Menu Forum

Nevěsty z Tábora a okolí

18. říj 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
princezna
Registrovala se 29. května 2005 na beremese.cz. Přidala 4208 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 30. března 2007
fotoportrét
fotoportrét
princezna
Registrovala se 29. května 2005 na beremese.cz. Přidala 4208 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
 mám dlaší dotaz, když kouká na mapu na seznamu a porovnávám ji s tou od žirafky, tak ta expoxice je ve semru od mesta před čističkou nebo až za ni ? emoticon
a jak dlouhá je procházka od náměstí na místo určení ? emoticon
7. kvě 2008 ve 20:03  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
    V Táboře, Region Tábor
 Ahoj Princezo,
tak jak je to daleko nevím, ale každopádně to zítra prubneme s manžou a kočárkem z toho náměstí, ať nevypadáme před ostatními jako pitomci.
Sice jsem v Táboře žila 22 let,ale tohle vůbec netuším, kde se nachází.

V kolik máte příjezd do Tábora, at to můžeme domluvit kdy a kde se sejít.
7. kvě 2008 ve 20:56  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
 Kočky, tak jsem ještě bloumala po netu a hledala, jak daleko to na místo činu je...podle chytré příručky přímo ze stránek geologické expozice je to od Švehlova mostu cca 1 km! Takže raději počítejte víc času, pokud půjdete pěšky od jinud. Lepší mít nějakou tu minutu v záloze, ať se nemusíte zbytečně hnát. emoticon Si beru pohodlnou obuv, původně zamýšlené pantofle na platformě by mi pěkně zničily nohy...kdoví, zda bych se vůbec dobelhala emoticon .
7. kvě 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna
fotoportrét
fotoportrét
princezna
 maalinko já nevím, řešíme to, jenže ja nejedu z Prahy jako vetsina, ale od Plzne.a jsem z toho na svetku ti povím emoticon
jsem to pred chvili psala jinde, mozna tam budu dve hodiny predem mozna budu rada kdyz stihnu gratulace emoticon
mapy.cz mi pisou,ze mi to bude z domova trvat 2,5 hodiny emoticon
7. kvě 2008 ve 21:06  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna
fotoportrét
fotoportrét
princezna
 mám ještě jeden zvědavý dotaz
jak je to u vás s gratulacema při svatbě - mě nepřijde divný donést nevěstě ke gratulaci kytici ale když jsem se vdávala tady v západních čechách, tak tady to není zvykem a ( a já na ně taaaaaaaaaaak čekala)
takže když donesu kytku budu za exota nebo je to u vas taky normální ?
7. kvě 2008 ve 21:15  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Princezno, tak to počítám, že přijedeš od Písku,že.Naši bydlí kousek od obchvatu města, kde by jsi se mohla vyřítit s autíkem, tak by jsem se mohli sejít tam.Jestli teda nechceš parkovat v centru.

S tou kytičkou nevím.Mě je nikdo naštěstí nedonesl.Připadá mi to divné, že má nevěsta pak plnou náruč kytic a nějak tam pak "zanikne" ta její.Ale Žirafku to potěší a může jí předat někomu ze svatebčanů k opatrování, pokud si bude chtít pořádně užít tu svojí svatební.
7. kvě 2008 ve 21:32  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna
fotoportrét
fotoportrét
princezna
 maalinko tak to nevím od kud přijedu emoticon jsem schopná zakufrovat a přijet od Brna emoticon emoticon

já tam nějak dojedu, nebudem to už řešit
a kytku teda asi taky ne no, když se to u vás nevede emoticon
7. kvě 2008 ve 21:38  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Nene, princezno.Jen kytičku dovez, když chceš.Jak se říká, jiný kraj, jiný mrav.A Žirafku to potší, uvidíš!!!

Abys pak neříkal, že jsem ti to zatrhla, že se to u nás nedělá.Ale já nevím,jetli se to tady dělá,protože na jedné svatbě nevěsta kytí dostane, jinde ne.takže těžko soudit.

Jejeje, nidke nekufruj, pěkěn sleduj značky a halvně bacha na strejdy s radarem.Víš, že chrání 50 a pomáhaj řidičům od peněz emoticon
7. kvě 2008 ve 22:09  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna
fotoportrét
fotoportrét
princezna
 já jezdím slušně, 50 dodržuju běžně i na dálnici emoticon
7. kvě 2008 ve 22:11  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
 babky ja se z vas picnu... ale uz se na vas moc tesiiim
8. kvě 2008 v 01:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 30. prosince 2006
    V kostele Nanebevzetí Panny Marie na Klokotech v Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 30. prosince 2006
    V kostele Nanebevzetí Panny Marie na Klokotech v Táboře, Region Tábor
 žirafinko klídek!!! A užívej si předsvatební nervíky! emoticon emoticon Je mi strašně líto, že tam nebudu s Váma emoticon
8. kvě 2008 v 08:45  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maculinka
Registrovala se 26. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků a 2 alba. Region Tábor.
  • Svatba byla 12. července 2008
    V penzionu Karolín v Malšicích u Tábora, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maculinka
Registrovala se 26. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků a 2 alba. Region Tábor.
  • Svatba byla 12. července 2008
    V penzionu Karolín v Malšicích u Tábora, Region Tábor
 janno: My jsme rozpočet na hostinu ještě vůbec neřešili, tak nevím...Hostinu platí rodiče, tak si s tím hlavu nějak neděláme emoticon
8. kvě 2008 ve 14:57  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janno
Registrovala se 11. září 2007 na beremese.cz. Přidala 522 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
    Tabor, Sv. Filip a Jakub a Karolin, Malsice u Tabora, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
janno
Registrovala se 11. září 2007 na beremese.cz. Přidala 522 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 23. srpna 2008
    Tabor, Sv. Filip a Jakub a Karolin, Malsice u Tabora, Region Tábor
 maculinka: tak to blrda zavist emoticon emoticon emoticon to u nas nehrozi
8. kvě 2008 ve 21:01  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Táák a teď už Žirafka tuší kytičku.Zvědavka zvědavá sem musí nakukovat emoticon

Jinak Žirafko, dneska jsem ti okoukli s rodinkou místo činu, bylo všude čisto, žádný papírky od svačin, tak doufám, že to vydrží a nikdo tam nic nevyvede.

tak zdar a sílu, zítra jsem tam všichni emoticon emoticon emoticon emoticon

Princezno, máme na tebe a ostatní tedy někde počkat.Prubli jsem čas a svižným krokem nám to trvalo z náměsí asi 30 minut.

Kdyby něco, telefon na mne máš, volejte.

Pa
8. kvě 2008 ve 21:07  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    V Táboře, kostel Nanebevzetí Panny Marie v Klokotech, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
andelika
Registrovala se 14. září 2005 na beremese.cz. Přidala 704 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Tábor.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    V Táboře, kostel Nanebevzetí Panny Marie v Klokotech, Region Tábor
 ty Princezno, ja tusim ze Tabor-Plzen delam za cca.....hm.... no.... je to mozny, maximalne ale fakt maximalne dve hodiny?????? ja si nemyslim, ze bych to kdy jela dyl..... a to i v zime emoticon jo a neboj, bude to v klidu, z Plzne se drz smer Pisek, furt Pisek, pak bude veeeelikanska krizovatka se stopkou.... tam rovne smer Tabor - pak pres Zdakovskej most, pak furt na Tabor, Tabor, Tabor, pak Tabor a pak se drz furt centrum centrum centrum - prijedes na namesti a tam bude Kamca emoticonemoticonemoticon
ja jsem jasna - pomalu vyrazim od Bosamba, v ruce dar (jeste ho musim nechat zabalit pac mam rucicky volsovy) prani nezapomenu snad a v 10,30 proste MUSIM bejt v expozici - mmj se to fakt neda minout emoticon
uz se na Vas tesim, pa E
8. kvě 2008 ve 21:49  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna
fotoportrét
fotoportrét
princezna
 no a ted se mi to neodeslalo takze znova:
doufam, ze duveru ve mne nezklamete emoticon ja si totiz na tu cestu vubec neverim emoticon tak snad se tam nejak domotam
radsi fakt jedu v sedm, kdyz budu na miste s predstihem, hledejte mne v nejakym lokale ( na nadrazich maj dosta casto otevreno uz od brzkeho rana, tak kdyz tak budu emoticon protoze slusny lokaly oteviraj bohuzel az skoro v poledne)

jo a Maalinko jeste ze ses pripomenula,jdu si to cislo hned napsat na papir, jinak jsme v ..... haji
8. kvě 2008 ve 21:58  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Táák se nám to pomalu blíží, moc se těším a držím hlavně pěstičky, aby vydrželo počasí. Dneska bylo vážně nádherně, jeli jsme s Pavlem na chalupu a užívali si klídku, sluníčka, zahrádky emoticon emoticon.
Hlásím, že jsem nakonec zítra nemobilní...autí si vzal Pavel (to je normálka, zrovna když to fakt nepotřebuju komplikovat emoticon ), máme rozhozené řízení a tak bude opravovat. Čímž jsem odkázaná na MHD, k mostu mě snad hodí, takže budu čekat tam. Pro jistotu písnu SMS, aby jste věděly kde počkám emoticon . Hlavně se omlouvám Kremrolce, které jsem slibovala případný odjezd emoticon emoticon .
8. kvě 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Holky, tak mi řekněte, tedy, kde se sejdeme, ať jdeme houfně emoticon
Nejpozději v 10 hodin budeme u kašny na náměst ía nejdýl v 10.15 valíme směr expozice, jo.
Poznáte všichni, budu s kočárem a Mírou.

Princezno, neboj, cestu zvládneš, hlavně klid.
8. kvě 2008 ve 23:29  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blackipo (32 r.)
2
Registrovala se 12. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 1013 příspěvků a 1 album. Má 12 přátel. Tabor, Region Tábor.
  • Svatba byla 31. července 2010
    Tábor, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
blackipo (32 r.)
2
Registrovala se 12. dubna 2008 na beremese.cz. Přidala 1013 příspěvků a 1 album. Má 12 přátel. Tabor, Region Tábor.
  • Svatba byla 31. července 2010
    Tábor, Region Tábor
 Tak jsem celá zvědavá jestli jste se ve zdraví sešly a jaké máte zážitky. emoticon
9. kvě 2008 ve 20:05  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ááááá je to za náma...Žirafinka se nám vdala emoticon , byla to vskutku hezká a netradiční svatbička. Počasí vyšlo suprově, chvilkama dokonce sluníčko pálilo až dost. Jinak to bylo krásné odpoledne, za což děkuji i Kremrolince s manželem a "Maalinkovým" (Mírovi ještě jednou velký dík za prima oběd, který nám všem velkoryse zaplatil emoticon ). Valinka byla zlatá, jsem se pomazlinkovala a i kočárek povozila...paráda. Jsem z toho ještě teď celá naměkko emoticon .
Každopádně se srazík povedl a užili jsme si spoustu legrace!!
Žirafince moc a moc gratuluju, hlavně ať je manželství šťastné, spokojenné, láskyplnné a stejně prosluněné a pohodové jako dnešní den emoticon emoticon
9. kvě 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 ...málem bych zapoměla, na fotečky se těším, napnutá jsem jako kšandy emoticon emoticon
Andelice patří velké díky za koupi krásného svatebního daru a přáníčka!! emoticon
9. kvě 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna
fotoportrét
fotoportrét
princezna
 kukte
jak jste asi poznaly, dorazila jsem, se zpožděním emoticon emoticon já to říkala,že budu ráda když stihnu gratulace emoticon emoticon

teda ale co mne v Táboře fakt hodně překvapilo byla ta zácpa tam emoticon emoticon to bylo fakt jako děsný, ještě hodě kus nad shell benzinu ,nad gymnazium ( soukromé ? ¨)
nebýt té, tak jsem tam včas, tam jsem strávila dobrou půl hodinu emoticon
pak teda ještě hledáním správné odbočky před mostem emoticon , ale to už je zanedbatelné
cesta mi celkem trvala tam 3 hdiny , nazpet HOdinu a třičtvrtě emoticon emoticon
9. kvě 2008 ve 20:24  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Princez, hlavně že jsi to stihla a to hlavní nepropásla emoticon .
Zácpa je normálka, zvlášť pak v pátek....teď se k tomu přidal i svátek a je to horor. Tohle je skoro ve všech městech stejný, sem tam i opravy silnic, takže labůžo a pro místa neznalé o to horší emoticon .
Aspoň že cesta zpátky proběhla lépe a dojela si v pořádku.
9. kvě 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
princezna
fotoportrét
fotoportrét
princezna
 Berusko no u nas toprave vunec neni zvykem emoticon u nas zacpy nejsou
ja jsem teda ve vidlakove, jak vesnicim rikam u nas na JTSP, ale do okresiho mesta jezdim a tam to teda fakt neznam emoticon
takze ja byla docela sokovana musim rict

ale misto si vybrali krasne emoticon
9. kvě 2008 ve 20:34  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 V pohodě, já pocházím taky z vidlákova...do Tábora jsme přesídlili teprve před 1,5 rokem emoticon. Na zácpy ve městě jsem si zvykla, už mi to ani nepřijde...jsem zvyklá na Prahu a tam je to maso každý den emoticon .
Ale abych Tě i trochu uklidnila, pořád tu takovéhle štrůdly nemáme...bývá mnohem lepší situace emoticon .
Svatba byla povedená a místo úžasné, byla jsem příjemně rozčarovaná, jak to tam krásně pasovalo...a to počasí, ááááá emoticon
9. kvě 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Ahoj,
taky se musím přidat mezi velmi spokojené účatníky akce.

Nevěsta byla vskutku k nepoznání, takže má velikou 1 s * a samo, že její pomocníci též.
PeŤO, opravdu moc ti to slušelo!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CO dodat ke krásnému počasí, místu, příjemným lidem.... asi nic, vše bylo příjemné.

Radost jsem měla i z Majky a malé Marušky, že jsem je poznala osobně, taky z toho, že tam bylo víc dětí a nevejskala si tam jen naše Vali emoticon emoticon

Posezeníčko s Kremrolkovýma a Jaruško na Pintovce taky supere, takže jen samé chvály

A náš páteční večer v Budějovicích na Palu Haberovi a Teamu? Ženský, to byl vodvaz pro matku v domásnosti jako "prase". Moc jsem si to užila, skřípku víc než Valinka, jak mám vyzpívaný hlas, pálí mne chodidla od tance a od tleskání ruce.Takže Vali má dnes smůlu, chvoat musí tatínek, já ji moc neunesu.

Ale jsem moc moc spokojená.
10. kvě 2008 v 15:26  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 tak já se také přidávám k pochvale emoticon
všechno na jedničku!!! nevěsta byla krásná, netradiční místo, super počasí i nálada emoticon
přeju ať jsou vaše společné dny v manželství plné sluníčka jako ve váš den svatební
jinak i my moc Mírovi a Kami děkujem za pozvání, posezení bylo moc fajn emoticon
10. kvě 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Holky,není za co děkovat!!!!!!!!!!!!

Pročítám beremko, Žirafka klábosila jen na JTSP a na nás domácí "háže boba"... a to jsme taky zvědavé, jak bylo na hostině, jak si to užili... že jo.
10. kvě 2008 ve 21:47  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Bobiny, se tu pěkně rozplýváme a nevěstinka emoticon ...pardon, už mladá paní nás tu nechává v sladké nevědomosti a napnuté jako gumu od trenýrek emoticon emoticon.

Maali, mi nějak uniklo, že jste jeli s Mírou na Team do Budějovic emoticon , ale hlavně že se akce povedla! To víš že je to hned velká změna pro maminu, která je pořád s mimčem doma. emoticon

Holky, přeju vám hezký zbytek prosluněného víkendu a taky prima začátek nového týdne. Má být vážně super počáso, tak jsem nadšená...máme tu skoro léto. emoticon
11. kvě 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Cau kocky, tady je vase mila mlada pani emoticon
Mam ted nak rozlitano, peru uz asi 6. pracku a vcera jsem byla takova naka chcipla cela... a prislo mi skoda vas odbejt jenom strohym "cau babky" emoticon pac jste moje zlaticka taborsky....
Vic urcite napisu, ale musim ted este zpacifikovat stul, abych si mela kde rozlozit vypocetni techniku emoticon Ted se strasne naklanim a bolely by me zada emoticon A vy stejne nekam vyrazite, kdyz je venku tak hezky emoticon
11. kvě 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš