Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, já tu jsem, ale pořád načuhovat nemůžu :-D Copak se stalo, povídej =-) ....to Ti pomůže ;-) Pokusím se Tě rozveselit, ale kdyžtak 100% zafunguje Žirafka....ta je na to odborník (mě vždycky pomohla a zachránila x-)).
Odpovědět
Profilova fotka
rozhoduju se co bude se mnou a mojím současným zaměstnáním dál... Můj šéf mi po roce do dokladů pro všechna střediska napsal slečna, měla jsem s ním rozhovor o platu...zvýší mi ho minimálně, o částce kterou sem chtěla já vůbec neuvažuje a kompromis taky nebude. Jo a k tomu všemu mi dost vadí to, že mi po svatbě ani oficiálně neřekli gratulujem, na narozeniny tu vybíraj prachy a na mě se vy.... Nějak to nejsem schopná překousnout ( a to už skoro rok 8-( ) Takže teď je to buď odejít a najít si něco jiného (mimčo by muselo počkat minimálně rok) a nebo jít už teď na mateřskou, ale stěhovat se buď s břichem a nebo s mrňouskem?? Tak nevím co vyhraje...
Odpovědět
Profilova fotka
Manželé po 20 letech sedí v restauraci, jedí a najednou k muži přistoupí krásná dlouhonohá blondýnka, políbí ho a praví: "Miláčku, uvidíme se i dnes večer?" On jí odpoví: "Ale samozřejmě, kočičko." Blondýnka odejde a šokovaná manželka se ptá manžela: "Kdo to byl?!" Manžel klidně odpoví: "Moje milenka." Manželka dostane hysterický záchvat, vříská na muže: "Ty darebáku, já se s tebou rozvedu, tohle to nestrpím...!!!" Manžel nadále pokojně odpověděl: "OK, rozvedeme se, ale zapomeň na ty dovolený v Karibiku, norkový kožichy, lyžování v Alpách..." Manželka rychle ztichne, nastane napjaté ticho, ve kterém manžel pokojně pokračuje v jídle. Okolo přechází starší pán s krásnou brunetkou, pozdraví se s manželem a manželka se ptá: "A to byl kdo?" Manžel na to: "Kolega z práce se svojí milenkou." Manželka je chvíli ticho a potom říká: "Pch, ta naše je hezčí." :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, jsou to problémy, ale plně Tě chápu....taky bych měla dilema :-( Šéf bude pěkný ňouma. ]-( S těma platama je to hrůza....ceny všeho rostou nekontrolovatelnou rychlostí, ale platy se úměrně nezvyšují. U nás je to tragédie, já za 5 let a kousek jsem se dostala na navýšení o 3 tisíce - hrubého :-| . Už loni nám rovnou oznámili, ať nepočítáme s přidáním, takže děs. Když si vezmu co projedu a musím poplatit, nezbyde mi toho moc....na žádné velké vyskakování to není. A to si ani nechci představit, jak budu válčit po Novém roce, kdy má podražit jízdné, jídlo ještě víc, veškeré služby atd.....je mi z toho na zvracení ]-( . U vás v práci se bohužel neměří stejným metrem, výhody jsou jen pro někoho....ale to my máme taky. Chápu, že jsi nyní ve složité situaci a jestli můžu poradit a říct svůj názor, tak jsem pro změnu místa. Pokud budeš mít štěstí, najdeš si lepší job a pak se všechno v dobré obrátí. Miminko je sice krásné, ale už je to složitější...vzhledem k tomu, že se vám staví byt....bude potřeba zařizovat apod. a to není ideální s malým prckem, nebo s bříškem. Ovšem ber to jako můj osobní nezaujatý názor a pohled na věc, každopádně je rozhodnutí na vás! ;-) Budu na Tebe myslet a mooooc držet pěstičky x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju za názor! Taky se přikláním k tomu, že to udělám takhle. Mímo ať už v bříšku nebo na světě do stěhování je asi horor...takže si bude muset ještě chvilku počkat a já začnu hledat.... Takže kdyby někdo z vás věděl o práci pro mzdovou a finační účetní včetně personalistiky....tak budu ráda za upozornění.... Ale myslím, že jak uvedu, že chci dělat nadále mzdovku, tak nabídek bude dost.... No tak to se taky nemáš moc dobře.... a to přidání je taky šílené! Ani my si nemůžeme vyskakovat...přidávaj jen každý druhý rok a s tím nám zvyšují platy....teda už je tu i almužna 1tisíc korun....
Odpovědět
Profilova fotka
není zač ;-) . My se stěhovali a tak mám možnost hodnocení....jsem si myslela, že skoro nic nemáme a stejně bylo práce až nad hlavu. Nakonec jsem i uvěřila přísloví, že je snad lepší vyhořet, než se jednou stěhovat :-| . U nás to ale bylo trošku jiné, protože jsme šli do paneláku a staršího bytu....kde jsme museli nejdřív pořádně máknout, jelikož to byla hrůza. Vy půjdete do nového, což je rozdíl, ale i tak bude zápřah a starosti. A to absolvovat s mimčem...hm, nevím, jako dobrý mi to nepřijde. Lepší je počkat a přivést špuntíka do hotového a v klidu. ;-) O práci bych se v tvém případě nebála, účetních je nedostatek (zvlášť těch schopných x-) ). Zkus zabrouzdat na netu....a v Praze to půjde rychle. Já jsem už z práce šílená, každý den vstávám s opdorem a trpím celý týden...jenže u nás se na nějaké příspěvky na dopravu nebo tak něco nehraje. Hlavně že se platí půlce lidí z TP služební auta ]-( . Jenže ani to zvyšování mezd se nelepší....prostě se stagnovalo a hotovo. Díky tomu už spousta lidí odešla. Já o tom uvažuju čím dál víc, jenže jiná práce je zatím v nedohlednu. Na táborsku je to mizérie....buď něco, co bych dělat nemohla, nebo příliš nízký plat. No a mimčo zatím taky nic |-| Hm, tak u vás aspoň něco...já naposledy dostala přidáno 500 hrubého (fakt směšná částka) :-S .
Odpovědět
Profilova fotka
no proberem to s Romíkem a uvidíme co z toho vyleze....ale asi až v průběhu vánoc... teď to nestíháme....navíc Romík bude měnit místo od 1. prosince....tak uvidím kdy padne poslední slovo a od kdy nasotupím někde jinde....
Odpovědět
Profilova fotka
jdu se napapat, tak se na chvilku odmlčím....
Odpovědět
Profilova fotka
S manželem to proberte, dejte hlavy dohromady a uvidíte. Každý problém má nějaké řešení ;-) . Jsem ani nevěděla, že i manža mění místo??? Doufám, že si polepší...nejen finančně, ale i časově :-) . Jsem se taky nadlábla a teď spokojeně "chrochtám" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ááá...tady se asi pracuje, nebo spí :-D Najde se tu nějaký závislák, co se neodtrhne od beremka???
Odpovědět
Tady se sice pracuje, ale zavislost ma prevahu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já pracuju, ale nepřeháním to....a jak výstižně řekl můj brácha: pracuji jen do výše svého platu :-D Ať se jdou třeba bodnout, už mě přestalo bavit dělat poskoka a blbečka :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Ja pracuju taky primerene... ale hlavne se tesim na vecer - za hodku mam padla a pak mame malej srazek s holkama z 2008 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, tak si to s holkama užijte a nikde nevyvádějte :-D . Já jdu domů za 1/2 hoďky, takže paráda....jen to počasí mi nepřeje, momentálně prší :-(
Odpovědět
Neboooooj, my jen tak malinko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No proto, ale já vím, že jsi zodpovědná Žirafka a do krčku bys moc alkoholu nedala ;-) A já se rovnou loučím, přeju hezký zbytek dne a zítra papa :-) :-)
Odpovědět
papa a krasnou cestu :-) PS: fandis mi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj berušenky :-) bych měla skoro dostat medaily, že jsem tu většinou jako první (poslední dobou) :-D :-D Žirafko, že bych se v Tobě mýlila? =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zase nikdo??? =-)
Odpovědět
Ahojky... rano jsem mela frmol, tak ted konecne chvilka casu na babinceni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj, tak budeme babincovat :-D
Odpovědět
Tak jak to dneska jde u berusku?
Odpovědět
Profilova fotka
momentálně dobře, aspoň v práci...vehementně beremkuju a krafu všude možně :-D . Doma je to horší....ještě pořád je u nás ségra s neteřinkou, takže úplné ZOO a krocení divé zvěře. Karolínka je pořádný křikloun a lump....ještěže chodím domu pozdě :-N . Jinak se nám opět lepí smůla na paty....Pavel mi včera z práce "přišel" se zlomenou rukou a nohou...slítnul z mašiny :-(
Odpovědět
Tyvole... berusko... hustec... ten vcerejsek je vazne zacarovanej den... =-) =-) =-) :-( :-( :-( ;-( ;-( ;-( Preju, at se mu to brzo a spravne zahoji...
Odpovědět
Profilova fotka
včerejšek byl fakt vyvedený....ale my už to bereme skoro normálně, nám se něco děje furt :-( Nejdůležitější je, že se nestalo nic horšího....zlomeniny se zahojí a bude dobře. Ale Pavel to bral sportovně, ještě mi líčil, jak v nemocnici řval, když mu to rovnali. Teď doma leží jako lazar a musíme kolem něj skákat....já teda až večer, přes den musí ségra. Každopádně bude brzo na prášek, malá je fakt raubíř...a taky nemůže ke svému milovanému počítači (skoro absťák jako blázen).
Odpovědět
Na jak dlouho to ma?
Odpovědět
Profilova fotka
minimálně měsíc :-(
Odpovědět
Prosím o informace o pořádání svatby v Táboře.Zejména fotograf,kapela,restaurace apod.Máte tip?Bohužel teď bydlím v Českých Budějovicích,ale vdávat se budu v Táboře.Už trošku mapuji terén,ale budu ráda za každou radu.Taky mám otázku budeme se brát normálně na radnici a když jsem tam volala,že bych si přála obřad v sobotu třeba v 15 nebo 16 hodin řekli mi že to nejde,je to možný?Předem všem děkuji za radu.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Nechce se mi zase nic dělat...a přitom sem se nezastavila.... :-( wesno já myslím, že to možné je. Přece nebudou chudáci pracovat ještě odpoledne...Zaplatit si to samo nechaj, ale aby taky něco udělali tak to asi v Táboře vážně nečekej :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, Ty workoholičko :-D já v praci trpím a vždycky se modlím, aby už byl konec....zlaté víkendy :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?