Menu Forum

Nevěsty z Tábora a okolí

18. říj 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
 A/ je spravne emoticon A natoc se na video emoticon emoticon emoticon
15. črc 2007 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
 Krásné pondělní ráno emoticon emoticon

a) ještě jednou děkuji všem berušenkám za úžasné sobotní odpoledne!!! Posezení se fakt vydařilo emoticon . Těším se na další srazík.

b) Kami, těší mě, že se dáreček líbil a dělá vám radost (snad i mimísek tetin počin ocení emoticon ). Děkovat vážně nemusíš a s oplácením si ještě počkáš. Zatím není nic na obzoru....nějak si dáváme na čas emoticon .

c) Kremrolko, ledová káva v pizzerii mě taky štvala, ale naštěstí jsem si to vynahradila v POHODĚ. emoticon
16. črc 2007 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Žirafko, tak Ty můžeš za nepřítomnost ledu v pizzerce??? Ještě že si uznala vinu a sypeš si popel na hlavu....my už chtěly trestat slečnu servírku emoticon emoticon emoticon .
Tobě taky moc děkuji za fajn posezení a poklábosení....Pohoda byla fajn a super jsme "zabily" čas při čekání na bus. emoticon
+ DÍKY KREMROLCE!!!!, že se přidala a nenechala nás samotné emoticon emoticon

Andeli, to je pech.... emoticon . Ale taky inklinuji k odpovědi za a). Přece nebudeš kupovat nový svat. album. Nevím, jak moc se roh otřískal, ale snad to nikdo moc zkoumat nebude. emoticon
16. črc 2007 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 30. prosince 2006
    V kostele Nanebevzetí Panny Marie na Klokotech v Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
 ahojky holky!Tak koukám sem přišla o fajn posezeníčko a hlavně o fotečky emoticon emoticon Ještě jednou se omlouvám, ale fakt se mi ten víkend celej nějak pokazil emoticon A v neděli to dorazilo vedro a šílená cesta do Praglu emoticon Kdepak jste byli a kdo všechno dorazil? Dneska nemám v práci šéfku, tak je tu vegáč a tím vedrem se mi nechce nic dělat emoticon
16. črc 2007 v 09:28  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahoj Elis,
sešlo se nás celkem pět: Andelika, Maalinka, Kremrolka, Žirafinka a moje maličkost. Smajlik bohužel nedorazil, takže jsme marně čekaly na svatební fotečky emoticon . Každopádně jste nám do party scházely všechny: Ty, Fialenka i Smajlinda.
Posezení bylo super, i když vedro bylo šílený (a já se ještě navlíkla do džínů, takže utrpení....jojo, za blbost se holt platí emoticon ).
Tvoje neúčast mě samozřejmě mrzela a mrzí, ale ne vždy nám to vyjde podle plánu. Já taky musela několikrát odříct, protože mi do toho něco vlezlo. Snad příště! emoticon
O vedru mi nemluv, už od samého rána umírám a vůbec nevím, jak to tu přežiju. V kanclu je jako v sauně a venku ještě hůř emoticon emoticon .
Do práce se mi moc nechce, jenže mám tady mraky povinností a tak pomalu na tom dělám emoticon .
16. črc 2007 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 no já sem spáchala co šlo v pátek a dneska čekám až dorazí pošta...ale ta přijde nejdřív v poledne...tak si zatím užívám klídek a pohodičku emoticon Aspo%n chvilku! emoticon
Ten víkend mě fakt mrzí...a sešlo se Vás tam fůra! Musíme naplánovat další a já chci taky vidět fotečky!!! emoticon Sem prostě ženská zvědavá! emoticon emoticon
16. črc 2007 v 09:45  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Já se spíš jen tak plácám a snažím se vyřídit to nejdůležitější. Nejraději bych si zalezla jako medvěd někam do chládku a spinkala. Vlasy mi vstávají hrůzou při představě, jak bude odpoledne a hlavně cesta domů emoticon .
Fotečky má Evča fakt nááádherný, úplně jsem se rozplývala!!!! emoticon emoticon A myslím že zvědavost je typická vlastnost všech ženskejch, takže můžeš být v klidu emoticon .
16. črc 2007 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 ty bláho....ať dá ještě nějaké na net.... ať se trochu uklidním!! emoticon
16. črc 2007 v 09:56  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Všechny do jedné jsme fotky obdivovaly...taky nám Evča říkala, že je fotograf vyšel na cca 5 tisíc. Ale fakt je to super výsledek. Prostě profík na svém místě! Nevím jestli bude Evča ještě něco vkládat na net, ale můžeš jí zkusit poprosit. emoticon
16. črc 2007 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj Táborandy emoticon
dneska mě to sem nějak nechce pustit...
elis, škoda že ti to nakonec nevyšlo, snad se příště sejdeme všichni emoticon
a navíc brzo přibudou i mrňousové v kočáře emoticon

holky rozmýšlím jaké oznámko - máme 5 favoritů a nevím pro které se rozhodnout emoticon
hodila jsem je do albíka... poradíte?
16. črc 2007 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 ...to je dneska den....nejdřív stávkuje BRMS a když už mě to konečně pustí a já sepíšu příspěvek, tak mě to vyhodí a nic se neodešle emoticon emoticon
16. črc 2007 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Kremrolko, mě se líbí nožičky a pak ještě je docela pěkné to druhé. Možná vám ještě padne do oka i něco jiného. emoticon
16. črc 2007 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 ahojky holky!Tak mě to ráno vyhodilo a dostala sem se sem až teď!
Kremrolko mě se líbí ty poslední dvě...ale jak píše Beruška...třeba se Vám ještě zalíbí nějaké další emoticon
16. črc 2007 v 15:00  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smajlik (30 r.)
Registrovala se 25. července 2006 na beremese.cz. Přidala 542 příspěvků a 4 alba. Region Tábor.
  • Svatba byla 7. července 2007
    Plané nad Lužnicí, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
smajlik (30 r.)
Registrovala se 25. července 2006 na beremese.cz. Přidala 542 příspěvků a 4 alba. Region Tábor.
  • Svatba byla 7. července 2007
    Plané nad Lužnicí, Region Tábor
 ahoj zlatíčka, od včerejška jsem se sem nemohla dostat emoticon , ale koukám že už to jede, večer dám dohromady svatební album emoticon . Jinak chci poděkovat všem co mě přišly podpořit, bylo to moc hezké
16. črc 2007 v 15:16  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 ahoj smajlíku!
To se už mocccc tešíme! emoticon A jak se máš jako novomanželka? emoticon Kdy plánujete svatební cestu a kam?Teda jestli už plánujete....
16. črc 2007 v 15:20  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 teda dneska je BRMS děs emoticon
ahoj smajliiii emoticon těším se na fotečky
holky díky za rady emoticon asi to vyhraje to druhé... myslím, že když už jsme se tak hezky sešli Petra a Petr tak se ty jména budou na přední straně oznámení hezky vyjímat
přijde mi, že i k charakteru té naší svatby to půjde - jednoduchost sama emoticon
už moc času koukat nemám a taky myslím, že na webu jsem prošla co se dalo a na tomhle jsme se s Petrem shodli emoticon
16. črc 2007 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendi
Registrovala se 11. října 2006 na beremese.cz. Přidala 36 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
vendi
Registrovala se 11. října 2006 na beremese.cz. Přidala 36 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 Ahoj holky!
Mám album ze svatby. Můžete kouknoutemoticon
16. črc 2007 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 teda vendi - jedním slovem krásnýýýýý emoticon emoticon emoticon
opravdu si kočka.. moc ti to slušelo... zvlášť se mi moc líbí jak si byla učesaná a nalíčená
fotečky se moc povedly!!!! jste s ženichem sympaťáci a z fotek je vidět že jste opravdu moc šťastní emoticon
přeju ať vám ve vašem vztahu svítí sluníčko celý život stejně jako ve váš svatební den
máš taky nějaké fotky z hostiny?
16. črc 2007 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendi
fotoportrét
fotoportrét
vendi
 Kremrolko, moc děkuju emoticon
Každá nevěsta je kočka. česala mě paní Pflegerová. V Táboře u nádraží. Je fakt šikovná.
Šťastní jsme. A obzvlášť v ten svatební den. Opravdu vše bylo vydařené emoticon
Fotky z hostiny teprve dodám. Ještě je nemáme protříděné.
16. črc 2007 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 tak se budu těšit emoticon
dneska se loučím
páček
16. črc 2007 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vendi
fotoportrét
fotoportrét
vendi
 Pa! Hezký večer!
16. črc 2007 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
 Ahoj,
VENDI, tvoje album vyhlížím o 106 emoticon protože si myslím, že jsem tě zahlédla před matrikou, tak se chci ujistit, žes to ty.... no a na zbytek jdu mrknout taky hned emoticon
16. črc 2007 ve 20:22  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 ahojky holky!
Teda ten provoz BRMS je čím dál tím horší!! emoticon Nemůžu se sem dostat a když chci vložit příspěvek, tak mě to vyhodí emoticon
Měli by s tím něco rychle udělat!!!
Vendi moc Vám to slušelo! Fotky jsou taky super! Počasíčko vyšlo, tak teď už jen aby Vám to tak krásně všechno vycházelo i v životě!! emoticon
Smajlíku a co tvoje fotečky?? Jsme zvědavé!! emoticon
17. črc 2007 v 10:22  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj elis emoticon
smajlinda už albíčko má... moc hezký emoticon
mně BRMS taky chodí děsně... holt je hodně nevěst a už je to zahlcený příspěvkama a fotkama emoticon
holky ze září říkaly že jim dost promazali alba, co se netýkalo svatby
17. črc 2007 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahoj Táboračky emoticon emoticon ,
dneska to zase běží jako hlemýžď....šílím z toho emoticon .
Ale konečně jsem tu. Je zase příšerné horko a já umírám.....a pak že má být červenec chladný a bez sluníčka, nějak jim ta předpověď nevyšla.

Smajlíku a Vendi.....máte nádherné fotky, počasí bylo krásné a vůbec je to paráda. Takže se přidávám ke gratulacím všeho nej a hodně lásky!!! emoticon
17. črc 2007 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
 Nazdar holky, tak co, neuvarilo vas to teplo? U nas byla v noci desna burina... Skoro jsem se i bala... emoticon Ale prezili jsme emoticon
18. črc 2007 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 ahojky!Tak sem se sem dneska dostala...včera mě to vyhodilo a už sem pak měla smůlu....prostě sem se sem nedostala!Musim kouknout na fotky Smajlíka...Vendiny už sem viděla!
18. črc 2007 ve 12:33  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Zdravím babušenky emoticon emoticon

Žirafko, tak já patřím mezi ty vařené!!! V pondělí byla šílená cesta domů....ve vlaku jako v sauně, okýnka otevřená jen trochu (taková ta malá vyklápěcí - PANTOGRAF), pak jsme stáli přes půl hoďky před Senohrabama....spadly troleje emoticon . Už tak bylo uvnitř hrozně, z venku šlo horko a aby toho nebylo málo, foukal od topení hodně horký vzduch. Teklo ze mě jako z vodníka. Pak jsem čekala přes půl hoďky v Benešově, rychlík mě spoždění....no bájo. emoticon Takže jsem to odnesla pořádnou bolestí hlavy, žaludek jako na vodě a dokonce mě bolelo v krku. Tudíž jsem včera ani nebyla schopná jít do práce emoticon .
18. črc 2007 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 A dnešek ani raději nekomentovat....ráno jsem uvízla přes 45 minut v Chotovinách. Porucha na lokomotivě, čekali jsme na "postrk"....jak pravil pan průvodčí (takže náhradní lokomotivu). emoticon Autobus z Říčan (PID) jsem stihla jen tak tak....spoždění rovná hodina! Ani nechci domýšlet cestu domů.....snad nebude další horor emoticon .
Bouřka u nás nebyla....jen pořádně lilo. Proudy vody nám šlehaly do oken, ale netrvalo to moc dlouho. Jenže v bytě bylo fakt na padnutí. Máme okna na západ a jih. Bohužel kvůli kocourovi nemůžeme nechat otevřeno a větrat bez dozoru. Zvlášť v těhlech pařácích děsná nevýhoda. emoticon
18. črc 2007 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahoj Elis,
no je to hrozný louda....já vždycky čekám věčnost než naběhne a odesílání příspěvků je taky na dlouho. emoticon
Včera jsem se z domova na BRMS dostala, ale hlemýžď hadr....neměla jsem na to nervy, tak jsem jen jednou napsala a pak honem pryč. Už by s tím měli něco udělat.
18. črc 2007 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš