Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Peťo! Jakpak se máš při pátku?
Odpovědět
primerene :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny Táboračky :-) :-) tak jsem se konečně po delší době dostala k netu. Zatím pořád marodím a vypadá to bledě....no uvidím. Doma se začínám nudit a teď nám nechodil nějakou dobu inet, takže hrůza. Zběžně jsem koukala na vaše příspěvky, pěkně jste se činily....aspoň to tu nezanikne. Mooc se mi po Vás stýská!!! :-) Hrozně moc se omlouvám za Andeilky svatbičku a srazík, ale bylo mi fakt špatně, tudíž jsem musela odříci na poslední chvilku. Doufám, že se proto na mě nezlobíte. Já alespoň v duchu držela Andelice pěstičky, aby byla svatba co nejjj. Na vás jsem taky myslela a těším se na další srazík.
Odpovědět
Ahoj berusaku - nechces koupit sadu na p-shine? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafinko, díky za nabídku, ale já to nepoužívám. Na ty moje příšerný nehty by to stejně byla škoda. :-) Jak se pořád máš???
Odpovědět
mam se primerene... este ze je pristi tejden to jedno volnicko, zrovna ten den bych mela mit skolu, tak mi odpadne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To já si můžu leda tak stěžovat na nudu doma :-| , sice je fajn být nezávislá časově a chodit spát, kdy se mi zachce, ale dá se to vydržet chvíli, pak je to na provaz. Jenže se musím řídit radou paní doktorky a nic neuspěchat. Takže tiše trpím doma :-( . Jojo, je 1 máj.....hm, aspoň si trošku odpočineš. Bude to příjemná změna a hlavně i ten týden uteče rychleji.
Odpovědět
Ahoooooooooooj Beruško x-) Zdravím tě a je mi teda moc líto, že stále tak marodíš :-( To musí být opravdu k vztekku, zvlášť když je venku tak krásně. Budu na tebe myslet a držet palečky ať se brzo dáš do pořádku, ať můžem naplánovat zas nějaký srazík ;-)
Odpovědět
Jo a berusko, na sraziku jsem specialne pozdravovala kamcin pupik i od tebe... a aji jsem andelce nakresilal berusku do pranicka x-) x-) x-)
Odpovědět
Ha, vidim Kamcu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zpět, vypadl nám net...grrr, ani jsem se nemohla rozloučit :-( Teď už to snad bude fungovat. Ahoj Kremrolinko :-) děkuji za držení palečků i za Tvé přání k brzskému uzdravení. Vážně je to k vzteku, venku je nádherně a já trčím doma ]-( Marození je děs běs hrůza, pořád se mě ty bacily drží a nechtějí se pustit. Uvidím, snad to nebude nic horšího, sice je mi lépe, ale mám neustále dost vysokou sedimentaci. Takže budu čekat na výsledky a pak uvidím, co na to mudra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafinko, dlouhokrčko naše zlatá :-) :-) ....mooooc děkuji za vyřízení mých pozdravů Kamilce + pupíčkovi a Andelice. A nakreslení berušky bylo od Tebe fakt hezké x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Taborandy, omlouvam se, ze jsem se dlouho neozyvala, ale mam hned nekolik duvodu-a opet budu bodovat, jak mam v oblibe, ale tridi mi to mysleeenky 1. v praci nam sleduji net :-S 8-( ]-( takze si uz nemuzu precist ani zpravy, abych nebyla v podezreni, ze nedej boze nic nedelam - proste hmatatelne vysledky jsou asi nic oproti tomu, jake stranky v praci navstevujete treba misto obeda :-p no co se da delat 2. segra okupuje pocitac - bude maturovat a shani materialy 3. tenhle tyden byl chaos - boze proc vsechno na uradech tak brutalne dlouho trva a je tak slozityyyyy??? toliko k me prodleve proc jeste nemam album????? viz bod 2 vyse zmineny, nemam prostor fotky upravit zmensit vybrat atd, ale snad se to podari ted pres to volno
Odpovědět
Profilova fotka
pokracovani: svatba BYLA SKVELAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ne vsechno klaplo na 100% ale naladu to nezkazilo - treba kyticky jsem si predstavovala uuuuplne jinak, ale nakonec to solidne dopadlo, naopak vyzdoba aut se povedla vic nez dost - jo halt co si clovek udela, to ma jak to chce :-) zkazilo mi ji trochu po svatbe to, ze jsem platila k cene satu jeste pokutu 1500 KC za dve miniaturni dirky od spinaciho spendliku na sukni a jednu vetsi, ktera me osobne mrzela a o ktere jsem vedela. byly ve spodni casti a takrka nebyly videt 8-( no co se da delat - ale ty nervy, co jsem si s nema uzila nepreju nikomu - kdyz vam v patek, tri tydny pred svatbou ze svatebniho salonu poslou smskou ze Vam saty nezvetsi protoze nevesta pred vami zhubla tak je to trosicku infarktozni. nakonec vse dopadlo dobre, do satu jsem se vesla, pokutu zaplatila a uz myslim jen na to, jak ta svatba byla fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pokracovani: dalsi infarkt - patek, 12,00, mam ruce jako pristavni delnik - letim na manikuru - tam jen kosmeticka, ze manikerka onemocnela a ze me preobedna - myslela sem, zeji zabiju - byla jsem tak nastvana a "natlakovana" ze jsem ji ani nevynadala, protoze jsem nemohla mluvit :-D jedine co jsem ze sebe vypravila bylo ale ja se zitra vdavam hlasem satana, pak jsem se otocila na pate a odesla :-D takze pani kosmeticka ma asi zazitek do konce zivota :-)))))) a manikuru jsem si delala sama a byla jsem v klidu - co ti to pripomina elismi???? :-D manzel: manzel byl Taborandy tak desne nervni, myslim ze za nas za oba, pac ja jsem si to OPRAVDU uzivala - kdo nebyl nevestou, ten pocit nezna - jeden den se neco toci fakt kolem Vas a manzela, spis kolem Vas a nikoho jineho - zvlastni pocit :-) rodice: oboje rodice V POHODE - tatinci decentne neuroticti, maminky zmatene, ale tak to MA BYT :-D :-D :-D
Odpovědět
Caues andeliiiii :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pokracovani, tentokrat posledni :-))))) kontakty ktere doporucuji: Hudba - Ladislav Smrž - je to nas znamy a byli spolu s Milanem uuuuuzasni Vlasy+kosmetika: Ladislav Ruzicka+kosmeticka Vlasta - ze Sobeslavi, ale vyplatilo se, kontakt najdete na netu, popr. do IP Kvetinarstvi - Materidouska u hrbitova - nezklamali jako vzdy cukrovi - pani Hruskova Budislav - bylo booozske - cislo v pripade zajmu poslu do IP, ale je tak pro rok 2008, je totiz nemocna, musi na operaci a myslim ze odmita ted vse do zari-rijna 2007 Hotel Luznice Roudna - jidlo vynikajici, servis vytecny, parket rozmerny, ceny rozumne, kontakt na netu, popr do IP Kostel Klokoty - p. Jiri Mucka, OMI - 1*****, priprava NO - pro nas byla celkem mimo - meli jsme rozmyslene, proc se bereme a co z toho plyne, takze mozna i proto se nam nelibila, dale nekteri prednasejici by si meli uvedomit, ze vedou klasickou prednasku a mit alespon osnovu, aby to co povidaji, melo hlavu a patu. nejvice se nam libilo setkani s pani Milerovou (omlouvam se ale ted nevim, jak se to pise), bylo mile a lidske. smajli, hudbu poslu hned jak Honzik dorazi domu, cislo na ne ma on. mozna me jeste neco napadne, nebo neco napadne Vas, tak se ptejte :-)
Odpovědět
Dik za kontakty :-) Do kolika jste parili? A co nozicky, nebolely?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky čarodky :-D :-D Anděli, moc krásný popis vaší svatby.úUplně jsem to viděla jak naživo :-) bylo to moc pěkné,alespoň to, co jsem měla možnosti vidět. Se šatama to je teda mazec.Kdyby v Česlavě objevila to moje zašivání... a za dírku od spínáků platit , no nazdar. Kytičku jsem ti upřímně záviděla jak byla krásná.A frézie ve vlasech... krásný. My už máme hotové DVDčko, jenže uprostřed CD je nějaký kaz ]-( ;-( a zrovna ve chvilce,kdy si mě najde Míra v pokoji.Takže jsem bulela i když to dost poskakovalo a on se mi smál, jak jsem byla uplakaná. Ale naštěstí mi to točil kamarád spolužák a veškeré reklamace přijimá.Tak se těšim, až to bude koukatelné a uvidíme to celé znova. Jaruško, jsem ráda, že jsi se objevila na chviličku i když ta nemoc už by ti mohla dát pokoj.Bylo mi to hodně divné, že tě tady tak dlouho nevidím.A srazíku po svatbičce nelituj, nebylo to dlouhé.Příště musíme přijít úplně všechny a na dlouhooooo :-D Žirafko, budeš chtít něco z těch věciček na svatbu.Přendavám to ve skřínce sem a tam a ráda bych se toho už zbavila. Písni, co jsi vymyslela ;-) Kremrolko, Elismi a Smajli, vás alsepoň osobně zdravim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj "čarodějničky" :-D :-D , doufám že vás ještě neupálily a vesele si dnešní den užíváte. Já vás zase aspoň na chviličku zdravím a už se těším na další osobní setkání. Snad mi to tentokrát nic nezkazí. Andeliko, posílám obrovské gratulace novomanželům a přeju jen to nejjjj. x-) Ať je vaše manželství šťastné, plné lásky, něhy, tolerance a vzájemné důvěry.....prostě jedna velká nekončící pohádka :-) Mrzí mě, že jsem se nemohla zúčastnit vaší krásné svatby a neprožila ten úžasný okamžik spolu s holkama. Každopádně jsem ráda, že bylo všechno fajn. Tvůj vyčerpávající popis je super, úplně jsem to viděla naživo.
Odpovědět
Profilova fotka
Maalinko, já jsem taky ráda, že jsem zase tu....sice jen na okamžik, ale přece. Teď poslední dobou jsem neměla nejen náladu, ale ani moc možností. Buď nechodil net, nebo ho okupoval Pavel a já neměla šanci. Máš pravdu, že nemoc je mrška a nechce se mě pustit, takhle dlouho jsem ještě nikdy nemarodila. Jsem v práci už skoro pět let a první tři roky ani ťuk a teď během 2 měsíců jsem už po 3 doma.....hrůza :-( Ovšem už je to dobré a já peláším 7. května zase do rachoty, to bude šílený frmol. Budu mít pořádný blázinec, abych se znovu zorientovala a dala ten chaos do kupy. Srazík a Andeliky svatba mě mrzí, strašně jsem se těšila....dlouho jsme se neviděly a já pořád trčím doma. Ale snad příště, sejdeme se všechny a pořádně to doženeme ;-) Svatební DVDčko mě mrzí, ale pokud je váš kamarád takový čestný a napraví chybu, tak snad bude vše O.K. a budete se moci radovat z pěkných vzpomínek. Vůbec se však nedivím, že jsi to obrečela, přece jen je to zážitek nepopsatelný a hlavně neopakovatelný. Držím pěstičky!!! :-) Samozřejmě moc a moc zdravím všechny zlatíčka!!! :-) Když to dobře dopadne, zítra něco málo písnu.....papa Beruška :-)
Odpovědět
Ahoj carodejnice :-D :-D preju krasnou dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafinko, Tobě taky krásnou dobrou noc :-) :-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) Berusko a Zirafko, vy jste tady na carodky pekne carovaly :-D Berus, jsem rada ze je ti lip ;-) Ja doufam ze me taky neco nechytne. Vcera jsme byli na kole a vypadalo krasne teplo slunicko, clovek se do kopce zapotil, ale kdyz to jelo, pekne to ledove foukalo. Dneska citim tlak na plicich, tak doufam ze jsem to neprehnala ]-(
Odpovědět
Cau kremroli - preju krasny den :-)
Odpovědět
Ahoj Zirafko :-) tobe taky hezky den... Tak jaky byl prvni maj??? My marne hledali rozkvetlou tresen :-D
Odpovědět
Prvni maj byl pracovni, ale rozkvetla tresen byla nalezena, takze neuschnu, hec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj čarodějky :-D Jo jo, rozkvetlý třešně byly problém.Nám v zahradě kvete už jen jabloň ale na zahradu vydí moje milovaná tchýně, takže líbat mě tam, to by mě akorát Míra nas***.A než jsem si vůbec ráno vzpomněla, že by mě měl líbat, už byl v pokoji s větvičkou šeříku,protože prej nic jiného nekvete ]-( Takže jsme i s pupíkem políbení a neuschneme :-D Beru, s tim DVD mi to je líto už jen trošku.Jsem ráda, že to mám od dobrého známého, než se dohadovat s nějakou firmou nebo tak.A i kdybych mu dávala CD,které si koupíme sami, tak nikdy nevíš, jaké má v sobě vady.Takže to nemůžu brát tak tragicky.Jen že se všichni shání jak o život, aby si vzpomněli, co tam vyváděli :-D
Odpovědět
Ahojky, jak se máte při čtvrtku? Tenhle týden kráááásně utíká, co? :-D Jsem se tu zapomněla zmínit, že už máme oblek pro ženicha. Tak se nám to hezky rozrůstá :-) Musím říct, že je tu ve městě fakt dobrý výběr. Ve všech pěti obchodech co jsme byli mu obleky sedly, ceny měli příjemný, tak bylo dilema... ale vyhrála to šedá :-)
Odpovědět
gratuluju, kremroli :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?