Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jsem tady KONEČNĚ.Vůbec mě to nechtělo dodiskuse pár dnů pustit. ALbíčka jsemzkoukla všechny, svatební i nesvatební a moc se mi líbily.Takže holky chválim. Smajli, NÁDHERNÉ šaty!!!!!!!!!!!! To mě uchvátilo na fotečkách jakop první.Půjčoval jsi je někde v Táboře? Kremrolko, ty oznámka, jak tam máš za sebou, tak hlasuji pro č.2 a č.5 :-) Jo a co Pajuli, už má po porodu, nebo jak je na tom. Mě čeká v neděli kontrola v nemocnici, a v úterý nástup a budou vyvolávat porod.Tady v Písku doktor bral TP 17.7. a že už bych 24.7. byla týden po termínu , takže nástup. Přitom podle mojí doktorky mámplatný termín právě až toho 24.7. Tak doufám, že to alespoň půjde rychle a nebudu tam ležet sto let. Vůbec se mi tam nechce ležet, byla jsem z toho v šoku a nadávala celou cestu až domu, že se mu na to vykašlu a navíc když v nemocnicích tak "suprově" vaří ]-( ]-( Tak uvidíme, kdo tam bude v neděli, jestli se nedomluvíme nějak rozumněji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) , tak máme konečně pátek...už jsem myslela, že nepřežiju...horka jako blázen :-S Maali, jsem ráda, že se Ti podařilo přihlásit. Je to děs, s BRMS jsou pořád problémy a šnečí rychlost na klidu nepřidá. Ani mi nepřijde, že už máš rodit....utíká to jako voda. Nedivím se, že máš na doktora pifku, ležet v nemocnici s jejich úžasnou stravou....fuj tajbl :-p . Snad se mimoušek přihlásí sám a nebudeš muset absolvovat vyvolávání porodu. Já teda ty TP moc nechápu, neřeknu, kdyby byl rozdíl 1 dne, ale týden...nějak v tom mají zmatek. Jestli se nepletu, tak se to bere podle menstruace, nebo ne??? =-) Budu na vás moc myslet a držet všechny pěstičky.... x-) x-) Co se týká Pajulinky, tak zatím je pořád 2v1, ale termín porodu nevím....snad taky někdy v létě. Žirafka bude lépe informovaná ;-) . Smajlík měla šaty koupené přes bazar BRMS, aspoň o tom mluvila na srazíku při tvojí svatbě. Krásné a originální fakt jsou....moc jí slušely! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mám depku, kdo mě dneska uklidní a rozesměje???? =-) .....že by Žirafinka? :-)
Odpovědět
Ahoj Beruško - nesmutni ;-) Výroky Paris Hilton: „Netušila jsem, že lidé musejí kvůli penězům pracovat.“ „V Curychu jsem poprvé v životě.“ (Až na to, že letadlo přistálo v Basileji.) „Cokoli píšu v e-mailu, nic neznamená. Jsou to jen slova, která píšu.“ „Kdo je Tony Blair?“ „Než mi bude třicet, chtěla bych mít děti – nejlépe tři. Nebo šest, mně je to jedno.“ „To nebylo v Británii. To bylo v Londýně!“ „Potkávám tolik lidí, že si ani nepamatuji jména některých svých přátel.“ „Má takový podivný řecký jméno, jako Douglas.“ „Byla jsem v Evropě a tam se mluví jen francouzsky. Vůbec jsem těm divným lidem nerozuměla.“ „Mrtví lidé mně připadají strašně nudní.“
Odpovědět
Kamčo budeme tu na vás všechny myslet a držet pěstičky ať všechno dobře dopadne a dlouho vás netrápí ;-) Třeba to vyjde na tu Magdalenu přirozeně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, nestraš...Magdalena narozena na Magdalenu :-N Pořád stejně váhám, že to dívčí jméno napíšeme to druhé v záloze. Stačí, že klučičí máme vybrané v prosincových jménech a budou vánoce ... ale na to se stejně nejde, hlavně ať už je mrňous venku. Kočár už je konečně v Písku na prodejně, tak klidně může mimi ven.Ale byly to nervy s paní majitelkou :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, díky :-) :-) Poslední dobou se to nějak hrotí....mám nervy jako špagáty, věčně náladu na bodu mrazu a problémů...ani nemluvit. K tomu příšerný vedra a je tu depka hnedka (už z toho rýmuju :-D ). Naštěstí doufám, že víkend mi to trošku vynahradí. V sobotu máme program se ségrou a bráchou....nejdřív couranda po městě + nákupy (jako náplast za stres) a pak někam sednout na obídek. Bude to fajn!!! Takhle společně už jsme dlouho nic nepodnikli. Na neděli mám v plánu výlet po památkách se skorotchýní. Zatím to vypadá na Březnici a Bechyni. Uvidíme co na to počasí. Pavel musí bohužel dělat na chalupě, takže razíme na dámskou jízdu ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Maalinko, neboj, třeba to Magda na Magdu nebude ;-) . A kdyby to přece jen vypadalo na stejný den, tak vyberte 2. variantu. Ale těžko radit. Já se přiznám, že jsem to nějak moc neřešila, jak daleko je jméno od narozenin a ostatních svátků. U nás je to ovšem dost neaktuální :-( . Třeba taky potom budou rozpory a boj. Je fajn, že jste se dočkali kočárku - KONEČNĚ!! I když nepříjemnosti a třenice s paní majitelkou nezávidím. Někdy je to na budku. Ale hlavně že budete moci drandit venku. :-)
Odpovědět
jeee, tady je frmol... honem vas jdu docist
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafinko, pěkně dočti a fofrem zpátky....nebo povedu opět dlouuuhý monolog :-D
Odpovědět
jeee, damska jizda s tchyni, tak to drzim palce, at se vydari :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafinko, snad jo. V tomhle se vzájemně shodneme a rády spolu vyrážíme kamkoliv. Přitom si pěkně popovídáme, zanadáváme na ty naše chlapy a vůbec drbeme kde koho :-) . U nás to docela funguje. Ovšem při byldení v Praze jsme se nemohly ani vystát, takhle na dálku a občas to funguje. ;-) Prostě potvrzujeme pravidlo, že není dobré bydlet s rodiči. Skorotchýňka má taky své mouchy a někdy mě pěkně točí, ale dá se to vydržet. Spíš měla tendence nám mluvit do bydlení, do soukromí apod. Nyní je to lepší, vzdálenost a odloučení dělá divy....vřele doporučuju!! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ja mela tuhle damskou jizdu s tchyni... v pondeli... hodila me domu autem s nakupem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fíha, tak to bylo super...dámská jízda století :-D :-D
Odpovědět
jojo... nejvetsi ze vsech jizd :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
.pršelo u vás včera??? Na netu psali, že kolem Vožice byla buřina. U nás to vypadalo nadějně, černě se zatáhlo, párkrát zahřmělo a šlus. Venku dusno jako v prádelně a doma na umření :-S . Už aby se ochladilo a sprchlo, je třeba pročistit vzduch....nenávidím takové pařáky. Teploučko a sluníčko, to jo....ale tohle je moc. Člověk sotva funguje, v práci je utrpení a cesta domu "sebevražda" :-|.
Odpovědět
prselo jak krava... nejdriv temno, jak ve filmech o harry potterovi, kdyz se blizej mozkomorove... v dalce svetlo, ale u nas tma tmouci... pak strasne foukalo... a pak cca pulhodinova prutrz mracen + bourka... docela mazec... a hrozne dusno tu ted mame taky, jak tu posledni noci prsi, tak pak pres den je tu nedychatelno, jak se ta voda hicem vyparuje...
Odpovědět
Profilova fotka
já už jsem těsně před smrtí....takže se těším na studenou sprchu domů. Pokud teda přežiju cestu, včera jsem v rychlíku stála, byl úplně narvanej. :-| Musím se rozloučit, padám konečně domů....dýl bych fakt nevydržela. Přeju všem krásný víkend a v pondělí papa. :-) :-)
Odpovědět
papa a nezemri :-)
Odpovědět
Holky užijte si víkend.... s tchýněma, (snad už i) miminkama apod. :-) My jdem v sobotu na svatbu a v neděli má brácha narozky, takže do Prahy na oslavu vracet se budem až v pondělí, takže taky bude celkem rušný víkend Beruško, tak to je dobrý :-) u nás včera pršelo a to jsme asi jen kilák od sebe :-) Dneska je ale pařák neskutečnej... asi se zajedem vykoupat za fialenkou do Roudný :-) ps: tak už mám zamlouvenou i hudbu na svatbu (díky za kontakt od andelky ;-) )
Odpovědět
kremroli, super :-)
Odpovědět
Kami, já bych asi klidně Majdu dala - jestli je to o tři dny dřív nebo pozdějc, to už je asi vcelku jedno ;-) Takhle je to aspoň originální mít svátek na svoje narozeniny ;-) My stejně svátek slavíme max. čokoládou nebo malou kytí a žádné rodinné oslavy se kvůli tomu nekonají ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Majda to nebude :-D Definitivně jsme dneska přepsali papír, protože i sousedka (svědkyně) už to zase od mojí máti věděla, tak aby měli překvapení všichni. Že mám mamču takovou vykecávku jsem nevěděla.Tak mě trochu mrzelo, že i jí jsem řekla, že chcema Magdu. Ale máme jiné jméno a hotovo :-D Jinak dnes na kontrole nic moc.Jen mi natočili monitor, nikdo mě naporhlížel, tak se fakt budu muset jít v úterý hajnout do špitálu.Kéž by na nás zabíraly ty buřiny a dneska přišla největší. Nechce se mi ležet někde jen kvůli tomu, že jsem podle doktora po termínu a čekat, že se mnou stejně 3 dny nikdo nic dělat nebude. Ale uvidíme co ještě bude za reakce v úterý. Tak se tady opatrujte, písnu nějakou sms, tak nabijte mobily :-D
Odpovědět
caues kamiiii, drzim palecky ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné pondělní dopoledne všem berušenkám :-) :-) :-) Víkendík dopadl bájově, moc jsem si ho užila a do práce se mi vůbec nechtělo. Kami, takže budeme netrpělivě očekávat mimíska (ať už kluka nebo holku) a jeho/ její jméno. Chápa, že Tě mrzí prozrazení jména....já bych asi pořádně pěnila. Ale co, takhle to bude překvápko pro všechny. Někdy se holt stane, že se nevydrží a tajemnství je venku :-( . Ponaučení pro příště, raději držet jazyk za zuby. Budu na vás moc myslet a držet pěstičky. Hlavně to přežij v co nejmenším stresu a jako odměnu dostaneš ten nejkrásnější dáreček....vaše miminko!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky!Tak sem fofrem dočítala... a takhle couráte s tchýňkama... no to mě nehrozí. V neděli sem tchánovce zase viděla na pár hodin a měla sem jich dost!!! Navíc v pátek odvezli babičku do nemocnice...tak sem tam byla každý den. Ale už je jí líp, tak se mi trochu ulevilo. Kremrolko tak to je super...už se ti to taky pomalu krátí! ;-) Maalinko....jakpak to s tebou vypadá? a já na tebe nemám číslo a tak to nebudu mic vědět :-( Holky tak je to na Vás a musíte mě informovat!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky beruško!Jaká byla dneska cesta?Já sem jela do Praglu včera posledním busem a až na to, že jsme stáli tak to šlo
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, já si nedělní výlet užila fakt náramně....počasí sice trochu zlobilo, udělalo se pěkně až při odjezdu, ale jinak paráda :-) . Skorotchýňka je v tomhle pohodová, sice máme spory a není to 100%, ale jak už jsem psala, od té doby co bydlíme v Táboře, vztahy se uklidnily. Momentálně si nemám nač stěžovat. U nás vzdálenost a odloučení funguje...je to ve prospěch všech. ;-) Je fajn, že babička je na tom lépe. To musel spadnout pořádný balvan ze srdce. Já tyhle rodinné záležitosti dost prožívám a pak jsem jako uzlíček nervů. Elis, neboj se!!!!....budu žhavit drát, jakmile Kamilka pošle SMS!!! :-) Přece Tě nenechám neinformovanou :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, cesta je fujjjj....leze mi to krkem. Zase jsem musela čekat v Řičanech, protože měl spěšňák z Tábora spoždění....cca 10 minut a dalších cca 10 jsme nahnali po cestě. Tudíž mi ujel bus a tvrdla jsem 30 minut na zastávce. Pěkně mě to štve, ale obávám se, že lepší to nebude. Ke všemu je totálně rozkopané nádraží v Říčanech, takže se musí velkým obloukem obcházet, přes koleje se to přeběhnout nedá....a já pak vidím, jak mi bus pláchne skoro před nosem. ]-( Autobusy jsou sice rychlejší a jezdí skoro na čas, jenže stačí zácpa, bouračka apod. a stojí to taky. :-| Doprava děs běs.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to s tebou souhlasím...doprava je šílenost!!! Balvan mi spadnul!Bohužel i já tohle prožívám hrozně moc. Navíc když sem takhle daleko tak je to možná ještě horší :-( S doktorama sem nemluvila, ale snad taťka dneska něco zjistí! Snad už by jí mohli přendat z JIP na normální oddělení. Tak určitě informuj jak něco budeš vědět! Sem zvědavá a držim Kamče palečky aby to dobře dopadlo a nemusela v té nemocnici tvrdnout! vážně to není nic hezkého... :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?