Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janno tak to je docela hustý! A co jim to tam tak zvedlo tu cenu? :-( Škoda že ti nemůžem poradit třeba i nějaké jiné místo kam byste se všichni vešli ...
Odpovědět
kremroli - krasnou dovcuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Odpovědět
Profilova fotka
Elismi: vlastne nic. Ra cea je realna, me se ta prvni zdala strasne nizka, je to raut pro 70lidi a 70lidi grilovani vecer, plus chlebicky a kanapky
Odpovědět
Aha, tak to zni rozumne... Neni nad presnou kalkulaci, co? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jen aby s tou cenou už nehnuli! Ale jinak to asi není až tak hrozná cena.... Takže podrobnosti z práce: "musíte si vyřešit sama" takže tohle je dnešní odpověď vedení. Šílím! Šílím! Šílím!!!!!! :-S :-. 8-( ;-( :-p
Odpovědět
Idioti :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
žirafko!!!! Si tu ještě???
Odpovědět
prave jsem prisla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
OK.... já jsem na tom pořád stejně... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Táborky, hlásím se při pátku :-) Kremrolko, ty už si tu bohužel nepřečteš, ale přeju vám krásnou a pohodovou dovču. Pěkně si to užijte, odpočívejte, cákejte se v moři a ať vám svítí sluníčko! Budu se těšit na vyprávění a fotky ;-) Elis, já už vážně nevím, co bych dodala....vaše vedení stojí za hov.., to je jednání, by se jeden zbláznil. Moc na tebe myslím a přeju pevné nervy! :-) Janno, to je malej vážně obřík....ale neboj, kluci bývají větší, on to pak vyběhá....hlavně že je zdravoučkej. To je teda síla, takhle navýšit cenu....neřeknu, kdyby se jednalo o pár korun, maximálně nějaká ta desítka....ale tohle :-. . Jsou to pěkní hajzlíci. ]-( To měli dát rovnou pořádnou kalkulaci a ne vás tahat za nos....bych jim to dala pořádně "sežrat". Jak to budete nakonec řešit? Žirafko, jak se pořád máš? (kromě toho že pracovně :-D )
Odpovědět
Pracovne a tesim se na vikend :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kdo by se na víkend netěšil, jen to počasí :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Je takovy spaci, co?
Odpovědět
Profilova fotka
proto jsem sem psala.Kdyz karolin, a je tam nadherne, o tom zadna, tak vsechno na papir a do detailu 8-(
Odpovědět
Krasny vikend, mizim na bus :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, spala bych...chci zase sluníčko. Krásný víkend a šťastnou cestu domu. ;-) Janno, je to pech...Karolín je moc pěknej, to jo, ale tohle je podlost. :-| Taky se loučím, mějte se hezky a prima víkend :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Taborky, dekuju za podporu pri mem sileni s velikosti kocarku, musim rict, ze me desne uklidnily uz Kamciny fotocky, pak jsem taky ve ctvrtek byla v praze, osmirovala jsem kazdej kocarek :-D ....mmj. jsem videla xlandera s miminkem a smirovala jsem tak napadne, ze mam pocit ze jsem tu maminku dost vydesila, ze bych ji to dite mohla ukrast, ze jsem sahla :-D:-D:-D ale miminko se ji tam naprosto v poho veslo..... mmj. v pze jezdi deeeeeeesne trikolek, vede me to k poznani, ze jsme si vybrali nejlip jak jsme mohli...... zatim, uvidime zkusenosti. Ale navsteva phy byla jako tradicne letem-svetem, sup pryc, skoro posledni pracovni...... uz se mi to krati Elis - ti zitra brnknu, jo? Janno - hele na Karoline jsou dost ale dost husty, pockej si na vyslednou cenu, mam dojem ze i kalkulace je odhadova :-( prijde mi ze nikdy nemuzou znormovat vecerni raut a grilovacku (chapu to ze bude grilovacka spravne????) na cloveka...... ale nechci te desit, treba prijemne prekvapi :-) Kremrolko - jaaaaaaaaaachciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii pribalit do kufruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Zirafko - a je stli se to nepovede ke Kremrolce sbalte me prosssssssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim do lazni, my jsme s borikem desne nenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarocniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Beru - posledi dobou je na tobe desne videt a citit z diskuse, ze aspon nekdo je v praci v poho 8-), a ze si to taky zaslouzis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Andelika: no presne, cloveku ani nejsou sto rict, bude to hodne, malo...vazne skoda, podle mne si tim odradi hlavne budiness klientelu, ja takovouhle kalkulaci dostat v dobe me "karierni" slavy, tak je na tom ukrizuju :-D doslova. Drzim si palce, mezinarodni ostuda na vlastni svatbe, no radsi nemyslet....
Odpovědět
Jo... a co kdyz nam na dovolene porodis? zadny takovy :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, tak Kremlíci už si někde pečou tělíčka a my tady topíme,aby jsme nemrzli... chci takýýýý Mě už porod na dovče naštěstí nehrozí,ale ani mamča si mě nepřibalila do kufru směr Španělsko |-| |-| Ale snad se příští rok taky dočkáme.Vali už bude větší, tak pofrčí s náma... jen se budu muset zbavit fobie z letadla.Sice jsem ještě neletěla, ale mám z toho obr stroje strach. Janno, neboj, svatba se povede a ostuda to nebude.To jsou vždycky starosti PŘED a PO už se na to v dobrý vzpomíná, jak nám to dělalo starosti.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Přeju hezké pondělí.......teda u mě standartně šílené, o víkendu jsem navíc pěkně nastydla, takže rýma, kašel, bolení v krku a hlava jak střep :-( No asi aby toho nebylo málo! ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj berušenky :-) Andeli, obavy z kočárku se nakonec ukázaly zbytečné....bych to víc neřešila. Mimčo bude 100% spokojenné a ty taky ;-) . No, v práci se mám dobře, nemůžu si stěžovat....někdy je to boj, ale jsem spokojenná. A vidět to na mě je, jsem růžolící prasátko :-D :-D Janno, držím pěsti, snad to dobře dopadne! :-) Žirafko, to bys pak ale byla první teta, co by na vlastní oči viděla Boříka....a ještě k tomu porod "live" :-D Maali, taky jsem na Petru s Petrem myslela, jak se jim tam asi daří, co počasí a tak. Jela bych hned, musím si však počkat do září (frčíme na mou vysněnou Madeiru). Neboj, příští rok taky určo vyjedete někam za sluníčkem....letadla se nestrachuj, to bude O.K. Já zrovna taky nejsem nadšený fanda létání, ale přežít se to dá :-) Elis, v poslední době tě stíhá jedna starost za druhou, chuděrko. Doufám, že se brzo vykurýruješ...nachlazení je prevít, není o co stát. Je to asi tím počasím, hodně se ochladilo... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Tak se pořád nesluňte! Taky si přijďte se mnou popovídat nebo se zblázním! V práci se se mnou nikdo nebaví, zítra ráno mám ošklivý pohovor, který ale pevně doufám osvětlý moji budoucnost.....No a bojuju tu i o jeden den dovolené....normálně mi ho nechtějí dát!! Prý bych ohrozila výpočet med za červen a předání agendy...tím že bych si vzala dovolenou ;-( Lidi já tu asi brzo zešílim!!! Proč si musím vybírat všechno to nejhorší???? Beruško tak vy si budete takhle užívat jo? My pojedem - teda v to doufám, ale už sem zaplatila zálohu - zase jako loni do Chorvatska. Už se na to moc těším a doufám, že si hlavně pořádně odpočinu a pokecám s kamarádkou a její už teď skoro dvouletou užvaněnou Nikolkou :-D Bude to vlastně moje jediná dovolená ....
Odpovědět
Profilova fotka
...... ahoj z prace!!!!! Elis - co dalsi vyvoj???? doufam ze uz bude jen lip... jinak vy dovolenkarky jedny, vy mi schvalne delate chute, co?????????????????????????? Chorvatsko, Madeira, Spanelsko, lazne................ echm v sobo jsme se segrou resily, jako ze kdy pojedeme alespon do Bad Fuessingu - echm........... mozna pristi rok????????????????? x-) x-) x-) Janno: mam pocit ze Karolin desne hresi na to, ze si ho povetsinou vsichni pochvaluji a proste to lempli..... ale ono se to bohuzel rozkrikne, to se neboj. jinak mam dojem, ze Maculinka se tam vdava pred Tebou, kdyz ji pisnes do IP, urcite se s Tebou podeli o zazitky...... takze zpatky ke strojum!!!!!!!!!!!!!!!! praci zdar A.
Odpovědět
Zdar, zdar, zdar :-D :-D :-D Elis porad drzime palce...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Elis, povídala bych si děsně ráda, ale čas mě tlačí...prostě pořád při starém - práce jako na kostele :-|. Den sice rychle utíká, bych ho potřebovala spíš ještě natáhnout o nějakou tu hodinu, ale na "zábavu" mimo zbývá pouze pár drahocenných chvilek ]-( . No u tebe se toho příliš nezměnilo, dávají ti pořád pěkně zabrat, hajzlíci ;-( ....s tím jedním dnem dovči je to na hlavu. Budu držet pěsti!! Snad se vážně konečně pohneš z místa a budeš vědět na čem jsi. ;-) Jojo užívat si budeme, jsem si dovču prosadila....sním o tom hodně dlouho. Si myslím, že si jí po tom všem zasloužím....těším se jako malá. Madeira je krásný kus země, hlavně ta příroda. Kolegyně z práce tam byla loni a úplně mě namlsala....jsem si to nemohla nechat ujít. Chorvatsko je prima, ale na můj vkus je tam čím dál víc draho...a pro nás je to stejně pasé. Autem bychom nemohli, s tou starou plečkou co máme, bychom těžko dojeli :-| Andeli, ty jsi zase v práci? I ty jedna potvůrko, by ses měla šetřit a s Boříkem odpočívat :-D . Chutě ti děláme, troška té provokace neuškodí :-D Příští rok taky někam určitě zajedete, to už bude mimouš větší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, zdarec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Situace se nemění, zítra v 7:30 se koná pohovor, tak prosím kdo může a chce tak držte pěsti....úplně bude stačit, když mě pustí!!! Víc už fakt nečekám....prostě je to hrůza!!!! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, omlouvam se ze jsem dneska nemela moc casu, ale v praci chaos..... zejtra na tebe myslim, dej 100provedet, jo????? Beru - ja ZAUCUJU nastupkyni!!!!!! finisuju!!!!!!!!!!!!!!!!! jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Mám to za sebou..... ale vyřešeno zatím není opět nic :-( Snad si bud moci vzít aspoň tu dovolenou.... Evi nevadí....i to stačilo!! Sem tvým dlužníkem....ozvu se!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?