Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
to chapu... ale vydrz, prtka, vydrz ;-) moc drzim palce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju! Prostě to musím nějak vyřešit, jenže si připadám už teď blbě kvůli tomu novému zaměstnavateli....počítají se mnou! A já se zachovám takhle....uvidím jak to dopadne v pondělí a pak jim budu muset zavolat, at mají aspoň chvilku na hledání někoho jiného..... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Táborky :-) jsem se dneska nějak zapoměla, co? Já ty pátky fakt nesnáším, práce jako na kostele...jediné pozitivum, že končíme už ve 13.00! Aspoň před víkendem netrčím v práci dlouho...jenže na druhou stranu děs běs blázinec. ]-( Elis, já snad nevěřím vlastním očím, to si dělají "prdel", ne? (omlouvám se za sprostý výraz, ale slušněji to vyjádřit nejde) =-) By mě normálka šlehlo, ty už máš vyjednaný nový job a oni si přijdou s takovou nechutností. No je vidět, že se ještě pořád najdou dobráci od kosti....fakt nemám slov! ]-(. Chuděrko, vůbec ti to nezávidím. Takhle to celé víc zkomplikovali, o co jim vlastně jde, že tě drží? Doufám, že se s právničkou poradíš a budeš mít jasno.....mooooc budu držet pěsti. Taky si užíváš samé problémy, viď? Jako by nebylo všeho až nad hlavu. :-( Pajee, už je to skoro tady....hezky si váš velký den užijte a ať vám všechno klapne, včetně počasí. Budu se těšit na fotky. ;-) Žirafko, ahoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ježíšku na křížku, jsem úplně vypustila Andeliku :-N :-D :-D Ukaž se zase někdy mezi náma, jsme zvědavé na novinky? Kdy máte s Boříkem vůbec termín? Doufám, že nová náhrada v práci je prima, abys nemusela tolik makat a zbytečně se rozčilovat. Pokud to beru podle sebe, zaučování bylo pro mě jako ty největší muka...ale to bylo tím metroušem splašeným :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj beruško! Já to taky nechápu...a je mi z toho čím dál hůř :-( Nejdív že nás všechny propouští, pak že pro pár maj nabídku,ale pokud jí odmítnou tak je taky propouští, no a nakonec....jestli chci odejít tak mám dát výpověď. Odstupné nedostanu a hned odejít taky nebudu moct. Takže mám vážně na výběr.... O víkendu sepisuju dotazy pro tu právničku a až si s ní promluvim tak se uvidí. Mizím domu, tenhle víkend zůstáváme v Praglu. Všem Vám přehu hezký víkend a Pajee ať všechno vyjde na 1 *.
Odpovědět
Profilova fotka
Elismi, vubec nevim, co se deje a nerozumim tomu ani hlavou ani patou - prosim pisni mi to do IP, at neblokujeme diskusi, ale tohle me docela zajima - sou v ty tvy praci nejaky divny, neeeeeeeeeeeeeeeeeeee? a urcite se nedej, jsou to svine - alespon co jsem tak pochopila z toho co docitam Taborky: zaucuju a nestiham :-( ale pani co po me prijde je desne fajn, a desne rychle chape :-D takze od cervence lezim doma, lazo plazo - jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii - jinak ofiko termin je pulka srpna, ale vidim to - pokud neprijde nejaka bourka a borik se nerozhodne vylodit driv - spis na druhou polovinu srpna..... mmj. v patek jsem byla na UTZ - vsechno OK, miminko ma 1,7kg! je to pekny vrtidlo, stale se toci, na UTZ bylo zrovna prdelkou dolu, ale nestresuju se, pac ono se fakt vrti jak na obrtliku! a ostatne moji sestrenici se kloucek vrtel jeste v den porodu - dvakrat zmenil polohu prdelka-hlava, takze jsem v klidu :-D jo a dneska myslim na PAJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!! drzim pesti, doufam ze nezmokli, a kdyz, tak at je to pro stesti!!!!! Janno - co ty, kdyze tu budes? nechces se s nami taky osobne seznamit? v pondeli jsem poprve poznala "in natura" Pajee a bylo to fakt prijemny - samo Kremrolku a Zirafku nevyjimaje!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
andeli: budu koncem cervence, a sama, bez chlapa, jen s miminem, takze k dispozici, myslim, ze 24.-29.7 a pajee, cekam nedockavr na reference z karolina
Odpovědět
Profilova fotka
sakra sakra, tak neee karolin, pardunek :-N
Odpovědět
Ahoj děučata, tak se hlásím jako vdaná paní Pazderová. Nezmokli jsme, celé dopol. bylo krásně a i na obřad svítilo slunko. Pak jsme se fotili venku a jak jsme skončili, začala bouřka. Celý den byl super, měli jsme i karaoke, což bylo naprosto super. Vůbec jsme o tom nevěděli. Všichni se moc bavili. Ted něco poklízím a balím na dovču, odlétáme zítra v noci. Mam z toho trošku trému. Na fotečky si musíte počkat, ale rozhodně to bude stát za to. Pavlík,když mě viděl poprvé vyvylil oči a otevřel pusu a jen ze sebe vypravil-ty si tak krásná. Všichni hrozně bulely, my byli nácí vysmátí. V Lázních pro nás udělali nezapomenutelný den. V apartmánu se nám líbilo, super snídaně na zavolání dovezená na pokoj. pak se rozepíšu ještě víc či se pak sejdem a vše proberem nad kafčem a prohlídnem fotky. Zatim pa, všechny zdravim a na asi 10 dní mě tu moc nedrbejte. :-D
Odpovědět
Jo mimo jiných věcných darů a spousty peněz jsme dostali poukaz na zorbing-mazec!!!!! :-o :-D :-)
Odpovědět
Pani Pazderova, moc Ti gratuluju... myslela jsem odpolko na Tebe... preju krasnou svatebku a spoustu bajecnych zazitku
Odpovědět
A preju krasne ranko vsem Taborkam :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj kočky :-) Pajee, k povedené svatbě gratuluji, moc jsem na vás vzpomínala. Jsem ráda, že všechno vyšlo a prožili jste nezapomenutelný den. Na fotky se budu těšit, klidně můžeme zajít někdy posedět ;-) . Svatebku si hezky užijte a ať vám přeje počasí. Neboj, drbat tě tu nebudeme....spíš jen hořet nedočkavostí na další popis a fotky :-D Žirafko, ahoj :-)
Odpovědět
Caues berusko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, copak že takový smutný smajlík hned po ránu?
Odpovědět
Elis, tak co, jak to vypada?
Odpovědět
Profilova fotka
vypadá to bledě...pořád nic nevím, jednatel bude zítra.... Jestli se ke mě zachová hnusně, tak sem totálně nahraná, jestli dobře, tak bude odstupné....Termín odchodu ve hvězdách..... :-S Tak proto takový ksichtík hned po ránu.....
Odpovědět
S tou pravnickou se mas sejit dneska?
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, nejistota je ubíjející....jako by nemohli říct všechno hned a narovinu :-| . Odstupné by bylo fajn, uvidíš co se bude dít.
Odpovědět
Profilova fotka
no už mám právničku za sebou....a právě proto teď čekám na jednatele a jeho přístup a postoj...... Já už snad i na to odstupné kašlu, jen ať už mám klid! Jenže jak sem říkala, teď je můj klid závislý na jednateli....takže zase čekám do zítřka.....
Odpovědět
ahoj holky pavlí tak podle těch pár vět musela svatba dopadnout na jedničku!!! moc gratuluju a ať jste spolu dlouho šťastní držela jsem palce ať neprší, když jste to měli venku a koukám, že to vyšlo :-) teda to musela být paráda snídaně až do postele x-) užijte si dovču, tady má být ošklivo a pršet tak aspoň budete v teplíčku :-) my letíme v pátek, už se taky nemůžu dočkat :-) na fotky se budu děsně těšit elis :-( ty chuděro, je mi to moc líto co v práci teď prožíváš, na dohodu by tě nepustili? já bych už snad i to odstupný oželela, hlavně abych už byla pryč, i když je to teda děsně nefér, to má nějaký důvod proč si tam chtějí nechat jenom tebe?
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo protože sem mzdovka....tak to je jedinej důvod! Na odstupné už snad taky kašlu, ikdyž je hodně nefér, že ostatní odchází s ním.... A na dohodu mě stejně nepustí....teda soudím jen podle toho, co mi řekli minulý týden ve čtvrtek.... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
to tu nikdo z Vás není??? Takže jednatel se zachoval celkem dobře. Budu doufat, že mě pustí na konci června, ale s odstupným se asi určitě musím rozloučit.... to dostanou jen ti ostatní ]-( To je teda spravedlnost..... FUJ! Jenže hlavně ať mě pustí! Pak už snad bude trochu líp!
Odpovědět
Fiiiha... gratuluju... mas to pisemne?
Odpovědět
Profilova fotka
Mám písemně jednu věc, ale tu výpověď bohužel ne..... Uvidíme jak to dopadne..... Jen abych mohla na konci června odejít! Nic jiného už fakt nechci!!!! Už chci mít konečně trochu klidu!!! :-(
Odpovědět
Jako doufam, ze tuhle diskusi nikdo nebere jako reprezentativni vzorek zenske populace co se zamestnani tyce, protoze je to s nama fakt tezky... 4 letos meni praci 3 na materske 2 tehulky a jenom 1 osubka ma praci porad stejnou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D Kdo ještě mění práci? Já, ty, beruška a kdo je ta čtvrtá??
Odpovědět
pajee :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha tak o té nevím....a copak se děje? Doufám, že ona nemá takové problémy jak já....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?