Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Napisu i sem, i ja planovala tu treti odpo, coz mi neprijde tak pozde. Do kolika teda oddavaji? Potvory 8-( 8-( jeste abych si sehnala soukr oddavajiciho :-|
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já vám s časem na matrice neporadím....nemám zjištěno ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já nevím do kolika, ale řekla bych, že poslední svatbu budou ochotni udělat v poledne.... Pak už budou asi moc líní!! Soudím z toho jen podle toho, co jsem s nima měla za problémy já a to jsem si tam šla jen pro papír a brali jsme se v kostele. Nakonec nám na to ženská stejně napsala, že se chceme brát na úřadě, čehož sem si všimla a říkala jí to a to sem si dovolila.... se na mě pak ksichtila jak kdybych jí provedla bůh ví co!! A wokholička nejsem! Jen tu není nikdo, kdo by to udělal za mě.... :-( účto jo, ale do mezd se nikdo nepustí... A taky se modlím ať už je konec......
Odpovědět
Profilova fotka
elis, o ochotě úředníků by se dalo vyprávět dlouho....bych to vraždila ]-( Chápu, že jsi na to sama a nebaví Tě to....já taky musím. Bohužel jsem se osvědčila, takže šéf už to nechává jenom na mě a sám si jenom schůzuje :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no to je na tom to nejhorší, ukážem že něco umíme a nejsme taková trdla jak oni a v tu chvíli máme po pohodě! ]-( A věškeré ohodnocení naší práce je to tam...ale sobě přidaj! A já to bohužel vidím a je mi z toho ještě hůř!!
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, vystihla jsi to přesně....člověka sice těší slova chvály, ale za to si nic nekoupím ]-( . Už mě to s..e :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsme dvě!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
asi založíme klub nespokojených zaměstnanců....nejsme doceněné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se jdu rozloučit, musím rychle něco dodělat a pak už peláším. Mějte se hezky a přeju příjemný zbytek dne :-)
Odpovědět
taky preju krasny zbytek dne, ja za chvili padim domu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já nebudu pozadu a za 10 minut taky zmiznu! Hezký zbytek dne!
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké páteční ránko :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky! Jakpak se máte při pátku? Já nic moc. Málem sem zůstala doma, protože na mě leze nějaká ošklivá choroba...ale šla jsem do práce (škoda dovolené) V sobotu jdeme na ples....Tak se musím do té doby dát dohromady a tak jedu do Tábora až v sobotu ráno...prostě se dneska budu léčit....ale ještě nevím čím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky v poledne =-) tak to je pruuuuu........r takze to definitivne vypada na svatbu mimo tabor, a nebo na patecni, ale to se mi moc nelibi :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, já se mám v rámci možností....jsem nějaká unavená, otrávená a bez nálady. Jediné co mě těší, že je pátek a mám před sebou víkend. Už se těším domu....v práci to snad nějak přežiju. Choroby se mi zatím vyhýbají, ale občas taky pociťuju náznaky nachlazení....při mém štěstí to vypukne zase o svátcích :-S . Na nachlazení a chřipajznu je dobré se prolívat čajem s citronem, baštit čerstvé ovoce (co nejvíc vitamínů) a pak někaký ten prášek....stačí paralen nebo aspirin ;-). Při kurýrování přeju hodně štěstí, brzo se uzdrav.
Odpovědět
Profilova fotka
nám to tu usnulo, takhle při pátku 8-( :-(
Odpovědět
Tak jeste sem - posledni patecni svatba muze byt v 11 hodin :-p Bajecne ]-(
Odpovědět
Dobre ranko vsem, vstavat, cvicit a tak podobne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, bambulky :-) :-) Ahoj Žirafko, vstala jsem, ale necvičila....to jsem si odbyla včerejším večerním žehlením....to bylo maso, hromada jedna obrovská....fuj :-p :-D
Odpovědět
zdravim masochistku berusku - taky jsem vcera zehlila... nastesti jenom par kousku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ano, ano....beruška je masochistka....ale nedobrovolně :-D . Jak máme doma malou neteřinku, tak není možné něco udělat....pořád lítá, šmejdí a to se fakt nezvládá. Jsem ráda, že uvaříme, poklidíme a tak. Ale byl to boj, když jsem tu kopu viděla, zvedal se mi žaludek.....jenže já jsem bojovnice, tudíž prádlo nemělo šanci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Jakpak se máte při pondělku? Já bych šla domu, nejdřív bych se vyspala, pak bych vyrazila po dárkách...zatím nemám ani jedinej ]-( O víkendu sem si žehlila jen šaty....hromada na mě čeká tady v Praze...teda ne že by nebylo co žehlit u mamči, ale prostě už sem nestíhala. V úterý snad pustí domu bábinku a tak jsme jí připravovali pokoj, stěhovali nějaký nábytek z jejího bytu k nášim aby se tam cítila dobře. Takže sem se nezastavila a sem utahaná víc než v pátek :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, mám se mizerně jako každé pondělí....já bych tu práci a ranní vstávání zrušila ]-( . Dárky taky nemám všechny, nějak to flákám....není čas, peníze a tak všeobecně... :-| Tak to je faj, že půjde babi konečně domů....hlavně aby bylo vše O.K. ;-) Já teda naprosto souhlasím, jsem po víkendech vždycky totálně vyřízená a v pondělí jdu do práce jako mátoha....pár vyjímek sice existuje a já si i odpočinu, ale často to není :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to znám...poslední dobou jsem utahaná po všech stránkách! :-( Už aby byl klid....a tím, že bábí bude doma to určitě začne!! :-D a budu mít týden dovolenou, takže doufám, že stihnu něco nakoupit...protože jinak nevím....no a s penězma je taky problém...uvidíme co bude!
Odpovědět
Profilova fotka
Dovču závidím, ale vím že to moc volné nebude....tak ať si babi užiješ a pokoupíš dárky. Já budu dost věcí objednávat naštěstí přes net, tak to snad stihne dojít. Letos bude Ježíšek chudší....korunek není nazbyt, jsme zadlužení kvůli bytu a výdaje kolem se taky natáhly :-( . Naštěstí jsou v rodině rozumní a chápou to :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
jo a únava...o té bych mohla vyprávět....jenže to zatím nevypadá na tu příjemnou :-N
Odpovědět
Ja jsem pri pondelku zatim plna energie... uvidime, kdy me to prejde :-D
Odpovědět
A abych vam zlepsila naladu, tak: Co vznikne když se zkříží žirafa a špaček? - Kombajn na třešně.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je škoda...my tu příjemnou únavu musíme odložit :-( Bohužel byteček nás taky vysál a ještě do konce roku vycůcne co může, změna místa Romíka a co vím co bude se mnou.... takže taky bude Ježíšek chudej :-| No prostě je to všechno takové divné a zamotané! Ale aspň mám velikou radost z babičky!! Jak sem za ní včera byla, tak na ní bylo vidět jak už se těší domu a byla vidět i větší snaha!! A to je super!!
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafinko, naše zlatá x-) ....Ty vážně nezklameš, chechtím se jako blázen :-D :-D Buď ráda, že máš energii a jsi v pohodě ;-) My si dali závazek, že se nebudeme na mimčo upínat....prostě když to vyjde, super. Nebudu se pořád přece stresovat a nervovat....jen není příjemné, že se každý ptá....ale co, zase taková vykopávka stará nejsem...holt budu mamča mumie :-D Elis, já vám to fakt nezávidím.....ale všude je něco. Neboj, mimi bude a to ostatní se vyvrbí ;-) Aspoň že od babičky jsou pozitivní zprávy :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?