Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj mlada pani, i ja musim pochvalit - meli jste to moc hezky :-) nejkrasnejsi byla nevesta :-D - fakt ti to desne seklo!!!!!! jo, omlouvam se ze jsem tak utekla, ale patek byl fakt nabytej program, od rana jsem nestihala :-(, jsem rada, ze jsem bez problemu stihla svatbu :-) princezno: no tak s tou zacpou.... na tu jsem nadavala uz od rana, ale tady je to normalka.... bohuzel. jinak ano cas kdyz si jela zpatky odpovida :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafinko, vítám Tě už jako regulérní mladou paní. Jsem ráda, že jsi našla skulinku času a jukla na nás....jsme byly jako na trní :-D . Moc se těším na podrobnější vyprávění (smím-li doufat?) a na pořádnou dávku foteček. To bude 100% bomba, počasí bylo krásné. Se tu očekávaným blahem málem rozplývám x-) . Andeli, ahoj :-) jaká byla včerejší veselka? To byl taky moc pěkný den, co se počasí týká. My jsme velice rády, že jsi přišla aspoň na tu chvíli...chápeme, že jsi měla i jiné povinnosti. Viděly jsme se, poklábosily, pogratulovala si nevěstě, předala dárek...to je na nabitý program excelentní výkon. :-) Posezení si vynahradíme jindy, snad to do porodu pupíka stihneme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak nakukuji, kdy budou fotky a ono porad nic ;-) Mlade pani samozrejme obrovska gratulace!! A kdo je dalsi??
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Tak já koukám na video teprve teď. Sem to nějak o víkendu nestihla :-( A mám problém Peťo, tan druhý e-mail nemůžu rozbalit ]-( No prostě zase se mi tupohrabal náš IT a mě zase nic nefunguje :-S Nešlo by to poslat v nějakém jiném formátu? Jinak věřím, že svatbička byla suprová! (už jen z toho videa! :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
ja chci taky!!!!!!!!!!!!!! prosim prosim
Odpovědět
Profilova fotka
můžu přeposlat..holyk se určitě nebudou zlobit, ale napiš mi email!
Odpovědět
elis jasně, zkusím to dát do zipu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo děkuju!!!! Teď už sem to otevřela a jsou moc krásné! Žirafce to mooocccc slušelo! Je mi líto, že sem tam taky nebyla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo chcete fotečky, prosím o vaše Emaily do IP.Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mail je: jana.no@btinternet.com Dikyyyy moc
Odpovědět
Profilova fotka
janno odeslala sem co mi poslala Kremrolka
Odpovědět
Profilova fotka
elismi diky Zirafko: super misto, ty lesy kolem luznice jsou na jare tak krasny!!! a nadherne vam vyslo pocasi. No a samozrejme kraaaasna nevesta!! Absolutne nechapu, zes mohla mit problemy sehnat saty??? To tim padem ja se v tabore rozhodne neobleknu...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky vzbudila se mi Valča, tak ty fotečky nestíhám.Ale budu se snažit hodně brzo. Z té spousty, co tam manža nacvakal se snažím vybrat kde jsem všechny my a párkrát nevěstu.Ale nikde víc neukazovat nešířit.Ať se na mne mladá paní nezlobí!!!!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
HONEEEM, Žirafka má album, tak jděte kouknout 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maali, jsem ho objevila a ještě teď se tu rozplývám.....fotečky jsou krásné a novomanželům to fakt sekne (zvláště pak nevěsta se velice povedla....nádhera x-) )
Odpovědět
už jsem taky popřála, u těch koček to vypadalo moc hezky a koukám že Peťa i zametala :-D
Odpovědět
Ahoj holky, mrzí mě, že jsem nemohla. Muselo to být krásné. Ted jsem viděla žirafčino album-prostě nádhera. Vůbec bych ji nepoznala, jak moc ji (jim) to slušelo. Přeju moc moc lásky a štěstí.
Odpovědět
Profilova fotka
Kočky, vaše divizna opět načuhuje :-D....jsem byla zvědavá, zda něco nenapíše Žirafka. Pajee, škoda že jsi nemohla. Bylo to vskutku super, fotky jsou jasným důkazem. Taky jsme byly z nevěsty celé paf, asi nikdo z nás nečekal takovou změnu. Prostě krásná princezna a největší kočka x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Kde jsou všichni ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
tady, jenže tady nikdo není..... :-( a já mám celý den tak trochu volněji.... :-N Zato doma to stojí za to! Tchýně a jejich famílie zase excelovali!!! Takže jsme s manžou na nože ]-(
Odpovědět
copak je? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ale .... prostě se Romanova famílie pořád nevzdává a věří, že nás dostane od sebe :-( Roman neví co má dělat a já sem na prášky, blázinec a nebo rozvod :-(
Odpovědět
:-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no právě.... takže asi začneme tábor jezdit co nejméně...hned jak douklidim to hafo věcí, co ještě musím dát dohromady u našich.... Jinak já sem ostuda, sem ti Peťo ještě negratulovala! Tak to napravuji a gratuluji mladá paní a přeju jen to všechno nej!!!! Moc vám to slušelo! Mám i pár fotek od holek a taky video, takže jako bych tam byla s Váma! :-D
Odpovědět
dekuju za gratulaci :-) holky, video a vase fotky chci taky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jooo??? Tak mám přeposlat? :-D
Odpovědět
joooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak hafo e-mailů odešlo tvým směrem! :-D
Odpovědět
kujuu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nemáš za co.... a ty máš nějaké nové další fotečky? Sem zvědavá..... :-D :-D Už si dneska v práci nebo si ještě užíváš volníčko doma? A plánujete vlastně nějakou svatební cestu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?