Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
ne, stehuje se do Prahy za manzelem, ktery si tam nasel dobre placene zamestnani :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé tak to tu budu mít spřízněnou dušičku! :-D A budeme se moct sejít..... Ty tady taky zůstaneš? Myslím v Praglu.... Sejít se je reálné.... Co říkáš??
Odpovědět
Jo, urcite :-) Bylo by to super :-) Jestli zustanu v Praglu, to je ve hvezdach... uvidime... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kdy končíš? Kdy končím já to je taky ve hvězdách, ale v Praglu zůstáváme a to je jisté.... :-N
Odpovědět
koncim k poslednimu cervenci
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm. Kéž bych já mohla říct, že končim k poslednímu červnu.....
Odpovědět
Profilova fotka
a kde jsou vlastně holky? Neříkejte že se někde sluníte když je tak krásně a my s žirafkou se trápíme v práci :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky kdepak se touláte???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj v rychlovce než se dítko vzbudí všechny zdravím. ELIS, napiš mi kde děláš, jak se vyhrabeme, jedeme pro tebe, v kanclu necháme ceduli, že ELIS UŽ VÁS MÁ PLNÝ ZUBY, OD ZÍTRA TU NEPRACUJE, ODSTUPNÝ SI STRČTE NĚKAM A BUDE KLID: Zajedeme si na kafíčko, obídek a a bude to.A až si odpočineš, uděláme nějaký komando, holky se určitě rády přidaj a budeme je vydírat.To je dneska normální postup, ne... Jo jo, hezky se mi to píše, ale realita je jiná.Máš to holka těžké a já od těch plínek a děských přesnídávek ti těžko něco rozumného poradím.ALe budeme držet palce,aby s vše rozumně vyřešilo a ty v klidu mohla odejít. Mladé paní PAZDEROVÉ moc gratulujeme.Moc se budeme těšit na fotky a na setkání nejlpe i s mimi a JAno v červenci. Jen prosim ne 25.-27. to má prďoška narozeniny a jsme u prababičky :-D ŽIRAFKO, děkuji za krásnou hromadnou SZ a i za ty romány o svatbě, co píšeš.Je to moc krásn´počtění a úplně si vybavuji ty stresy před svatbou. Ale zvládli jste to na 1* a bylo to moc krásný.Hlavně ten dav "čumilů", to bylo super, že přijelo tolik holek. A z nové rodiny si nic nedělej.Já vyfasoval sice jen hroznou tchýni,ale i tu zvládám tak, že an ni hážu boba.Teď jsem víc naštvaná na její doktorku.Ta by zasloužila toho boba hodit přímo do obličeje.Její jednání fakt nechápu. A je to, kočárek se naklání na všechny strany, tak musím letět :-D mejte se pěkně, paa
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kamčo! Jé tak to je moc hezké! Si první kdo mě chce přijít zachraňovat!! A myslím, že tomuhle by se asi ani nesmáli....byli by totiž totálně v pr.... No uvidíme jak to nakonec budu řešit....Teď my bylo doporučeno počkat na (odvolaného?)jednatele a ten bude v pondělí.... Tak v pondělí držte pěstičky ať to nějak zvládnu s ním a pak možná už i s tím zbytkem...... Pokud nic nevyjde tak už mám v plánu super dovolenou....jen manža bude muset víc makat abychom všechno zaplatili.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Taborky Pajee - GRATULACE OBROVSKA Elis - pisu IP :-) Janno - super, sejdem, doufam ze budu cela, alespon si pripomenes nedavnou minulost :-D tramtadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa MAME KOCAREK koupenej ustajnej mam schyzu, ze se mi do nej nevejde miminko :-) ale predpokladam - matky poradte - ze je to normalni :-D doufam :-.
Odpovědět
Ahoj kocky :-) Kamco, prima napad, uneseme Elis. Mam dneska naladu uplne na tri veci, takze kdybych u toho mohla nekoho zmlatit nebo neco rozbit, tak by to bylo idealni :-) :-) :-) Andeli... hm... jako zkusena matka nejsem, takze neporadim, ale na konovi jsem tuhle zahlidla tema "je nam mala korbicka"... ale fakt jako nechci strasit... borik se tam urco vejde... snad... asi... mozna... musi :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tema kocarky nezacinat, mam hororove zazitky s phil and teds... pres 16t 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zirafko - konika nenavstevuju - sem se tam vzdycky vystresla...... co nemam, co dite nedela, co ja nedelam :-D dylku neresim, spis teda sirku, uvidime..... Janno - ja jen doufam, ze bude vsechno ok - koupili jsme ho v prodejne cca pet minut od nas - takze pokud nastane problemek, vezu kocarek dite a kricim tak dlouho, dokud nenastane naprava - ale doufam ze to nebude potreba x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D spravny pristup. Jo a zirafka ma bod.... nam je kocar taky maly... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
kocarek - aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Táborky :-) Andeli, jsem napnutá a zvědavá....se pochlub jaký kočár jste nakonec vybrali? Stresovat se nemusíš, určo to bude v pohodě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janno - prosim, jak je Vam maly - na dylku nebo sirku????? a jak siroky je takovy miminko kdyz tak "prumerne" lezi???? blbej dotaz, coooooo? ale fakt normalka si vubec ty maly mimi nepamatuju jak byly siroky - dlouhy to snad jo :-( Beru - xlander - radim se do dlouhe fronty taborskych maminek, protoze je to pro me nejlepsi kompromis funkcnost-cena-vzhled
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, myslím že jsi vybrala dobře! Mě se Xlander líbí taky a parametry jsou super. Kámoška ho má a nemůže si ho vynachválit, dokonce nekupovala ani golfky, protože jí sporťák naprosto vyhovuje. A korbička mi přijde dobrá, když to porovnáš s jinýma dražšíma kočárama, je to znát. V tomto případě bych se o velikost nebála....chápala bych to třeba u Jané, Mutsy, Quinnyho apod. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beru, mi prisla desne uzka - asi ji dojdu v patek premerit jeste jednou, jen tak cvicne a zkusim zmerit nejaky miminko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ANDELI, gratulka ke kočárku.... mi to nedalo a přeměřila jsem ti naše spící mimi v téměř 11 měsících.. leží kupodivu na zádech a v nejširším místě má 33 cm.Takže buď naprosto v pohodě, i kdyby bylo vaše mimi velké tak se do kočárku vejde.... a když nee, budeš ho muset naučit hned chodit nebo pěkně nosit v náručí. :-) My máme kočárek MIKRUS Alu sprint a do hlubokýho se Vali vešla i fusakem po tatínkovi.A že to před 29 lety byly fusaky jako hrom :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem našla pár kočárkových fotek..Andeli, máš je v albu a jsou spešl pro tebe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kamco - DIKY - sem si rikala, ze prinejhorsim budu miminko nucene polohovat na bok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! Evčo máš IP! Teda s tím kočárkem to jsou ale trable.... taky bych asi na místě Evky nechodila na koníka abych nebyla ještě víc nervní co ještě nemám a co všechno musím ještě zařídit a to všechno! Užívala bych si ten klídek a pohodičku! :-D :-D :-D Místo toho teď řeším nervy jak trám :-( Moje svědkyně je teď čerstvě těhulka a tak taky už okukuje, tak se s ní možná na nějaký ten povoz půjdu taky podívat (když mě vezme sebou ;-) ) Jinak se holky moje situace nemění....čekám a čekám, ale vlastně ani nevím na co :-( Ale dneska to nějak začnu řešit abych mohla být aspoň trochu v klidu!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky :-) Andeli, tak jsem se ještě včera večer koukala na webovky a zjišťovala přesné rozměry korbičky Xlanderu. V porovnání s těmi novými kočárky, je to O.K....sice jsou tam rozdíly malé, ale podle mě dostačující. Pokud bys chtěla jo velkou korbičku, tak tu mají většinou jen ty levnější kočárky (nic proti nim)...s těch novějších snad jen Inglesina. Hodně záleží na mírách mimča, když se ti narodí obřík, to by se těsnal časem i v těch ostatních kočárkách. U tebe problém nevidím...rodíš v srpnu a to bude mimouš v zimě v pohodě. Tolik snad nevyroste ;-) Ahoj Maali, to ani není pravda, jak ty dítka rychle rostou....když se tak koukám na fotky Valči v kočárku, ani mi nepřijde, že jí už bude rok....no jo, velká slečna :-) Elis, to je děs, viď? Doufám, že se snad už konečně pohneš z místa a bude klid a pohoda. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem úplně zapoměla....Kamčo, krásná nová fotka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Beruško! Taky pevně doufám, že se už aspoň něco pohne...ale zatím to teda tak vážně nevypadá a já začínám propadat panice!!! ;-( Jinak dneska nám poslali dopis, že máme hotové vnitřní omítky....a tak se prý můžeme jít i podívat do bytečku....Musím to zjisit a nějak to naplánovat! :-D Se na to moc a moc těším! (aspoň nějaký světlý bod! :-N )
Odpovědět
Profilova fotka
Aneli nam je uzky i kratky, ale mi mame Phil&Teds double a obrika. V 2.5mesicich mi pumlic vazi 7.5kg a meri 64cm, co maji deti normalne kdy uz sami sedi, takze i proto Tak mam behem tydne druhou cenu z karolinu, z 390 jsme na 650 po nalehani, aby mi dali detailni kalkulaci 8-(
Odpovědět
ahoj holky, tak se s vámi jdu na týden rozloučit dneska letíme na dovču :-) elis doufám, že tě šéf nakonec pustí, sice je to blbý, že ty jako jediná nedostaneš odstupný, ale hlavně že budeš z tý firmy pryč ]-( tak se tu mějte krásně a já se pak přihlásím ;-)
Odpovědět
Fiiiha... janno... doufam, ze to nakonec nejak date dohromady :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?