Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
A/ je spravne :-D A natoc se na video :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné pondělní ráno :-) :-) a) ještě jednou děkuji všem berušenkám za úžasné sobotní odpoledne!!! Posezení se fakt vydařilo :-) . Těším se na další srazík. b) Kami, těší mě, že se dáreček líbil a dělá vám radost (snad i mimísek tetin počin ocení :-D ). Děkovat vážně nemusíš a s oplácením si ještě počkáš. Zatím není nic na obzoru....nějak si dáváme na čas :-D . c) Kremrolko, ledová káva v pizzerii mě taky štvala, ale naštěstí jsem si to vynahradila v POHODĚ. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, tak Ty můžeš za nepřítomnost ledu v pizzerce??? Ještě že si uznala vinu a sypeš si popel na hlavu....my už chtěly trestat slečnu servírku :-D :-D :-D . Tobě taky moc děkuji za fajn posezení a poklábosení....Pohoda byla fajn a super jsme "zabily" čas při čekání na bus. ;-) + DÍKY KREMROLCE!!!!, že se přidala a nenechala nás samotné x-) x-) Andeli, to je pech.... :-( . Ale taky inklinuji k odpovědi za a). Přece nebudeš kupovat nový svat. album. Nevím, jak moc se roh otřískal, ale snad to nikdo moc zkoumat nebude. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky!Tak koukám sem přišla o fajn posezeníčko a hlavně o fotečky :-( ;-( Ještě jednou se omlouvám, ale fakt se mi ten víkend celej nějak pokazil :-p A v neděli to dorazilo vedro a šílená cesta do Praglu :-( Kdepak jste byli a kdo všechno dorazil? Dneska nemám v práci šéfku, tak je tu vegáč a tím vedrem se mi nechce nic dělat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, sešlo se nás celkem pět: Andelika, Maalinka, Kremrolka, Žirafinka a moje maličkost. Smajlik bohužel nedorazil, takže jsme marně čekaly na svatební fotečky :-( . Každopádně jste nám do party scházely všechny: Ty, Fialenka i Smajlinda. Posezení bylo super, i když vedro bylo šílený (a já se ještě navlíkla do džínů, takže utrpení....jojo, za blbost se holt platí :-D ). Tvoje neúčast mě samozřejmě mrzela a mrzí, ale ne vždy nám to vyjde podle plánu. Já taky musela několikrát odříct, protože mi do toho něco vlezlo. Snad příště! ;-) O vedru mi nemluv, už od samého rána umírám a vůbec nevím, jak to tu přežiju. V kanclu je jako v sauně a venku ještě hůř :-p ]-( . Do práce se mi moc nechce, jenže mám tady mraky povinností a tak pomalu na tom dělám :-S .
Odpovědět
Profilova fotka
no já sem spáchala co šlo v pátek a dneska čekám až dorazí pošta...ale ta přijde nejdřív v poledne...tak si zatím užívám klídek a pohodičku ;-) Aspo%n chvilku! :-D Ten víkend mě fakt mrzí...a sešlo se Vás tam fůra! Musíme naplánovat další a já chci taky vidět fotečky!!! :-D Sem prostě ženská zvědavá! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se spíš jen tak plácám a snažím se vyřídit to nejdůležitější. Nejraději bych si zalezla jako medvěd někam do chládku a spinkala. Vlasy mi vstávají hrůzou při představě, jak bude odpoledne a hlavně cesta domů :-| . Fotečky má Evča fakt nááádherný, úplně jsem se rozplývala!!!! x-) x-) A myslím že zvědavost je typická vlastnost všech ženskejch, takže můžeš být v klidu ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
ty bláho....ať dá ještě nějaké na net.... ať se trochu uklidním!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Všechny do jedné jsme fotky obdivovaly...taky nám Evča říkala, že je fotograf vyšel na cca 5 tisíc. Ale fakt je to super výsledek. Prostě profík na svém místě! Nevím jestli bude Evča ještě něco vkládat na net, ale můžeš jí zkusit poprosit. :-)
Odpovědět
ahoj Táborandy :-) dneska mě to sem nějak nechce pustit... elis, škoda že ti to nakonec nevyšlo, snad se příště sejdeme všichni ;-) a navíc brzo přibudou i mrňousové v kočáře :-) holky rozmýšlím jaké oznámko - máme 5 favoritů a nevím pro které se rozhodnout :-| hodila jsem je do albíka... poradíte?
Odpovědět
Profilova fotka
...to je dneska den....nejdřív stávkuje BRMS a když už mě to konečně pustí a já sepíšu příspěvek, tak mě to vyhodí a nic se neodešle ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, mě se líbí nožičky a pak ještě je docela pěkné to druhé. Možná vám ještě padne do oka i něco jiného. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky holky!Tak mě to ráno vyhodilo a dostala sem se sem až teď! Kremrolko mě se líbí ty poslední dvě...ale jak píše Beruška...třeba se Vám ještě zalíbí nějaké další :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj zlatíčka, od včerejška jsem se sem nemohla dostat ]-( , ale koukám že už to jede, večer dám dohromady svatební album :-D . Jinak chci poděkovat všem co mě přišly podpořit, bylo to moc hezké
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj smajlíku! To se už mocccc tešíme! :-D A jak se máš jako novomanželka? :-D Kdy plánujete svatební cestu a kam?Teda jestli už plánujete....
Odpovědět
teda dneska je BRMS děs :-( ahoj smajliiii :-) těším se na fotečky holky díky za rady ;-) asi to vyhraje to druhé... myslím, že když už jsme se tak hezky sešli Petra a Petr tak se ty jména budou na přední straně oznámení hezky vyjímat přijde mi, že i k charakteru té naší svatby to půjde - jednoduchost sama :-D už moc času koukat nemám a taky myslím, že na webu jsem prošla co se dalo a na tomhle jsme se s Petrem shodli ;-)
Odpovědět
Ahoj holky! Mám album ze svatby. Můžete kouknout:-)
Odpovědět
teda vendi - jedním slovem krásnýýýýý x-) x-) x-) opravdu si kočka.. moc ti to slušelo... zvlášť se mi moc líbí jak si byla učesaná a nalíčená fotečky se moc povedly!!!! jste s ženichem sympaťáci a z fotek je vidět že jste opravdu moc šťastní :-) přeju ať vám ve vašem vztahu svítí sluníčko celý život stejně jako ve váš svatební den máš taky nějaké fotky z hostiny?
Odpovědět
Kremrolko, moc děkuju x-) Každá nevěsta je kočka. česala mě paní Pflegerová. V Táboře u nádraží. Je fakt šikovná. Šťastní jsme. A obzvlášť v ten svatební den. Opravdu vše bylo vydařené :-) Fotky z hostiny teprve dodám. Ještě je nemáme protříděné.
Odpovědět
tak se budu těšit ;-) dneska se loučím páček
Odpovědět
Pa! Hezký večer!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, VENDI, tvoje album vyhlížím o 106 :-) protože si myslím, že jsem tě zahlédla před matrikou, tak se chci ujistit, žes to ty.... no a na zbytek jdu mrknout taky hned ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Teda ten provoz BRMS je čím dál tím horší!! ]-( Nemůžu se sem dostat a když chci vložit příspěvek, tak mě to vyhodí ;-( Měli by s tím něco rychle udělat!!! Vendi moc Vám to slušelo! Fotky jsou taky super! Počasíčko vyšlo, tak teď už jen aby Vám to tak krásně všechno vycházelo i v životě!! ;-) Smajlíku a co tvoje fotečky?? Jsme zvědavé!! ;-(
Odpovědět
ahoj elis :-) smajlinda už albíčko má... moc hezký :-) mně BRMS taky chodí děsně... holt je hodně nevěst a už je to zahlcený příspěvkama a fotkama :-D holky ze září říkaly že jim dost promazali alba, co se netýkalo svatby
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Táboračky :-) :-) , dneska to zase běží jako hlemýžď....šílím z toho :-| . Ale konečně jsem tu. Je zase příšerné horko a já umírám.....a pak že má být červenec chladný a bez sluníčka, nějak jim ta předpověď nevyšla. Smajlíku a Vendi.....máte nádherné fotky, počasí bylo krásné a vůbec je to paráda. Takže se přidávám ke gratulacím všeho nej a hodně lásky!!! :-)
Odpovědět
Nazdar holky, tak co, neuvarilo vas to teplo? U nas byla v noci desna burina... Skoro jsem se i bala... :-p Ale prezili jsme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky!Tak sem se sem dneska dostala...včera mě to vyhodilo a už sem pak měla smůlu....prostě sem se sem nedostala!Musim kouknout na fotky Smajlíka...Vendiny už sem viděla!
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím babušenky :-) :-) Žirafko, tak já patřím mezi ty vařené!!! V pondělí byla šílená cesta domů....ve vlaku jako v sauně, okýnka otevřená jen trochu (taková ta malá vyklápěcí - PANTOGRAF), pak jsme stáli přes půl hoďky před Senohrabama....spadly troleje ]-( . Už tak bylo uvnitř hrozně, z venku šlo horko a aby toho nebylo málo, foukal od topení hodně horký vzduch. Teklo ze mě jako z vodníka. Pak jsem čekala přes půl hoďky v Benešově, rychlík mě spoždění....no bájo. :-| Takže jsem to odnesla pořádnou bolestí hlavy, žaludek jako na vodě a dokonce mě bolelo v krku. Tudíž jsem včera ani nebyla schopná jít do práce :-S .
Odpovědět
Profilova fotka
A dnešek ani raději nekomentovat....ráno jsem uvízla přes 45 minut v Chotovinách. Porucha na lokomotivě, čekali jsme na "postrk"....jak pravil pan průvodčí (takže náhradní lokomotivu). ;-( Autobus z Říčan (PID) jsem stihla jen tak tak....spoždění rovná hodina! Ani nechci domýšlet cestu domů.....snad nebude další horor :-S . Bouřka u nás nebyla....jen pořádně lilo. Proudy vody nám šlehaly do oken, ale netrvalo to moc dlouho. Jenže v bytě bylo fakt na padnutí. Máme okna na západ a jih. Bohužel kvůli kocourovi nemůžeme nechat otevřeno a větrat bez dozoru. Zvlášť v těhlech pařácích děsná nevýhoda. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, no je to hrozný louda....já vždycky čekám věčnost než naběhne a odesílání příspěvků je taky na dlouho. :-| Včera jsem se z domova na BRMS dostala, ale hlemýžď hadr....neměla jsem na to nervy, tak jsem jen jednou napsala a pak honem pryč. Už by s tím měli něco udělat.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?