Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) jsem se dřív neutrhla, takže jukám až dneska. Konec týdne byl hodně hektický, venku krásně, člověk neměl na sezení u compu vůbec náladu. Ale nebojte se, stýskalo se mi hodně :-) . V pondělí bude snad lépe a zase podebatíme, se těším....mám absťák. :-| Mě normálka děsíte ještě před svatbou, tady klíďo řešíte změnu dokumentů (občanku, pas, řidičák, apod.)....už nyní se mi ježí hrůzou vlasy. Se snad ani raději vdávat nebudu....takových starostí, fuj :-p :-D . Žirafko, s fotkama nás zbytečně nenapínej, zvědavostí skoro hořím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky holky, emigrovala jsem k PC manži, protože Vali začíná "mamánkovat" a nejraději by usínala ješn se mnou.No nikdo jiný jí k tomu totiž nezpívá Halí belí :-) Takže jsem v úkrytu, z kuchyně hučí digestoř a není slyšet jestli v ložnici pláče nebo nee.Ale manžova je taky, tak ať si tatínek poradí :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Jinak neřešte doklady.Asi stejně zůstanu mazákem, když jsem musela mít i před svatbou novou občanku :-D :-D a jinak už mám vše vyřízené, takže jsem ráda.Nakonec i kreditku,ale bude mi brzo na nic, páč účet zruším a dostanu manži soukromý :-) :-) :-) Dneska i když to nevypadalo na pěkný počásko, jsme se vydali na výlet do Březnice.Už dlouho se mi z obrázků líbil místní zámek, tak jsem ho dnes viděla naživo.Alespoň z venku.Na prohlídku by jsme museli každý zvlášť, Vali by kecala do výkladu.Ale stačilo nám to.Prošli jsme se po parku, dětskýma sušenkama nakrmili kačenky, prorože tam byly asi troje mladý a jak schůdky.Maličký, větší a velký.Taky jsme se s Mírou divili, že těch nejmenších bylo 11, protože už dlouho jsme takové hejno neviděli. V zámecké restauraci jsem si dali obídek, Vali se pohoupla na houpačce, a mazalo se domů.Dnešní den tak prohlašuji za krásný a odpočinkový.Uvidíme, co přinese zítřejší počasí.Ale doma se mi nechce sedět jen tak :-) Kdy se zase srazíme, už vymýšlejte, kdy máte volno. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Maalinko, jojo Valča je maminky mazel, ale tatínek si určitě poradí. No zpívat halí belí se zřejmě nebude, ale jak znám Vali, usne i bez ukolébavky. Zrovna dneska jsem říkala skorotchýni, jaké zlatíčko je. Bohužel mohu porovnávat pouze s neteří, ale to jsou diametrální rozdíly. Ne že bych chtěla moc hanět, jenže Karolínka je kvítko a v podlední době se z ní stal neuvěřitelný "spratek" (to si o mě určitě hned pomyslíte, bože, co to tu píše....ale věřte mi, děs běs). Se normálka hrozím, aby to samé nepotkalo jednou mě. :-N :-| Brala bych Váju všema deseti! x-) Maali, to se máš...manžovi zřejmě pořádně provětráš korunky, viď? :-D My si zaím držíme každý svůj účet, možná jednou přejdeme na společný, ale to je hudba budoucnosti. Jako nezávislé bobině se mi líbí, že mám přehled a jsem sama sobě pánem.
Odpovědět
Profilova fotka
...jelikož píšu docela pomalu, dělám raději další příspěvek. Nerada bych o svůj sloh přišla :-D Počasí se docela povedlo, čekala jsem ošklivo. Jen mi vadilo dusno, ráno jsme byli v Tá po nákupech a myslela jsem, že asi padnu. Měla jsem toho plnné kecky, ani jsme se nedostali pro nové sluneční brýle, co si chtěl Pavel pořídit. Už jen představa nákupu v Intersparu mě děsila. Nakonec jsme museli ještě do Kauflu a stačilo. Domu jsem dorazila totálně vyřízená :-p To je fajn, že jste vyrazili do Březnice, místní zámek je krásný. Byla jsem ta kdysi dávno ještě se SŠ a úžasné. Škoda že jste se nedostali dovnitř, je to hezké a romantické. Park je ale taky prima, Valča si užila a to je fajn. Děti jsou hodně zvídavé a příroda je lákavější než vnitřní prostory. Tam se takové malé děti většinou nudí. Kačky byly 100% zážitek, úplně vás vidím, to bylo vzrůšo pro malou. Hm, jela bych taky někam na výlet...jenže s Pájou se počítat nedá, ani na procházku se mu nechce. Si počkám na skorotchýni, ta pojede ráda....ještě že tak, s ní jsme toho nacestovaly poměrně dost a pokaždé paráda. Už jen chytnout inspiraci a jedeme :-) Na srazík se těším, už jsem taky přemýšlela kdy, kde. Zatím jsem opět volná a žádné plány nehrozí, takže je to na vás! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jaruško, tak já Ti tu naši "pokladnici" malou budu posílat pokaždé, jak bude protivná, že chce spát a stejně neusne i když nachystáš ty nejsuprovější podmínky :-) :-) My máme taky pořád každý svůj účet,ale dostávám od Míry neustále "prďoškovný" takže ho ani moc nepoužívám a vše mi chodí na jeho účet. ALe taky je to pořád dobrý, že ho mám :-) Pro dnešek se loučím.Vařila jsem na zítra zelí, je hotový a já taky.Zase bych tu skejsla dlouho a to není dobře.Ale alespoň se tu odraguju.Mám od středy trošku zmatky v hlavě a tady člověk přijde na jiný myšlenky. ;-) Tak páá
Odpovědět
Profilova fotka
No toto, tady nikdo ani nenakouknul???
Odpovědět
Ale nakouknul... ale kdyz ono dneska beremko cely den nejelo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Tak dneska to bude fungovat? Sice nevím jak budu stíhat, ale pokusím se!! Mám tu papíry na FÚ co musím dneska nejpozději zítra dodělat.... Srazík by byl moc fajn!Tak navrhujte termíny....já předem hlásím, že 20-22 nemůžu. Manža má narozky, moje mamčula 50 a svátek k tomu. Takže bude asi velká oslava...... Ale zatím nikdo nezačal nic zařizovat....tak vlastně ani nevím :-N Kami výlet vám závidím! Taky bych někam jela. Místo toho sem zrušila i týden na chaloupce a bůh ví, jak to dopadne s letošní dovolenou :-( ]-( Máme hrubou stavbu bytečku a teď je nějak moc věcí a zařizování kolem. Takže jestli sem si předtím myslela že nestíhám, tak teď je to totální :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Beremko nejelo včera, předtm jooo ;-) No srazík bych docela navrhla na 7.červen... přepadovku v Oltyni :-) Elis, mamča má taky 50 a zatim nic nezaizuje.Je to jako se svatbou kvůli tátovi, pozval by jí svoje příbuzný a to v tom případě raději nic dělat nechce. Tak mám pořád představu, že jí oslavu zaplatíme s Mírou , a tatík utře nos i s příbuznýma. No řekněte, kdyby vás zval někdo , že má jeho někdo narozky, pojedete??? Mě pokud nezve oslavenec, necpu se nikam. Uvidíme jak to bude,ale pořád mamce říkám, že to není povinnost dělat oslavu, když na to prostě nemá náladu ani chuť. A ani nevíme, kde by jsme toudělali, páč zase potřebujeme pro 6 lidí ubytování.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to my už to máme tak na 50% procent zamluvené(hlavně termín-teda pořád neví jestli pátek nebo sobotu).... Zvát si lidičky bude mamka... Sice to asi pojmeme i jako oslavu Romči (26), ale tak jako decentně a jen pro nejbližší, to znamená pro nás 5 :-D A mamče určitě nějak finančně pomůžeme. Navíc teď ani nevím jestli má náladu něco dělat po tom co přišla o práci.... Pořád je z toho docela hotová...ale doufám se z toho brzo dostane! Musíme jí pomoct sehnat nějaké nové místo... Jo a co jí budete dávat k narozkám? My s bráchou pořád nevíme...ale napadlo nás, že bychom naše poslaly aspoň na týden někam k moři.... Taťkovi narozky jsme letos tak trochu nezvládali a ani nebyla chuť, příští rok má taky kulaté.....Co myslíš? Jakou přepadovku v Oltyni??? Sem asi trochu mimo....
Odpovědět
Cau Taborky, hele, vite, ze je smajlik tehulka? http://www.modrykonik.cz/album/album.... :-) :-) :-)
Odpovědět
Elis - myslim, ze 7/6 se v Oltyni vdava Pajee :-) Ja predbezne hlasim, ze nevim... 7. nebo 14. mam v sobotu zkousku, neprelozitelnej termin... a ted ale nevim, kterej z nich to je :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Žiraf... já to vím už dlouho :-) :-) Termín srazíku nechávám na neurčito, zařídíme se podle vetšiny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Konečně jedeme, už jsem měla třesavku. Včera jsem to celý den marně zkoušela, ale rozběhlo se to až k večeru. Tohle teda nee, člověk má pak absťák :-S Maali, klidně mi Valinku pošli, ve srovnání s Karolínkou to bude jistě beránek. Každé dítě pláče, je protivka apod., ale jsou jisté hranice, pak je to vážně o nervy. Ti schválně Kájinu pošlu, abys poznala, že si fakt nevymýšlím a je to ďábel. No vlastní účet má své výhody, ale je pochopitelné že sz mateřské si těžko lze vyskakovat. Taková almužna nestačí pomalu ani na potřeby dítěte. Je jasné, že se potom musí zapojit i manža. ;-) Ahoj Žirako, Elis ;-) Přepadovka v Oltyni by nebyla špatná, jen to bude horší s dopravou. To bychom se musely nějak domluvit, jistě nevím zda budu mobilní (vlastní auto by bodlo). Taky záleží na ostatních. Uvidíme, ale jela bych se podívat. Na zámku jsem nebyla a v Oltyni taky dosud ne.
Odpovědět
Profilova fotka
O Smajlince vím a mám velkou radost. Jen jsem četla, že má i docela problémy v práci. Nedavno se jí udělalo zle a šéf se k ní nezachoval právě hezky, chudinka. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! O Smajlíkovi to nevím...ale do alba už sem koukala. Jak se k ní zachoval šéf? Taky by mohla zavítat a něco nám povědět a nebo se i s náma sejít!! Už o ni dlouho nic nevíme :-( aha.... Oltyně! To já bych taky ráda jela...ale jestli budu nebo nebudu mobilní netuším. Vlastní autíko by bylo vlastní autíko, ale vzhledem k tomu, že teď začneme splácet hypo, tak to vidím reálně až trochu později.... Ale kdyby někdo jel (nebo pokud budu mít možnost půjčit si autíko) tak určo ráda pojedu!
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, Smajlinka na nás háže boba a myslím, že sem jen tak nezavítá. Nyní se orientuje pouze na koníka, takže bych tomu šance nedávala. :-( To že je těhu, jsem zjistila čirou náhodou. Ale každopádně jí to moc přeju! No, abych to ve zkratce sepsala: Udělalo se jí v práci zle, měla bušení srdce a tep jí zlobil. Chtěla, aby jí zavolali v práci sanitku, šéf nevěděl že je těhu a řekl jí, že přehání a ať si udělá kafe. Nakonec volala manžu a ten jí odvezl do nemocnice, kde ji naměřili vysoký tlak i tep. Mudra jí po přemlouvání udělala i UTZ, kde se mimčo pěkně ukázalo a vše bylo O.K. Výsledky nakonec dopadly vcelku dobře, jí zjistili lehkou srdeční tachykardii (prý se to některým těhulím stává). Hlavně se má víc šetřit a být opatrnější. V práci se šéfem to snad bude mít ještě dohru, protože se mu moc nezamlouvá její těhu, má strach o to, kdo bude jako dělat. Docela mazec :-( .....jsem to poněku natáhla, ale já byla spíš vždycky na sloh :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
O autu jsem taky uvažovala, ale i když mám velice slušný plat a dobrou práci, přece jen jsou důležitější výdaje. Zatím si nechávám chutě zajít, ale možná později nějakou "plechovku" pořídím. Jak si správně podotkla, vlastní auto je vlastní auto. U nás docela často zápasíme o klíčky a to mě nebaví. Bych potřebovala vyhrát, nebo asi pomůže jen vyloupení banky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A copak nám to vlastně teď děláš? Autíko....no pokud bych měla být těhotná, tak budeme muset někde pár korun na pelchovku najít, protože busem k rodičům jezdit nebudu!!!
Odpovědět
Profilova fotka
nebo se připojím k tobě a jdeme na nějakou tu banku! :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, jsem trochu povýšila a jsem asistentka šéfa vývoje. Starám se o katalogy (o jejich tvorbu, ručím za přesnost), administrativu našeho oddělení, výkresovou dokumentaci, apod. Je toho samozřejmě podstatně víc, ale rozepisovat to nemá cenu....každopádně jsem spokojenná :-) . Hm, o autíku uvažuju, ale zatím to nehrotím. Momentálně přemýšlím spíš nad renovací koupelny, umakart je hrůza. :-| Ale souhlasím, že až přijde mimčo, je auto dost potřebné...u vás zvlášť ;-) Hele, abych tě nevzala za slovo, peníze fakt potřebuju a banky jsou zásobovaný slušně :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no za slovo už sem vzala já tebe! :-D :-D :-D Tak to máš teď v práci super! Já se tak trochu bojím, že tou změnou bych se zasekala úplně..... :-(
Odpovědět
Jezis, to je spolecnost tohle :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Elis :-D :-D Si zatím nemůžu vůbec stěžovat, mě ta změna pomohla hodně a to nejen finančně. ;-) Ale taky jsem se z počátku bála a nevěděla co mě čeká. On se risk někdy i vyplatí, je důležité to zkusit a odhodlat se. U mě to bylo svým způsobem ulehčené, protože dojíždění nestálo za nic a byla jsem totálně vyřízená. Stálo mě to hromadu času, peněz a v práci to na přidání nevypadalo, takže jsem to roštípla. A nelituju ničeho. ;-) Teď se ale loučím, od 2 máme poradu. Zatím pa, možná ještě juknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, co se ti nelíbí? :-D
Odpovědět
kolik mi date, ze na vas neprasknu tu loupez? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no protože se k nám přidáš, tak se pak budeme bavit podle toho.... :-D :-D :-D
Odpovědět
ne, ja na vas budu dohlizet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmmmm
Odpovědět
copak, nelibi?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?