Menu Forum

Nevěsty z Tábora a okolí

18. říj 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 30. prosince 2006
    V kostele Nanebevzetí Panny Marie na Klokotech v Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
 Janno tak to je docela hustý! A co jim to tam tak zvedlo tu cenu? emoticon Škoda že ti nemůžem poradit třeba i nějaké jiné místo kam byste se všichni vešli ...
13. čer 2008 v 10:56  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
 kremroli - krasnou dovcuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
13. čer 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janno
Registrovala se 11. září 2007 na beremese.cz. Přidala 522 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
    Tabor, Sv. Filip a Jakub a Karolin, Malsice u Tabora, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
janno
 Elismi: vlastne nic. Ra cea je realna, me se ta prvni zdala strasne nizka, je to raut pro 70lidi a 70lidi grilovani vecer, plus chlebicky a kanapky
13. čer 2008 v 11:05  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Aha, tak to zni rozumne... Neni nad presnou kalkulaci, co? emoticon
13. čer 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 Tak jen aby s tou cenou už nehnuli! Ale jinak to asi není až tak hrozná cena....

Takže podrobnosti z práce: "musíte si vyřešit sama" takže tohle je dnešní odpověď vedení. Šílím! Šílím! Šílím!!!!!! emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
13. čer 2008 v 11:16  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Idioti emoticon emoticon emoticon
13. čer 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 žirafko!!!! Si tu ještě???
13. čer 2008 ve 12:22  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 prave jsem prisla emoticon
13. čer 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 OK.... já jsem na tom pořád stejně... emoticon
13. čer 2008 ve 14:06  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
 Ahoj Táborky, hlásím se při pátku emoticon

Kremrolko, ty už si tu bohužel nepřečteš, ale přeju vám krásnou a pohodovou dovču. Pěkně si to užijte, odpočívejte, cákejte se v moři a ať vám svítí sluníčko! Budu se těšit na vyprávění a fotky emoticon

Elis, já už vážně nevím, co bych dodala....vaše vedení stojí za hov.., to je jednání, by se jeden zbláznil. Moc na tebe myslím a přeju pevné nervy! emoticon

Janno, to je malej vážně obřík....ale neboj, kluci bývají větší, on to pak vyběhá....hlavně že je zdravoučkej.
To je teda síla, takhle navýšit cenu....neřeknu, kdyby se jednalo o pár korun, maximálně nějaká ta desítka....ale tohle emoticon . Jsou to pěkní hajzlíci. emoticon To měli dát rovnou pořádnou kalkulaci a ne vás tahat za nos....bych jim to dala pořádně "sežrat". Jak to budete nakonec řešit?

Žirafko, jak se pořád máš? (kromě toho že pracovně emoticon )
13. čer 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Pracovne a tesim se na vikend emoticon
13. čer 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 kdo by se na víkend netěšil, jen to počasí emoticon
13. čer 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Je takovy spaci, co?
13. čer 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janno
fotoportrét
fotoportrét
janno
 proto jsem sem psala.Kdyz karolin, a je tam nadherne, o tom zadna, tak vsechno na papir a do detailu emoticon
13. čer 2008 v 16:03  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Krasny vikend, mizim na bus emoticon
13. čer 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Jojo, spala bych...chci zase sluníčko. Krásný víkend a šťastnou cestu domu. emoticon

Janno, je to pech...Karolín je moc pěknej, to jo, ale tohle je podlost. emoticon

Taky se loučím, mějte se hezky a prima víkend emoticon emoticon
13. čer 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    V Táboře, kostel Nanebevzetí Panny Marie v Klokotech, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
 Ahoj Taborky,
dekuju za podporu pri mem sileni s velikosti kocarku, musim rict, ze me desne uklidnily uz Kamciny fotocky, pak jsem taky ve ctvrtek byla v praze, osmirovala jsem kazdej kocarek emoticon ....mmj. jsem videla xlandera s miminkem a smirovala jsem tak napadne, ze mam pocit ze jsem tu maminku dost vydesila, ze bych ji to dite mohla ukrast, ze jsem sahla emoticonemoticonemoticon ale miminko se ji tam naprosto v poho veslo..... mmj. v pze jezdi deeeeeeesne trikolek, vede me to k poznani, ze jsme si vybrali nejlip jak jsme mohli...... zatim, uvidime zkusenosti. Ale navsteva phy byla jako tradicne letem-svetem, sup pryc, skoro posledni pracovni...... uz se mi to krati
Elis - ti zitra brnknu, jo?
Janno - hele na Karoline jsou dost ale dost husty, pockej si na vyslednou cenu, mam dojem ze i kalkulace je odhadova emoticon prijde mi ze nikdy nemuzou znormovat vecerni raut a grilovacku (chapu to ze bude grilovacka spravne????) na cloveka...... ale nechci te desit, treba prijemne prekvapi emoticon
Kremrolko - jaaaaaaaaaachciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii pribalit do kufruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Zirafko - a je stli se to nepovede ke Kremrolce sbalte me prosssssssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim do lazni, my jsme s borikem desne nenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarocniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Beru - posledi dobou je na tobe desne videt a citit z diskuse, ze aspon nekdo je v praci v poho emoticon, a ze si to taky zaslouzis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. čer 2008 ve 21:21  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janno
fotoportrét
fotoportrét
janno
 Andelika: no presne, cloveku ani nejsou sto rict, bude to hodne, malo...vazne skoda, podle mne si tim odradi hlavne budiness klientelu, ja takovouhle kalkulaci dostat v dobe me "karierni" slavy, tak je na tom ukrizuju emoticon doslova. Drzim si palce, mezinarodni ostuda na vlastni svatbe, no radsi nemyslet....
13. čer 2008 ve 21:25  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Jo... a co kdyz nam na dovolene porodis? zadny takovy emoticon emoticon
13. čer 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
 jééé, tak Kremlíci už si někde pečou tělíčka a my tady topíme,aby jsme nemrzli... chci takýýýý
Mě už porod na dovče naštěstí nehrozí,ale ani mamča si mě nepřibalila do kufru směr Španělsko emoticon emoticon Ale snad se příští rok taky dočkáme.Vali už bude větší, tak pofrčí s náma... jen se budu muset zbavit fobie z letadla.Sice jsem ještě neletěla, ale mám z toho obr stroje strach.

Janno, neboj, svatba se povede a ostuda to nebude.To jsou vždycky starosti PŘED a PO už se na to v dobrý vzpomíná, jak nám to dělalo starosti.
15. čer 2008 ve 22:13  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 ahoj holky!
Přeju hezké pondělí.......teda u mě standartně šílené, o víkendu jsem navíc pěkně nastydla, takže rýma, kašel, bolení v krku a hlava jak střep emoticon No asi aby toho nebylo málo! emoticon
16. čer 2008 v 08:41  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahoj berušenky emoticon
Andeli, obavy z kočárku se nakonec ukázaly zbytečné....bych to víc neřešila. Mimčo bude 100% spokojenné a ty taky emoticon .
No, v práci se mám dobře, nemůžu si stěžovat....někdy je to boj, ale jsem spokojenná. A vidět to na mě je, jsem růžolící prasátko emoticon emoticon

Janno, držím pěsti, snad to dobře dopadne! emoticon

Žirafko, to bys pak ale byla první teta, co by na vlastní oči viděla Boříka....a ještě k tomu porod "live" emoticon

Maali, taky jsem na Petru s Petrem myslela, jak se jim tam asi daří, co počasí a tak. Jela bych hned, musím si však počkat do září (frčíme na mou vysněnou Madeiru).
Neboj, příští rok taky určo vyjedete někam za sluníčkem....letadla se nestrachuj, to bude O.K. Já zrovna taky nejsem nadšený fanda létání, ale přežít se to dá emoticon

Elis, v poslední době tě stíhá jedna starost za druhou, chuděrko. Doufám, že se brzo vykurýruješ...nachlazení je prevít, není o co stát. Je to asi tím počasím, hodně se ochladilo... emoticon
16. čer 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 ahoj holky!
Tak se pořád nesluňte! Taky si přijďte se mnou popovídat nebo se zblázním! V práci se se mnou nikdo nebaví, zítra ráno mám ošklivý pohovor, který ale pevně doufám osvětlý moji budoucnost.....No a bojuju tu i o jeden den dovolené....normálně mi ho nechtějí dát!! Prý bych ohrozila výpočet med za červen a předání agendy...tím že bych si vzala dovolenou emoticon Lidi já tu asi brzo zešílim!!! Proč si musím vybírat všechno to nejhorší????

Beruško tak vy si budete takhle užívat jo? My pojedem - teda v to doufám, ale už sem zaplatila zálohu - zase jako loni do Chorvatska. Už se na to moc těším a doufám, že si hlavně pořádně odpočinu a pokecám s kamarádkou a její už teď skoro dvouletou užvaněnou Nikolkou emoticon Bude to vlastně moje jediná dovolená ....
17. čer 2008 v 09:13  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 ...... ahoj z prace!!!!!
Elis - co dalsi vyvoj???? doufam ze uz bude jen lip...

jinak vy dovolenkarky jedny, vy mi schvalne delate chute, co?????????????????????????? Chorvatsko, Madeira, Spanelsko, lazne................ echm v sobo jsme se segrou resily, jako ze kdy pojedeme alespon do Bad Fuessingu - echm........... mozna pristi rok????????????????? emoticon emoticon emoticon

Janno: mam pocit ze Karolin desne hresi na to, ze si ho povetsinou vsichni pochvaluji a proste to lempli..... ale ono se to bohuzel rozkrikne, to se neboj. jinak mam dojem, ze Maculinka se tam vdava pred Tebou, kdyz ji pisnes do IP, urcite se s Tebou podeli o zazitky......

takze zpatky ke strojum!!!!!!!!!!!!!!!! praci zdar A.
17. čer 2008 v 10:47  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Zdar, zdar, zdar emoticon emoticon emoticon
Elis porad drzime palce...
17. čer 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahojky emoticon
Elis, povídala bych si děsně ráda, ale čas mě tlačí...prostě pořád při starém - práce jako na kostele emoticon. Den sice rychle utíká, bych ho potřebovala spíš ještě natáhnout o nějakou tu hodinu, ale na "zábavu" mimo zbývá pouze pár drahocenných chvilek emoticon .
No u tebe se toho příliš nezměnilo, dávají ti pořád pěkně zabrat, hajzlíci emoticon ....s tím jedním dnem dovči je to na hlavu. Budu držet pěsti!! Snad se vážně konečně pohneš z místa a budeš vědět na čem jsi. emoticon
Jojo užívat si budeme, jsem si dovču prosadila....sním o tom hodně dlouho. Si myslím, že si jí po tom všem zasloužím....těším se jako malá. Madeira je krásný kus země, hlavně ta příroda. Kolegyně z práce tam byla loni a úplně mě namlsala....jsem si to nemohla nechat ujít.
Chorvatsko je prima, ale na můj vkus je tam čím dál víc draho...a pro nás je to stejně pasé. Autem bychom nemohli, s tou starou plečkou co máme, bychom těžko dojeli emoticon

Andeli, ty jsi zase v práci? I ty jedna potvůrko, by ses měla šetřit a s Boříkem odpočívat emoticon .
Chutě ti děláme, troška té provokace neuškodí emoticon
Příští rok taky někam určitě zajedete, to už bude mimouš větší emoticon
17. čer 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Žirafko, zdarec emoticon
17. čer 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 ahoj holky!
Situace se nemění, zítra v 7:30 se koná pohovor, tak prosím kdo může a chce tak držte pěsti....úplně bude stačit, když mě pustí!!! Víc už fakt nečekám....prostě je to hrůza!!!! emoticon
17. čer 2008 v 15:03  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
fotoportrét
fotoportrét
andelika
 Elis, omlouvam se ze jsem dneska nemela moc casu, ale v praci chaos..... zejtra na tebe myslim, dej 100provedet, jo?????
Beru - ja ZAUCUJU nastupkyni!!!!!! finisuju!!!!!!!!!!!!!!!!! jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. čer 2008 ve 20:38  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 Ahoj holky!
Mám to za sebou..... ale vyřešeno zatím není opět nic emoticon Snad si bud moci vzít aspoň tu dovolenou....

Evi nevadí....i to stačilo!! Sem tvým dlužníkem....ozvu se!
18. čer 2008 v 09:01  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš