Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
To sem nevěděla! ty bláho tak nás to místo letos změní dost.... :-D Máte pravdu, bych se asi jen rozležela, jenže bych zase dala šanci tělíčku se zregenerovat... Takže já mám práci už jistou, a tady to opustím hrrrrrooooozzzzznnnněěěěě ráda!!! Děkuji za všechny názory a rady porady! :-D Beruš jinak děkuju za přání čerpání hypo, ale zatím mi to jen bude pít krev...platíme jen úroky...no už abychom to vyčerpaly celé a začali to pořádně splácet a hlavně začali BYDLET!!! Se už moc těším. Sem se tam už nebyla dlouho podívat....asi to budu muset brzo dohnat!! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, to je jasný. Věřím, že další job už bude mnohem lepší. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, ono už je pak jedno jestli platíš hypo nebo meziúvěr ze SS. My máme právě meziúvěr a taky cálujeme pouze úroky :-( . Jenže hotovost jsme neměli, jiné možnosti taky ne, takže jsme vděční i za takovou možnost. Hlavně bydlíme ve svém a nemusíme nikomu cpát peníze za nájem.
Odpovědět
Profilova fotka
beru jenže my pořád cpeme peníze za nájem a ještě k tomu jen úroky.... FUJ! Že se nestydí! Takhle nás ždímat ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
na nájem jsem úplně zapoměla, vždyť platíte i ten....to je potom vážně vopruz. Jojo dneska lítají peníze jako blázen. Za nájmy jsou to pálky a v Práglu zvlášť :-|
Odpovědět
elis - zmena je zivot, no :-D takze my proste zijem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
žirafko:Tak to se mi líbí!!!! :-D :-D Beruš: no právě....budu ráda za odstupné a pak to přežijem.... ;-)
Odpovědět
Roman pro zeny - cast druha :-) Utery vecer - doplneni Jo a zenich si dneska konecne koupil boty! Streda (T = -2d) Uz jenom dva dny! Pozitri to vypukne! Dneska zacina zirafi road-show. Rano vstavam, sedam do auta (jak jinak nez s mirnym zpozdenim, pac se mi vstavat fakt nechtelo) a vyrazim smer Brno. Pro saty. Cesta celkem v pohode, snidam u Mekace ve VelMezu a naramne si pochutnavam. Zaparkuju ve Vankovce a lehce pred jedenactou prichazim do salonu. Saticky jsou nachystany, ale chci si je jeste vyzkouset. Slysela jsem az moooc historek o tom, ze se saty cosi neklaplo, takze sichr je sichr. Tak, konecne dozkousela nevesta prede mnou a ja lezu do saticek. Saty sice zapneme, ale pani se pri tom poradne zapoti. Jako sedi mi, to jo... ale nejak se v tom moc neda dejchat, coz je trosku vada. Ony byly trosku tesnejsi i minule, ale to jsem se nechala ukecat tou druhou pani, ze to je v pohode. NENI, FAKT NEE. Volame svadlenku a domlouvame, ze to chce v podpazi povolit tak o 3/4 cm na kazdy strane. Mam instrukce jit na kaficko, ale jsem objednana na pedikuru, takze mizim tam. Slecna pedikerka je nesmirne mila... a to i kdyz ji nekolikrat malem kopnu, jak to simra. Pouceni pro priste - nenechavat delat peeling chodidel, lechta to jako prase. Po hodce jsou nozicky jako nove a ja jdu zpatky do salonu. Opet zkousime saty, uz je to podstatne lepsi. Doplacim cenu, kupuju perlicky do vlasu a s tisicerymi diky odchazim. Ta kratkovlasa pani v Evanii je fakt zazracna! Pres rameno mam krome svoji tasky jeste dva vaky se satama (saty + bolerko a spodnice + stola) a razim do obchudku s pradlem, kde doplnuju podprsenkovy arzenal. O par tisicek lehci se pak vlacim starym mestem, jeste vletim do kramu s fuseklema, kde kupuju hrooozne moc zdravotnich ponozek... a pak valim do Vankovky. Saty hazu do auta a jeste jdu neco pokoupit do DMka (kapesnicky, moc kapesnicku, papirove ubrusy, ubrousky a dalsi kravinky, ktere se pak, videno zpetne, samozrejme nevyuzily). A protoze nestiham zahradnictvi ve Vidlakove, tak jeste lezu do Hornbachu nebo co to bylo a kupuju redukci na hadici, co chtel polovice, a pak maly kvetinacky... sice trosku jiny, ale MAM JE! Je hnusnej hic a skoro tri odpoledne - hodina, kdy uz jsem chtela bejt zase doma... a ja sedam do auta a drandim dal. Kosili si radsi zapinam az ke krku, protoze slunicko fakt hnusne pali a nechci bejt spalena. Po mezipristani ve VelMezu (jasne, uhodli jste, zase Mekac) prijezd domu, saty povesit na skrin a hura do Jednoty, ktera ma vtipne zitra zase zavrino, nakoupit nejake salamy a syry na oblozene misy, aby bylo co podat prichozim hostum. Pak volam do restaurace, co kdo bude chtit k jidlu. Snad jsme to sepsaly spravne a kazdy dostane, co chtel... Mam dojem, ze asi chcipnu, jsem utahana, nervozni, spaci... ale roadshow nekonci, po kratkem obcerstveni jedu dal - k nasim do Pribrami. Prijet jsem tam mela kolem pate, no ve skutecnosti jsem dorazila asi ve 1/4 na devet, protoze jsem se jeste zdrzela v mycce s autem. U nasich jsou vysluzky a cukrovi, vypadaji skvele. Hladova se vrham na marokanky. Jsou bajecne. Jenze je mi jasny, ze vsechny je sezrat nemuzu, tak si teda beru rohlik a nejakej salam. "Planovanou" navstevu u kamosky okamzite skrtam, protoze se nestiha. Bracha me bude muset omluvit zitra. Tak a jedeme - vysluzky opatrne rozbalit, preskladat cukrovi, doplnit tam to nase a zase zabalit. A to vse dvacetkrat (melo to byt teda 23x, ale nejak zjistujeme, ze nam 3 vysluzky - ty, co mely byt rezervni a objednavaly se dodatecne, nejak chybi... mamka si je holt zapomnela prepocitat, kdyz je vyzvedavala... ale nauctovany jsou... no, co... stane se, pozde bycha honit). Absolutne nechapu, proc mamka nad tema chybejicima vysluzkama ma slzy na krajicku, vzdyt se to nejak vyresi, ne? Kratce pred pulnoci skladam vetsinu vysluzek do auta a odjizdim. Jeste natankovat benzin (jo, vyjela jsem skoro celou nadrz), vychlemtat energetak a kolem jedny jsem doma. Totalne mrva padam do postele. Ctvrtek (T = -1d) Zejtra je den D. Mam dojem, ze i kdyby byla svatba az za tyden, tak nemam sanci stihnout vsechno to, co jsem si na dnesek naplanovala. Udelame si doma neco jako bitevni plan - seznam mistnosti, kde se kdo bude starat o uklid. Popis dne nebude tak kvetnaty jako u toho vcerejsiho, protoze proste uklizime, uklizime a uklizime. Chytam prvni hystericky zachvat - to kdyz zjistuju, ze nefunguje rozprasovac na lestence na okna (pak jsme teda zjistili, jak se na to musi)... a pak kdyz zjistuju, ze krasny novy spesl hadr smouhy spis vyrabi nez odstranuje. S vyrazem absolutni bezmoci a totalniho nestesti (kam se hrabe II. svetova aneb uz chapu vcerejsi mamky slzy) se obracim na polovici. Pouze pokrci rameny... Nahle spasny napad - okna lestim toaletakem a ono to jde! Akorat teda peclive pestene rucicky dostavaji zabrat... Behem dne strkam do vyhrazenych dvou polic ve skrini vsechno, o cem myslim, ze se na svatebni den hodi. Nejak se to tam kupi, ale na druhou stranu to i ubyva - neco jde do pohotovostni krabice, vlizelinem se zakryva osuntely stul na verande (Kremrolko, DIK!), venecek s papirovymi ruzemi se vesi na dvere - jo, tady bydli nevesta :-). Vecer pak skladam do auta medovnik, krabice s cukrovim, vyrabim kvetinackove dekorace. Nastesti jdou jednoduse - do kvetinacku se nasype kacirek, do ruzi se napichaji dratky (narovnane kancl. sponky), a tri se daji vzdycky do kvetinacku. Vypada to hezky. Vyrabim 5 kousku, hazu na sebe nejake slusnejsi obleceni (rozumej maskacovy kalhoty a cerny tricko, esteticky zalozeny ctenar promine :-N), lezu do auta a jedu do Tabora. Prvni zastavka v kvetinarstvi, misto v 19 tam jsem o pul osmy. Pani je nastesti mila a trpeliva (a hlavne tam prisla spesl kvuli MNE!). Tak, tady mate ty kyticky. Vypadaji bajecne, ale odstin ruzi je uplne jinej, nez jsem si ho predstavovala. Slecna ho licila jako syte oranzovej, tenhle je spis do oranzovo-ruzova. Nastesti nejsem clovek, co by se z tohohle hroutil, protoze by mel veskerou vyzdobu bajecne sladenou s tema jednema kytkama, takze jsem tezce nad veci. Naopak mi jaksi cestou doslo, ze kdyz do svatby je 16 hodin, behem kterych mam stihnout asi milionpadesat veci, tak nejake vyvazky fakt nestiham vyrabet (a bejt bez vyvazku by byla ostuda, pac tchyne ma v krame tech hotovejch maslicek krabici, jenze ja se zarekla, ze budu mit svoje). Nastesti si pamatuju, ze tam v kvetinarstvi maji takovej jako svatebni koutecek, tak do nej nakouknu... a ANO, jsou tam presne ty vyvazky, co potrebuju! Ne syte oranzove (jako jsem mela v planu vyrabet), ale spis do lososova, proste krasne se budou hodit k ty kytce a i lip pujdou k dekoracim na stul, proste dokonalost sama. Bajecne. Kupuju dvacet kousku, platim a mizim v dal. Cestou jiz podruhe bloudim na krizovatce, protoze nekam potrebuju odbocit, ale znacka to zakazuje. Cestou tam jsem se jela otacet buhvikam, na zpatecni ceste toho mam plne zuby, takze zakaz nezakaz, odbocim si, kam chci. Mam uz vseho plny zuby totiz. Dalsi zastavka je v Intersparu, kupuju jeste dalsi chybejici veci, jidlo a piti a nevim jak, ale soukam to do jiz plneho auta. Jsem proste sikulka. Treti a posledni zastavka se kona u restaurace. Maji vtipne otevrene okno, takze vsechno naskladam do nej :-) a domlouvam se servirkou detaily. V salonku uz jsou nachystane stoly a ubrousky, vypada to moc pekne. Konecne zjistuju, jak teda budeme sedet, takze se muzeme zamyslet nad zasedacim poradkem (brzo, co? :-D). Rozmistuju na stul kvetinacky s dekoracemi (mistrovska dila, vskutku) :-), u baru zasycim jednu Kofolu, zamavam na oddavajiciho, ktery s nejakou spolecnosti sedi v satlave, a mizim domu. Cestou se mi stane zvlastni vec... Odjizdim z taborskeho namesti... a najednou si uvedomuju, ze jedu ulici, kterou jsem nikdy predtim autem nejela... a i ti chodci se na me nejak zvlastne koukaji... to je divny naky... SAKRA, dyt to je pesi zona!!! doprcic ale uz... a mam takovej dojem, ze konci akorat u fizlarny... jezismarja, mam ja to ale stesti... jestli me nejakej policajt zastavi, tak mu asi reknu, at me zastreli, protoze uz je mi vsecko jedno... tak nejak spoliham na to, ze by ho kdyztak obmekcil muj zoufale-silenej vyraz... a ty svatebni kytky vzadu. No, nastesti me nikdo nezastavil, dal uz pokracuju normalne po silnici, kde se smi jezdit. Totalne hotova vytahuju mobil... a pravidla nepravidla volam kamosce o podporu... Podporuje me moc dobre, Pavko diky. Jezis, se ten popis nejak natahl... No, kazdopadne je asi 9 vecer... a pred nama jeste spousta akce. Domu mezitim prijeli Zbynek (svedek) s Luckou, jeste trosku uklizime... a pak si udelame kureci steaky a chvili si posusnavame. Pak uz se vsechno ze stolu sklizi dolu a Lucka mi dela manikuru. Hotove to vypada moc krasne :-) Tak... a jsou dve hodiny rano, za 9 hodin je AKCE S... a my jdeme spat... pokracovani priste
Odpovědět
Hola, hola, konecne mam v albu fotky od profika :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Žirafko krásné fotečky! ;-) Hlavně Prčice... :-D
Odpovědět
žirafko krásný fotečky ;-) a vyprávění je moc ftipný :-D už se těším na závěrečný díl ;-)
Odpovědět
Ahoja, tak jsme prezili pozarni skoleni :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj berušenky :-) Žirafko, deník šílené manželky je super počtení, ty ses normálně minula povoláním. Velice jsem se pobavila a hrozně dobře se to četlo....těším se na pokračování x-) . Fotky jsou naprostá bomba, pan fotograf je fakt profík. Mě nejvíc dostala tvoje fotečka s kytkou, no nádhera! :-)
Odpovědět
jako fakt jsem moc rada, ze to s tim fotografem takhle krasne klaplo x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobře, že jste spokojenní. Máte krásnou památku na celý život. Fotky jsou vskutku krásné :-) Je pan fotograf drahý?
Odpovědět
stalo to 4 000, s tim, ze to bylo vcetne dopravy. fotky /cca 210 ks/ jsem dostala na CD, potom jeste asi 100ks formatu 10*15 a 25 formatu 15*21 :-) tqakze jsem spokojena
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, díky za odpověď, jsem zase hrozně vyzvídala, viď? Holt už jiná nebudu, se taky na všechno musím hned vyptávat :-D :-D Taková cena mi přijde super, vzhledem k rozsahu a kvalitě práce. Hodně dobrý výběr, fotky se vážně povedly na 1*! Pan fotograf byl dobrá volba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cus Taborky, zkusim Vas docist! Ted, jak zaucuju tak nestiham, bohuzel, ale pak uz bude jen lip a mam dojem ze az se narodi Borik - maly fotbalista/baletka (jatra nejlepsi na strefovani, jeste lepsi nez mocak) tak budu rada, ze si s Vami muzu sklepnout :-D Zirafko foto dokoukam!
Odpovědět
Profilova fotka
.......... vzdavam docteni, si to doctu zejtra, jdu na foto 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
.......... zirafko........... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaachhhhhhhhhhhhhhhhhh
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! tak vše je jinak.Já zatím jako jediná nedostanu odstupné a jsem nadále u těchto nechutných lidí zaměstnaná...... :-( :-( :-( :-( Si tu poslední dobou jen vylévám srdíčko a je mi hrozně :-S Přitom bych chtěla mít radost a být v pohodě....vždyť už sem si i našla místo....no a jak to všechno dopadá? Nevím jak to všechno vyřeším,ale už toho mám tak akorát dost ;-(
Odpovědět
Už zítra, už zítra, už zzzzzíííííííííttttttttttrrrrrráááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-o
Odpovědět
Nevesto pajee - drzim palce :-) x-) elis - coze??? jakto???
Odpovědět
Profilova fotka
žirafko: no taky sem mimo...a navíc se tu se mnou přestali všichni bavit...takže je to tu každou chviku lepší a lepší.... Vůbec nevím co mám dělat a hlavně co budu dělat. U téhle firmy teda zůstat nechci, takže dám asi výpověď a od září si budu hledat další nové místo.... Tady bych šla dolu s ohodnocením, o přidání pochybuju, odstupné neexistuje pro mě (jako by tím že mi ho daj přišli o miliony....a přitom by to bylo pár korun) Jednatel mě včera večer seřval....no prostě je to žúžo..... TAk jen doufám, že mě přijdete navštívit buď do blázince a nebo do nemocnice, protože tohle se nedá přežít ;-( Pajee ať ti to zítra dobře dopadne!
Odpovědět
stejne to jsou magori... rict to takhle na zacatku mesice... :-p na dohodu te asi nepustej, co?
Odpovědět
Profilova fotka
no jak to vypadá tak asi ne ]-( A jsou něco horšího než magoři! Kdyby mi aspoň na konci května netvrdili, že pokud nepřijmu jejich nabídku tak odejdu taky s odstupným a když to bude v červnu tak i vyšším a ještě i na dohodu!!! No co si o tom mám teď myslet?? :-|
Odpovědět
predpokladam, ze to bylo vsechno ustne, vid? :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no jak jinak...písemně není vůbec nic....ale já ty další podmínky po nich budu chtít písemně!!!! Tohle už nejde, každý tvrdí něco jiného..... Ale koho to mělo napadnout, když celý den jednali s těma co nás sežrali, za dva dny nám tohle naše vedení ústně sdělilo a včera mi tan jeden z vedení co nás sežrali sdělil - zase ústně - tohle.....???? :-S
Odpovědět
a nechces se zkusit obratit na nejakyho pravnika, aby ti poradil? protoze takhle ti utece ta prace, kams mela v cervci nastoupit... a to by byla skoda, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
v pondělí tady budu mít právničku, takže jí hodlám vyzpovídat....no a uvidíme, ale pokud to ukončí holkám tak, že bych na to měla nárok i já, tak uvidí co jim udělám za čóro!!! Jenže ty nervy kolem...už je mi z toho špatně :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?