Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Ahoj holky, hlásí se mladá paní Cízlová. Před odjezdem dávám pár foteček k nahlédnutí : http://zuzli.rajce.idnes.cz/Svatba_10... I přes tu zimu a vítr jsme si to užili úplně maximálně. Pepik : moc ti děkuju za česání, vydželo to do rána :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: moc a moc gratuluju k vydařené svatbičce :-) fotky máte moc krásný....u tý řeky je to paráda x-) přeju Vám všechno nej do společného života a aby jste byli pořád stejně štastní jako v den svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! zukl: Hodně štěstíčka a lásky! Moc krásný fotky. Pepikovi se účes hodně povedl, je to šikula. A dortík jste měli krásnej, dala bych si :-) Užjte si svatební cestu se vším všudy a už se těším na vyprávění ;-)
Odpovědět
zukl: fotky překrásné a strašně moc vám to slušelo! Tak všechno nejlepší do života!
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: sem ráda že si byla spokojená a že ste si to užili. fotky sou nádherné, no lukáš je fakt borec. sem zvědavá na ty fotky s lakem :-)
Odpovědět
ahoj holky, jak se vede??? u mě pořád to samé, totál nestíhačka... Mi tak napadlo, co nějaká káva? Venku by mohlo být za chvíli hezky, tak bysme mohli zajít někam na zahrádku, aby mohli i těhulky nebo holky s robátkama ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi : taky to nějak nestíhám co chodím do tý práce :-) ivanka už se po kafíčku taky ptala. já bych vás taky ráda viděla, ale už se nebudu moct zdržet jako za starejch :-N časů, abych chytla spoj.no já bych nejdřív nadhodila týden...aby mohla i ivča a pak bysme domluvili den a místečko ?
Odpovědět
já jsem pro, tak Komtessa nadhoď jaký týden vyhovuje a pak už to nějak domluvíme :-)))))
Odpovědět
Ahojky holky, hlásim se po svatební cestě, bylo to krásný a úžasný. Na kafíčko bych šla, dejte vědět jak se domluvíte. Přidám nějaký fotečky během pár dnů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zukl: To je báječný, že se svatbení cesta vydařila, ještě jednou moc gratuluju, fotečky máte moc, moc pěkný a už se těším na další :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky, tak kafe bych taky vyrazila, už jsem na to myslela, že jsme dlouho nebyly ;-) zukl: tak to je paráda, že jste hned po svatbičce vyrazili na svatebku ;-) a kde jste si užívali??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, kafíčko bych taky dala, nadhoďte termín. Já můžu skoro pořád, vždy kolem cca 16,30 nejdřív. Tento týden jedeme pryč, ale od příštího kdykoliv. A mohlo by být už pořádně teplo, abysme byli někde na zahrádce :)
Odpovědět
Článek se načítá
Mikanek : v Amsterdamu a okolí, bylo nádherně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: jé, tak to musela být paráda :-)
Odpovědět
Ahoj, tak já začínám propadat panice. Po sečtení všech hostů nám vyšlo, že máme 22 lidí a měli by se naskládat do pěti aut. Poněkud neřešitelný hlavolam. A pronájem čehokoliv pojízdného se zatím zdá nad finanční možnosti.
Odpovědět
Ahoj přidala jsem svatební album. Další foty dám na rajce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, moc se omlouvám, že se tu neukazuju, ale šéf si přibral ke všemu ještě Býkov. Takže teď tak nějak pendluju po hospodách a nemám určený šichty, takže nadhoďte termínek a buď to vyjde nebo ne. Zukl: všechno nejnejnej, jdu mrknout na fotečky. :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi nádhera, asi se zase rozvedu ;-) ;-) jenom abych se mohla opět vdávat.
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: no krááása..........taky nám napiš adresu na rejče :-)
Odpovědět
Ahoj holky, moc děkujeme za přání :-) všechny fotky od Lukáše a ze svatebky jsou na http://zuzli.rajce.idnes.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdy dáme to kafe?
Odpovědět
Ahoj všichni, ráda bych se zeptala, jestli nemáte nějaké aktuální reference na květinářství MILT na Doubravce. Narozeninové kytky dělá krásné, ale galerie na webovkách mě trochu zklamala (zvláště kulaté kytice tvořené pouze růžemi), tak váhám. Děkuju, L.
Odpovědět
Profilova fotka
dastik33: Ahoj také mám v plánu si nechat dělat kytky u Milta a reference by mi zajímaly, tak snad něko nějaké zkušenosti má. Já si u nich nechávám dělat klasické kytky a vždy jsem byla spokojená, tak snad i svatební bude ok, ani jsem nebyla zjišťovat zda jsou jinde třeba lepší či levnější, takže i reference an jiná květinářství mi potěší. ;-)
Odpovědět
Tak za dva týdný to vypukne. Včera jsme sestavili CD s písničkou na první manželský tanec a na další tančení, i když si myslím, že nikdo nebude chtít tancovat. Teď to tu posloucháme, chystáme se trénovat náš tanec a mně se chce brečet už teď.... co budu dělat tam, to fakt nevím. Rozmažu si make-up :-) Jsem děsně nervní!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla bych vám říct info k Miltovi. Mm s ním jen a jen dobré zkušenosti. V práci s nimi spolupracujeme už několik let a udělají naprosto cokoliv na co si vzpomenete. Všichni jsou vstřícní a rádi poradí. Na webovky umístili nejčastěji vázané kytky, ptala jsem se na to, ale opravdu udělají cokoliv a hlavně mám vyzkoušeno, že jejich kytky opravdu vydrží hodně! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brixi díky moc za ubezpečení, že jsem zvolila dobře a nemá cenu ani zkoušet jinde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky znáte restauraci na Jíkalce? Majitel je můj dlouhotetý kamarád svádí mne k hostině u nich jenže me se to tam zda male mate nekdo zkusenost?
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: bydlela sem za rohem, tak sem občas zašla, je to tam bezvadný, líbila by se mi tam svatba, ale jedině že by zavřel...ten salonek je malej a asi není v tom stylu
Odpovědět
to brixinka: Díky;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pepik.24: No říkal že klidně zavře ze by v restauraci na dedne pujce bylo sezeni jako na jidlo druha pulka k tanci a salonek na raut.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?