Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Prachy zatim stejny a prace mi ted nastesti ubyde, takze pohoda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aspoň že tak :-) . Mě dneska byl přemlouvat skladvedoucí, jetsli bych zase nešla na inventuru...bohužel opět sobota a neděle (15.-16.12.). Tak jsem mu řekla, že uvidím....spíš jo. Prostě jsem dobrák dobráckej...odměna totiž žádný terno není. :-N |-|
Odpovědět
a kdy ze bude ta mikulasska?
Odpovědět
Profilova fotka
No, jestli se dohodneme, tak 8.12.!! ;-)
Odpovědět
Tak uvidime :-) Ja si ted budu muset nejak naplanovat dovolenou... musim si behem listopadu a prosince vybrat 5,5 dne, dalsi se daji prevest do dalsiho roku, tak to musim nejak vykoumat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dovču Ti závidím, já už jsem vyždímaná a nemám ani den. :-| Co bych dala za 5,5 dne... Moc nad tím nedumej, prostě si to vem a relaxuj...nakupuj dárky na Vánoce, peč....možností hafo ;-) . Jak si na tom příští týden....budu pár dní v Práglu, tak že bychom někam zašly?
Odpovědět
No, ony 3 dny padnou asi kolem Vánoc, jeden mám příští pátek, pak jedeme jeden den na koncert Chinasek do Budejovic, takze ono to tak nejak vyjde :-) Pristi tyden mam zatim cas kazdy den krome stredy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vidíš, jak to máš pěkně rozplánované.... Já nemůžu akorát v úterý, jinak taky pohodička. Co takhle rovnou pondělí nebo raději čtvrtek. Zašly bychom na hamku, do kina apod. :-)
Odpovědět
Aaaaa, sorry... ctvrtek taky nemuzu... v patek mam tu dovcu, takze ve CT jedu domuuu :-D :-D :-D
Odpovědět
Promin, jsem si to driv neuvedomila :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Neomlouvej se, tak nám už zbývá jenom pondělí...co Ty na to???
Odpovědět
Jo, pondeli beru :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak si ještě o víkendu písnem a domluvíme podrobnosti, jo?
Odpovědět
Oki :-) Tesim se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky. To bude zase jízda...fíha :-D Zatím se měj hezky a papa. Přeju hezký zbytek dne.
Odpovědět
Tobe tez :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké páteční ráno všem :-) u nás zase leje jako z konve...od autobusu jsem to měla akorát, sotva jsem zalezla do firmy, spustil se přímo lijavec :-| . To počasí je úplně na prd...takový podzim mám nerada. Doufám, že se nás tu dneska sejde víc. Včera jsem klebetila pouze se Žirafkou (ta jediná má vzornou docházku :-D ), takže ostatní mají co dohánět. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky beruško! Jakpak se máš? Sem tu četla, že se chcete v pondělí sejít...a mě ani nepozvete :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, mám se docela fajn. Je pátek a domů jdu dřív, takže pohoda :-) Tak se na mě nezlob....si mi úplně vypadla, ale samo že Tě taky zvem!!! Bude fajn odpolko a pěkně pokecáme. Budeme se na Tebe mooooc těšit. Zatím nemáme domluvený konkrétní čas a místo, ale pondělí je to 100%! Jindy totiž není čas. Já mám úterý obsazený a Žirafka nemůže ST a ČT....tudíž zbyl jen pondělek ;-) . O víkendu Ti ještě písnu SMS-ku, abys věděla co a jak, ju?
Odpovědět
Hezky patek - ja sla do prace nastesti az kdyz uz neprselo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafko, tak to je fajn...já zmokla jen málo. :-) A já se rovnou loučím, za chvíli jedu konečně pryč z práce...mám sraz s bráchou na Chodově a jdeme šmejdit po obchodech....jupííí. :-D :-) Všem přeju krásný víkendík a hezký zbytek dne! Těším se na brzskou schledanou.... se Žirafkou a Elis už v pondělí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jdu vám popřát krásný víkend. Beruško, to jsi se nemusela omlouvat a vysvětlovat, to bylo napsáno žertovně, ale bohužel to ten počítač neumí předat tak, jak je to myšleno :-D
Odpovědět
Je, Berusko, takze paceeek :-) a krasny vikend :-) A zdravim Fialku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak pokud budem v poho, tak bych na tu mikulášskou toho 8, taky mohla dorazit. Na 7. jsem svolala sraz ze střední, tak to budu sražená přijednom :-D Vali je protivná, tak jdemem koupat, mějte se pěkně.
Odpovědět
Hezke pondelni rano :-) Berusko, doufam, ze jsi dneska do prace dojela v pohode ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak přeju hezké pondělní ráno :-) Ahoj Žirafko, do práce jsem dojela v pohodě....naštěstí ;-) . Vůbec jsem o víkendu neměla čas ani náladu, takže jsem se neozvala. :-( Jak máme u nás ségru s neteřinkou, není chvíle klidu....Karolínka je strašný ďáblík a absolutně člověka odradí od vlastních dětí :-D . Zlobí, dělá nepořádek, honí kocoura, nechce jíst ani spát...hrůza :-D . Člověku dá pěkně zabrat. Včera jsem jí koupala a voda lítala všude, kompletně jsem se převlékla...vodník hadr :-D . Moc se omlouvám, že jsem nedala vůbec vědět co a jak, ale fakt jsem totálně odpadla. Máme doma blázinec, ani jsem o víkendu nestačila skoro nic udělat o relaxu a odpočinku taky nemůže být řeč :-|. Ke všemu jsem úplně mimo a teď tu usínám, nechci si představit zbytek pracovního dne....fuj :-p . Takže budu za pěknou mršku, ale plánovaný srazík v Praze musím odřeknout...mrzí mě to a chápu, že jsem děsná slibotechna, ale nic bych z toho neměla. Únava pracuje a nálada na bodu mrazu rovněž nepřidá. Takže snad zase jindy!....slibuju!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď se vrhnu na reakce ostatních příspěvků :-)....takže: Fialenko, jsem Tvůj příspěvek pochopila a nebrala jsem to jako výtku....ale i tak jsem se snažila o vysvětlení, nic špatného tím myšleno nebylo ;-) . Maalinko, super!!! x-) Budeme se na vás moc těšit....to bude pěkný babinec :-D .
Odpovědět
Berusko, oki, uprimne receno se mi to taky tak trosku hodi, protoze mam taky takovou mirne podpsi naladu ;-), takze si aspon poradne uklidim na pokoji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, to jsi mě trošku uklidnila....já mám i tak výčitky, že dnešek ruším. :-( Snad si to vážně vynahradíme jindy, každopádně na "Mikulášské" 8.12. v Táboře jo! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě tu zase zanedbáváte 8-( :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?