Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
nezanedbavame... ja pracuju a zaroven tu ciham :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já pracuju jen napůl...ještě pořád zápasím s únavou a děsně se mi chce spát :-S jo a číhám taky :-D
Odpovědět
Spat se mi chce taky... ale to bude asi tim, ze jsem na dnesek spala asi 3 hodiny (a pak teda 2 v autobuse) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já spala málo, kolik hodin nevím, ale cítím se jako přejetá a vyždímaná :-| Ve vlaku jsem dneska moc nespala, začetla jsem se do knížky a pak už to bylo spíš klimbání :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, u nás v Říčanech chumelí jako blázen....úplné chuchvalce :-| . Na Vánoce bych to i brala, kvůli atmosféře a pokoukání, ale teď fakt ne. To bude zase cesta domů, pokud to neroztaje....i když?, možná je to lepší než břečka :-S
Odpovědět
Tady prselo, ani jsem na obed nesla nikam ven a ulovila si neco v lednicce... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm, u nás už taky prší...šílený změny a výkyvy. Na vlak budu pěkně čvachtat ve vodě ]-( . A copak dobrého si v ledničce chytla?
Odpovědět
Hlavne rymu :-D bane, mela jsem tam nejaky salam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Salam jsem měla taky, konkrétně šunčičku. Ráno jsem byla líná, takže jsem si pouze namazala sójovou bagetku "žervé" a prdla na to šunku ;-) ....mňam. S rýmou nestraš, já zatím jakž takž dobrý. Ale určitě se mi to nevyhne, jako vždy to bude v tu nejmíň vhodnou dobu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju hezký zbytek dne. Papá a já pádím na bus :-)
Odpovědět
Stastnou cestu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlásím nástup, opět v robotě :-) Žirafko, cesta byla včera docela K.O.. :-| Mrzla jsem cca 15 minut v Říčanech na bus a pak dalších 15 na vlak (sice je hala na vlakáči uzavřená, ale skoro tam netopí ;-( ). V Táboře pro změnu nejela 30 minut městská. Domu jsem přišla jako rampouch....to je fakt na prd. Asi budu nosit takovou tu zahřívací láhev a flašku rumu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Guten Tag, jsem mela rano nemcinu, takze jsem ted cela takova nemecka :-D Berusko - flaska rumu je dobry napad... Ja si uz asi vazne budu muset koupit ty zimni boty, dneska jsem sebou malem praskla na naledi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Guten Tag, Fräulein Giraffe :-) Zimní boty bych potřebovala jako sůl, zatím mi sloužily ještě od střední, ale už jsou poněkud šmajdavé. Jenže já utrácím spíš za jiné věci a boty neustále odkládám. Vytahuju je, až když je sibérie. Jinak běhám v teniskách....ale klouže to pořádně. Ráno jsem málem zajela pod auto. Před barákem jsou totiž ďolíky v silnici a drží se v nich voda...úplné kluziště :-|
Odpovědět
No mne se rozpadly predloni v lednu... jsem si rikala, ze zima stejne brzy skonci, tak ze nema cenu kupovat nove... Jo... zima byla pomalu do kvetna... Tak ze si je koupim loni... To zase zima vubec nebyla... tak to zbylo na letosek... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem v tomhle směru hrozná....botasek a tzv. univerzálních bot mám dost, ale zimní pouze jedny a to od roku 97! Už jsou to skoro babičky, ale drží a hlavně do nich neteče. Byl to kauf jako blázen. ;-) Sice si pořád říkám, jak bych měla vyrazit pro nové botky, ale uvidím. Loni i předloni jsem to plánovala taky :-N a nakonec nic. Si budu muset někde pořádně nabít ústa, abych se poučila a šla do krámu :-D
Odpovědět
Tak jsem se chtela jit po obede nekam kouknout... a jak na potvoru akorat zacalo prset... a kdyz jsem se vratila do prace, tak slunicko :-p
Odpovědět
Profilova fotka
počasí je šílené, buď prší nebo sněží....fouká vítr, děs :-p . Ještě že nemusím z práce vylézt dřív než před odchodem, bych se asi zbláznila :-| V Říčanech teda sluníčko vůbec nesvítilo, pořád máme zamračeno a momentálně prší :-S
Odpovědět
Je to dobry, uz zase prsi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tady mží a fuňí vichr ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Sem se včera nestihla ani ozvat, ale stihla sem si aspoň přečíst, že rušíte srazík :-( A já ostuda ostudná sem se ani neomluvila :-. Tak se omlouvám dodatečně. Nestíhám vůbec nic. Tenhle týden běhám kolem bytu bábinky, a kolem našeho....a protože vstávám v půl šesté, tak sem odpo úplně hotová!!! :-| Ale jedna pozitivní věc je...bábinku možná příští týden propustí domu!! Takže plánuju asi poslední týden v listopadu dovolenku!! :-D :-D :-D Už se moooccc těším! Ale med to nebude.... Bábinku musíme naučit chodit....ale doma půjde všechno líp! Věřím tomu! :-D Jste tu ještě někdo? Ukradnu si pro Vás chvilku! :-D
Odpovědět
aHOJ, JA TU TED JSEM a koukam, ze mam zapnutej CapsLock... no, dobre, dal uz normalne... :-D S tou tvou babickou je to super, mam radost ;-) A drzim palecky, at jde chozeni dobre... Pritelova babinka byla v nemocnici taky uplne znicena, a ted chodi s choditkem jedna radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, srazík jsem včera zrušila já, neb jsem fakt totálně grogy (a to pořád, asi na mě sedl nějaký bacil :-x |-| ). Nemusíš se vůbec omlouvat, příležitosí se sejít bude ještě dost ;-) . Z babičky mám radost a moc držím pěstičky!!! x-) Škoda, já jdu za chvilku domů :-( , už se těším....usínám a zívám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje, loučím se s váma, přeju hezký zbytek dne a ať vám to v práci rychle uteče :-) Frčím domůůůů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak šťastnou cestu!!!
Odpovědět
berusko, stastnou cestu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoja holky :-) chumelí se chumelí, padá snížek bílý....to je zase počasí :-p :-D
Odpovědět
Hm, tady pada akorat hnusna voda a ja si vtipne nechala doma destnik :-p :-p :-p Cau berusko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafíčku, ahojky :-) tady sněží pořád....deštník nemám taky (je rozbitej), takže moknu :-|. Si budu přát, aby mi nový nadělil Ježíšek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Tak sem tu i dneska, ale koukám vy tu nejste :-( Sem naštvaná a potřebuju se trochu uklidnit... Kdopak se přidá a rozveselí mě?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?