Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my větráme jen v noci, přes den to nejde, máme okna na jihozápad...takže celý den pěkná výheň! No a teplota v bytě ani na noc neklesá pod 30 stupňů a průvan, ikdyž teplý, nemáme jak udělat :-p Beruško ty cesty ti vůbec nezávidím!Já jela vlakem v neděli do Praglu....hodina zpoždění a šílené vedro....žůžo, bájo ]-(
Odpovědět
Berus, fiiiha... drzim palce, at to dneska dopadne s tou cestou dobre... Ta bourka byla fakt silna... honem jsem sla zavirat okna a sklizet ze dvora veci, co by mohly zmoknout... porad se mi pod nohy pletla cica, nechtela jsem, aby do toho necasu vlitla, je jeste malinka... tak jsem v jedny ruce drzela kocku a druhou nosila veci a zavirala... Cekala jsem rano na netu naky objevny zpravy o tom, jaky bylo psi pocasi, ale slo to v hodne uzkym, ale o to intenzivnejsim pasu pres nas... a pak se to do sirky roztahlo az kolem labe, na kralovehradecku a tak... Ale tady fakt sila... bourka byla primo nad nama pekne dlouho a v jednu chvili byly i tri blesky za vterinu... mazec... Jinak s rychlosti, resp. pomalosti BRMS se neco dela, uz je novej server, ale je v nem vadna komponenta, musi se reklamovat :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, přes den se nedá větrat....to je lepší mít zavřeno. A v noci to u nás nejde....kocour je schopnej vyskočit ven....bydlíme ve druhým patře. :-S Takže děláme takový průvany....večer a ráno, musíme ale hlídat, nebo Matíska na tu chvíli někam zavřít. Cestování do práce je tragédie....mám toho plný zuby, ale nemám jinou práci, takže musím vydržet....a mimčo taky nejde :-D .
Odpovědět
Jo a pozdravuje vas Pajulina ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, díky :-) . Cestování stojí za starou belu....někdy mám chuť to zapíchnout a odejít. Jenže doma na podpoře být nechci a ani nemůžu. Netuším, jak rychle bych sehnala jinou práci....doufáme v mimčo ;-) . Buřinu jste měli pořádnou. U nás to bylo odbyto lijákem, který mě vzbudil kolem 2 h, vyletěla jsem jako raketa a běžela zavřít okno, co mám v pokojíku....naštěstí jen pár kapek. Na jižní stranu déšť tolik nezaháněl. Máš novou kočku??? =-) Tak doufám, že se brzo nový server rozběhne a nebudeme se muset stresovat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
oprava: Matýsek....s tvrdym Y!!!! :-N :-D Žirafko, jak se Pajulinka má....mimčo O.K.?? Pozdravuj jí taky! :-)
Odpovědět
Saaakris, se mi to neposlalo koukam... takze jeste jednou... Koncem cervna se nam ztratil Barbousek... Macicek byl jako telo bez duse, porad chodil, hledal ho, smutne mnoukal, tragicky se tvaril, sedly mu usi... proste strasny psycho... tak mame novou kocicku - tribarevnou, jsou ji 3,5 mesice, je to takovy trdlo mrnavy, ale uz i zerou z jedny misky, takze snad to bude OK... Ale po Barbouskovi je mi porad smutno ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( Paju i mimi jsou OK, ale uz se prej moc tesi, az porodi, ze v tomhle vedru je to pekne hnusny...
Odpovědět
Profilova fotka
takže holky je to jasný! Mimča pořizovat v období podzim až jaro k porodu! :-D Tak to já aspoň plánuju a tenhle podzim, zimu a skoro už i jaro jsme prošvihli, takže se snažení odkládá ... no aby to vyšlo na podzim nejlépe! ;-) Jenže se ten další bude dostavovat bydleníčko...tak fakt nevim jak to splácáme dohromady... No uvidíme, ono se to nějak vybarví a bude! :-D :-D
Odpovědět
No ja bych mela kvuli alergiim porizovat prave na jaro k porodu, ale uvidime, co priroda na to ;-)
Odpovědět
cau holky... tak ja taky pridam dnesni zazitek z ceskych drah... vcera navecer jsem jela do Prahy, protoze rano jsem sla k doktorovi zpozdeni cca 30 minut... no to je jeste normalka, ale dneska cestou zpatky v Benesove oznamili, ze z provoznich duvodu rusi osobak z Benesova do Tabora a ze ten osobak bude delat NAS RYCHLIK... takze jsme staveli v kazdy pr... a nabrali jsme za ten kousek 45 minut... fakt bajo.. priste jedu jedine busem... sice v tomhle vedru je to za trest, ale aspon jezdi na cas ke vsi smule jsem v Praze uklouzla na shnilym jabku, takze ted chladim nateklej kotnik... holt dneska mam svuj den!!!! ]-( ale stihla jsem v Praze aspon vyzvednout snubaky a mam z nich obr radost!!!! jsou moc krasny x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) , Žirafko, kocourka je mi velice líto a soucítím s Tebou!!! |-| Vím, jaké je po zvířátku smutno a teskno. Mám bohaté zkušennosti :-( . Snad bude čičiňák O.K. a s kočičkou budou vycházet dobře. ;-) Ani se Pajulince nedivím, v těhlech vedrech to není lehké a pro těhulky zvlášť....viz. Maalinka, Fialenka i zmiňovaná Pavlínka. Snad už to uteče a budou O.K. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, no mě je to celkem fuk, přežily to jiné maminky, takže v pohodě. Ovšem být těhu v tomhle vedru je fakt k nepřežití. Momentálně to neřeším, doufám že se nám snad časem zadaří. Nechci se však na myšlenku početí moc upínat, protože zatím nějak nic, tudíž jsem pak akorát vystreslá.....beru to pozitivně a chlácholím se myšlenkou, že co se má stát, stane se. Tak mi drž pěstičky. Sice nejsem stařena, ale do 30 bych první mimčo chtěla. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Elis, ještě k miminku....chápu, že vás čeká bydlení, zařizování a starosti s tím vším spojené, ale věř mi že každá situace má své řešení. U nás bylo něco podobného. Při představě zadlužení a splátek vs. početí miminka jsem se děsila. Kladla jsem si otázky, jak to finančně zvládneme a nakonec jsme zjistili (samozřejmě po určité době, kdy už se propočítaly náklady s domácností a splátkama), že by se to dalo a ani bychom nemuseli extremně strádat. Takže se neboj a mysli pozitivně. Já ze začátku panikařila a všude jsem tvrdila, jak hrozná je to situace, když mám bydlení a musím platit úvěr, takže mimčo nebude pár let. A ouha, teď bych jen mohla říct, že je to otázka času než se povede šmudlík!!! :-) U vás je situace samozřejmě těžší, jelikož budete bydlet za Prahou a vyjde vás byt mnohem dráž, ale ještě neházej flintu do žita. Tak snad i vy zjistíte, že se to dá zvládnout!!! Držím pěstičky!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, vítej mezi spokojené zákazníky ČD :-D :-D ... Já už ani nemám slov. Včera jsem čekala v Benešově na rychlík....pouhých 20 minut spoždění. V Říčanech osobák 20 minut a dneska ráno spěšňák cca 25 minut, takže jsem přijela do práce opět pozdě. ]-( Už nemám sílu se ani rozčilovat, jen mám někdy sto chutí se na celé dojíždění vykašlat a zabalit to....jenže kde sehnat jinou práci ? =-) Podle tvého příspěvku je mi jasné, že i Ty jsi měla fajn den....prostě den blbec. Ke všemu ještě to spropadené jabko, snad bude kotník v pohodě a Ty se tomu za čas zasměješ. ;-) Snubáčky jsou moc krásné, elegantní a jednoduché!!!! x-) x-) . Na to že žluté zlato není můj šálek kávy, tak tady můžu s čistým svědomím prohlásit, že se vážně povedly!!! Tak teď už jen aby pěkně seděly a ve svatební den posvětily váš sňatek. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...jsem se ale rozjela, co :-N . No, musela jsem využít příležitost, dokud web běží. Kdovíco bude odpoledne. Tak jsem aspoň něco napsala.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky beruško! Tak dneska sem ani neměla problém se sem přihlásit! :-D SUPER!! Doufám, že to ale nezakřiknu! Kremrolko snubáčky jsou krásné! A to cestování ČD... no švagr dělá na dráze...nic neví, nic nedělá... no tak jak to asi tak může vypadat?Oni se tam prostě nepředřou! Jenže je fakt, že to ježdění busem v těchhle vedrech je hnus!
Odpovědět
Profilova fotka
Elis ahoj :-) , já se taky přihlásila bez problémů, ale jen ta rychlost je děsná. :-| O ČD nemohu zatím říct nic moc pozitivního. Chápu, že momentálně jsou omezeni výstavbou koridoru, ale i tak je to groteska. :-S V tom horku co panuje je jakékoliv ježdění čirá sebevražda, ale bus je v tomto směru fakt horší...menší prostor a spousta lidí. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no jo máš pravdu...vlaky jsou zpožděné a busy přecpané.... bohužel jedno lepší než druhé ]-(
Odpovědět
Nazdarek, koukam na berusci monolog :-D Hezky :-) Ja vcera vecer jela do Prahy autem a to nastesti zpozdeni nemelo... i kdyz bylo docela vesely, kdyz jsme cestou dohonili jedno auto, ktere melo otevrene pate dvere... tak jsme chvili koukali, co ze jim to z nich kouka... no, nic necouhalo... ale vzadu meli psa! Vlcaka... Normalne jsme koukali jak zjara... sedel tam, lebedil si a koukal na nas... A ze by s tim ten jeho ridic nejak jel opatrne... ne... povolenou rychlosti rozhodne nejel... :-D Pak v jednu chvili se hafik zvednul, tak jsme cekali, co jakoze bude... on se tam vzadu trosku prosel... a pak si zase hacnul, tentokrat ale trosku jinak... Fakt husty :-D :-D :-D :-D :-D A ted se jdu juknout na kremroli snubacky :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
člověk si nevybere...ani autem žádná pohoda. Všude jsou zácpy, takže se pečeš soukromě :-D . Není nad to ležet někde u moře na pláži a nechat se hýčkat....krásná představa :-) Teď bych tu dovču potřebovala jako sůl....aspoň na rok....léčit si nervy.
Odpovědět
Je, ty jsou krasny x-) x-) x-) x-) A krasne vyfoceny, takze bonus body ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafko, no monolog byl dobrej....ale vystačila jsem si i sama :-D . Chudák pes, já bych se teda bála....někteří jsou vážně odvážlivci. Měli štěstí, že je nečapli policajti.
Odpovědět
No fakt je, ze to auto byl taxik, takze ridic je asi vyjezdenej... a pesanek asi taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taxík netaxík, podle mě je to krajně nezodpovědné a nevhodné. Nepřijde mi to správné, i když je pes zřejmě zvyklý. :-.
Odpovědět
ahoj holky, díky za pochvalu prstýnků.. mám z nich vážně radost a na prstech sedí jak ulitý ;-) žirafko, taky jsem si dala s fotkou záležet :-) musím trénovat na bráchovu svatbu když už jsem byla pověřena tak důležitým úkolem svatbu jim nafotit :-) kotník je dneska už lepší, tak snad to brzo splaskne úplně... beruško hezký monolog :-) ale aspoň je co číst :-)
Odpovědět
Jo, ja sebou tuhle praskla na hlavaku... ujel mi podpatek na naky ty nalepovaci hruze, co tam mivaj po podlaze a jsou na tom reklamy... hezky to bylo... pekne na vsechny 4 :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, tak to je fajn, že jste s prstýnkama na 100% spokojení....tak to má být ;-) . Fajn, že se kotník hojí a splaskává... Fíha, to máš teda pořádný úkol a velkou zodpovědnost, já bych se bála. Fotím sice ráda, ale žádný profík nejsem...kolikrát sama nepoznám, co jsem to vlastně fotila :-D . A taky nemám tolik kvalitní foťák....už má něco za sebou. :-| Jojo, na monologu jsem si dala řádně záležet....jako při maturitní slohovce :-D . Holky, vy padáte jako hrušky :-D :-D ....Kremrolka na jabku, chudák má bolavý kotník a Žirafka nacvičuje pejska na hlaváku....já se picnu. :-D :-D Že bych taky sebou někde řachla....ani nemusíte říkat 2x, s mojí šikovností je to pouhá otázka času. Ale co, hlavně že jste O.K. A já mrška si z vás utahuju....fuj, že se nestydím :-. :-D .
Odpovědět
tak to já si jen zvrkla kotník když jsem čuměla někam jinam než pod nohy no byla jsem těsně pře ordinací a jelikož jsem měla sandále tak to jabko se mi pěkně rozmázlo i po noze no radši jsem to ověřila čichem že to bylo opravdu jabko a ne něco jinýho :-), protože jít s hovnem rozmázlým na noze k doktorovi by bylo hodně blbý!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Haf :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko :-D :-D no nevím, jestli bych se na tvém místě nevztekla...sice to bylo jabko a ne hovno, ale pořádně bych si zanadávala. I tak je jedno, že jsi nekoukala pod nohy, ale ten čuník, co tam to jabko by si zasloužil po něm pěkně uklouznout a padnout právě do hovna :-D . Je fakt, že by pan doktor zíral, kdybys mu předložila nohu pěkně zapáchající :-D . Žirafko....haf, haf :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?