Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si na dojíždění zanadávám každý den....bohužel je to pořád stejné. Ale aspoň se mi trochu uleví, ventiluji si tak přetlak a vztek. Nemocnice nemám ráda vůbec. Mám tam divný pocit a tak pokud to jde, vyhýbám se jim. Babičky je mi líto, snad se jí zdravotní stav zlepší a zprávy budou pozitivnější. Já už bohužel nemám žádné prarodiče. Poslední bábinka zemřela loni na jaře. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no já už mám jen tuhle babičku, letos v prosinci jí bude 82 Taky doufám, že mi taťka bude oznamovat jen samé dobré zprávy...něco taky říkali, že by jí dávali budíka nebo co.... Tak sem stejně jak na trní a budu do doby než půjde domu!
Odpovědět
Profilova fotka
Babička má pěkný věk, ale chápu Tvoje obavy....rodina je důležitá a člověk se bojí. "Budík" není problém, záleží na zdrav. stavu a ostatních okolnostech. Prostě to chce věřit! Babička bude potřebovat podporu, ve starším věku už se problémy a nemoci léčí hůře, avšak štěstí existuje. Je hezké, že na babičku myslíš a chodila ses za ní do nemocnice dívat. Ne každý má tak blízko k prarodičům. Dneska se vůbec staří lidé netolerují a kdekdo je bere jako obtížný hmyz ]-( . My se ségrou měly to štěstí, že babičky byly úžasné a měly jsme hezký vztah. Babičce držím pěstičky a přeju brzké uzdravení bez vážnějších komplikací x-) x-) .
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju moc beruško! Snad to bude OK. Jdu domů...přežij dnešní cestu vlakem a ať nemáte zase zpoždění! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) , je tu už někdo??? Moc myslím na Kamilku, jak se jí daří a zda mimčo plánuje cestu ven. Jestli se nepletu, tak dneska měla mít podle gynekoložky termín, i když v Písku jí ho stanovili už na 17.7. Jsem zvědavá a moc jim držim pěstičky!!!! Tak snad brzo....budeme skorotetky :-D . Cesta vlakem je vážně utrpení.....blééé :-p ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky beruško! Já sem tady už taky :-| A protože sem přišla sem, tak to znamená, že sem v práci a fakt mě to tu dneska zase baví ]-( Chtělo by to dovču! :-D Teď jen musím počkat až se bábinka vrátí z nemocnice a pojedeme aspoň na týden na chaloupku! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, práce je kapitola sama pro sebe....nejraději bych vzala nohy na ramena a pryč. Jenže doma na podpoře zůstat nemůžu, ale někdy má sto chutí riskovat, zabalit to a doufat, že si brzo něco najdu poblíž domova. Ale jestli se můj pohár trpělivosti přelije, tak nebudu váhat a zdar....jenže se bojím, že mi šéf na dohodu nepřistoupí = musel by dělat část své práce + všechnu mojí :-S . Dovču bych potřebovala jako sůl. Netrpělivě čekám na srpen, 2-3 týden si beru týden. Budu pěkně lenošit a relaxovat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee ty se máš!! No já doufám, že si taky brzo nějakou vezmu! :-D A babička už se taky moc těší.... tak nám bude na chaloupce fajn!A jede tam s náma ještě muj hafík!Tak to bude pohodička a spousta blbostí, které tam spolu budeme dělat! Těším se na to snad víc než kdy na jaké prázdniny nebo dovolené! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pro mě je teď dovolená jediný "světlý bod". V práci mě to štve, ;-) dojíždění katastrofa. Měli jsme nějaké dohady a problémy se sousedy, takže permanentní stres! :-S Když potřebuju od všeho utéct, tak aspoň v myšlenkách vzpomínám na dovču v Liberci (úžasná a nezapomenutelná). Na další týden volna se těším moc, ani pomalu na nic jiného nemyslím. Zatím netuší kam vyrazíme, doma se mi nechce tvrdnout. Ale opět nás láká krása Čech. No uvidím. Věřím, že se těšíš....léto na chaloupce s babičkou, psíkem....pohodička. Já miluju ten klid a volnost. Pavlovi rodiče chalupu mají a moc rádi tam jezdíme. Nic se tomu nevyrovná....ale musíme tam být sami, jinak není ten klid. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hola, hola....Beruška vás volá :-o , kde se touláte? Maalinka mi posílala SMSku (12.17), že je v nemocnici a pokud se nezadaří, tak jí budou porod vyvolávat. Zítra jí má vyšetřit primář a pak se uvidí. Tudíž posílám info, abyste byly v obraze. Budu netrpělivě čekat na další zprávu....snad už o narození malého/ malé. :-) A rovnou si dám soukromý tip - tuším holčičku ;-) .
Odpovědět
Krasny den vsem Taborkam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) :-) Žirafinko ahojda :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky :-) tak Kamča ještě nic? myslím na ní na holku ať už to má za sebou... já tipuju kluka ;-) ale ať je je to co je to, hlavně ať je to zdravý ;-)
Odpovědět
my zítra razíme na prodloužený víkend k tetě na Seč, kde budem šít svatební šatky tak budu dokumentovat ;-) v Praze jsem svatební botky sehnala, ale jsou to takové spíš smetanové sandálky na léto na podpadku, tak aspoň je pak unosím i normálně mám trochu strach abych z nich nespadla a navíc jsem Petra dohnala na centimetr přesně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! To Kamče nezávidím... ale přeju jí ať už to má za sebou! Já tuším, že to bude krásné malé a zdravé miminko! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kremrolko, Kamča pořád nic, taky na ní moc myslím a přeju jí, aby měla porod rychle za sebou. Uvidíme jak nakonec dopadne. Asi jí vyvolání nemine, ale důležité je zdraví obou - miminka i maminky :-) . Na fotečky šatiček se těším, určitě budeš jako princezna! Sandálky se hodí vždycky. Začátkem září ještě takové chladno není, takže je můžeš v klidu obout....jen aby nepršelo. Ahoj Elis, myslím, že Kamče to nezávidí ani jedna z nás. Tušíš správně, miminko to bude 100% a krásné, zdravé, roztomilé, malé a vůbec úžasné, takže se z něj budou rodiče radovat! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kremrolko...taky se těšim na fotečky šatiček! A se sandálkama má beruška pravdu. Ty se nikdy neztratí! :-D tak to máš pravdu. Miminko to bude! :-D Už se na něj moccc těším! A Fialenka má taky někdy teď termín... nemáte někdo nějaké info o ní?
Odpovědět
Profilova fotka
Grrr ]-( ]-( , už to zase zlobí....až teď mě to pustilo :-S . Elis, miminko je jisté na 100%. Těším se taky a hlavně pak na to, jak nám ho Kamilka přiveze ukázat na nějaký další srazík :-) . O Fialence nemám žádné aktuální zprávy, k nám do nevěst nechodí, takže bohužel ;-( . Možná jestli nebude mít konkrétnější info Žirafinka (občas si písnou). Jestli se nepletu, tak má termín porodu koncem srpna. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, občas nakukuji do "soukromých" diskuzí - a vidím, že je tu zmíněna těhulka Fialenka. O víkendu (byla jsem nemocná) jsem projížděla alba na koníkovi a myslím, že se jedná o tu samou (budoucí) maminku ;-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
no jo to je naše Fialenka! :-D Je tu ještě dneska někdo??
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko!!! :-) :-) Chvilka napětí......je mou milou povinností VÁM oznámit, že dnes časně ráno (ve 3.30) se Maalince narodila krásná a zdravá holčička - VALERIE!!! x-) x-) Váží: 3,20 kg a měří 49 cm. Obě jsou v pořádku. Podrobnější info mi Kamilka neposlala, ale i tak jsem brečela dojetím. Každopádně jim přeju jen to nej.....spoustu zdraví, štěstíčko, hodně spánku, mlíčka a lásky. Ať malá pěkně roste a dělá svým rodičům jen samou radost! Takže to je ode mě zatím vše.....Fialence jsem poslala pro jistotu SMSku, sem totiž nechodí a nevím, zda jí Maalinka zprávu posílala. ;-)
Odpovědět
berusko, dik za krasne zpravicky :-) vsem preju hezky den
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafko, nemáš zač....já jsem ještě teď celá na měko :-) . Doufám, že jsem v Tvém případě první, kdo Ti radostnou zprávu sděluju, u Fialenky jsem přišla s "křížkem po funuse", Kamilka jí taky poslala SMSku. Ale co, iniciativa se přece cení :-D . Tobě taky krásný den :-) :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, to je zase hrubek....že se nestydím :-N :-D :-D .....OPRAVA: sděluje!!, akorát si teď nejsem jistá, zda se na měkko píše s jednim nebo dvěma K????....omluvte mojí pochybnou gramatiku (chudák Fialenka by dostávala záchvaty :-D )
Odpovědět
jůůůůů..... hurááááá!!! už je to tady!!! beruško děkujeme za krásné zpávičky... hned má člověk po ránu lepší náladu x-) moc gratuluju mamince a tatínkovi ke zdravé holčičce :-) a jméno vybrali moc zajímavý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, není zač....jsem ráda poslem dobrých zpráv ;-) . Mě ta úžasná novinka taky zvledla náladu....člověk rázem pookřeje :-) . Jméno je hezké a s příjmením zní moc pěkně. Hlavně to není jako každé druhé. Ať žije VALINKA!!!! x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Se picnu, už mě to zase vyhazuje a nechce mi odesílat příspěvky ]-( ]-( ]-( . Kuk, kde jste všechny? =-) Já mám dneska dobrou náladu, chuť debatit a VY na mě "hážete bobek" :-D :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj!Tak sem dorazila až dneska :-| Nefunguje to a já navíc včera neměla moc času :-( Každopádně gratuluju Kamče k malé Valérii! :-D A doufám, že jim to proběhlo v pohodě!! Dneska zase nestíhám. Zatím se mějte a příští týden se určitě ozvu!
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné páteční ráno :-) , Ahoj Elis, zatím další zprávy o Kamilce a Valince nemám, ale jakmile se dozvím víc, písnu ;-) . Škoda že nemáš čas, já bych pokecala, ale nedá se nic dělat. Měj se fajn, přeju hezký a klidný víkend a v pondělí papa. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeejuuujeeee Maalinka ma Valinkuuuuu! jsem zmatena jak lesni vcela :-) co Fialenka??? uz mame zpravy:?????
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?