Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Ahoj Holky. Kolik je Vás tu z Tábora a okolí? Občas sem nakouknu a jsou tu pořád ty samé tváře (taková skoro soukromá diskuse) :-D
Odpovědět
Gift - diskuse se ucastni cca 10 lidi (+-), pocet registrovanych si muzes najit v seznamu clenu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Jakpak se máte při úterku? Já mám za sebou zdárně zubáka a byla jsem kouknout jak staví domeček...a už maj přízemí (garáže a sklepy)!! Hurá! Se budeme za cvhíli stěhovat! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mám doma babičku!!! :-D :-D :-D Hlásím příští týden dovolenou! :-D :-D
Odpovědět
gratulujuuuuuuuuuuuu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Odpovědět
Mestecko Palermo spi...
Odpovědět
Tak dneska byla napsana posledni radka na posledni stranku knihy zivota moji babicky. Epilog bude nekdy pristi tyden. Vasim babickam a te moji druhe babicce preju, at maji tu posledni stranku jeste hooodne daleko pred sebou |-|
Odpovědět
Nááááááááááááááástup :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafko, moc mě to mrzí. Drž se! Nějak nám to tady skomírá, kde jsou všichni? =-)
Odpovědět
Ahoj holky, hlásím se po delší době, bohužel nás potkala taky hrozně smutná věc, ale nechci se o tom rozepisovat, radši až osobně na srazu. Jak to vůbec vypadá s tím termínem 8.12.? Budete moct některá přijít, já bych celkem ráda. Žirafko, s babičkou mě to moc mrzí, ty jsi to už čekala, viď? :-( Přeju upřímnou soustrast a připojuju se k tvému přáníčku... Naše babi je už taky doma, ale zatím nic moc žádný velký pokrok v chození, o berlích jí to ještě moc nejde, noha natéká, no snad se to brzy zlepší.
Odpovědět
Ahoj Kremrolko. At se stalo, co se stalo, tak drzim palce, at to brzy prekonate a zvladnete :-) S terminem 8.12. na 100pro pocitam :-) Jinak s babickou jsem to opravdu cekala, otazkou jenom bylo kdy to prijde. A jsem rada, ze to prislo uz ted, ze se babicka dlouho netrapila. Takhle ji mam jeste v pameti z konce cervna, kdy byla docela ciperna a pochutnavala si na kapucinu na moji promocni oslave. :-) Proste jsem vdecna za to, ze ta trapici se cast zivota byla ve srovnani s tim 93letym zbytkem vlastne hodne kratoucka...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ziraf - to je mi líto :-( Já jsem sem nakoukla, protože Tě sháněla Terezka.... Ach jo... :-(
Odpovědět
Misko, dik ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Taborandy i migrandy :-) 1. nestiham - asi neni novina, zejo? finisuju vanoce :-) 2. taky jsem utekla z prahy do tabora zpatky, nemam na to nervy 3. zirafko - vis, na to se tezko hledaj slova, vsechno co napisu bude pateticky. bohuzel. proste: je mi to fakt lito. vzpominej a zustane. 4. kdyzekdeze sraz?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Dneska jsem se po týdnu zapojila do procesu a je to hrozné!! Bábinka je doma, ale s chozením je to pořád divné...sem zvědavá jak to všechno teď naši zvládnou... No prostě žádná sláva. Navíc sem si asi nějak hnula zádama a tak trpím jak pes...každej pohyb bolí A do práce musím Navíc k tomu vánoce! co sem plánovala sem nestihla. Uklidili jsme s mamkou jen polovinu baráku a jinak nic. Dárečky padli, protože sem hned v pondělí dostala nějakou chřipajznu a nedostala sem se z toh ještě ani teď. Pořád mám rýmu jako trám Tak sem byla jen doma. Cukroví taky nic... Tak nevím jak to všechno bude...prostě pár druhů a jen trochu....Tak to snad zvládnem o nějakém víkendu nebo fakt nevím. Žirafko je mi to moc líto. Upřímnou soustrast.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Žirafko, ty jsi mi smazala příspěvek z diskuse? ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Bohužel se musím omluvit ze sobotního srazíku.... zůstáváme s Romíkem v Praze. Navíc před chvilkou zase odvezla záchranka babičku do nemocnice....Takže teď nemám náladu vůbec na nic... Omlouvám se ještě jednou a užijte si to i za mě. Papa
Odpovědět
Elis... tybrdo,... drzim palecky...
Odpovědět
Profilova fotka
Peťo díky....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak taky hlásíme, že se srazíku zítra rády zůčastníme.Jen nevím, jestli od samého začátku, protože chceme jít s mamčou kouknout na trhy a nějak se mi to komplikuje.Nechci tam jezdit s kočárkema tatínek nám asi nedorazí, aby hlídal. Ale i kdyby o hodinku dýl, tak vás rády uvidíme. Žirafko, dočetla jsem se tu smutnou zprávu a je nám to taky líto.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj berušenky, moc vás všechny zdravím :-) za dlouhou nepřítomnost se moc omlouvám, ale fakt nestíhám. Je to šibeniční, práce, předvánoční frmol....uf :-( . Teď už to snad bude větší pohoda, snad se zase zapojím do normálu a budu zde častěji. ;-) Ale moc jsem na vás všechny myslela a stýskalo se mi. Žirafinko, opožděně ale přece....upřímnou soustrast, je mi to velice líto. :-( :-( Ale život už je takový. Pro babičku je to lepší, než jakékoliv trápení a skomírání. Přeju hodně sil, věřím že časem ta bolest a stesk přebolí ;-) . Kremrolinko, na Tebe taky moc myslím. Doufám, že vše špatné co vás potkalo se urovná :-( ...víc podrobností nám snad svěříš na srazíku. Držím pěstičky! Elis, moc mě ta sobota mrzí, opět budeme bez Tebe.....ale chápu to. Po Novém roce se určitě sejdeme zase a všechno si vynahradíme. ;-) Babičky je mi líto, přeju hodně zdravíčka a štěstí....musíte doufat ve zlepšení :-) . Maalinko, hlavně přijď, je jedno v kolik.....už se těším :-). Valince posílám obrovskou pusinu, štípanou :-D Andeli, neupracuj se!!! Workoholičko jedna :-D :-D .
Odpovědět
Ahoj,tak zítra teda v 1 před vlakáčem? A dáreček a zvoneček sebou,jo? Těšim se,pa
Odpovědět
Ahoj, tak srazík se mi opravdu moc líbil. I kdyz jsme byly jen 3. Aspon jsem holky líp poznala. Zašly jsme do Pohody, pak přes město zabloudily do krámu s hadrama, prošly jsme vánoční trh a zapojily se do zvonečkového průvodu, kde jsme šly čestně v čele a za námi asi 150 malých dětí :-D Říkala jsem holkám, že večer půjdem s Pavlem a jeho rodiči na večeři do hotelu Lázně v Čelkovicích. Už jsme zpět a musím říct, že naprostá spokojenost. Jídlo bylo vynikající, úžasně nazdobené a perfektní přístup. Jo a interiér je skvěle luxusně a útulně zařízen. Žirafko, tak mi ten náš datum 31.5. fakt neprošel 8-( a budem to mít teda toho 7.6. =-) Taky mě fakt vyděsily ty poplatky,jaks říkala a věřím, že to tak fakt je. Takže jsme to večer projednávali a znova jednáme i někde o místě. Možná nakonec i bude kostel. :-) No nic, takže zas vůbec nevim. O komickém průběhu "našich" příprav(tedy spíše rodičů,kterým nemá cenu odmlouvat,když to většinou platí ;-) ) dám pak zas vědět. Mějte se hezky vánočně a hlavně se nezbláznete a hodte se do pohody 8-). Pa
Odpovědět
Krasny povikendovy den :-) Srazik uz moc hezky popsala pajee, takze jenom dodam, ze se mi to mooooc libilo... a mela jsem takovou bajecnou predvanocni naladu :-) Uz se tesim na dalsi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné pondělní poledne :-) :-) co víc dodat ke srazíku, vše bylo trefně popsáno Pajee, takže jen dodávám: SUPER! BOMBA!! Holkám děkuji za úžasné odpoledne. Příjemně jsme poklábosily a udělaly pořádnou prochajdu na náměstí, kde se konal vánoční trh. Atmosféra skvělá, zvonečkový průvod úchvatný. Takže díky! x-) x-)
Odpovědět
Ahoj holky, to je super, že se srazík vyvedl ;-) Moc mě mrzí, že jsem nemohla dorazit, doufám, že žirafka vyřídila pozdravy :-), ale určitě si to brzy vynahradíme ;-) Elis babička je zase v nemocnici =-) ? To mě mrzí :-( snad bude zase brzy v pořádku. A jak vám jdou přípravy na Vánoce? Já se snažím sem tam upéct nějaký to cukrovíčko, ale zatím nic moc :-( úklid nehrozí, ... Jak je u vás Beruško, ještě máte doma neteřinku? To asi na tom budeš podobně, viď? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky jsem tu jen na skok. U nás se letos vánoce nekonaj....babička už není mezi náma.... ;-( snáším to hrozně. Byla jsem v Praze a v neděli v noci jela domů, ale už pozdě ;-( ;-( ;-( ;-( zatím se mějte...snad se ukážu příští týden ;-(
Odpovědět
;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?