Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Ja byla v praci uz i vcera :-) Svatebku nevim, uvidime podle baracku :-) Nove fotky zatim nemam, od profika bych mela dostat zitra vecer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už se těším že nějaké ukážeš!!!
Odpovědět
ahojky, pokračování na téma táborské restaurace: tak jsme dnes výjimečně vyrazili s Petrem na oběd a jsem neuvěřitelně vytočená ]-( ]-( ]-( Pizérka u Caesara opět nezklamala!!!! původně jsme chtěli jít do Dvořáka do Melissy na terasu, ale ta byla zavřená, tak říkám, že bych ráda seděla venku, když je tak hezky a že teda zkusíme vedle Caesara, kterej má zahrádku tak jsme si objednali POLEDNÍ MENU - polívku a kuřecí zapečené se sýrem a hranolky, no asi po víc jak půl hodině (nechápu co chudáci lidi kteří mají na oběd půl hodiny) nám paní přinesla hlavní jídlo a když jsem se zeptala, že polívka už asi nebude???? tak zpruzeným hlasem odpověděla... nóóóó a jak jako mám vědět, že ste nedostali polívku? podotýkám na celé zahrádce asi 4 lidi ]-( ]-( ]-( tak jsem řekla ať nám alespoň donese ten salát k jídlu co tam mají jako druhou možnost k menu a ten prý že došel ]-( ]-( ]-( no tak jsme se pustili do jídla, kterýho bylo jak když plivne a že zaplatíme tak přinesli účet, cena za menu samozřejmě plná, jak jsem očekávala, číšník dělal jakoby nic, usmíval se jak měsíček na hnoji a tak říkám jestli nám teda alespoň odečtou tu polívku, kterou jsme neměli a číšník že NE, že to má takhle v kase a že odečítat nic NEBUDE, pak se tam se mnou ještě chvíli hádal, že nám tu polívku klidně donese teď!!!! fakt ftipálek, tak jsem si řekla moudřejší ustoupí, že mě nějakých 30 korun nezabije, vysázela jsem mu to tam v drobných, ale řekla jsem mu, že tohle jsem ještě nikdy nezažila a víckrát mě tu neuvidí, tak jako vítězoslavně dodal, že to už je jim jedno, že stejně za měsíc zavírají, no seděla jsem si na ruce jinak by mě jisto jistě vystřelila a Petr aspoň dodal, že taky podle toho se asi teď chovají k zákazníkům já to fakt nechápu, mně nejde ani o polívku, ani o třicet korun, ale o to, že stát se tohle někde "na západě" tak se omlouvají a ještě vám dají to jídlo zadarmo, kdežto tady budou na vás ještě drzý... achjo achjo :-( :-( kde to žijem no nic, tak jsem se vypovídala a přeju hezkej den :-)
Odpovědět
ja uz se na ne taky tesim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty bláho Kremrolko to je husté!!! A to pořádně! Co si to dovolujou? Asi jsou teď vážně nějaké erupce nebo co. Já bojuju s famílíí Romana doslova na život a na smrt.... Připadá mi to jako by se všichni zbláznili!!! :-(
Odpovědět
Peťo ale Mía udělala pěkný fotky, to máte jak od profesionála ;-) elis to mě mrzí, že to ještě nevzdali a takhle otravujou život vám oběma
Odpovědět
to mělo být Míra :-D
Odpovědět
Mirovy fotky zkouknu doma, tady v praci by se mi to prohlizelo spatne :-) Ale krasny fotky mel i muj bracha a tatka :-) - ty mate prave v albu... :-) Tak Caesar konci, jo? No, podle vseho asi zadna skoda :-) Mne se tam docela libilo, ale je fakt, ze to uz je hoodne dlouho, co jsem tam byla naposledy ;-) A bitky s tchanovcema... hm... skoda mluvit... :-S :-S :-S
Odpovědět
Jo ale u Kocek to bylo v patek fakt paradni a bajecne nam to tam vyslo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já budu zvědavá kolik Vás tam bylo a na kolik to vyšlo?
Odpovědět
Bylo nas 16 (15 dospelych + 1 dite) a vyslo to asi na 6,5 tisice... ale je fakt, ze tvrdyho byly asi 3 panaky, jinak se pilo hlavne nealko, pivo a kaficka :-)
Odpovědět
a do kolika jste tam vydrželi?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to je docela slušné.... Pádím domů...Tak se mějte a zítra!
Odpovědět
zacinali jsme pred jednou a koncili jsme kolem pate :-)
Odpovědět
elis papa a zitra se tesim :-) vlastne nee, zitra jedem sluzebne pryc... takze az pozitri asi... a drzim palecky
Odpovědět
ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska sice s křížkem po funuse, ale přeci jen jsem tu :-( . Byl děsný fofr, jela jsem služebně s kolegou do Prahy, pak hafo dodělávek a domů jsem se dokodrcala teprve před chvílí. To je hrozný nepoměr oproti Říčanům...tam jsem měla pocit, kdoví kolik toho nemusím dělat a tady je to blázinec hadr, ale myslím to v dobrém. Aspoň se naučím zase jiné věci, rychleji mi den uteče....takže to v konečném výsledku není tolik tragické :-) . Jen mi velice chybí kontakt s Váma, bych seděla u beremka, až bych brečela a místo toho poletuju jako rachejtle :-D . Žirafinko, na profi fotky se těším! Ty v albu jsou samozřejmě bezva, digitál je holt digitál. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, vaše rodinné spory mě fakt mrzí. Nechápu, oč vlastně tchánovcům tolik jde. Jestli mají plán, že vás od sebe dostanou, tak je to podle mě pěkná ubohost. Můžu být ráda, že máme klid a nikdo se nám do soukromí nemontuje! Budu moc držet pěstičky, aby bylo brzo lépe ;-) Kremrolko, to bych taky na vašem místě vyletěla z kůže....taková drzost je až zarážející ]-( ]-(. No já mám na Caesara vlastní úsudek už delší dobu, jsem tam byla nedávno se ségrou, švagrem a neteří (jsem se nechala umluvit) a děs běs. Ještě že zavírají, vážně by dříve či později stejně zkrachovali. Úroveň tam byla pod psa. Je mi líto, že jste měli takové pokažené odpoledne a oběd nestál za nic. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko: na Ceasara jsem zanevrela uz DAVNO, ale je pravda, ze poradna hospoda se zahradkou v Tabore neni - tzn. se zahradkou ve dvore, nemyslim na ulici..... me osobne nevadi jist, kdyz kolem me proudi davy ale ne kazdy je takova natura :-D Elis: ..... jak rikam, ubohost. Meli dost dlouhy cas, kdyz jste spolu chodili a ted maj dat pokoj a drzet pec. Hlavne se nenechte rozestvat s manzelem, to ti za to nestoji. Nechcete vycestovat za praci nekam do ..... echm..... kde je to dost daleko..... hele zachvili se lita na mesic :-D, to by bylo odpovidajici, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo: opet dneska chrchlam, smrkam + mam opar, proste kocka :-( asi se ty priblbly rymy fakt nezbavim!!!!!!! 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, ahoooj :-) souhlasím, že posezeních se zahrádkou je velký nedostatek, prostě smůla. Hele, kočko, opar neřeš...na krásu se nehraje (já mám jeden velký vkoutku už asi měsíc) :-D :-D . Rýma, kašel už jsou horší, zvlášť v tomhle počasí. Horko je docela slušný a dneska jsem si to užila až až. :-| A co jinak, pupíku? Co dělá Honzík JR?
Odpovědět
Profilova fotka
Maalinko, moooc děkuju za poslání fotek, jsou bombastické!!! Míra to nafotil parádně. x-) Jen sebe bych nejraději vystřihla, při pohledu mě jímá hrůza ]-( :-p
Odpovědět
Profilova fotka
No teda, tak jsem si postěžovala a nestíhám se divit, co je tu za šrumec. tak se mi to líbí. Žiraf, prosim tě, na tvůj mail mi vůbec nešlo posílat fotky a to co šlo holkám, bylo jen po vybrání, kde jsou i ony. Takže vše, co Míra nafotil ti přesmažíme na CD a donesu nebo pošlu. Má tě tam moc pěkně v autě, u auta a vůbec na všech fotkách. Tak si písni jak to chceš poslat nebo předat. Jééé, co máte proti naší "milované pizerii" :-) Vždyť tam mají vždycky všecho a hodně :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Teda tak s tím menu to je mazec.Bych ho kopla do rodidel , čišníka chytrýho.Že to má jako spropitné :-D No musíme si najít jiný podnik,kde nám splní naše přání. Dnes toho moc nepísnu, Vali už chrupká, tak půjdu taky.Budí se můrka kolem 7 ať usne brzo nebo později a mě se nikdy tak brzo z postele nechce. papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! tak doma jsme se snad trochu srovnali, tchánovce ignoruju. Jen aby se to naučil i Romík, jinak je to na h.... A jak se dneska máte? Mě se zase nic nechce. Na konci měsíce bychom se měli dozvědět jak to tu bude dál.... Takže uvidíme co se bude dít. Každopádně moje mamka je z těch "šťastných" propuštěných na hodinu z Lecotexu a tak jestli to bude pokračovat....já budu druhá....tak by mě zajímalo kdo z nás tohle kolo dotřetice uzavře :-( Samá pozitiva co? Potřebuju zlepšit náladu tak šup sem ať mě z té depky vytáhnete! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj bobiny, jsem se polepšila a víc se vám začínám věnovat. Tak snad bude zase na "Táborkách" veselo :-D Maali, jsem tu asi vážně chyběla, jakmile se objevím, hned je živo :-D :-D. Ba ne, prostě už to není takové jako dřív, projevuje se hezké počasí, spoustu jiných starostí okolo a nesmím zapomenout na vaše mimísky....beremko není jediné v zájmu dění. Ale i to málo co vyplodímem, je dobře. Zatím nám diskuze nevymřela, tak frčíme dál ;-) Caesar je téma samo pro sebe, bych to nepitvala....bychom se jen zbytečně rozčilovaly. Je dobře že končí, o jednu putiku (hroznou) bude méně. Valinka je ranní ptáče, tak si pěkně dospěte. Psát můžeš jindy....my nikam neutečeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, tchánovce normálka zazdi, jinak se z toho zblázníš....vím, že se mi to jednoduše radí, ale důležití jste vy dva a váš vzájemný vztah. Rodiče se můžou jít bodnout :-D No, u mě zatím dobré....práce habaděj, vztahy na pracovišti O.K., i dojíždění pohoda....takže jsem spokojenná ;-) . Dneska máme dokonce malý mejdan u sestřenice, se docela těším na odvaz. Jdeme do kina, pak na véču - no prima večer je před náma. Je mi líto, že se u vás pořád děje něco smutného....jojo, když se to začne bortit, není o co stát. Člověk je permanentně ve stresu, problémy se hromadí, hrůza. Maminka to chudák odskákala, Lecotex byl překvapením...jsem netušila, že půjde takhle brzo dolů. Ale aspoň že dostali odstupné. Věřím, že si mamka najde něco jiného. Copak, copak taky máš vyhlídky na padáka, nebo chceš odejít dobrovolně?
Odpovědět
Profilova fotka
no to právě nevím...ten poslední týden by měli snad říct něco konkrétního....ale já jak sem se asi před 3 týdny naštvala, tak sem poslala CV známé do personálky...tak teď všichni volaj a chtěj pohovory.... Tak sem zvědavá jak to všechno ustojím..... Jenže si říkám, že jestli to tu má skončit, tak chci odstupné. O tolik víc abych si takové peníze vydělala do konce roku nedostanu, tak počkám a pak bude. Tobě ta změna taky prospěla! (hodnotím z fotek ze svatby žirafky!) Taky bych chtěla vypadat tak klidně a odpočatě..... Přitom sem těď stahaná, unavená, protivná někdy i sama sobě! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, CV nikdy nic nepokazíš. Aspoň vidíš že je o Tebe zájem a že by případný odchod nebyl marný. Odstupné je vždycky lepší, člověk se pak nemusí tolik bát a hlavně by sis ho zasloužila. Počkej a uvidíš! ;-) Normálně si mě rozesmála, na fotkách ze svatby právě vypadám jako "tydýt", až se mi z toho dělá šoufl a Ty mě chválíš. :-D :-D O tom že bych právě tam vypadala klidně a odpočatě, hm to pochybuju. Většinou se tvářím jako belzebub....ale i tak mě pochvala těší ;-) Eli, nevěš hlavu a věř že bude lépe. Bohužel ne vždy je nám přáno, abychom měli spokojené a šťastné období. Na Tebe to hezké určitě někde čeká. Tak se nepodávej smutku a depresím, hlavu vzhůru a usmívej se! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju! To zní moc hezky. Jenže mě jste neviděli už docela dost dlouho a myslím, že byste se spíš zhrozily :-( Jdu si koupit něco k obídku, tak jestli tu pak ještě budeš můžem povídat! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně že jsme Tě už dlouho neviděli, ale chápu že stres a problémy člověku na kráse a vitalitě nepřidají :-( . Moc bych Ti přála, abys to konečně měla za sebou a mohla sršet optimismem. ;-) Dobrou chuť přeju, kup si něco ňam. Já už jsem po o, musím se taky trochu zapojit, začíná kolem mě brousit šéfík. Nerada bych si udělala problémy. Juknu na vás ještě odpoledne. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?