Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
je tu fakt hnusne - vzdycky kdyz jsem doma je hnusne, kdyz jdu do prace je krasne :-( proste klasika. jsem dneska chtela mooooc pracovne pracovat (to se mi jeste asi povede), pak presazet nejaky kytky uz do truhliku a uklizet. a nechce se mi zhola nic. fakt. chjo. a mam neblahej pocit, ze me vecer nemine zehleni 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jéé ty máš ale teda ošklivou práci, ale já bych si to s tebou hned vyměnila! Já tu řeším ženskou, která je vedoucí, chová se jak pipka a na všechno kašle! No a já to odnáším, protože jsou to důležité doklady co po ní chci a prostě nic se neděje ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ja bych nemenila :-D hele - vis co? piste si proste vzkazy - mela jsem stesti na par takovejch typku - chces neco? NIKDY ustne - emaily, opakovane e-maily, e-maily opakovane s urgenci, pekne preposilane, at jsou videt data, kdy si co poslala - kdyz se nic nedeje, kopie pekne sefikovi - takovej spravnej teplej bonzicek neni od veci, kdyz jde do tuheho. Extra ve tve profesi, kde jde o pokuty teminy kontroly atd.........................
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teď sem se vrátila z obídku! A byl mňam! :-D No jo takhle to dělám, ale teď jak sem nestíhala, tak se mi to zase nahromadilo a tak pojedu znova. Loni už sem to teple nabonzovala...no a odezva byla, že něco doplnila (tak do 50% víc to nebylo) a dostala za odměnu přidáno a to docela hodně ]-( Tak to je pro mě motivace k práci jako blázen. Mě nepřidali co sem chtěla, jen takovou almužnu ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
hm............ a nezene to nahodou vedouci trochu jinou cestou? :-x taky zname tyhle typy :-S jeeeeeeeeee a cos mela k obidku? ja prave bloumam, co bych tak jako zezrala
Odpovědět
Profilova fotka
Měla jsem stropražský talíř - uzené, vepřové, zelí, bramboráčky a knedlík Mňam Mňam! :-D :-D Teď bych si šla lehnout! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
takze vlastne taborskou bastu, co????????????? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo takovou táborskou baštu..... Mňam a teď musím vymyslet co k večeři... nemáš nějaký nápad na něco rychlého? Co sis vlastně dala k jídlu ty?
Odpovědět
Profilova fotka
jeee testoviny s omackou - pak jsem sla vytirat - a ted funim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm taky to nezní špatně.... mě teď ale napadly langoše a pak třeba ještě nějakou masovku z mletého co mám v mrazáku..... No tak asi dneska budu smažit :-| A nebo že bych k tomu pustila kluky.... No možná jo, pak je aspoň trochu legrace! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky kdepak jste???? Potřebuju poradit a tady nikdo není :-(
Odpovědět
ahoj táborky :-) elis co potřebuješ? jinak o víkendu nejsem, máme nějaké narozeninové mecheche v Praze, takže minisrazík beze mě :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Peťo! Písnu IP, každá rada je dobrá :-D Tak kdyby se někdo z Vás chtěl se mnou srazit aspoň třeba na chvilku, tak mi písněte SMS. Večery mám volné, v pátek budu vyklízet a v pondělí předávat. Zařizování mám tak maximálně na dopoledne - a v otevíracích hodinách úřadů- pak sem volná :-D :-D :-D Pište na oskara
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem, mám chvilku čas a tak jsem tu :-) pořád vás nestíhám, jak bych si přála, ale lepší něco než nic, že? :-(. Občas nakouknu, přečtu co nového, ale reagovat už příliš nestíhám.....nebo jsem natolik grogy, že se mi nechce |-|.....takže se za to velice omlouvám, mrzí mě, že vás zanedbávám :-( :-( Ještě že se tu tolik nehemží kvanta příspěvků, to už bych byla úplně mimo mísu. :-D Elis, minisrazík o víkendu by byl fajn, ale zatím to nevidím reálně....o víkendu jsem zřejmě od bráchy chytla ten jeho "virus", takže momentálně zápasím sama se sebou....marození nepřichází v úvahu, tak musím vydržet....nastěstí je to pouhé škrábání v krku a postupná ztráta hlasu, takže si dokážeš představit, jak nadšená z toho jsem 8-( :-|. Skoro šeptám a vydávám chrčivé zvuky, kolegové ze mě mají psinu....no paráda :-D :-D Kdyby mi bylo lépe, tak bych kdyžtak zaběhla....ale nechci riskovat, že bych vás nakazila....stačí že chrčím já. Určitě ještě písnu! ;-) Kremrolko, narozeninové mecheche si užij :-) Neboj, srazíků a minisrazíků ještě bude, sejdeme se jindy! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se každopádně budu těšit, že se mi někdo z Vás ozve :-D Jak už sem psala jsem od pá do út!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, neboj, ozvu se i v případě že bych nešla. Zatím těžko odhadovat, sice baštím vitamíny, prolévám se čajem, beru Mucosolvan....ale na předčasné závěry je brzo :-| . Může mi být lépe už ve čtvrtek, klidně však až příští týden....uvidím. A aby toho nebylo málo, tak jsem si jako pořádná holka šikovná přivodila další nepříjemnost....ne že by vás to mělo u mě překvapit, že? :-D . Při vystupování z vlaku jsem si pochroumala ukazováček pravé ruky, zlomené to naštěstí není, ale naražené....hm, týden blbec jako vyšitý :-N ]-( . Kdepak se nám toulají ostatní cácorky??? Jsem byla zvědavá na novou dávku informací a drbů a tady pusto prázdno =-) . Se koukejte polepšit :-D, zítra vás přijdu zkontrolovat :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné čtvrteční odpoledne všem :-) , kdepak se všechny touláte??? Že by konečně volalo to pravé jaro a vyrazily jste ven do přírody?
Odpovědět
Profilova fotka
Elis - ja se srazim :-) a rada :-D - zitra planuju - jeeeeeeeeeeeee ale on je ctvrtek, co..... hm tak to pisnu sms :-D Beru - ti rozumim. tak zachovej hlasovy klid a klid telesny a snad to bude ok co ostatni? jak se mame? jo - Berusko - zadny volani divociny a jara nebylo, ja pracovala a pak jsem se placala jen tak u babi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě snad šlehne, si tu klidně sepisuju příspěvěk a comp mě sekne....jj, když se daří.... ]-( Holky, s tím srazíkem mě lákáte, ale nevim. Nerada bych vás nakazila, zvlášť Evču :-(. Uvidím jak mi bude, ještě se ozvu. Andeli, hlasový klid se nekoná, spíš naopak...jsem umluvená jako papoušek. V práci se chvíli nezastavím, bez chrapláku to zkrátka nejde. :-S Mamino, já se z Tebe normálka zblázním, pořád akční....Ty až budeš chvilku v klidu a obejdeš se bez práce a všelijakých akcí okolo, bouchnu šáňo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak hlásím, že esm u našich a jedem na byt....takže to bude bájo odpolko ]-( Ale už to snad bude všechno dneska za náma tak se moc těšim! Plánujem asi příští víkend zůstat v Praglu....Tak to bude balzám na duši (teda až všechno poklidím, uklidím, vyperu, vyžehlím - myslíte, že z toho víkendu ještě budu něco mít? :-p )
Odpovědět
Profilova fotka
jo a dala sem na střechu fotku bytečku... teď aktuální, tak se můžete juknout
Odpovědět
Ahoj Taborky, mam ted nejakej frmol, takze jen tak obcas nakoukavam :-) Byla jsem sluzebne v Brne, zkousela jsem i saty - parada, namerily jsme s pani delku, za tyden a pul si je jedu vyzvednout x-) Prima je, ze je pak muzu vratit v Praze. Kytky zamluveny, dort objednanej... uz se moc tesim :-)
Odpovědět
Ahoj holky, můžu se zapojit do Vaší diskuze? Potřebovala bych radu? Nemáte některá zkušenosti s cukrárnou Ambrozia v OD Dvořák? Nenenchaly jste si tam některá dělat svatební dort? Nebo s cukrárnou U Lípy? Nějak si s tím nevím rady. A ještě jedn dotaz, v srpnu máme svatbu v penzionu Karolín, neměli jste tam někdo svatbu? Už to tam máme domluvené, paní (slečna?) byla velice příjemná, tak snad to tam bude v poho. Dokonce jsme tam byli i na večeři a moc nám chutnalo :) Předem díky za rady ;-)
Odpovědět
Ahoj Cecetko, s cukrarnami zkusenost nemam, cukrovi budu mit z Male Hrastice. V Karoline se vdavala svagrovka cca pred 3 lety, ale od te doby se tam pry zmenil provozovatel, takze zkusenosti asi uz nebudou relevantni... kazdopadne misto je to krasne :-)
Odpovědět
ahoj cecetko, my měli z Ambrozie svatební dortík a fakt byl vynikající!!!! a přesně podle mých představ ;-)
Odpovědět
jinak v karolínu by měla mít svatbu janno, má nějaké problémy s ubytováním, zkus zapátrat nazpět, jinak jak píše žirafka, z těch co sem chodíme tam nikdo zatím svatbu neměl
Odpovědět
moc díky, do té cukrárny se zajdu podívat a zeptat, kolik by to stálo. Pěkný den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tééda tady je nějak ticho, co je sváma ženy!!!! Kremkolka koníkuje, těhulka pracuje, Beruška s Elis taky, Žirafka plnou hlavinku svatby a já mamina jsem tu sám. ALe bohužel nee na dlouho, protože Vali spinká už 2 hoďky, tak ošekávám za chvilku radostné volání z kočárku, jako by ji pekli na ohni zaživa. Stejně to je hezkýá, jak ty prcci pláčou, jako by šlo úplně o život a přitom, pohoda, nic se neděje, jen se po spinkání probudily a nevidí ten mamkdy ksichtík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pracuju.................intenzivne pracuju......................furt pracuju.................HNUS nechavam vzkazy v IP.
Odpovědět
Ahoj holky,taky sem ted jen tak nakukuju. Zařizuju a doladuju přípravy na svatbu mezi směnama. Na svatebku nejspíš poletíme do Egypta. Dostaneme od rodičů darem ;-) Moc se těšíme. pa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?