Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Díky Žirafko, Až budou kalhoty, hodím sem fotečku... Museli mu je prodloužit o 3 cenťáky :-) tak si je jdem v pátek vyzvednout...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky!Já mám teď výplaty a vzhledem k těm svátkům na to mám 2 dny...takže docela frmol! :-p ;-( Ukážu se jak to zvládnu! Andeli:Těšíme se na fotečky! :-D A gratuluju novomanželům ještě jednou přes net! Jo a plně osuhlasím, co si člověk neudělá sám tak to nemá! Nehty sem si taky dělala sama, ale jinak to dopadalo všechno fajn. Jediná věc se kterou s tebou nesouhlasím je to oznámkování Jirky.Já bych mu asi dala 5 a kdyby byly ještě horší známky tak by je dostal, protože je to pěknej ..... Holky kdybyste viděli jak se zachovali k mému bráchovi.... Nikdo nechce věřit tomu, že ho vyhodili! Ale bohužel je to pravda...teď jim to tam začíná přerůstat přes hlavu a začínaj se k němu vtírat, protože někoho takového a ještě k tomu zadarmo tam nemaj šanci sehnat!
Odpovědět
Ahoj holciny, preju krasny vikendik. My ho mame prodlouzeny a jedem na Lipno. Sice to moc nevypada na pekne pocasi, ale neva, prinejhorsim nebude kolo, ale autovylety na hrady a zamky ;-) A Andeli: sup sem s fotkama, furt nakukuju do alb a porad nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné páteční odpoledne všem :-) :-) přeju hezké prožití víkendu a hezky si ho užívejte.....počasí sice nebude nic moc, ale to nevadí. Kremrolinko, doufám, že se vám prodloužené volno vydaří a Lipno si rádně užijete. Kolo závidím, já bych taky někam vyrazila, ale nechci to uspěchat. Přece jen jsem dlouho marodila a mám dost oslabený organismus, tudíž žádné blázniviny. Přeju pěkné počasí a pokud možno bez deště ;-) Já se připravuju po psych. stránce na pondělní nástup do práce, to bude šílený.....ale docela se i těším. Přece jen měsíc marození už mi lezl na nervy. Doma se snažím alespoň zabavit prací a tak rovnám, uklízím,....dokonce jsem i myla okna....jenže pořád lepší než se nudit.
Odpovědět
Ahojda vsem, preju vam krasnej vikendik... tady se to sice trosku mraci, ale to jenom obloha, v dusi je slunicko x-) x-) x-)
Odpovědět
Dobre ranko vsem Taborkam. Pokud mate volno, tak preju, at si ho pekne uzijete.... a pokud jste v praci, tak at to rychle utika... a pokud jste beruska, tak preju pevne zdravi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné pondělní ránko všem :-) :-) připojuji se k Žirafince a jejímu hezkému přání....a já osobně děkuji za přání pevného zdraví!!! Já mám dneska děsný frmol, přece jen mám za sebou více než měsíc "lenošení" a první den v práci je hoooodně bláznivý. Pomalu se zžívám s hromadou práce a snažím se tím prokousat. Jinak je vše fajn. Zdravíčko snad O.K. A mimochodem.....Žirafko, Tobě taky hezký den....jestliže máš dneska volno, tak si užívej pohodičku a pokud si náhodou ve škole, tak ať je to rychle za Tebou. A já už musím pracovat, nebo to fakt nezvládnu a budu tu trčet až do soboty. Jestli čas dovolí, zase nakouknu ;-)
Odpovědět
Jo, berusko, majka07 z vysocinek dneska rodi hraska x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky!Taky Vám všem přeju hezké pondělí! :-D Já sem jela do práce dneska z Tábora a to vstávání ve 4 fakt není pro mě! Myslela sem že umřu! Pak sem vytuhla v buse a na Roztylech sem nemohla rozhejbat nohy a krk jak sem byla za tu cestu dřevěná! :-( A copak dělá naše novomanželka? Pořád ještě nedodala ani fotečku, ale já jí věřim!Ona to určitě zvládne! ;-) No a jedna novinka z vikendu! Moje exšvagrová je v porodnici a prý by se to mělo během 10 dnů narodit! :-D Tak se těšim že se půjdu podívat na malé škvrně! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Taborandy, ja se desne stydim, ale nestiham - od patka jsem byla do nedele na sluzebce-veletrhu, ted jsem zase rada, ze jsem v praci a nestiham :-( chjo. fotky dodam, namoudusi na psi usi - jeste jsem ani neposlala cislo na hudebniky chudakovi smaljlikovi :-( 8-( snad se mi ty fota konecne podari zmensit a neco sem dam. proste chaos nad chaos. papa Andelika
Odpovědět
caues andeliiii :-) :-) :-) a eliiiiiiiis :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Zirafko, tak to o majce z Vysočiny mě moc zajímá.Jaké máš další info!!!!! Jinak zdravím VŠECHNY :-) když vidím, co máte práce, tak vám nezávidím.Já se totiž nudim jako hroma a vůbec mě to nebaví.Uklizeno mám, uvařeno taky...od manžílka, a nevim co dělat.Tak se asi vydám s blecháčem na procházku a pojedeme plavat. Jo nechcete někdo koťátko.Od čtvrtka jich máme 5 a pořád nám zbývají 2 na rozdání.Beru jen VÁŽŇÉ ZÁJEMCE! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Nemam - nic noveho neni... v 9 mela jit na cisare... A kotatko... zeptam se doma... hm... tak prej nee :-D :-D :-D Prej to tem nasim potvorakum nemuzeme udelat...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám malou pauzičku a posílám pár řádků :-) Žirafinko, sice Majku neznám, ale vím o koho de. Má mít císaře, jestli se nepletu??? Každopádně jim oběma držím pěstičky a snad bude hrášek i maminka O.K. :-) Ahoj Elis, jojo....ranní vstávání je děsné. Já sice vstávám až kolem 4.30 a i to mi bohatě stačí. Měli by to zakázat.....taková příšerná hodina :-D Dřevění v autobuse znám, taky jsem pospávala cestou na Roztyly (dokud jsem jezdívala jednou týdně do Prahy). Miminek je v poslední době habaděj....samý prcek :-D Andeli, na fotečky se taky mooooc těším, ale chápu, že vůbec nestíháš.....takže klídek. My to vydržíme....aspoň já jo. Věřím, že mi čekání bude stát za to ;-)
Odpovědět
Berus - jojo, na cisare... meli jit rano a ted vsichni netrpelive cekaji, co a jak...
Odpovědět
Profilova fotka
Maalinko, já vím o nudě své, i když jsem byla doma "pouze" něco málo přes měsíc. Už mi všechno lezlo krkem a začínala jsem se do práce těšit. Teď makám jako šroub a doháním tady ty šílené haldy práce. Sice se mi z toho dělají mžitky, ale co.....lepší než se nudíkovat. Tebe ovšem čekají příjemné povinnosti a musíš to brát tak, že se nudíte s mimouškem spolu......a hlavně pro jeho dobro. A než se naděješ, budeš mít prcka doma a to už bude jiný kolotoč. O vážném zájemci o kotě bohužel nevím....jsem sice blázen do koček, ale my už máme jednoho lumpa doma. Kdybych náhodou někoho našla, dám Ti info. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, napětí ještě poroste, ale určo se dočkáte :-)
Odpovědět
Majki ma holcickuuuuuuuuuu
Odpovědět
Ahoj nevěsty, můžu se přidat k vaší diskuzi? Sice jsem pražanda, ale v červenci chystáme v Táboře svatbu :-)
Odpovědět
Ahoj vendi - klidne se pridej :-) Jak se mas?
Odpovědět
Díky :-) Mám se studijně, pracovně a předsvatebně:-) Přemýšlím, jakou kytí chci (jestli růže nebo gerbery), jaký účes, kolik (a hlavně kde) objednat koláčků, kolik a jakých dortů, ...
Odpovědět
A kde presne to budete mit?
Odpovědět
Obřad na radnici v Táboře a hostinu ve Škochově domě (taky na náměstí). Kdy a kde se vdáváš ty? Nebo už jsi mladá paní? :-)
Odpovědět
Ja jsem jeste slecna a chtela bych se vdavat pristi rok :-)
Odpovědět
Mas uz zamluvenyho fotografa? =-) A pokud ano, tak koho, jestli se muzu zeptat?
Odpovědět
Fotografa ještě zamluveného nemáme. Musíme na tom zapracovat. Máme zatím akorát ty kontakty, co nám dali na radnici. Snad nebude problém rezervovat fotografa na poslední chvíli, protože máme obřad už v 10.30, tak doufáme, že nebude mít už nějakou jinou svatbu.
Odpovědět
Nevíte prosím, kde by v Táboře nebo okolí upekli svatební koláčky? Ale ne ty kulaté, ty dělají všude. Myslím ty šátečky. Byla jsem asi ve všech cukrárnách a pekárnách, o kterých vím. A bez úspěchu. Všude jen ty kulaté. :-(
Odpovědět
Vendi - nevim... na taborsku jsem teprov kratce, takze jeste kontakty nemam... ale pockej, az se tu objevi ostatni holky, treba o necem vedi :-)
Odpovědět
Zirafka - člověk by neveřil, jak jsou známosti důležité:-) Snad mi moje rozhození sítí přinese koláčkový úspěch. Musím běžet od poče. Zítra sem nakouknu. Pa
Odpovědět
pacek a hezky vecer :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?