Menu Forum

Nevěsty z Tábora a okolí

18. říj 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
Registrovala se 5. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 615 příspěvků. Má 39 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Představu mám, takovou klasiku... podpatek tak max. 3 cm, na větším bych se asi neudržela emoticon
barva aby nebyly úplně bílé, ale šly k šampaň šatům a nejlíp plnou špičku a přes nárt na řemínek.
Nic světobornýho, ale v normální obuvi se sehnat nedají, tak možná zkusím nějaký svatební salon nebo jedna holčina ze září má podobné z Humanicu, tak až se dostanu do Prahy, podívám se tam...
A prstýnky budem mít z Prahy - máme už naše zlatnictví, kde nás znají, slevu, jsou spolehlivý, tak snad něco vyberem. Je tam výhoda, že to tam rovnou vyrábí, takže si můžem něco sami vymyslet nebo už hotový návrh upravit. Mně by se líbil nějaký s kamínkem, jsem na ně ujetá emoticon něco podobného jako mám v albu...
Každá ženská je zvědavá emoticon já taky emoticon už se nemůžu dočkat až uvidím jak to slušelo Andelice - tys ji vlastně taky neviděla, viď?
14. kvě 2007 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
Registrovala se 15. února 2006 na beremese.cz. Přidala 2935 příspěvků. Má 9 přátel. Region Tábor.
 Téda, úplná slohová práce emoticon emoticon ......ale teď vážně. Je fajn, že máš představu o vzhledu bot i prstýnků. Pamatuju si na ségru, jak marně bloumali a vybírali, jelikož nevěděla co a jak. Já mám taky jasno: boty i snubáky (hlavně ne žluté zlato).
Humanic má docela výběr a svatební salony jsou taky na výběr obuvi lepší. V normální krámu se fakt neseženou ucházející boty na svatbu. Budu držet pěstičky.
Andeliku jsem bohužel neviděla.....zrovna jsem marodila a jako na potvoru se mi den před přitížilo emoticon .
Na její fotky se těším, už jsem pořádně napnutá.
14. kvě 2007 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak to já zase žluté zlato jo emoticon
Nosím ho normálně - i hodinky mám kombinaci stříbro/zlato (teda jen pozlacené, tak bohatá zase nejsem emoticon )
No jo, už to letí - ale docela se těším i na bráchovu svatbu - byla jsem jmenována hlavním fotografem, tak se vám pak pochlubím - doufám, že mě teda nezabijou, jestli se to nepovede - radši jmenuju někoho jako záložního fotografa emoticon
14. kvě 2007 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Mě žluté zlato nesluší....jsem vysazená na bílé, ale většinou mám stříbro. Jenže to mi zase na snubáčky přijde málo. Uvidím, možná bude kombinace obojího.
To na Tobě leží pořádný kus zodpovědnosti, ale pokud fotíš často, není problém. Hlavně dneska je doba digitálů, takže vidíš co fotíš. Dřív se muselo čekat, co vyleze z filmu. To bylo riskantnější.....ale takhle by to mohlo být O.K. Už se těším na výsledek. emoticon
14. kvě 2007 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 Mě fotit hrozně baví a myslím, že nefotím špatně emoticon
Je fakt že ty digitály jsou děsná výhoda - když se ti to nepovede hned to vidíš. A brácha se skorošvagrovou se navíc hrozně neradi fotí, tak jim prý budu stačit emoticon
14. kvě 2007 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 Beruško nevíš kam se chodí dělat v Táboře pasy? Normálně na úřad na Tabačku?
14. kvě 2007 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ano, na Tabačku. To zůstalo při starém. emoticon
A já se musím rozloučit, práce volá.
Zatím ahoj a hezký zbytek dne. emoticon
14. kvě 2007 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 Škoda, že při starém nezůstala i ta cena emoticon
Ale díky moc. Tobě taky hezký zbytek dne... emoticon
14. kvě 2007 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 30. prosince 2006
    V kostele Nanebevzetí Panny Marie na Klokotech v Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
elismi
Registrovala se 8. září 2006 na beremese.cz. Přidala 1965 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Praha.
 ahojky holky!Tak koukám jste tu včera pěkně klábosily! emoticon Já makala, stihla sem i dva bytečky a ještě k tomu zubaře a sraz s kolegy z bývalého zaměstnání. Taky sem byla pěkně mrtvá když sem večer dorazila domu. Dneska musim dohant co sem včera nestihla a měla bych se i podívat po bydlení...ale nějak na to dneska nemám moc náladu.... emoticon
Maalinko to je hezké jméno pro chlapečka! A necháte si říct co to bude nebo to bude překvápko?
Kremrolko...ty pasy jsou příšerné a ta cena je ještě horší! Chtěla sem si ho nechat udělat v Praze, ale musela sem stejně jako s řidičákem do Tábora....Ale občanku sem si tu dělat nechala a to problém nebyl.Chápete to někdo?Já teda ne! Takže mě to stálo dva dny dovolené abych mohla jezdit a i vycestovat na dovolenou za hranice emoticon
15. kvě 2007 v 09:54  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky, no je to fakt na hlavu s tím pasem - 600 emoticon
Navíc já taky včera lítala, abych to stihla, v té kabině kde to fotí bylo na padnutí jak bylo dusno, takže na té fotce vypadám fakt moc pěkně emoticon Pán co mě fotil říkal, jestli to tak můžem nechat emoticon , tak říkám že klidně jo nebo se mu tam už rozteču emoticon
Ale hlavně já bych to reď v červnu ani do Chorvatska nepotřebovala, ale po svatbě mi ustřihnou občanku a já bych nemohla na svatební cestu do Irska emoticon
Doufám, že si hned nebudu muset dělat nový a budu moct jezdit na staré příjmení...
15. kvě 2007 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Zdravím berušenky emoticon

Elis, to víš, ještě jsme to tu včera pořádně rozjeli emoticon

Kremrolinko,
jojo, birokracie...já mám taky prima zážitky s obíháním kvůli dokladům. O pasu ani nemluvě. Mám ten se čtecí zónou, ale 600 emoticon mě nestál....taky už je to nějaký pátek. Jsou to potvory, chtít takové nekřesťanské peníze emoticon
Z fotek si nic nedělej, já ani nepotřebuju, aby bylo horko a vypadám jak "slípka" křížená s čuníkem emoticon emoticon . Ale věřím, že včera to musela být lahůdka, dusno šílený.
Myslím, že to vyjetí za hranice na staré příjmení jde....pokud nikde nebudeš ventilovat, že jsi vdaná, tak v pohodě. Ségra takhle jela do Chorvatska.....nový pas už by si nestihla po svatbě vyřídit emoticon
15. kvě 2007 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 jééé, fuj....opravuji!!!! - ROZJELY!!!! emoticon emoticon (to zas bude hrubek)
15. kvě 2007 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 Já si právě taky myslím, že to moc neřeší jaké tam je příjmení - hlavně že je platnej emoticon

Elismi a jak probíhá koupě bytu? Už máte nějakého favorita?
15. kvě 2007 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Kremrolko, když neví, že jsi vdaná a máš jiné příjmení než na dokladech, tak se nemusíš bát. Stejně asi nikde nebudeš ukazovat občanku společně s pasem.

Elis, taky jsem zvědavá co vy a byt. Jak se daří při výběru???
15. kvě 2007 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 ahojky!Tak s bytečkem jsme pořád tam co jsme byli emoticon Jen v té novostavbě jsme se z druhého místa posunuli na první.Jenže teď na nás zase tlačí abychom řekli, jestli ho chceme a abychom podepsali smlouvu.Jo a držte se bydleli bychom až leden-únor 2009!!!
Jo a k tomu pasu...já sem se ptala,jestli je to nutné si ho předělávat a pán mi oznámil, že po třech měsících to nějak poznaj a stejně by mi ten starej (upozoňuju sem ho měla dva roky) už neplatil a nikam bych se na něj nedostala!! Takže sem sklapla a vyplázla 600,- emoticon
Mizím domu, hledali jsme teď něco s Romíkem, ale bohužel žádné štěstí se nekoná emoticon emoticon emoticon
15. kvě 2007 v 18:55  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojky holčiny, jak se dnes máte?
Elismi díky za info o pasu - mně teďka stejně nic jinýho nezbylo než si ho udělat... holt až pak budu potřebovat vyjet udělám si novej, ale kdoví kdy pojedem jestli se zadaří rodinka po svatbě emoticon
Jo jo, s bydlením je vždycky těžký rozhodování - kde ta novostavba bude? Pokud máte kde bydlet a nesháníte něco nahonem tak ono to uteče emoticon
16. kvě 2007 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Ahoj všem emoticon

Kremrolko, mám se docela fajn....dneska už je středa, takže se nám láme týden a blíží se víkendík emoticon . Ráno jsem ale byla nasoptěná, protože měl vlak 20 min spoždění a já málem prošvihla bus do práce (bylo to jen tak tak, dobíhala jsem s vyplazeným jazykem emoticon emoticon )
Co to čtu???....další adeptka na mimi emoticon

Elis, bydlení je běh na dlouhou trať....zvlášť když nejsou takové finanční možnosti. Jestli se nepletu, tak novostavba byla někde v Uhříněvsi??? emoticon Ale rok 20009, to je docela daleko....i když čas letí. Záleží, kdy budete potřebovat bydlet. Jestliže nepospícháte, tak možná....ale jinak je to děs.
Pěstičky držím pořád a doufám, že se brzo zadaří vše vyřešit emoticon
16. kvě 2007 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 Beruško, po naší vytoužené svatební cestě do Irska tomu chceme nechat volný průběh, ale hrotit to nebudem emoticon
16. kvě 2007 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zirafka105
Registrovala se 28. listopadu 2005 na beremese.cz. Přidala 5340 příspěvků. Má 13 přátel.
 Ahojka vsem emoticon
Berus, krasnej preklep, cece roku 20009 bych se skoro ani dozit uz nechtela emoticon
16. kvě 2007 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Jééé, to jsem ale trdlo emoticon , takový šílený letopočet....samozřejmě jsem měla v úmyslu napsat 2009!!!....Žirafko, děkuji za upozornění emoticon . Tentokrát jsem po sobě příspěvek nečetla, takže jsem nemohla hned zareagovat a chybu opravit emoticon. Ale aspoň je nějaká legrace emoticon
Jinak ahoj Žirafince emoticon emoticon
Roku 20009 bych se taky nerada dožila emoticon emoticon

Kremrolko, vždyť jo....tlačit na pilu a příliš plánovat se nemá. Ale jen mě potěšilo (i trošku překvapilo), že už se chystáte na založení rodiny.
Třeba bude mít Irsko blahodárný vliv na organismus a podaří se vám po svatební cestě počít "cobydup" emoticon
16. kvě 2007 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
  • Svatba byla 3. března 2007
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
Registrovala se 11. září 2005 na beremese.cz. Přidala 852 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Písek.
    V Táboře, Region Tábor
 Jejej, tady se začíná plánovat další pupík emoticon emoticon

Ahoj všem... vrátila jsem se od našich, taky nic moc nálada, tak jsem ráda, že jsem doma.Baba byla jako myška, tak nevim, co se děje.Ale nestšžuju si.

ELis, pohlaví mimča nevíme a už se necháme překvapit až ve finále.Teď už to vydržím, když jsemt o vydržela 7 měsíců, tak ty 2 to je pohoda.Stejěn to bude kluk a docela už se na něho těšim, jak bude krásný po mamince emoticon emoticon
17. kvě 2007 v 09:37  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
fotoportrét
fotoportrét
beruska80
12
 Hezký čtvrtek všem emoticon

Maali, to víš, za chvilku to tu bude samá těhulka emoticon
Já si myslela, že jste přece jen neodolali a nechali si prozradit, zda je v bříšku kluk nebo holka a ono ne. Máš pravdu, že teď už to do porodu vydržíte a aspoň bude překvápko. Možná je to vážně malý fotbalista a Mírovi se tak splní přání.
A po mamince bude krásný 100% a možná i navíc po tatínkovi.....neboj emoticon
Copak, u vašich nebyla pohodička??? emoticon
A co jinak s tchýní, jak bere tvoje těhotenství a přípravu na babičku. Sice moc platná nebude, když je nepohyblivá, ale třeba to trošku změní její zatvrzelý a nepříjemný postoj vůči Tobě. Vůbec to nemáš lehký, já bych s takovou "semetrikou" (s prominutím) asi dlouho nevydržela.
17. kvě 2007 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Jaruško, tchýně netuší nic o svatbě a ani o mimi.Teda doufám,protože tady nebyl žádný cirkus a nevyváděla.Krom toho obvyklého bláznění.Takže pohoda.Ji stejně za babičku neberu a moje děti ji možná poznají jen z fotek,ale aby je viděla nebo se jich dokonce dotkla,tak na to ať zapomene.Prostě ne.Jednou si to u mne pohnojila a nepomůže mě obměkčit ani to, v jakém stavu se nachází.To ona je z nás dvou ta potrestaná, jak to tady na mě jednou řvala, že mě Bůh potrestá.A odnesla to sama.
Takže babi a děda budou jen v Táboře a děda tady z Písku, ten se toho bohužel nedožil.Neznám ho ani já emoticon
Míra jde dneska k doktorce, tak jsem zvědavá, co zase vymyslela.Ale pochybuju, že by babu někam do konce měsíce vzali.Bude to tu ještě zajímavé.Říkala jsem, že po porodu budu u našich, když tady baba bude, ale nějak si to rozmýšlím.Taťka marodil a byl protivnej jak .... a nějak mě to tam nebavilo.Prej je tak ošlivej pořád.Tak si pořád zvažuju, kde mi bude líp a zatím bez úspěchu.
Ale ještě jsou přece 2 měsíce do cíle, tak uvidíme jestli se zázraky dějí.
18. kvě 2007 v 07:09  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 ahojky holčiny!
Tak roku 20009 bych se taky dožít nechtěla a bydlet až v tomto letopočtu taky ne!!! emoticon
Jinak zatím ten byteček vede. Všechno ostatní je buď drahé nebo v katastrofálním stavu a dost drahé k tomu, takže náš rozpočet by asi umřel kdyby věděl co bychom na něj přichystali!! A myslím, že Uhříněves nebude až tak šílené řešení. Na metru budem do 15 minut, takže je to o trochu víc než co jezdíme teď, ale i tak budu v práci do 30 - 35 minut. A to si myslím na Prahu není až tak hrozné! Co říkáte?
Potřebovala bych slyšet názor ještě někoho. Nechcete se na ten plánek někdo z Vás mrknout a poradit?Beru jakoukoli kritiku!!Třeba Vás ještě napadne něco, co mě nenapadlo..... Sím sím!!!!! Je to projekt Romance II od Skansky
18. kvě 2007 v 09:23  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Elismi, tak s bydleníčkem v Praze ti bohužel neporadím....Prahu vůbec nemusím a nechápu, jak tam můžou lidi žít.Brrr, ani v té nejkrásnější vile a zadarmo emoticon
Stačí mi přejít Václavák a jsem jak naše Asta psice, co se bojí když jdeme kolem silnice emoticon Nene, poradu nechám na odbornicích, co jsou na Prahu zvyklé...tak šup šup holky, pojdtě pomoct
18. kvě 2007 v 10:11  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 ale mohla by ses na ten byteček kouknout a říct mi, co si myslíš na jeho řešení! Je to na téhle adrese http://www.skanskareality.cz/katalog/catalog.php?id=23224&lang=0
18. kvě 2007 v 10:51  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 jak je vidět tak holky se tu dneska neukazujou, já možná budu končit ve tři a musim říct jestli ho chcem už na 100%.....jinak nám ho prodají!!! emoticon emoticon emoticon
18. kvě 2007 v 10:53  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
fotoportrét
fotoportrét
maalinka
    V Táboře, Region Tábor
 Elis, tak jsem na to teď koukla, sice těmto plánkům moc nerozumím, ale nevypadá to vůbec nejhůř.A hlavně mě tam nadchla ta lodžie. Pěkně stoleček, židličky, kafíčko... to má u každého bytu být.
Jinak docela velký, skoro 60 m2, že.
18. kvě 2007 ve 13:54  •  Svatba byla v březnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kremrolka01
  • Neví, kdy bude svatba
 elismi, tak já si vás čtu až teď
byteček mi přijde fajn - krásná lodžie a jestli je tam i šatna (nebo kumbálek) jak je to na plánku bude to prima
já mám sice radši aspoň trochu zastrčenou kuchyň, ale jestli nejste bordeláři jako my dva tak bych se toho nebála emoticon
s dojížděním ti neporadím, z uhříněvsi vůbec nevím jaká je doprava, ale na háje to bude asi kousíček
a koukali jste na plány, kde se to přesně má nacházet - já bych se ještě jukla jestli tam náhodou někde blízko nepovede ta nová dálnice
jinak se mi to líbí
18. kvě 2007 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elismi
fotoportrét
fotoportrét
elismi
 ahojky!Tak jsme se rozhodli, že to vezmem.Stejně nemáme nějak moc možností!Dneska jdu podepsat smlouvu emoticon Kremrolko, tu komoru ještě trochu zvětšíme na úkor chodby.Přece jen se bude hodit každé volné místečko! emoticon
Jinak Vám holky moc děkuju za radu!Potřebovala sem slyšet další názory!! Díky! emoticon
21. kvě 2007 v 09:10  •  Svatba byla v prosinci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš