Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Ahoj nevěstinky! Koukám, že asi trávíte svátek jinak než diskuzí:-) Proto znovu kladu dotaz - nevíte prosím, kde by mi v Táboře nebo okolí upekli na 7.7. koláčky (nikoli kulaté, ale klasické malé šátečky). Děkuji:-)
Odpovědět
Ahoj vendi - holky sem spis chodej v prac. dny nez o vikendech ;-)
Odpovědět
Tak snad zítra sklidím koláčkový úspěch :-) Pro dnešek papa!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Zirafko, tak to je skvělé, že má Majka holčičku :-) :-) Vendi, vítám tě na Táborkách.Copak to, že jste si vybrali Tábor? V ikonce máš J.Hradec.Tam je taky moc pěkně.Včera jsme tam byli na výletě a moc se mi tam líbilo :-) Nám pekli cukroví vč.koláčků na učňovském areále a byly taky kulaté.Takže ty šátečky nevim a navíc budou prázdniny, takže tam asi nikdo nebude. Vy máte obřad v 10,30... tak to tam budu čukmákovat určitě, protože v 10 se mi tam vdává spolužačka :-) Fotografa co dávají na radnici p.Keltnera znám a fotí moc pěkně.Tak neváhejte a rychle tam, ať už nemá plno.Jinak nevim, koho doporučit. Jééžiš já mám na ty koláčky normálně chuť, že snad o víkendu podlehnu a nějaký ten koláč udělám.Jestli mi teda manža pomůže s těstíčkem, na to teď nemám sílu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky!Tak koukám tady máme nového člena, tak Tě vítáme! Bohužel s těma koláčkama ti asi neporadím (nám je pekla teta),ale zkusila ses ptát u ševčíka?A copak to, že jste vybrali Tábor? Takže ty jsi pražanda?Já sem taky v Praze a teď tu hledám nějaký byteček...takže to vypadá,že tady asi zůstaneme :-. Jo a doporučila bych ti, zamlouvat všechno co možná nejdřív,abys pak nebyla zklamaná, že neseženeš toho koho sis vybrala a budeš muset vzít náhradu...a myslím, že 7.7. je termín, kterej bude dost obsazenej! Majku sice neznám,ale že jí gratuluju k holčičce!A doufám, že jsou obě OK! No a jak se máte jinak holky? Copak je nového? Krom toho, že se nám maalinka doma nudi?Já bych si to s tebou hned vyměnila! ;-) A myslím, že včetně toho těhotenství.Holky jakmile bude bydlení tak se začíná pracovat na rodince! :-D (teda jestli už se to nepovedlo :-D ) Tak se zatím mějte a já jdu pracovat....ale pokusim se sem nakouknout aspoň při obědě! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Elismi, ahoj, tak to v závorce mne moc zajímá :-D :-D doufám,že se včas všechno dovíme ;-) :-)
Odpovědět
Ahoj Táborandy!!! zdravím všechny po dlouhém víkendíku. My si ho užili přímo bááájo. Na Lipně bylo fajn, skvělá parta lidí. Počasí se taky umoudřelo, sice bylo zataženo, ale aspoň nepršelo. Akorát v neděli a to jsme si udělali výlet do Krumlova, tak to tak moc nevadilo ;-) Musím se pochlubit svým výkonem - v sobotu jsme objeli na kole celé Lipno (asi 90 km) !!! Fuška, ale druhý den kupodivu ani nožky nebolely... Beruško, to je fajn, že už jsi zdravá. Snad ta práce bude rychle ubývat :-) Vendi, vítám tě, o koláčkách nevím, mě to teprve čeká to zařídit a něco určitě upeče i babička s mamkou...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky!Určitě se to včas dozvíte nebojte! :-D Teda Kremrolko já ti jen tiše závidim!Taky bych vyrazila na nějaký bezva výlet...jenže teď buď sedím u PC a hledám, nebo makám a manžu stejně vídám jen večer v posteli...takže žádná sláva a všechny výlety budou muset počkat na dovolenou...takže na červenec a září! :-D Už teď se šíleně moc tešim!!!
Odpovědět
Ahoja elis, majce pozdravy vyridim. Jsou celkem OK, az na to, ze mala ma nejake problemy s cukrem v krvi, tak musi byt na kapackach... a velka zase ztratila pri operaci dost krve, takze je taky na kapackach... ale urco uz brzo budou spolu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj berušenky :-) tak mám chviličku volněji a tak píšu.....mám pořád frmol, ale už jsem skoro zvládla šílený chaos, co mi tu natropil šéfík za mé nepřítomnosti. Vše se vrací do původních kolejí a mě ani nepřijde, že jsem tak dlouho byla doma. Dodatečně vítám novou členku!!!!.....bohužel radu ohledně pečení koláčků nemám, já zatím neplánuji žádné výslužky. Asi budu vyjímka, ale nějak nás to nebere. Elis, copak to tu čtu....že by další nastávající maminka??? Jééé, bylo by to krásné. Já zatím přestala snažilkovat, protože jsem byla dlouho marod a sama doktorka mi nedoporučovala otěhotnění, když jsem byla na atb. Teď musí tělo trochu zregenerovat a očistit se a pak hurá na věc. Možná se nám taky brzo zadaří a přidám se k ostatním těhulkám ;-) Kremrolko, je fajn, že vám víkendík vyšel. Dost jsem na Tebe vzpomínala, když jsem viděla to uplakané počasí. Hlavní je, že bylo vše O.K. Před Tvým jezdeckým výkonem klobouk dolů. já bych asi umřela....90 km není zrovna málo :-D Žirafko, Majky i malé je mi líto, ale snad to dobře dopadne. Koukala jsem na koníka a malá je rozkošná x-)
Odpovědět
Profilova fotka
....jo a mimochodem (jen taková vsuvka :-D )....našla jsem v albech příprav jedno, které patří spolužačce a zároveň dobré kamarádce ze SŠ. Nebýt náhody, tak mi ani mrška neprozradila, že si album zakládá. O svatbě ale vím, jsem zvaná....takže pokud máte zájem nakouknout: CHERUBIE!!! Moc fotek nemá, ale aspoň něco :-)
Odpovědět
Maji hezke prstynky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Nejak se mi to nechce poslat, takze musim napsat neco delsiho... tak, to by mohlo stacit... Dobre ranko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko všem!Jakpak se dneska máte?Já se jdu dneska odpo podívat na první byteček,ale bohužel jdu se známou, manža bude bůh ví do kdy v práci. Nedělám si ale moc velké iluze...včera jsem se byla podívat u toho domu a už se šeřilo a docela sem se tam bála...takže pokud mě vysloveně ten byt neuchvátí (a vzhledem k tomu, že si myslím že nemá čím :-( )...tak hledám dál!
Odpovědět
ahoj elismi preju at brzo sezenete peknej bytecek on je to v Praze docela proble, znam z vlastni zkusenosti kdyz jsme schaneli jeden pro pritelovu mamku hledate neco starsiho? a jak velkej?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky!No hledáme asi něco staršího, na P-4 se toho moc nestaví a my bychom chtěli zůstat na 4.No a velikostně tak abychom tam mohli časem být i s rodinou...takže minimálně bych chtěla 2+1 a na metry tak 50.To si myslím není až tak přehnané přání,ale stejně je to šílenost!Kde jste nakonec sehnali vy?Přes realitku nebo přímo?
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Máma chtěla zůstat na P4, max P10 - nakonec sehnala pěkný zrekonstruovaný 1+1 + L na Hájích, kousek od metra, ale s krásným výhledem na Milíčovský les, takže má kousek MHD i přírodu a je spokojená. Původně scháněla právě 2+kk, ale jen co vyšel inzerát, tak už to bylo prodaný a když šla na prohlídku, tak prostě kdo dřív složil zálohu, toho to dřív bylo... Už jsme z toho byli zoufalí. Jo a kupovali jsme to přes malou realitku a všechno probíhalo skvěle. Opravdu všechno zařídili, smlouvy, převody, byli s námi v bance, všechno. Mě by to přímo ani nenapadlo kupovat - bála bych se, že je v tom nějaký podfuk...
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky bydlím na Hájích...je tam fajn,ale sehnat tam něco je skoro nereálné ;-( A jak to hledala?Přes internet?A přes jaké stránky?Nevíš jak se jmenovala ta realitka?
Odpovědět
Tak na to jméno realitky si nevzpomenu, ale nejvíc jsme hledali na realitce na seznamu, tam je asi největší výběr, ty tištěné časopisy už většinou nemají cenu, než to vyjde je to prodané, teda hlavně tyhle vysokoobrátkové byty.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný pátek.....ahoj holky :-) hurááá, pracovní týden utekl jako voda a před námi je víkendík. Moooc se těším, jelikož to vypadá na pěkné počasí. Mám v plánu zkulturňovat balkon, takže se sluníčko a teplo hodí. Elis, budu vám hodně držet pěstičky, aby jste našli rychle byteček svých snů. Sama vím, co je to za šílený maratón. V Praze jsme to nakonec vzdali, naštěstí jsme nebyli tlačeni a přítel našel práci tady na táborsku, tudíž jsme si mohli vybrat byt zde. Ale i tak jsme si užili ažaž. Těch průtahů a komplikací, jenže to si nevybereš. Jak už psala Kremrolka, vše záleží na štěstí. I koupě přes realitku se neobejde bez potíží....viz. náš případ.
Odpovědět
Profilova fotka
....pokračování (raději jsem příspěvek rozdělila, dlouhé se mi nechtějí odesílat....zas tak rychle psát neumím) :-D Abych navázala nit, prostě je to všechno dost složité. Hlavně si všechno bedlivě prohlédněte, rozmýšlejte a vyhněte se prvotnímu okouzlení (raději se poraďte, nebo v klidu dumejte...platí pořekadlo: dvakrát měř, jednou řež). Věř mi, radím z vlastní zkušennosti. Bydlení si pořizujete na stálo. Bohužel se možná ani vy nevyhnete kompromisům, ale tak už to v životě chodí. Dbejte na řádný výběr realitky a zajímejte se o všechno kolem. Nejlepší je doporučení, podvodníků je dneska habaděj. Přeju vám pevné nervy a šťastnou ruku při výběru a ať hnízdečko lásky stojí za to!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak všem "babuškám" přeju hezké prožití volných dnů a v pondělí se na vás těším tady u pokecu ;-) Pokud tu ovšm někdo je, tak šup a bavte berušku. Pociťuji silný nedostatek pozornosti. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Beruško, hraju maňáskový divadlo pro tebe , vidíš :-D :-) ;-) Holky, když čtu ty problémky s byslením, tak jsem ráda, že jsem si našla chlapa s barákem.Sice pořád rekonstruujeme, ale krom elektriky, kterou platí tchýně :-D neplatíme nic.Topíme dřevem,kterýho je tady tak na 100 let, voda ve studni zatim taky je, takže pohoda.A klid tady taky je, jen občas prudí tchýně, ale ta se pošle kamsi a je klid. Teď jsem dosekala zahrádku, tak tam něco z okna remcala, že tam neni chvilka klidu, tak jsem na ní volala, ať se je ráda, že se válí v klidu.Kdyby jsem se váleli všichni, máme místo zahrady džungli.Tak zavřela a je klid :-D Doprala mi pračka, tak mažu pověsit, ale asi jen v pokoji, protože venku nějak moc fučí a to se mi nezdá.To by sušáček letěl hned k zemi. Přeji pěkný víkend, papa
Odpovědět
Ahoj berusenko :-) Potkají se dva kamarádi: "Člověče, já už to se starou nemůžu vydržet, poraď mi, jak se jí mám zbavit?" - "To je jednoduchý, tři soulože denně po dobu tří měsícu prej ženská nevydrží a umře." - "To je skvělý, promiň, já musím domů, já s tím začnu už dneska." Potkají se znovu za necelé tři měsíce, ovšem první chlapík sedí celej seschlej, roztřesenej na vozíčku, kterej tlačí jeho žena. "Prosím tě, Karle, co se Ti to stalo?" - "Pssst, vona eště neví, že pozejtří umře!" Stěžuje si Marie kamarádce Ireně: "Víš, ten můj Pepa se na mě už ani nepodívá jako na ženu. Večer přijde domů a první a jediné co řekne je "Co budeme dnes žrát?" "No," přizná se Irena, "já jsem měla podobný problém." "Jo? A jak jsi ho vyřešila?" "No, koupila jsem si kratičký černý saténový plášť, černou masku, černé podvazky a jenom takto černě oblečená jsem toho svého přivítala. Hele, řeknu ti, úspěch byl okamžitý." Po týdnu: "Tak co, zkusila si moji metodu?" "Zkusila, přesně podle tvého návodu." "A jak to dopadlo?" "No, vzala jsem si černý saténový plášť, černou masku, černé podvazky. Vešel, podíval se na mě a řekl: "Čau Zorro, co budeme dnes žrát?" Princ ke královi: "Pane králi, splnil jsem své slovo, zde v pytli jsou tři dračí hlavy." "Děkuji princi, i já plním slovo své. Zde v pytli je ruka a srdce princezny!" Jde dědeček zkontrolovat děti a ptá se: Tak děti na co si tu hrajete? Děti: no na maminku a tatínka. Dědeček: Hm... a na co tady máte toho buldoka? Děti: To je tchýně!!!!
Odpovědět
Hele, kami a uz tchynka vi, ze mate stejny prijmeni?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vy jste zlatý, nikdy nezklamete x-) Kami, maňáskový divadlo jen pro mě, to se mám :-) Jojo o bydlení mi ani nemluv. Mít vlastní dům je obrovská výhoda. Já vesnická holka občas v paneláku trpím jako pes. Jenže jiná možnost nebyla. I za tu králíkárnu jsem ale vděčná. Konečně něco vlastního a hlavně soukromí. Buď ráda, že jste se problémům s kupováním nemovitosti vyhnuli, i když vás trápí tchýně. U nás taky pěkně fučí ( v Říčanech), až mi bouchá otevřené okno. Ale aspoň že je tepleji. Tobě taky krásný víkendík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafinko, kam na ty vtipy chodíš??? Já se pokaždý směju až prskám....ještě mě budou v práci podezřívat, že jsem snad picnutá :-D :-D
Odpovědět
tak ruzne :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsi úplná studnice vtipů a legrace :-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?