Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
ahojky Beruško... moc zdravím a těším se v sobotu já ještě nevím jak se tam dopravím když bude pěkně v což pevně doufám, tak možná pojedu na kole :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo.... je to v pátek! Proto se nezúčastním :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kremrolko, pozor, pozor...je to pátek!!! V sobotu už bude ze Žirafinky mladá paní :-) :-D Já právě taky přemýšlím nad dopravou, pěšky je to od MHD docela kus....asi budu muset zmermomocnit Pavla, aby mi půjčil auto. Na kole si netroufám, bych byla uhnaná jako blázen. Jsem na tom mojem vehiklu neseděla přes 2 roky, bych nerada dojela na svatbu zchvácená :-D No, uvidím. Takže to asi necháme a sejdeme se až na místě, ju? ;-)
Odpovědět
jé pardon to jsem se přepsala |-| samozřejmě mám pro vás rezervovaný pátek ;-) :-)
Odpovědět
beru když by se něco změnilo tak bych ti cinkla a kdyžtak se svezla s tebou, ju? :-) on je to právě od toho švehlova mostu ještě kus pěšky... :-N
Odpovědět
Pokud pojedete autikem, nezapomente tam nechat volne mistecko pro nas :-)
Odpovědět
Hele, holky taborsky co jste se braly na matrice :-D /takze hlavne kremroli a kamco/ - mely jste po obrade pripitek? zajistovala ho matrika? v albech to nemate, tak se ptam :-)
Odpovědět
my ho neměli, ale ptali se nás, když jsme se zapisovali jestli ho budeme chtít, už si ale nepamatuju kolik za to chtěli
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, koukám, že tady máme další nevěstu, která má svatbu na Karolínu...My budeme mít klasický oběd (polévka, studený předkrm a hlavní chod) a večer grilování...A domluvili jsme se na vlastním víně a ovoci, chipsy, tyčinky a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
Maculinka: a kolik si rekli, jeslti se muzu ptat? ja z nich porad nemuzu vymacnout cenu za osobu, a rozpis na halavu(gramaz, kolik na kazdeho ceho....) mam obrad az o pul treti, takze mame raut, a vecer grilovani. Klidne do IP, pokud nechces zverejnoat. Diky moc!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsete mne předběhli s domluvou na páteční Žirafkovský velký den :-D Zapomeňte na dopravu na kole,MHD a podpbně. Konečně by jsme si mohly udělat pěknou procházku.Já totiž pojedu i s Vali a Mírou /teda doufám/.Takže hezky pěšo a včas.Navrhuji se sejít u KOTNOVA v 10,15 ;-) pak zajít někam na společný obídek.CO vy na to.A možná taky dorazí MAJKA07 a Maruškou. Píšu vám IP
Odpovědět
Mne taky IP :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A nejsi náhodou nějaká zvědavá? :-D :-D :-D
Odpovědět
Jsem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ten blbý net zase pěkně stávkuje, si tu klidně datluju a ono mě to sprostě vyhodí ]-( ]-( :-| Ahojky všem :-) Kremrolko, klidně písni kdyby něco, auto mám slíbené ;-) Maalinko, autíkem pojedu 100%, alespoň dolu k mostu. Tam se pak můžeme sejít. Dál si netroufám jet, nevím kde bych parkovala. Takže prochajda je fajn nápad, snad nám bude přát počasí. Žirafka se aspoň nemusí obávat, že jí zabereme místa pro svatební kolonu :-D . Na obídek zajdu ráda a na Valinku se těším :-) .
Odpovědět
ahojte jdu se mezi vás zamíchat neb potřebuju fundovanou radu a to oholedně pátku a jisté akce všechnz víme o čem je řeč, že ;-) :-N :-D máme problém, my netáborský : průvodce na místo události =-) a pak tip, kam se vejde asi tak 20 osob na kafe a pokec a dobrý jídlo, bez něj to není ono :-D díkes a klidně piště i do IP
Odpovědět
Pockej, jak dvacet... vcera to bylo patnact :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! Tak žirafince se to blíží....neříkej, že jsi ještě dneska v práci!! ;-) Já už bych asi byla pěkně na nervy!Teda já sem byla, ale díky bohu sem nemusela do práce!!! :-D :-D Holky já Vám ten pátek tak hrozně moc závidím!!!! Taky bych se připojila a na procházku a tak!Obídek a kafíčko (já teda svůj oblíbený čajíček) .... vemte mě sebou!!! Kdybych věděla jak to zařídit tak bych se tu ani neohřála!
Odpovědět
žirafko no co no, se množíme no, máme většinou po svatbě tak logicky přichází na řadu množení no :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ZMENA NA SVATBU JDU, KDEZE MAME SRAZ?????EVA
Odpovědět
Profilova fotka
Teda lidičky.... já chci taky! Koukám tam budete skoro všichni! A já musím sedět v práci ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Princezno, máš ode mne IP :-)
Odpovědět
jé koukám se mi neodeslala zpráva ]-( tak znovu andeli se srazíkem nevím, kami psala že v 10:15 kotnov, beruška že pojede autem k mostu, já ještě nevím jestli pojedu s jarkou autem nebo budu muset aspoň na chvíli do práce a jela bych busem tak můžem dát druhý srazík u švehlova mostu, třeba o 10 minut později? kolem 10:25? je tio při cestě kolo jsem teda vyloučila ať můžu tlačit kočár :-D jinak s obídekm po jsem všema pro :-) už se těším princezno taky jsem ti písla IP
Odpovědět
Profilova fotka
jeeee hele to nas bude horda, co????? Kremrol, ja se asi nafarim ke Kamce, ale mam pocit, jesli to neni treba od Klokot bliz..... nevi nekdo?
Odpovědět
Profilova fotka
.... princezno, my se taky po svatbe mnozime :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bobiny, to mi děláte radost, že se nakonec sejdeme v takovém velkém počtu....i Andelika nám dorazí :-) . Dokonce přijede i mimotáborská hromadná návštěva :-D , to bude pořádný šrumec :-). No, každopádně to Žirafinku potěší...taková účast už je radostná. Andeli, jsem moc ráda, že nakonec s pupíčkem přijdete ;-) Kremrolko, uvidíš jak Ti to časově vyjde. Kdyby něco, volej, piš...nějak se sejdeme. Já snad někde u mostu zaparkuji, tam se najdeme všechny 100%. ;-) O kočárek se možná ještě popereme, pokud nám ho Kamča svěří :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak prej je to nejbliz od Bosamba :-D (pro neznale Tabora je to mistni bordel) :-D Taborky i netaborky, ja musim vyrazit driv, pac bricho nerado pochoduje takze mivam prestavky, vezmu si s sebou segru a budu v expozici tak v 10,30, me neprehlednete......ale pak musim na skok do prace - bohuzel :-( a pak spouuusta vypravovani na svatbu v sobo takze na sedanku nestiham .....
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, Bosambo bych do toho nepletla :-D :-D,....i když je při cestě :-D Posedět můžeme klidně i jindy. příležitostí snad bude dost. Já začínám normálně chytat předsvatební horečku, jako by šlo o mě a ne o Žirafku :-D .
Odpovědět
je, to je bajecny, ze tu horecku nekdo chyta... :-D ja na ni nak nemam cas :-D :-) mam saty, jedu pro vejsluzky
Odpovědět
dobre porid, nevesto x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?