) No a jak jinak než zase v Klokotech! A křtít nám mrňouska bude můj "bráška" :-D :-D :-D Už teď se na to moc těším!!!! Přesný termín zatím nevíme, ale + - to bude konec února nebo začátek března!! Jinak děkuji za gratulaci k výročí svatby...nějak oslavy ani neprobíhali...byli jsme ještě u našich a na Silvestra jsme teprv jeli do Prahy... Romík má pořád rýmu a já se v tom taky nějak plácám :-( Snad nám bude oběma brzo dobře!!
Odpovědět
Profilova fotka
sygy.... je to možné.Ale nějak jsem asi nekoukala :-( Tak doufám, že až se někdy bude plánovat nějaký sraz, tak přijdeš a pak už se nepřehlédnem :-D S těma prstýnkama...varuju před zlatnictvím Redžič!!! šílenost! Ani prstýnky nejsou to co by měli být :-( Jdu nakrmit broučka a pak pádíme ven.Tak se tu zatím mějte a plánujem nějaký ten sraz už s konečnou platností ne??
Odpovědět
Profilova fotka
JANZIZKA promiň že se ptám... ale v tvém popisku se zobrazuje, že svatba byla v dubnu 2008? To je nějaká chybka, nebo je to "bohužel" už další tvoje svatba. ELIS, tak to je fajjn, že plánujete křtiny. To je určo hezká událost a přeju, ať se to vydaří jak si přejete. A hlavně Romík je zdravý. Ta rýma je otravná jak činže. My jsme se jí s Vali před vánoci zbavily asi po 7 týdnech :-S a od ježíška zase frkáme. Navíc to Valince teklo i z očíček a měla jetakový ohnisaný. Naštěstí to po borové vodě a 5ti dnech otírání akapání, přešlo. Tak budu ráda, když už se bude jen lepšit. Zítra jedeme k našim, tak doufám, že si zase z panelákového vzduchu nic nedovezeme.
Odpovědět
Tak to kdyz mam rymu teprv dva a pul tejdne, tak to jsem zatim v pohode, co? Preju krasny den vsem :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky, dodatečně všechno nejlepší v novém roce všem my ho přivítali nemocí, Kuba má poprvé rýmu tak je z toho celej nesvůj, u odsávání řev jak tur, ale snad jsme to podchytili včas, hned jsem nasadila vincentku a odsávám co to jde a dnes už se mi zdá o hodně lepší včera se mu navíc proříznul druhej horní zoubek, takže protivka až hrůza, pořád by se jen nosil my s Petrem taky nějak pochrchláváme :-S Silvestra jsme slavili u kamarádky, Kubu asi 10 minut po půlnoci vzbudili rachejtle, tak si připil mlíkem a pak už jsem musela ležet s ním v posteli protože nemohl v tom rámusu usnout
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, kremrolko tu rýmu u dětí znám, taky máme Kubíčka a u odsávání řičí jako blázen.... Jinak dneska sem volala na odbor kultury kvůli tomu kostelíku a dozvěděla sem se, že je to pohřební kaple...takže svatbu tam mít nebudeme, protože to přítel okamžitě zavrhl.. Petr chce na červený lhotě, jenže mě se tam ta obřadní místnost vůbec nelíbí a našla sem super místo, který je blíž a obřadní místnost je krásná, veliká, světlá..je to na černickém zámečku v bechyni
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry vecer holky :-) elismi určitě jsme se potkaly, tak přiště se nepřehlednem, ju ??? :-D Když bude nějaký ten srazik a budu mít časík, ráda dorazím ;-) Peťo - v Bechyni měla svatbu moje kamarádka, je to tam prý moc pěkný a hlavně o dost levnějši než jinde (např.Hluboka a Červena lhota ) ;-) Tady je odkaz, jsou to fotky ze svatby kamaradky, takže se mužes juknout jake je prostredi atd :D http://www.fotostrubinsky.cz/?cont=sv... Dobrou noc :D
Odpovědět
Profilova fotka
sygy děkuju moc. Viděla jsem fotky vnitřku a venku. A musím zjistit tu cenu, protože já tu červenou lhotu fakt nechci
Odpovědět
Profilova fotka
sygy: koukám na ty fotky a tam jsou fotky ze zámku v bechyni, tam stojí obřad 8tis. My chceme ale černický zámeček. To je loveckej zámeček u golfovýho hřiště. Koukni ke mě do alba..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Taborky, hezky rok 2010!!!!! omlouvam se, ze jsem se sem nemrkla driv, ale totalne nejak nestiham. taky jsme zacali novy rok nemoci, a to pomerne delikatni :-( - Jenickuv bimbula nabyl dvojnasobne velikosti a barvy redkvicky :-( - ale nastesti uz je to doby, jen behame na kontroly na urologii, no proste zacatek noveho roku, jak jen ma byt ;-) Pellullinka: svatba na C.Lhotce je SILENOST - 15minut neosobnich kecu jak na bezicim pasu. naopak jsem byla 2x na svatbe pod Kotnovem a bylo to hrozne hezky a intimni (vypada to jako normalni kostel ;-) ), zkus tam skoromanzela dostouchat, at se na to jeste mrkne ;-) - jinak mate krasne misto, nikdy jsem tam nebyla. na Bechyni jsem byla jak vevnitr (nic moc), tak venku na obrade (docela slo). Taborky: sraz sraz sraz!!!!!! Elis: krtiny no to je KRASA :-D - kdo pujde za kmotra???
Odpovědět
Profilova fotka
andelika: jsem ráda, že někdo semnou souhlasí ohledně Lhoty. Přítel viděl ten zámeček a moc se mu líbí tak to vypadá dobře. U toho kostelíku jde taky o to, že chtějí 3,5tis. čistě za pronájem, bez výzdoby, bez hudby, bez úklidu atd. takže spousta zařizování navíc. Za to na tom černickém zámečku je to cca 4tis. a je v tom: Pronájem byl a s největší pravděpodobností i bude 4.000,- Kč Cena za pronájem obsahuje: . konzultace se svatebním koordinátorem (poradenství s výběrem místa, hudbou, svatební etiketou a zvyky, květinami a vším, co k perfektnímu obřadu patří) . prohlídka nabízených prostor . rezervování termínu na místní matrice . Pronájem místa obřadu na 60 minut . Povolení k vjezdu do areálu Zámku pro nevěstu . Zdarma parkování na soukromém parkovišti . Zabezpečení prostoru Vašeho obřadu pro zajištění soukromí . Základní květinová výzdoba, svatební oblouk pro exteriér, suchá vazba na obřadní stůl . Příprava místa obřadu a úklid po skončení obřadu . 10 židlí pro vaše svatební hosty, obřadní stůl . Láhev sektu pro novomanželský přípitek . Sleva 50% na novomanželské apartmá v Zámeckém areálu v penzionu Lesní dům . Zajištění povolení majitele pozemku či nemovitosti pro matriku což si myslím, že je bezva a bez starostí a navíc jak matrika bechyně tak koordinátorka zámečku byli ochotní a milý
Odpovědět
pellu myslím že je to moc pěkné místo, neokoukané, za slušný peníz ;-) andeli tak ať jste brzo fit mě dnes pro změnu ještě chytli nechutně záda, ležela jsem paralyzovaná na zemi, nemohla jsem se ani doplazit k telefonu, abych zavolala manžela, do toho řvalo dítě v postýlce kam jsem ho z posledních sil odložila, no paráda, to nám ten nový rok začal parádně ]-( dala jsem konečně nějaké foto na střechu, tak takhle bude nějak vypadat náš baráček: http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/k...
Odpovědět
Profilova fotka
kremrolka: děkuju, vypadá to, že to vyjde. tak sem ráda, moc se mi to líbí. Ještě abychom se dohodli v restauraci a to nejdůležitější máme
Odpovědět
Profilova fotka
pellu:Tak to držíme všichni pěsti ať Vám to vyjde!! Andeli: Za kmotra půjde asi můj brácha-jestli si to nerozmyslí...a s ním asi i moje kmotra...ale ta to chudák ještě neví. Nějak jsem to s ní ještě neměla čas probrat :-( SRAZ!!!! Ale viděla bych to tak na konec ledna nebo na začátek února....co vy na to?? Teď bychom asi jen zapadli někde po cestě ]-( Ještě, že jsme na tento víkend neměli naplánovanou cestu...ta kalamita je hrůzná!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Pellu-vypada to fakt krasne, drzim palce at to vyjde a doufam, ze se pochlubis fotkama ;-) - jo jestli chces, mam myrtu - do srpna ji urcite napestuju lany :-D - nechces? Elis - nam sla za kmotru segra ;-) moje kmotra byla na krtinach a pustila slzu x-) Krem - no, porekadlo zni ze kdy se to ma po**** tak poradne :-( - a to ma byt rok 2010 rok zmen - hahaha, zatim je to rok doktoru a rym - jo jasne a SNEHU (ale to ja rada, to my neva :-D ) Ziraf - jak to vypada v miste, kde se prave nachazis???? :-D :-D :-D :-D :-D u tebe je to tezky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, ZIRAF,tak to s tou rýmou dobře zvádní a hlavně nechtěj trhnout náš rekord :-) pro srzík jsem všema mýma 10 :-) a rovnou hlásím, že o Tábora jedu v pátek 29 a pak tam je o víkendu nějaké mistrovství cyklistice či co. No a když nepůjdu tam, tak s vámi na srázek, jo. KREM, jau jau, ty záda To je nemilé. A domeček budete mít krásný. Jsme se tady nad ním včera rozplývala.. Neobvyklé,ale krásné. To se těšim na kolaudačku dvojnásob :-) :-) Sněhu tu máme taky hromady, je to hezké,ale jen z okna. Vali pokašlává, tak na nějaký sáně můžeme zapomenout. Naštěstí si na to sama nevzpomne, tak jsem ráda. No a u Žirafky počíítám, že to je jako na konci světa, jen se kouří z komínů chaloupek a nikdo ani noc nevystčí :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
andelika: děkuju moc za nabídku, ale myrtu už mám zamluvenou u babiččiny známé, má doma obrovský keř (nebo co to je) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda kdepak Vás všechny mám? V Praze je ten sníh příšernej!Skoro nikam se nedostanem :-( a tady je taky pusto prázdno :-S Ani ten srazík se nedomlouvá :-. |-| =-) :-( :-S
Odpovědět
ahojík, já konec ledna, začátek února můžu kdykoli , od 13. do 21.2. jsme na horách, btw nemáte někdo na půjčení dětskou cestovní postýlku v tomto termínu?
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo já bohužel nemám.... Tak to jsem zvědavá, jsetli se na nějaký ten termín už konečně domluvíme...ale zatím se tu nic moc nikdo neobjevil...tak to asi zase nedáme :-( Mamaka mě varovala, že prý je Tábor zapadanej...no ale my i přesto přijedem a budem v Táboře do pondělka!! Tak povídejte co děláte o víkendu holky?? Kdo se chce sejít???
Odpovědět
my o víkendu slavíme 1. narozeniny... úplně se děsím jak to hrozně utíká =-) za chvíli půjde do školy :-D
Odpovědět
Kremroli - tyblaho, uz rok? To to leti, to je hruza... :-) Elis - ja mam bohuzel vikend zabitej... :-( Jinak rymy jsem se uz snad po 3,5 tejdnech zbavila :-D, huraaaa :-) Co se pocasi doma tyce, tak tam asi snehu spousta - prisly mi nejaky obrazky v pondeli a vypadalo to moc krasne... uz se tesim, az budu stavet snehulaky a podobny nesmysly :-) V Londyne je ted srandovni zima. Minuly tyden byla snehova kalamita. Napadlo necelych 10 cisel snehu, kteryho vetsina stejne brzo roztala, ale oni to tady skoro neznaji, takze byli totalne v haji. Mimo Londyn toho snehu teda mozna bylo vic, ale zase ne zadny metrovy zaveje. Takze nejezdily vlaky skoro vubec, autobusy jak ktery, metro taky mivalo zpozdeni, proste balada :-) No a jak nemaji nastroje na uklid snehu, tak si ho samozrejme vtipne pak ujezdili na ledovku, ktera byla jeste zabavnejsi :-D Dneska uz teda jenom prselo a byla strasne velka mlha, na to by meli byt zvykli a tak to snad zvladaj :-) Jinak ale jsem mela tu cest zazit tu pry nejvetsi vlnu mrazu/snezeni za poslednich 30 let, o ja se mam :-) Lidi houfne vykupovali z obchodu jidlo, spacaky, teply obleceni a dalsi zabavnosti... no pripravy jak na nekolikalety oblehani :-D Nastesti jsem tu zustavala na vikend, protoze kdybych byvala letela domu minuly patek, tak jsem se dostala domu az v sobotu na snidani, letadlo bylo moooc zpozdeny. Letim domu ale uz zitra, tak doufam, ze si da pocasi aspon na par hodin oraz... nerada bych tvrdla na letisti pul vikendu :-D Tak drzte palce! a mejte se krasne :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?