Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, hlavně pozitivní info od babičky! a mimi ... to bude prostě někdy příští rok, ale zatím se ještě nesnaíme, takže uvidíme. Ale asi už sem trochu nakažená, takže už teď se těším!!!! :-D :-D :-D žirafko to je dobré! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem nakažená dlouho, chtěla bych takový úžasný poklad jako je Aňulka od Fialenky, nebo Valinka od Maalinky....holky k nakousnutí x-). Jo a těším se přímo mega....nyní pečlivě trénuju na neteřince. Ale malý mimi je malý mimi, to oňufávání miluju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a já se teď nakazila a musím počkat... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, to uteče....mysli pozitivně a raduj se z jiných věcí ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, hlásím účast. Nešly jste na oběd?
Odpovědět
ahoj ucastnice :-) ja mam dneska obed z domova, takze pri nem budu klabosit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pajee, já taky obídkuju v kanclu....dneska to jistí jogurt s houskou :-) Žirafko, jsem četla...hm, vajíčková tláča....ňamky :-)
Odpovědět
Jé,hned bych si dala. Já jsem dnes doma, budu dělat palačinky. :-p
Odpovědět
Brzo taky půjdem do Prahy. Můj Pavel tak bude mít trojnásobek platu,než má tady v Táboře a já tam místo jako zdravotní sestra najdu úplně bez problémů.
Odpovědět
Profilova fotka
Pajee, palačinky miluju :-) Hm, my z Prahy utekli do Tábora....mě ten ruch a vzruch prostě nevyhovuje. Sice se mi občas zasteskne, ale to je spíš kvůli možnostem kultury, nákupů apod....jinak ne. Ale s penězma je to fakt....i když jak u koho. Přítel bral v Praze méně než teď v Táboře a já zrovna žádný velký prašule taky neberu...je to hodně individuální. Ovšem uznávám, příležitostí je víc a většinou i peníze nabízejí větší :-)
Odpovědět
A ja uz se nemuzu dockat, az z Prahy vypadnu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafi, jsem nevěděla, že chceš utíkat z Práglu....a co práce? =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Mě se tam teda taky vůbec nechce. Já jsem původně z vesničky z jižních Čech a na mě je to moc velký,rychlý a hlučný. V sobotu jsme tam byly s kolegyněmi na školení a když jsem viděla na hlavnim nádraží ty zjevy, chtělo se mi bl... Mě Tábor naprosto vyhovuje. I vpráci jsem naprosto spokojená. Jenže Pavel je programátor a konzultant a ...já nevim,co všechno s pc umí a tady je to bída. Ted má ještě menší plat než já,přidat nechtějí a postup nehrozí. ]-(
Odpovědět
Berusko - chci... jsem tu ted jenom kvuli tomu, abych mela alespon nejakou praxi... na dlouhy zivot v praze to ale neni... stacilo mi, jak jsem si tu zhuntovala zdravi za tech 5 let na kolejich...
Odpovědět
Profilova fotka
Pajee, někteří zaměstnavatelé jsou mrchy, ale to se dá najít i ve velkoměstě....já sice dělám v Říčanech, ale problémy mám skoro stejný....jsem tu přes 5 let a moc daleko jsem se nedostala. Všude jinde se peníze zvedaj a u nás akorát ruší výhody, co jsme měli.....děs, běs. :-S Ale věřím, že tvůj přítel si poradí a bude v pohodě...pokud má takovou možnost a vidina vysokého platu + jiných výhod je, tak bude pohodička :-) . Na Prahu se zvyknout dá, záleží taky na místě kde bydlíš....okraje Prahy jsou klidnější, než centrum apod.
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, jsi můj člověk....já Prahu miluju jako místo, kam si zajedu po nákupech, juknout do centra na památky a to stačí....klidně se přiznám, že jsem holt vesnická baba....nejraději bych bydlela na samotě u lesa :-) .....ale Tábor je pořád dobrej, sice je Sojčák sídliště, ale bydlíme dál od ruchu E55, tudíž dobrý....jen ty sousedi ]-(
Odpovědět
Beruško,naprosto souhlasim. My bydlíme na Kováku,jsem tu moc spokojená až na ty prudící důchodce. 8-(
Odpovědět
Kovak to je kde? =-)
Odpovědět
Sezimovo Ústí 2, bydlíme skoro u lesa u restaurace Lípa
Odpovědět
ahaaaa :-D dekuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pajee, Kovosvit znám, pochází odtud švagr....a na Kovosvitě pracuje nejen on, ale i můj brácha. Nám se Sezimák 2 taky moc líbí, jenže v době kdy jsme scháněli byt, nebylo nic vhodnýho k mání :-| No, s důchodcema je to u nás v pohodě....my trpíme hlukem od spodních sousedů, zatím je to taková menší válka...kdo s koho ;-(
Odpovědět
já vím,si psala. Jinak jsme se byli podívat v tom Gotickém sále. Je tam úžasná atmosféra,akorát ty zdi sou hodně flekatý.A chtělo by to nákou výzdobu. no,ještě uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Gotický sál??? nějak mi uniklo místo :-N =-)
Odpovědět
na starym městě v ve staré radnici,tak kde je husitské muzeum a galerie
Odpovědět
Profilova fotka
ha, už vím...díky :-) . Tam se vdávala ségra a mě se tam líbilo :-)
Odpovědět
jo?super,tak mi poskytni nějaké bližší info a jestli bys měla nějakou fotečku,byla bych vděčná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to sice přes 4 roky, ale pamatuji si to docela dobře. Mě se tam líbilo, bylo to zajímavě zvláštní, příjemná atmosféra....po zdech jsem teda moc nekoukala, tudíž netuším, na kolik je malba vybledlá. Hlavně měli na svatbu dost horko a v sále panoval příjemný chlad...jen je tam poněkud šero, což i na matrice :-| Fotečky má ségra jedině klasické, žádný digitál....bych musela vzít pár kousků do práce a hodit to na sken. Jenže teď fakt netuším a nemůžu nic slibovat. Ségra je i s malou u nás, dělají nová okna a u nich je to jako po výbuchu bomby....všechno uklizené, těžko se bude hledat. ;-(
Odpovědět
Nevadí,nic nehon. Potřebuju vědet,kde stáli.
Odpovědět
Profilova fotka
před zadní stěnou byl umístěný stolek pro oddávající, nevím jak lépe to popsat....bylo to tam nachystané dobře....ulička, po obou stranách židle....nic víc, nic míň :-)
Odpovědět
Profilova fotka
žirafko hezký!!!! Mám zapsáno! Pajee...my tak trochu utekli před tchánovcema...no a pak to místo. Moje je OK, ale manža si teď zase pro změnu hledá něco nového.... Aspoň tu jsou nějaké možnosti :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?